انجام پروژه مطالعات امکان سنجی

انجام پروژه مطالعات امکان سنجی ، ارائه خدمات انجام پروژه درسی مطالعات امکان سنجی توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های مطالعات امکان سنجی میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به آیدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه مطالعات امکان سنجی خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه های مطالعات امکان سنجی را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کمترین قیمت تحویل شما دهد.

هزینه پروژه مطالعات امکان سنجی در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

مطالعات امکان سنجی چیست ؟

مطالعات امکان سنجی یا Feasibility studies یکی از مهم ترین مراحل قبل برای اتخاذ تصمیم در مورد سرمایه گذاری در یک پروژه صنعتی می باشد که کاربرد اصلی آن ارزیابی و تجزیه و تحلیل پتانسیل یک پروژه پیشنهادی می باشد. انجام پروژه مطالعات امکان سنجی نقش مهمی در اجرایی کردن یک پروژه با توجه به بودجه در اختیار و ملاحظات فنی دارد. مطالعات امکان سنجی دارای ویژگی های مختلفی از جمله فرایند کنترل و شناخت مسائل، شناسایی اهداف· فرصت ها و تهدید ها، شرح موقعیت ها، شناسایی در آمدها، شناسایی هزینه ها، شناسایی سود می باشد. مطالعات امکان سنجی در یک تعریف کلی به معنای بررسی و تحلیل امکانات و مشکلات یک طرح، پروژه یا فعالیت است که هنوز به مرحله اجرا نرسیده است. این مطالعات به منظور ارزیابی امکان پذیری، فنی، مالی، اجتماعی و زیست‌محیطی یک طرح یا پروژه انجام می‌شود. ضرورت مطالعات امکان سنجی نشان دهنده این است که برای جلوگیری از خطاها، کاهش ریسک‌ها، بهبود تصمیم‌گیری و صرفه‌جویی در هزینه‌ها، لازم است که پیش از شروع هر پروژه‌ای، یک مطالعه دقیق و جامع در خصوص امکان سنجی آن صورت گیرد.

 

اهمیت استفاده از مطالعات امکان سنجی 

1-  شناسایی و تجزیه و تحلیل ریسک‌ها: این مطالعات به شناسایی و بررسی ریسک‌های مختلف مرتبط با پروژه کمک می‌کند و این امر به کاهش خطرات و افزایش اطمینان در موفقیت پروژه منجر می‌شود.

2- تصمیم‌گیری بهتر: با انجام مطالعات امکان سنجی، تصمیم‌گیری در مورد ادامه یا تغییر یا حتی لغو یک طرح بر اساس داده‌های قابل اعتماد و تحلیل دقیقتر انجام می‌شود.

3- صرفه‌جویی در زمان و هزینه: انجام مطالعات امکان سنجی قبل از شروع پروژه، باعث می‌شود تا هزینه‌ها و زمان صرف شده برای پروژه بهینه‌تر مدیریت شود.

 

امکان سنجی چیست ؟

یک مطالعه امکان سنجی، هدف عینی و منطقی، کشف نقاط قوت و ضعف یک کسب و کار موجود یا سرمایه گذاری پیشنهادی، فرصت ها وتهدیدات موجود در محیط طبیعی، منابع مورد نیاز برای پیاده سازی و در نهایت چشم انداز موفقیت است. در ساده ترین حالت، دو معیار برای قضاوت در مورد امکان سنجی هزینه های مورد نیاز و ارزش است که باید بدست آورد. یک مطالعه امکان سنجی به خوبی طراحی شده باید زمینه تاریخی کسب و کار یا پروژه، توضیحات محصول یا خدمات، صورت های حسابداری، جزئیات عملیات و مدیریت، تحقیقات بازاریابی و سایت ها، اطلاعات مالی، الزامات قانونی و تعهدات مالیاتی را فراهم کند. به طور کلی، مطالعات امکان سنجی قبل از توسعه فنی و پیاده سازی پروژه پیش می رود. یک مطالعه امکان سنجی پتانسیل پروژه برای موفقیت را ارزیابی می کند. بنابراین باید با یک رویکرد و هدفمند و بی طرفانه برای ارائه اطلاعات در مورد تصمیماتی که می تواند بر اساس آن انجام شود، انجام شود

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های مطالعات امکان سنجی را میتواند انجام بدهد ؟

انجام پروژه دانشجویی مطالعات امکان سنجی

انجام پروژه با نرم افزار مطالعات امکان سنجی

انجام پروژه کلاسی مطالعات امکان سنجی

انجام تمرین مطالعات امکان سنجی

انجام پروژه های امکان سنجی

 

سایر خدمات مشابه در متلب پروژه 

انجام پروژه تحقیقات بازار

انجام پروژه اکسل

انجام پروژه مطالعه موردی

انجام پروژه نوشتن طرح توجیهی

انجام پروژه تحلیل در عملیات

انجام پروژه طرح ریزی واحد های صنعتی

انجام پروژه برنامه ریزی تولید

انجام پروژه لینگو

انجام پروژه گمز

 

مراحل انجام پروژه مطالعات امکان سنجی در متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه مطالعات امکان سنجی توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه مطالعات امکان سنجی براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه مطالعات امکان سنجی توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه مطالعات امکان سنجی در کدام شهر و استانها انجام پذیر است؟

یکی از مشکلات گسترده ای که بیشتر کاربران و دانشجویان با آن مواجه هستند آن است که موسسات و سایت های انجام کار تنها در یک شهر خاص متمرکز شده و دارای شعبه می باشند و این امر باعث میشود که کاربر نتواند هماهنگی های لازم در انجام پروژه مطالعات امکان سنجی داشته باشید این مشکل به طور کامل در متلب پروژه مرتفع شده است و میتوانید در هر شهر و استانی که هستید در کمترین زمان ممکن سفارش خود را ثبت نمایید و با کارشناس همان شهر به صورت آنلاین و لحظه ای در ارتباط باشید. همین موضوع سبب شده است که متلب پروژه کاربران زیادی از سراسر کشور و حتی جهان برای انجام سفارشات متلب پروژه را به عنوان گزینه نهایی انتخاب کنند. هدف از انجام این امر در موسسه متلب پروژه ارتباط هر چه بهتر و دسترسی آسان با کارشناس شهر مورد نظر مشتری می باشد.

 

چه شرایطی برای انجام پروژه با مطالعات امکان سنجی باید مهیا باشد؟

باید به این موضوع دقت داشته باشید که برای انجام پروژه مطالعات امکان سنجی می بابیست دانش و تخصص کافی در حوزه تحصیلات تکمیلی به خصوص کارشناسی ارشد و دکتری داشته باشید. نداشتن دانش تخصصی بالا و همچنین تجربه ناکافی در نهایت منجر به ارائه کیفیت پایین در انجام پروژه خواهد شد. یکی دیگر از نگرانی هایی که مشتریان همواره با آن مواجه هستند نداشتن زمان کافی در انجام پروژه رشته مطالعات امکان سنجی است و نتیجه این امر منجر به نارضایتی و عدم موفقیت در پروژه خواهد شد. موسسه متلب پروژه دارای تیم تخصصی از بهترین مجریان مطالعات امکان سنجی است که تجربه و تخصص بسیار بالایی در این حوزه دارند و میتوانند پروژه را با کیفیتی که مدنظر شماست تحویل دهند.

 

ضمانت و راه‌ های اعتماد در انجام پروژه مطالعات امکان سنجی

راه های اعتماد به یک موسسه و وب سایت در وجاهت قانونی و کسب مجوزهای لازم برای کسب و کار جستجو نمایید، متاسفانه در فضای اینترنت با رشد بی سابقه سایت های انجام پروژه مطالعات امکان سنجی مواجه هستیم که هیچ مجوزی برای فعالیت در این حوزه ندارند. نتیجه این اعتماد ناشیانه دریافت کار بی کیفیت و در انتها ناراضی از انجام کار خواهد شد. طبق تجربه 12 ساله متلب پروژه بسیار مشاهده شده است این موسسات به عنوان واسط عمل کرده و سفارش را به سایت های دیگر برونسپاری می نمایند. اولین گام در کسب اعتماد به یک موسسه یا وب سایت انجام تحقیقات و مطالعه نظرات مشتریان می باشد. موسسه متلب پروژه به خود می بالد که تنها گروه انجام پروژه های مطالعات امکان سنجی در ایران است که دارای تیم تخصصی در این زمینه می باشد. در هر لحظه میتواند به صورت آنلاین و در کسری از ثانیه با مجریان متلب پروژه تماس بگیرید و به صورت رایگان خدمات مشاوره ای حرفه ای دریافت کنید.

 

سخن پایانی جهت مشاوره و ثبت نهایی سفارش پروژه مطالعات امکان سنجی

انجام پروژه های مطالعات امکان سنجی همواره یکی از دغدغه های اصلی کاربران و دانشجویان می باشد. یکی از مهمترین وظایفی که به دانشجویان با مطالعات امکان سنجی داده میشود انجام تکالیف و همچنین پروژه های مطالعات امکان سنجی است برای انجام هماهنگی و دریافت مشاوره رایگان و تخصصی میتواند وارد سایت متلب پروژه شوید و از طریق راه های ارتباطی با ما و کارشناسان تماس حاصل فرمایید.

 

سفارش پروژه مطالعات امکان سنجی با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه مطالعات امکان سنجی با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه مطالعات امکان سنجی به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه مطالعات امکان سنجی دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه مطالعات امکان سنجی چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه مطالعات امکان سنجی خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه مطالعات امکان سنجی وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه مطالعات امکان سنجی منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری مطالعات امکان سنجی

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه مطالعات امکان سنجی در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های مطالعات امکان سنجی به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی مطالعات امکان سنجی تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های مطالعات امکان سنجی انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه مطالعات امکان سنجی موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده مطالعات امکان سنجی

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه مطالعات امکان سنجی به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه مطالعات امکان سنجی من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه مطالعات امکان سنجی در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه