انجام پروژه های طراحی PCB

انجام پروژه های طراحی PCB ، طراحی مدارات با PCB ، طراحی مدار چاپی با PCB توسط کارشناسان متلب پروژه با بالاترین کیفیت انجام میشود برای سفارش میتوانید با شماره 09108391389 تماس بگیرید

در مواقع فراوانی شاهدیم کاربران در سفارش پروژه های طراحی PCB خود مشکل دارند و به دنبال یک مکان مطمئن برای پروژه خود هستند.

متلب پروژه با تخصص بالا و تجربه 7 ساله آمادگی دارد انجام پروژه های PCB شما در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با بهترین کیفیت تحویل شما بدهد.

انجام پروژه طراحی PCB در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است و با توجه به وقتی و زمانی که برای آن صرف میشود اعلام میشود و به هیچ عنوان هزینه اضافی دریافت نمیشود.

 

مدارت PCB چیست ؟

pcb یا Printed Circuit Board یکی از پراستفاده ترین بردها در طراحی انواع سخت افزارها و مدارهای دیجئتیال است که عمده استفاده آن در پروژه آلتیوم می باشد این بردها غیر رسانا می باشد و قطعات مسی تشکیل شده است که کلیه قطعات و مدارهای الکترونیکی ماند خازن ، مقاومت ، ترانزیستور از طریق یک نگه دارنده به آن وصل میشود در بردهای PCB ما اتصال قطعات را به صورت فیزیکی نداریم و همه قطعات از درون با مسیرهایی که مشخص شده اند به هم وصل میشود.

 

انواع بردهای مدارهای PCB

1- بردهای مدار چاپی تک لایه : این بردها از ساده ترین بردهای مدارهای چاپی می باشد که فقط از یک طرف رسانای مسی تشکیل شده است  در این بردها مسیرهای غیر رسانا رسانا نمی‌توانند روی هم قرار بگیرند

2 – بردهای مدارچاپی دو لایه : این بردها از دو قسمت بالایی و پایینی غیر رسانا تشکیل شده است که قطعات از طریق مسیری های دو طرفه به هم وصل شود 

3- بردهای چند لایه : این نوع بردهای PCB که به بردهای پیچیده نیز شهرت دارد از کاربردی ترین بردهای پی سی بی می باشد این بردها شامل چند لایه بیشتر از دو لایه رسانا و مسی تشکیل شده است.

 

ما چه نوع پروژه های طراحی PCB را میتوانیم انجام بدهیم ؟

انجام پروژه دانشجویی طراحی PCB

انجام پروژه طراحی مدار با PCB

انجام طراحی مدار با pcb

 

انجام پروژه های طراحی PCB

 

اهمیت طراحی مدارهای PCB در چیست ؟

مدارهای PCB یا یکپارچه پر کاربردترین قطعات در داخل قطعات سخت افزاری کامپیوتری و الکترونیکی می باشد این بردها که قطعات مختلفی بر روی آنها سوار شده و به صورت یک پارچه وظایف خود را انجام میدهد اهمیت طراحی مدارهای PCB به دلیل استفاده فراوان آن در حوزه سخت افزار است همین عامل باعث شده است کاربرانی فراوانی به سمت طراحی این مدارها روی آورند به طور معمول طراحی این بردها علاوه بر مهارت در حوزه سخت افزار نیاز به دانش نرم افزاری دارد که آلتیوم بهترین نرم افزار در این زمینه است . متلب پروژه با توجه به اهمیت این موضوع تیم تخصصی از بهترین مجریان طراحی با PCB را در کنار هم جمع کرده است تا خیال شما از بابت سفارش آسوده باشد.

 

انجام پروژه طراحی PCB با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه های طراحی PCB با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه طراحی PCB به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه طراحی PCB دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه طراحی PCB چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه طراحی PCB خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه طراحی PCB دیزاینر وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه طراحی PCB منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری طراحی PCB

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه طراحی PCB در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های طراحی PCB به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی طراحی PCB تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های طراحی PCB انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه آلتیوم دیزاینر موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده آلتیوم طراحی PCB

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه طراحی PCB به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه طراحی PCB من چقدر می باشد ؟؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه طراحی PCB در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

ضمانت در انجام پروژه طراحی PCB به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه انجام پروژه طراحی PCB دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

زمان تحویل انجام پروژه طراحی PCB چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه آلتیوم دیزاینر خواهد کرد.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه