انجام پروژه های EES

انجام پروژه های EES 

متلب پروژه با تجربه بالا و تخصص کافی آمادگی دارد انجام پروژه EES شما در حوزه در حوزه شبیه سازی با نرم افزار EES، تحلیل سیکل های ترمودینامیکی با EES ، تحلیل منحنی های وابسته به زمان و منحنی های پیشرفته با EES ، ترسیم پلات در EES، توابع خواص سیالات با ای ای اس را بر عهده گرفته و با قیمت مناسب تحویل شما بدهد برای سفارش با شماره 09108391389 تماس بگیرید.

 

EES چیست ؟

EES یا ای ای اس یک نرم افزار قدرتمند در حل انواع معادلات جبری و دیفرانسیل به صورت غیر خطی است که در پروژه مهندسی مکانیک دارای کاربرد ویژه است این نرم افزار عملکردهای مختلفی در زمینه ترمودینامیک ، سیالات و انتقال حرارت دارا می باشد که باعث مجبوبیت بین مهندسی رشته مکانیک شده است بهینه سازی پارامترهای ورودی ، تحلیل انواع مسائل عدم قطعیت تنها بخشی از ویژگی این نرم افزار است EES قدرت بالایی در حل مسائل و روابط مکانی تبدیل انرژی دارد و با شناسایی خودکار روابطی که باید حل شود کار را برای کاربران آسوده کرده است.

EES نرم افزار چند وجهی در حوزه سیالات است که برای تجزیه و تحلیل مسائل ترمودینامیک در حوزه تبدیل انرژی برای تحلیل انواع حالت های انرژی ، شبیه سازی انواع سیکل های ترکیبی بخار مورد استفاده میگیرد از خواص کاربردی این نرم افزار داشتن پایگاه داده خواص ترمودینامیکی و خواص انتقال ماده است جدوال خواص به صورت کامل در این نرم افزار تعبیه شده است و با داشتن پارامترهای خواص مستقل خواص مواد مجهول را نیز پیدا کرد و این ویژگی در کمتر نرم افزاری مشاهده می شود ای ای اس با ذخیره مشخصات ترمودینامیکی در پایگاه داده مخصوص خود باعث صرفه جویی در وقت و زمان شده و جلوی تکرار حل مسائل تکراری میگیرد.

ما چه نوع پروژه های های EES میتوانیم انجام بدیم ?

انجام پروژه سیکل های تبرید EES

انجام پروژه تبدیل انرژی با EES

انجام پروژه EES اگزرژی

انجام پروژه EES سیکل های ترکیبی

انجام پروژه EES مولدهای بخار

انجام پروژه EES نیروگاه های ترکیبی

انجام تحلیل ترمودینامیکی با EES 

 

مراحل شبیه سازی با نرم افزار EES

1- وارد شرایط مرزی :مرحله اول کار با نرم افزار EES وارد کردن شرابط مرزی می باشد این شرایط محدوده کاری نرم افزار تعیین میکند

2- حل معادلات به صورت پارمتری : در مرحله بعد نیاز است معادلات وارد شده به EES را با داشتن پارامترهای مرزی حل شود

3- معرفی خواص ترمودینامیکی : در مرحله سوم باید خواص ترمودینامیکی که میخواهیم معادلات آن را در ای ای اس استفاده کنیم تعریف نماییم

4- استفاده از واحدهای مهندسی : نرم افزار EES  دارای کتایخانه های مختلف از واحدهای انگیزه است این واحدها برای تحلیل اگزرژی استفاده میشود .

5- تعریف دستگاه واحد ها :  در ای ای اس واحدهای مختلفی داریم که برای اندازه گیری مقادیر نیاز به تعریف این واحد داریم

6- تعریف آرایه : آرایه ها در نرم افزار ای ای س نقش متغیر را ایفا میکنند به همین علت باید آرایه را تعریف کنیم

7- انجام محاسبات جدولی :  در این نرم افزار محاسبات پارامتری در داخل یک جدول ذخیره میشود تا بعد بتوانیم در مدل سازی سیکل های ترکیبی استفاده نماییم

 

سایر خدمات مشابه در متلب پروژه

سفارش پروژه انسیس

سفارش پروژه آباکوس

انجام پروژه نرم افزار فلوئنت

 

لزوم استفاده از نرم افزار EES در حل مسائل تبدیل انرژی

تبدیل انرژی که به مطالعه تغییرات انرژی های مختلف میپردازد این تغییرات در نهایت منجر به تولید انرژی خواهد شد به عنوان نمونه نیروگاهای سیکل بخار را در نظر بگیرید. برای تحلیل روابط عددی میان حالت های مختلف انرژی نیاز به نرم افزار حرفه ای داریم که بتواند آنها را به صورت عددی مدل سازی کند ای ای اس به این منظور طراحی شده است که میتواند با داشتن ابزارهای متنوع و پایگاه های داده ای مختلف میتواند انواع روابط مورد نیاز ترمودینامیکی را محاسبه نماید.

 

اهمیت نرم افزار EES در چیست ؟

EES یکی از نرم افزارهای مهم در حوزه مدل سازی و شبیه سازی فرآیندهای اگزرژی و تبدیل انرژی شناخته میشود که کاربرد اصلی آنها در حل معادلات غیرخطی این فرآیندها می باشد این نرم افزار قدرت بالایی در حل انواع مسائل دیفرانسیلی ، ترمودینامیک و انتقال حرارت دارد و میتوانید به صورت عددی کلیه روابط موجود در آنها را تحلیل نماید به جرات میتوان EES کاربردین نرم افزار مهندسی مکانیک در عددی پارامتری انواع مسائل است. مدل سازی انواع فرآیندهای نیروگاه های سیکل ترکیبی و خورشیدی یکی از هزاران ویژگی این نرم افزار حرفه ای می باشد از اصلی ترین ویژگی های بسیار برجسته نرم افزار EES داشتن رابطه رابط کاربری بسیار قدرتمند برای کدنویسی معادلات شبیه سازی سیکل های ترکیبی است.

 

ویژگی های EES

 • قابلیت حل انواع مسائل جبر خطی و غیرخطی
 • سرعت محاسباتی بسیار سریع و بالا
 • قابلیت تحلیل انواع مسائل اگزرژی 
 • شبیه سازی انواع نیروگاه های سیکل بخار و ترکیبی
 • قابلیت حل عددی انواع مسائل ترمودینامیک 
 • شبیه سازی انواع روابط مربوط به انتقال حرارت

 

چرا انجام پروژه EES خود را به متلب پروژه واگذار نماییم؟

موسسه متلب پروژه “مرجع تخصصی انجام پروژه دانشجویی EES“در کشور است که با کسب تجربه ده ساله و بهره‌گیری از اساتید مجرب می‌تواند پروژه شما را به شکلی مطلوب تحویل بدهد. ما با کسب دانش کافی در زمینه پروژه شبیه سازی با EES تمامی نیازهای شما در این حوزه را درک کرده ایم و عملا پروژه ای نیست که نتوانیم انجام بدهیم کسب این تجربه گران ها تنها با اعتماد مشتریان و استمرار در انجام سفارشات بدست آمده است فقط کافیست یک بار امتحان کنید تا کیفیت در انجام کار را مشاهده نمایید، رسالت متلب پروژه انجام سفارش به صورت پروژه محور با همراهی کاربر است که با ارائه آموزش های مرحله به مرحله از ابتدا تا انتهای سفارش به صورت کامل دانشجو در روند انجام پروژه خود قرار میدهد و دیگر نیازی به موسسات و سایت های دیگر نخواهد داشت.

 

نحوه گزینش بهترین مجری برای پروژه EES:

از آنجایی که متلب پروژه به صورت تعامل بین کارفرما و مجری فعالیت می نماید تمام پروژه های اییووز ارسالی از طریق کانال های مربوطه برای مجموعه مجریان ارسال میشود در سیستم مناقصه ای ایجاد شده کارشناسی که کمترین قیمت را برای مشتری اعلام می نماید به عنوان مجری انجام کار انتخاب شده که علاوه بر درجه علمی مناسب باید داری تجربه بالایی هم باشد. ما نهایت دقت را در انتخاب مجریان (کارشناسان) بکار می بندیم تا خیال کاربر از انجام سفارش به صورت کاملا مطلوب راحت باشد‌.

 

تضمین پشتیبانی در انجام پروژه های EES:

گروه متلب پروژه با تخصص و سابقه فراوان تجربه ای بسیار گرانبها از انتظارات و درخواست های کارفرمایان محترم کسب کرده است یکی از اصلی ترین این خواسته ها “تضمین پشتیبانی” از پروژه های EES می باشد موسسه متلب پروژه برای تضمین این پشتبانی از محققانی بهره میبرد که علاوه بر فارغ التحصیل شدن از دانشگاه های معروف کشور سابقه فعالیت چندین ساله با موسسه متلب پروژه دارند و با مدیریت مرحله به مرحله پروژه درخواست شما را به کارشناس منتقل کرده و اگر درخواستی از طرف مجری باشد به طور متقابل به مشتری انتقال داده میشود بعد از آنکه سفارش تحویل مشتری شد هر گونه ایراد و اصلاحاتی نیاز داشته باشد برطرف خواهد شد و این پشتبانی تا زمان کسب رضایت کامل مشتری ادامه خواد داشت.

 

نحوه انجام سفارش پروژه در موسسه متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه EES توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه EES براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه EES توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

نحوه سفارش پروژه EES به چه صورت می باشد ؟

برای ثبت سفارش انجام پروژه های EES خود میتوانید در تمام طول شبانه روز با کارشناسان متلب پروژه تماس بگیرید مشاوران ما پاسخ گوی آنلاین به سوالات کاربران می باشند همچنین میتوانید از طریق فرم ثبت سفارش اقدام به سفارش نمایید برای درخواست فوری پروژه هم از طریق تلگرام یا واتس آپ میتوانید توضیحات کامل پروژه موردنظر خود را برای ما ارسال کنید.

زمان پروژه EES به چه صورت است ؟

نحوه زمان دهی برای انجام پروژه EES با توجه به وقت و زمانی که خوده کاربر تعیین میکند تنظیم شده و این موضوع به اطلاع مجری انجام کار خواهد رسید مجری موظف است که در زمان تعیین شده سفارش را آماده و ارسال نماید در برخی از سفارشات ارسالی ممکن است با توجه به پیچیدگی و سنگینی پروژه زمان بیشتری صرف شود که این موضوع به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید در صورت موافقت نسبت به ادامه فرآیند پروژه اقدام خواهد شد.

نحوه قیمت گذاری پروژه EES به چه صورت است ؟

پس از این سفارش انجام پروژه EES برای گروه متلب پروژه ارسال شد کارگروه های تخصصی مربوط به سفارش پروژه موردنظر شروع به بررسی دقیق و کارشناسی نموده و مجموعه قیمت های اعلام شده جمع آوری میشود از میان تمامی قیمت ها اعلام شده کمترین قیمت که توسط مجریان اعلام شده خدمت مشتری اعلام میشود یکی از تفاوت های اصلی متلب پروژه با سایر موسسات مشابه همکاری با 200 استاد حرفه ای می باشد.

اطمینان از کیفیت پروژه EES به چه صورت است ؟

با توجه به تجربه 7 ساله متلب پروژه در انجام پروژه EES و بهره گیری از ممتاز ترین کارشناسان این حوزه توانسته ایم بالاترین کیفیت و رضایت مندی در انجام پروژه کسب نماییم متلب پروژه با آموزش کامل حین پروژه شما را تمامی سایت ها و موسسات مشابه بی نیار خواهد کرد قیمت مناسب به همراه کیفیت عالی همواره از اصلی ترین رسالت های کاری متلب پروژه بوده است.

هزینه انجام پروژه EES با توجه به زمان آن چقدر است؟ چگونه از تضمین قیمت پروژه در متلب پروژه مطمئن شویم؟

هزینه انجام پروژه EES با توجه به زمان و حجم پروژه متغیر است. با این وجود در متلب پروژه بهترین قیمت ممکن را با توجه به کیفیت انجام آن به شما ارائه می دهیم.

نحوه ثبت سفارش برای انجام پروژه EES در متلب پروژه چگونه است؟ آیا راه های ارتباطی دیگری نیز وجود دارد؟

برای ثبت سفارش در متلب پروژه می توانید مستقیما از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت اقدام کرده و یا از طریق کانال تلگرام و واتساپ اقدام نمایید.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه