انجام پروژه های ایندیزاین

انجام پروژه های ایندیزاین

موسسه متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان حرفه ای در انجام پروژه های ایندیزاین این اطمینان را به شما میدهد که مطمئن سایت را برای انجام پروژه ایندیزاین خود انتخاب کرده اید برای ثبت سفارش با شماره ۰۹۱۰۸۳۹۱۳۸۹ تماس بگیرید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه ایندیزاین خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند

متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان ممتاز آمادگی دارد انجام پروژه با نرم افزار ایندیزاین در حوزه ویرایش متون با ایندیزاین ، صفحه آرایی کتاب با ایندیزاین خود را تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت تحویل شما بدهد

هزینه پروژه ایندیزاین در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد

 ایندیزاین چیست؟

ایندیزاین یا Adobe Indesign از نرم افزار قدرتمند طراحی می باشد که به طور اختصاصی  برای طراحی متون مختلف در حوزه صنعت چاپ و نشر رسانه‌های دیجیتال و ویرایش فایل های تصویری استفاده میشود این نرم افزار به مهم ترین ابزار در صنعت چاپ و آرایش بندی متون صفحه تبدیل شده است و امروزه مورد استفاده بسیاری از طراحان گرافیک قرار گرفته است از ایندیزاین همچنین برای طراحی بروشور، صفحات مجلات، روزنامه ها، پوستر، کارت ویزیت، کارت پستال، استیکر، کمیک و انواع دیگر اسناد و رسانه های چاپی استفاده می شود. طراحان گرافیک حرفه ای که در زمینه انتشارات یا تبلیغات فعالیت می کنند از این نرم افزار به صورت فراوان استفاده می نمایند. هنگام طراحی می توان از ایندیزاین در کنار سایر نرم افزارهای گرافیکی شرکت ادوبی استفاده نمود یا از آن به تنهایی استفاده کرد.

معمولاً طراحی های گرافیکی و تصاویر را نمی توان به طور حرفه ای در داخل ایندیزاین ساخت بلکه می توان آن ها را در سایر نرم افزارها ساخت و به ایندیزاین منتقل نمود تا در کنار متون و تیترها به کار برده شوند. طراحان گرافیک حرفه ای که در زمینه انتشارات یا تبلیغات فعالیت می کنند از این نرم افزار استفاده می نمایند. هنگام طراحی می توان از ایندیزاین در کنار سایر نرم افزارهای گرافیکی شرکت ادوبی استفاده نمود یا از آن به تنهایی استفاده کرد. معمولاً طراحی های گرافیکی و تصاویر را نمی توان به طور حرفه ای در داخل ایندیزاین ساخت بلکه می توان آن ها را در سایر نرم افزارها ساخت و به ایندیزاین منتقل نمود تا در کنار متون و تیترها به کار برده شوند.

متلب پروژه چه نوع پروژه های ایندیزاین را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه با نرم افزار ایندیزاین

انجام پروژه طراحی با ایندیزاین

انجام پروژه ایندیزاین معماری

انجام پروژه تصویرسازی با ایندیزاین

انجام پروژه های ایندیزاین

مراحل صفحه آرایی در ایندیزاین 

1- چیدمان مجله : در گام اول می بایست نوع چیدمان در ایندیزاین مشخص کنیم 

2- اضافه کردن محتوا: در گام دوم بعد باید محتوای مورد نظر خود را اضافه کنیم برای مثال، می توان متن، تصاویر، شکل ها و جداول را به سند اضافه کرد.

3- طراحی صفحه: گام سوم مربوط به طراحی صفحه میشود. در این مرحله، می توان اندازه، فونت، رنگ و سایر ویژگی های صفحه را تغییر داد.

4- قالب بندی: در این گام میتوان قالب بندی متن و سایر محتواها را تغییر داد. برای مثال، می توانید خط فاصله، فاصله بین حروف و سایر ویژگی های متن را تغییر داد.

5- اضافه کردن شماره صفحات و جدول محتوا: در گام پنجم باید شماره صفحات و جدول محتوا را به سند اضافه نمایید. این کار برای این صورت میگیرد که سند خود را به صورت منظم و سازماندهی شده نگه بدارید

6- ایجاد شبکه : در گام سوم می بایست یک متن به بدنه اضافه شود و طرح شبکه بندی شود 

7- ایجاد تویپوگرافی : در گام سوم طرح مجله با تایپوگرافی تزئین شود 

8- اجرای طرح و مشاهده خروجی : در گام آخر باید صفحه آرایی مورد نظر که ایجاد کرده را مشاهده و اجرا نمایید.

 

ضرورت استفاده از ایندیزاین در حوزه چاپ

امروزه طراحی انواع تصاویر مناسب و همچنین طراحی بروشور های تبلیغاتی به یکی از ارکان اصلا معرفی محصولات برای کسب و کارهای مختلف تبدیل شده است نرم افزار قدرتمند ایندیزاین با داشتن رابط کاربری حرفه ای و ابزارهای فراوان یک نرم افزار کاربردی طراحی استاندارد برای صنعت چاپ می‌باشد که مورد استفاده طراحان گرافیک برای طراحی‌های تبلیغاتی و انتشاراتی است.

 

وظیفه اصلی ایندیزاین در چیست ؟

باید دقت داشت که ایندیزاین یک نرم افزار صرفا برای طراحی نیست ولی در کنار سایر محصولات ادوبی میتوانید کارهای طراحی را انجام دهید وظیفه اصلی ایندیزاین کنار هم قرار دادن خطوط و علائم نگارشی استاندارد در قالب صفحات است ایندیزاین به طور اختصاصی برای چارچوب بندی صفحات مورد استفاده قرار میگیرد 

 

چرا باید استفاده از ایندیزاین را فرا بگیریم ؟

1- کنترل و ویرایش فایل های چند ستونی : با استفاده از ایندیزاین به راحتی میتوانید فایل های دارای چند ستون مختلف را ویرایش نمایید 

2- ادغام تصویر و متن : در این نرم افزار به راحتی میتواند متن را در کنار تصاویر قرار داده و ستون های خود را مدیریت نمایید 

3- طراحی اختصاصی برای چاپ : این نرم افزار با گرفتن خروجی در فرمت PDF بهترین نرم افزار برای صنعت چاپ می باشد 

4- استاندارد صنعت چاپ : این نرم افزار به صورت اختصاصی برای صنعت چاپ و تبلیغات مورد استفاده قرار میگیرد

 

 

اهمیت نرم افزار ایندیزاین در چیست ؟

اگر بخواهیم از نرم افزار حرفه ای در حوزه قالب بندی صفحه نام ببریم بدون شک ایندیزاین از بهترین آنها می باشد این نرم افزار در طراحی متون مختلف در حوزه صنعت چاپ و رسانه های دیجیتال استفاده میشود  این نرم افزار حرفه ای با استفاده از امکانات حرفه ای توانایی صفحه بندی متون با تصاویر را بر عهده دارد اهمیت ایندیزاین زمانی بیشتر میشود که شما چندین متن مختلف در یک صفحه داشته باشید و بخواهیم تصاویر مختلف را درون آن قرار دهید

 

ویژگی های ایندیزاین :

 1. قابلیت چارچوب بندی حرفه ای ستون ها 
 2. قابلیت اضافه کردن انواع وکتور به تصاویر موجود در ایندیزاین 
 3. دارا بودن سرعت بسیار بالا در صفحه بندی
 4. تطابق کامل با سایر نرم افزارهای طراحی 
 5. دریافت خروجی در فرمت PDF برای صنعت چاپ
 6. دارا بودن ابزارهای متنوع برای ویرایش بندی حرفه ای متن 
 7. دارا بودن امکان مالتی مدیا برای انواع فایل ها

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه ایلوستریتور

انجام پروژه تری دی مکس

انجام پروژه موشن گرافیک

 

مراحل ثبت سفارش پروژه در متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه ایندیزاین توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه ایندیزاین براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه ایندیزاین توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه ایندیزاین با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه ایندیزاین با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه ایندیزاین به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه ایندیزاین دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه ایندیزاین چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه ایندیزاین خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه ایندیزاین وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه ایندیزاین منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری ایندیزاین

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه ایندیزاین در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های ایندیزاین به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی ایندیزاین تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های ایندیزاین انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه ایندیزاین موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده ایندیزاین

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه ایندیزاین به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه ایندیزاین من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه ایندیزاین در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

ضمانت در انجام پروژه ایندیزاین به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه ایندیزاین دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

زمان تحویل پروژه ایندیزاین چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه ایندیزاین خواهد کرد.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه