انجام پروژه های سیمولینک

انجام پروژه های سیمولینک

موسسه متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان حرفه ای در انجام پروژه های سیمولینک این اطمینان را به شما میدهد که مطمئن سایت را برای انجام پروژه سیمولینک متلب خود انتخاب کرده اید برای ثبت سفارش با شماره ۰۹۱۰۸۳۹۱۳۸۹ تماس بگیرید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه سیمولینک  خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند

متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان ممتاز آمادگی دارد انجام پروژه شبیه سازی سیمولینک خود را تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت تحویل شما بدهد

دقت داشته باشید قیمت پروژه سیمولینک در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد

سیمولینک چیست ؟

سیمولینک یا Simulink محیط شبیه سازی در متلب است که از طریق یک کتابخانه با متلب ادغام شده است این محیط کاملا جدا از محیط ادیتور در متلب است و به صورت کاملا اختصاصی طراحی شده است و از پراستفاده ترین ابزارها در این نرم افزار است، سیمولینک یک محیط توسعه گرافیکی متلب با تعداد بالای بلوک دیاگرام هاست که به مدلسازی و شبیه سازی انواع سیستم ها از جمله قدرتی و کنترلی کمک می نماید بلوک های سیمولینک به انواع منابع ، سینک ها ، مستمر ، مجزا ، عملیات ریاضی و خروجی و سیستم های اصلی و فرعی تقسیم بندی میشود از بهم پیوستن این بلوک ها یک مجموعه سیمولینکی تشکیل میشود . یکی از ویژگی های جالب در سیمولینک متلب شبیه سازی انواع سیستم های غیرخطی کنترلی است که تابع تبدیل نمیتواند آنها را تحلیل نماید، هدف از طراحی و ساخت این محیط توسط شرکت سازنده شبیه سازی پدیده هایی است که به روش برنامه نویسی قابل انجام نیست و حتما باید توسط روش های بلوک دیاگرامی شبیه سازی شود این ابزار که به طور خاص برای نرم افزار متلب طراحی و توسعه داده شده است دارای امکانات بی نظیری است از کاربردهای جدید سیمولینک در شبیه سازی پدیده های ارتباطات بی سیم می باشد.

برای استفاده از سیمولینک متلب کافی است ابزارها ، المان و بلوک های کنترلی و قدرتی را انتخاب کنید و به راحتی آن را واحد محیط نرم افزار وارد کرده و شبیه سازی خود را انجام بدهید، با کشیدن عناصر مختلف به داخل محیط سیمولینک با استفاده از اتصال سیمی آنها را به هم وصل کنید و شبیه سازی را شروع نمایید، سیمولینک امروزه کاربرد فراوانی در پروژه های مهندسی برق به خصوص رشته برق قدرت دارد بسیاری از پروژه های این رشته در محیط سیمولینک انجام میشود استفاده از ابزارهای کنترلی و واحدهای بلوک دیاگرام به راحتی در متلب انجام میپذیرد این محیط همه ساله توسط شرکت سازنده توسعه داده میشود و قسمت های مختلفی با توجه به نیاز دانشجویان به آن اضافه میشود.

ما چه نوع پروژه سیمولینک میتوانیم انجام بدهیم ؟

شبیه سازی مقاله با سیمولینک

انجام پروژه سیمولینک با متلب 

انجام شبیه سازی با سیمولینک 

انجام پروژه سیمولینک برق 

انجام پروژه سیمولینک برق قدرت 

انجام پروژه مکانیک با سیمولینک 

انجام تمرین سیمولینک با متلب

 

آشنایی با مهم ترین بلوک دیاگرام های سیمولینک 

1- بلوک دیاگرام Mux و Demux در سیمولینک

2- بلوک دیاگرام Subsystem در سیمولینک

3- بلوک‌های ورودی در سیمولینک

4- بلوک های محاسبات ماتریسی در سیمولینک

5- بلوک های Goto و From در سیمولینک

6- بلوک‌های تبدیل واحد در سیمولینک

7- بلوک‌های مقایسه در سیمولینک

8- بلوک‌های تابع تبدیل در سیمولینک

9- بلوک Matlab Function در سیمولینک

 

لزوم استفاده از نرم افزار متلب در حل مسائل سیمولینک

متلب به عنوان تخصصی ترین نرم افزار در حل مسائل حوزه سیمولینک شناخته میشود که با داشتن ابزارهای لازم توانایی حل انواع مسائل سیمولینک را دارد این نرم افزار به طور خاص برای سیمولینک طراحی شده است و یکی از ابزارهای کاربردی متلب می باشد این نرم افزار مجموعه ای بی نظیر از المان های مختلف simulink را در اختیار کاربر قرار میدهد که بتواند در کمترین زمان ممکن بلوک دیاگرام های سیمولینک را پیاده سازی کرده و خروجی های لازم را مشاهده نماید.

انجام پروژه سیمولینک با متلب عموما نیاز به مهارت بالا و تجربه کافی دارد ما تمامی نیازهای شما در این زمینه را به صورت کامل درک کرده ایم و میتوانیم پروژه های متلب سیمولینک شما در کمترین زمان ممکن به سرانجام برسانیم ،موسسه متلب پروژه تیم تخصصی از بهترین مجریان کشور در این حوزه را در کنار هم جمع آوری کرده است تا خیال شما از بابت سفارش آسوده باشید.

 

سیمولینک در مهندسی قدرت و کنترل

ابزار سیمولینک بیشترین استفاده را در زمینه پروژه های قدرت و کنترل دارد بسیاری از پروژه ها و مقالات رشته قدرت به طور عملی به صورت کدنویسی قابل پیاده سازی نیست به همین دلیل نیاز به محیطی دارد که بتواند انواع المان های قدرتی و کنترلی را از طریق اتصالات مختلف انجام بدهد سیمولینک ابزار فوق العاده ای در این حوزه است که میتواند انواع شبیه سازی های لازم را انجام داده و نتایج در اسکوپ مشاهده کنید 

 

اهیمت استفاده از محیط سیمولینک در چیست ؟

امروز اهمیت استفاده از سیمولینک متلب امروزه بر کسی پوشیده نیست سیمولینک عموما برای شبیه سازی انواع سیستم هایی که فاقد معادله می باشد موررد استفاده قرار میگیرد با استفاده از سیمولینک می‌توان رفتار یک سیستم را بدون نیاز به ساختن آن تحلیل نمود. تمامی بلوک دیاگرام ها به صورت کاملا آماده در متلب به صورت کامل پیاده سازی شده است و فقط نیاز هست بلوک ها را به داخل محیط سیمولینک کشیده و آنها را رها کنید در نتیجه یک مهندس با استفاده از سیمولینک می‌تواند علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه و زمان به بررسی تأثیر اغتشاشات یا سایر عوامل ورودی بر عملکرد یک سیستم بپردازد. همچنین شبیه‌سازی سیستم‌ها این توانایی را در اختیار می‌گذارد تا عکس‌العمل یک سیستم در صورت تغییر پارامترهای ورودی آن به خوبی شناخته شود. سیمولینک به صورت یک کتابخانه در نرم‌افزار متلب عرضه شده است که شبیه‌سازی توسط بلوک‌های این کتابخانه به صورت دیاگرام‌های بلوکی انجام می‌شود.

 

مراحل شبیه سازی در سیمولینک :

1- در مرحله اول باید از گزینه Simulink model یک مدل را برای راه اندازی انتخاب کنیم 

2- در مرحله بعدی مشخص کردن تمامی پارامترهای سیمولینک 

3 – در مرحله سوم باید نوع بلوک های دیاگرام را مشخص کنیم 

4- در مرحله بعدی باید سیستم های دینامیکی مورد نظر را انتخاب کنیم 

5 – در مرحله آخر چیدمان المان های مختلف و اجرای سیستم 

 

ویژگی های سیمولینک 

 1. توانایی شبیه سازی انواع سیستم برق قدرت 
 2. توانایی شبیه سازی انواع مدارهای کنترلی 
 3. قابلیت شبیه سازی المان بدون نیاز به کدنویسی
 4. کاهش زمان و هزینه و کیفیت دقت در خروجی نهایی
 5. قابلیت استفاده از سیستم های ارتباطات بی سیم 
 6. توانایی شبیه سازی انواع سیستم های کنترل از راه دور

 

سایر فعالیت های مشابه در متلب پروژه 

انجام پروژه دانشجویی متلب

انجام پروژه کنترل

انجام پروژه شبیه سازی

انجام پروژه الگوریتم تکاملی

 

مراحل ثبت سفارش پروژه در متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه سیمولینک توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه سیمولینک براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه سیمولینک توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه سیمولینک با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه سیمولینک با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه سیمولینک به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه سیمولینک دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه سیمولینک چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه سیمولینک خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه سیمولینک وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه سیمولینک منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری سیمولینک

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه سیمولینک در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های سیمولینک به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی سیمولینک تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های سیمولینک انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه سیمولینک موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده سیمولینک

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه سیمولینک به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه سیمولینک من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه سیمولینک در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

ضمانت در انجام پروژه سیمولینک به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه سیمولینک دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

زمان تحویل پروژه سیمولینک چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه سیمولینک خواهد کرد.

‫6 نظر ارسال شده در “انجام پروژه های سیمولینک

 1. Avatar سهیلا مروی

  من شبیه سازی با سیمولینک دارم چطوری باید سفارش بدم
  میشه راهنمایی کنید
  از دوستان تعریف شما رو شنیدم

  • متلب پروژه متلب پروژه

   سلام
   میتوانید از طریق فرم ثبت سفارش اقدام کنید یا با شماره 09108391389 در واتس آپ و تلگرام پروژه خودتون رو ثبت کنید.

 2. Avatar هوادار

  مقاله برق قدرت خودم باید تو محیط سیمولینک شبیه سازی میشد
  خیلی از سایت ها بشون پیام دادم نتونستن ولی برای متلب پروژه که فرستادم تو کمترین زمان جواب دادن و راضی هم بودم از انجامش

  • متلب پروژه متلب پروژه

   خدا رو شکر که راضی بودین
   ممنونم از شما
   به امید همکاری پایدار

 3. Avatar محمدعلی

  پروژه شبیه سازی سیمولینک متلب بودم
  دنبال سایت های مختلفی گشتم ولی معتبرترین به نظرم متلب پروژه هست
  چون تخصصی کارهای متلب رو انجام میده
  خیلی هم دقیق انجام دادن

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه