انجام پروژه‌ رویت

انجام پروژه رویت ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار رویت توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های رویت میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به آیدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های رویت خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد آمادگی دارد انجام پروژه های رویت را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما دهد.

هزینه پروژه رویت در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

رویت چیست ؟

رویت یا Autodesk Revit یکی از قوی ترین نرم افزارهای معماری در حوزه طراحی سه بعدی ساختمان می باشد که کاربرد اصلی آن در مدلسازی اطلاعات ساختمان است. انجام پروژه های رویت کاربرد فراوانی در پیش نمایش و طراحی داخلی ساختمان قبل از ساخت دارد. هدف از طراحی رویت ارائه نرم افزار جامع جهت مدل سازی سه بعدی و ترسیم جزییات ساختمانی می باشد. رویت همچنین توانایی مدیریت پروژه‌ های ساختمانی را دارد. نرم افزار رویت قابلیت های فراوانی از جمله ایجاد نقشه‌های دقیق و سه بعدی، قابلیت گزارش دهی ، تجزیه و تحلیل مدل، توانایی ساخت مدلهای پیچیده را دارا می باشد. نرم افزار رویت سرعت بسیاری بالاتری نسبت به اتوکد و تکلا دارد همین عامل باعث محبوبیت فراوان آن میان کاربران شده است با استفاده این نرم افزار می توان تمامی طرح های دو بعدی و سه بعدی از یک ساختمان و نما را طراحی کرد طرح های دو بعدی که به صورت عادی قابل پیاده سازی نیستند طرح های سه بعدی که به صورت مشبک نیز تعریف میشود برای طراحی نیاز به اطلاعات اجزای داخلی ساختمان دارند.

تمامی امکانات در نرم افزار رویت برای طراحی اطلاعات ساختمان تعبیه شده است و طراح می تواند با نشان نمای اولیه از بنایی که قرار است طراحی شود در دیدگاه مشتری نظر مثبت یا منفی جلب نمایید کاربرد اصلی رویت که امروزه این صنعت بسیار مهم می باشد مدل سازی اطلاعات داخلی ساختمان می باشد با استفاده از این ابزار بسیار مهم می توانید پیش نمایش طبقات یا پله ها و یا محوطه بیرونی ساختمان را به مشتری نشان دهید این قدرت بالا در کمتر نرم افزاری دیده میشود در رویت شما میتوانید از اجزای پیش ساخته جامد یا مدل های هندسی استفاده کنید باید دقت داشت که رویت یک نرم افزار مدل سازی صرف نیست و نمیتوان به اجزا وزن داد ولی اجزایی مانند سقف ، پشت بام ، محوطه بیرونی و درونی ، پله ها به راحتی در این نرم افزار پیاده میشوند.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه رویت را میتواند انجام بدهد؟

انجام پروژه طراحی با رویت

انجام پروژه آرشیتکچرال دسکتاپ  

انجام پروژه رویت معماری

انجام پروژه کلاسی رویت

انجام پروژه های رویت

مراحل مدلسازی با رویت

1- ایجاد فایل : در مرحله اول مدل سازی در رویت باید فایل مورد را در رویت ایجاد نمایید.

 

2- ایجاد شبکه : در گام دوم باید یک شبکه ایجاد کنیم رویت برای طراحی بهتر و مدل سازی دقیق تر یک سری شبکه ها طراحی کرده است.

 

3- فرآیند ایجاد سطوح در رویت : در گام سوم باید ایجاد سطوح مختلف در داخل نرم افزار ایجاد شود برای این منظور از سطوح خشمی و مسطح استفاده می نماییم

 

4- ایجاد نماهای پلان : گام چهارم اصلی ترین مرحله در مدل سازی رویت است که در این مرحله باید پلان های استاندارد رو با ویژگی های مدنظر رسم شود.

 

5- قرار دادن رویت در موقعیت جغرافیایی : در گام پنجم باید مدل رویت طراحی شده در موقعیت محیطی واقعی مانند پارک و فضای سبز قرار دهیم.

 

6- راه اندازی مدل در رویت : در مرحله آخر باید مدل طراحی شده را با رندر کردن اجرا نماییم و نتایج حاصل از مدل سازی را مشاهده کنیم

 

لزوم استفاده از رویت در مدل سازی ساختمان 

مدل سازی ساختمان و دریافت کلیه پارامترها و اجزای مختلف یک بنا قبل از طراحی نیازمند نرم افزارهای مربوطه است رویت نرم افزاری که برای این منظور طراحی شده است این نرم افزار با دریافت اطلاعات مختلف از نحوه طراحی به شما اجازه میدهد که پروژه ساخت خود را به راحتی مدیریت کنید رویت با قابلیت بی نظیر مبتنی بودن بر فضای ابری این امکان را به کاربران میدهد که در نقاط مختلف و به صورت اشتراکی اقدام به مدل سازی نمایند. رویت یک نرم افزار مدلسازی سه بعدی در معماری است که امکان شبیه سازی محصولات و پروژه هایی که در آن طراحی می‌کنید را به شما می‌دهد اما بیشترین کاربرد نرم افزار رویت در مدل سازی دیتاهای ساختمانی می‌ باشد. نرم افزار رویت برای مدلینگ مدل سازی، سه بعدی کردن ساختمان در معماری است.  این نرم افزار محصول شرکت اتودسک رویت می باشد که ساختار آن بر پایه BIM است که ساختمان را برپایه اطلاعاتی عددی که به آن می دهید مدل سازی می کند.

 

اهمیت نرم افزار رویت در چیست ؟

شاید بتوان مهم ترین کاربرد نرم افزار رویت را در مدل سازی اطلاعات ساختمان اشاره کرد از دیگر ویژگی های مهم رویت قابلیت اتصال به سایر نرم افزارهای مدل سازی جهت انتقال داده های موجود و ترسیم اشکال به صورت سه بعدی می باشد همچنین به راحتی میتوانید متریال های مورد نیاز خود را به آن اضافه کرده و مدل سازی خود را کامل کنید.استفاده از نرم افزار رویت بیشتر از آنکه نیاز به علم تخصصی مدلسازی اجزای ساختمان داشته باشد نیاز به ذهن قوی در یافتن ایده برای طراحی است ذهن خلاق لازمه طراحی حرفه ای در رویت است از آنجایی که با استفاده از این نرم افزار میتوانید طراحی 5 بعدی انجام بدهید میتوانید هر نوع ایده ای به راحتی با داشتن ابزارهای رایگان و کتابخانه های قدرتمند ایجاد کرده و از طراحی خود لذت ببرید.

 

لزوم به کارگیری از نرم افزار رویت در صنایع مختلف 

1-  صنعت ساختمان سازی : در حوزه طراحی ساختمان از نرم افزار رویت برای مدل سازی جهت مدل کردن اطلاعات ساختمانی و طراحی فوری و کلی طبقات استفاده میشود.

 

2-  معماری : یکی از مهم ترین حوزه که وابستگی فراوانی به رویت دارد مهندسی معماری می باشد که از آن برای طراحی سه بعدی اشکال مختلف استفاده میشود

 

3-  طراحی داخلی : از دیگر حوزه های کاربردی و مهم مورد استفاده از  رویت صنعت طراحی داخلی می باشد که برای مدلسازی سه بعدی کلیه اجزای داخلی یک واحد ، ویلا یا طبقات مختلف استفاده میشود.

 

4- مهندسی عمران : از دیگر حوزه های بسیار کاربرد مورد استفاده از رویت  حوزه عمران می باشد که از آن برای طراحی فونداسیون پله‌ای و ترسیم دستی جزئیات، طراحی سازه فلزی و ترسیم بادبند استفاده میشود 

 

5- مهندسی برق : در حوزه برق از نرم افزار رویت برای طراحی الکتریکی مثل طراحی شبکه برق ساختمان و نحوه سیم کشی ساختمان استفاده میشود.

 

کاربردهای رویت

1- قابلیت طراحی و مدل سازی سه بعدی اجزای ساختمان 

2- توانایی طراحی فوق العاده نما قبل از ساخت 

3- قابلیت دسترسی به انواع پایگاه داده های ساختمانی 

4- توانایی طراحی 4 بعدی 

5- توانایی مدیریت هزینه های مالی و صرفه جویی در طراحی 

6- بررسی و توانایی داشتن ابزارهای مناسب برای ردیابی از ابتدا تا انتها 

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه طراحی با اسکچاپ

انجام پروژه طراجی با راینو

انجام پروژه طراحی صنعتی

انجام پروژه اتوکد

انجام پروژه رندرینگ

انجام پروژه نقشه کشی صنعتی

سفارش پروژه لومیون

سفارش پروژه آرشیکد

 

مراحل انجام پروژه رویت 

 1. ارسال پروژه رویت از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه رویت توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه رویت براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه رویت توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سفارش پروژه رویت با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه رویت با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه رویت به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه دانشجویی رویت دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه رویت چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه رویت خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه رویت وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه رویت تاتیک منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری رویت

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه رویت در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های رویت به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه دانشجویی رویت توانسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های رویت انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه رویت موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده رویت

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه رویت به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه رویت من چقدر می باشد ؟؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه رویت در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

ضمانت در انجام پروژه رویت به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه رویت دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

زمان تحویل پروژه رویت چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه رویت خواهد کرد.

‫4 نظر ارسال شده در “انجام پروژه‌ رویت

 1. Avatar محمد رضا

  سلام
  کار مدل سازی و طراحی با رویت سفارش دادم
  واقعا سخت بود چون باید از نمای بالا طراحی میشد اما خیلی خوشحالم با متلب پروژه آشنا شدم
  و خیلی خوب انجام دادن

  • متلب پروژه متلب پروژه

   بله پروژه بسیار مشکلی بود
   یادم هست که کارتون چی بود
   ولی همین که شما راضی هستد برای ما و مجموعه متلب پروژه کافیه

 2. Avatar زهرا مهدوی

  طراحی سه بعدی با نرم افزار رویت داشتم دادم به موسسه متلب پروژه خیلی راضی بودم
  فیلم هم ارسال کردن واقعا با کیفیت انجام شد

  • متلب پروژه متلب پروژه

   سلام
   خیلی ممنونم از شما که راضی بودن از کار انجام شده

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه