انجام پروژه طراحی PCB

انجام پروژه طراحی PCB ، ارائه خدمات انجام پروژه طراحی مدارات PCB توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های طراحی PCB میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به آیدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه طراحی PCB خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله در انجام پروژه های طراحی PCB آمادگی دارد در حوزه طراحی مدار با PCB ، طراحی مدار چاپی با PCB ، پروژه PCB Design Software ، طرد برد با PCB تمامی سفارشات شما را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما دهد.

هزینه پروژه طراحی PCB در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

طراحی  مدارت PCB چیست ؟

طراحی PCB یا Printed Circuit Board یکی از مهم ترین مراحل در ساخت مدار می باشد که کاربرد اصلی آن در ساخت شماتیک مدار می باشد. انجام پروژه های طراحی PCB نقش مهمی در توسعه و ساخت مدارهای الکترونیکی و همچنین طراحی بردهای مختلف دارد. هدف از طراحی PCB ساخت سخت افزاری نقشه مدار و اتصال بخش های مختلف به آن می باشد.  طراحی PCB دارای قابلیت های فراوانی از جمله طراحی دقیق مدارهای الکترونیکی، قابلیت انتخاب اجزای الکترونیکی، قابلیت پیش بینی عملکرد مدار، طراحی نقشه مدارهای الکترونیکی را دارا می باشد. طراحی PCB به معنای طراحی مدار چاپی بر روی یک برد الکترونیکی است. در این فرآیند، مدار الکترونیکی به صورت دیجیتال در نرم‌افزارهای طراحی PCB طراحی شده و سپس بر روی برد الکترونیکی چاپ می‌شود. این فرآیند شامل طراحی لایه‌ های مختلف برد، انتخاب اجزای الکترونیکی، تعیین اندازه و شکل برد، مسیریابی مسیرهای الکتریکی و پایان‌نامه کامل برای تولید برد الکترونیکی است. با توجه به اینکه PCB یک قطعه کلیدی در ساخت انواع دستگاه‌های الکترونیکی است، طراحی PCB به عنوان یک فرآیند مهم در صنعت الکترونیک محسوب میشود.

PCB در حقیقت یک برد دو طرفه می باشد که از طریق جریان رسانا اجزای مختلف به آن متصل میشود، در یک تعریف کلی طراحی PCB که طراحی مدار الکترونیکی را به شکل فیزیکی نشان میدهد روش طراحی pcb به این صورت می باشد که اتصالات بین مدارهای مختلف و همچنین الکتریسته کردن میان اجزای مختلف توسط این طراحی صورت می گیرد این طراحی شامل مجموعه از قطعات و اجزای مختلف می باشد که از طریق اتصلات بی سیم به همدیگر متصل میشود. یکی از پراستفاده ترین بردها در طراحی انواع سخت افزارها و مدارهای دیجتیال است که عمده استفاده آن در پروژه آلتیوم می باشد این بردها غیر رسانا می باشد و قطعات مسی تشکیل شده است که کلیه قطعات و مدارهای الکترونیکی ماند خازن ، مقاومت ، ترانزیستور از طریق یک نگه دارنده به آن وصل میشود در بردهای PCB ما اتصال قطعات را به صورت فیزیکی نداریم و همه قطعات از درون با مسیرهایی که مشخص شده اند به هم وصل میشود.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های PCB را میتوانیم انجام دهد؟

انجام پروژه دانشجویی طراحی PCB

انجام پروژه طراحی مدار با PCB

انجام طراحی مدار با pcb

انجام تمرین طراحی PCB

 

انجام پروژه های طراحی PCB

 

مراحل طراحی PCB

1- طراحی شماتیک: در گام اول باید شماتیک مدار الکترونیکی را با استفاده از نرم افزارهای طراحی شماتیک طراحی نماییم

 

2- طراحی PCB: در گام دوم پس از طراحی شماتیک، باید مدار را بر روی PCB طراحی کنیم

 

3-بررسی قطعات: در گام سوم پس از طراحی PCB، باید قطعات مورد استفاده در مدار را بررسی کرده و اطمینان حاصل کنیم که همه قطعات در دسترس هستند.

 

4- پوشش مسیرها: در گام چهارم باید مسیرهای PCB را با استفاده از پوشش‌های مختلف مورد پوشش داد تا جلوی خوردگی و تداخل سیگنال‌ها را گرفته شود

 

5- تولید فایل‌های چاپ PCB: در گام پنجم پس از طراحی PCB، باید فایل‌های چاپ PCB را تولید کرده تا بتوانید PCB را چاپ کرد.

 

6-تولید PCB: در گام ششم PCB را با استفاده از فایل‌های چاپ PCB تولید باید کرد.

 

7- جوشکاری قطعات: در گام آخر پس از تولید PCB، باید قطعات را بر روی PCB جوش داد

 

انواع بردهای مدارهای PCB

1- بردهای مدار چاپی تک لایه : این بردها از ساده ترین بردهای مدارهای چاپی می باشد که فقط از یک طرف رسانای مسی تشکیل شده است  در این بردها مسیرهای غیر رسانا رسانا نمی‌توانند روی هم قرار بگیرند

2 – بردهای مدارچاپی دو لایه : این بردها از دو قسمت بالایی و پایینی غیر رسانا تشکیل شده است که قطعات از طریق مسیری های دو طرفه به هم وصل شود 

3- بردهای چند لایه : این نوع بردهای PCB که به بردهای پیچیده نیز شهرت دارد از کاربردی ترین بردهای پی سی بی می باشد این بردها شامل چند لایه بیشتر از دو لایه رسانا و مسی تشکیل شده است.

 

 

اهمیت طراحی مدارهای PCB در چیست ؟

مدارهای PCB یا یکپارچه پر کاربردترین قطعات در داخل قطعات سخت افزاری کامپیوتری و الکترونیکی می باشد این بردها که قطعات مختلفی بر روی آنها سوار شده و به صورت یک پارچه وظایف خود را انجام میدهد اهمیت طراحی مدارهای PCB به دلیل استفاده فراوان آن در حوزه سخت افزار است همین عامل باعث شده است کاربرانی فراوانی به سمت طراحی این مدارها روی آورند به طور معمول طراحی این بردها علاوه بر مهارت در حوزه سخت افزار نیاز به دانش نرم افزاری دارد که آلتیوم بهترین نرم افزار در این زمینه است . متلب پروژه با توجه به اهمیت این موضوع تیم تخصصی از بهترین مجریان طراحی با PCB را در کنار هم جمع کرده است تا خیال شما از بابت سفارش آسوده باشد.

 

کاربردهای طراحی PCB

1- طراحی مدارات الکترونیکی : با استفاده از  طراحی PCB، میتوان مدارات الکترونیکی را طراحی و ساخت.

2- تولید قطعات الکترونیکی : با استفاده از طراحی PCB، میتوان قطعات الکترونیکی را تولید کرد.

3- طراحی و ساخت ربات‌ها : PCB در طراحی و ساخت ربات‌های صنعتی و خانگی نقش مهمی دارد.

4- ساخت دستگاه‌های پزشکی : در صنعت پزشکی، PCB برای طراحی و ساخت دستگاه‌های پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

5- ساخت دستگاه‌های خانگی : PCB در ساخت دستگاه‌های خانگی مانند تلویزیون، رادیو کاربرد دارد.

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه ledit

انجام پروژه PSpice

انجام پروژه ltspice

انجام پروژه Verilog

سفارش پروژه الکترونیک

انجام پروژه دانشجویی آردوینو

سفارش پروژه آلتیوم دیزاینر

سفارش پروژه پروتئوس

انجام پروژه مولتی سیم

 

مراحل انجام پروژه طراحی PCB

  1. ارسال پروژه طراحی PCB از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه طراحی PCB توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه طراحی PCB براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه طراحی PCB توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه طراحی PCB در کدام شهر و استانها انجام پذیر است؟

یکی از مشکلات گسترده ای که بیشتر کاربران و دانشجویان با آن مواجه هستند آن است که موسسات و سایت های انجام کار تنها در یک شهر خاص متمرکز شده و دارای شعبه می باشند و این امر باعث میشود که کاربر نتواند هماهنگی های لازم در انجام پروژه طراحی PCB داشته باشید این مشکل به طور کامل در متلب پروژه مرتفع شده است و میتوانید در هر شهر و استانی که هستید در کمترین زمان ممکن سفارش خود را ثبت نمایید و با کارشناس همان شهر به صورت آنلاین و لحظه ای در ارتباط باشید. همین موضوع سبب شده است که متلب پروژه کاربران زیادی از سراسر کشور و حتی جهان برای انجام سفارشات متلب پروژه را به عنوان گزینه نهایی انتخاب کنند. هدف از انجام این امر در موسسه متلب پروژه ارتباط هر چه بهتر و دسترسی آسان با کارشناس شهر مورد نظر مشتری می باشد.

 

چه شرایطی برای انجام پروژه با طراحی PCB باید مهیا باشد؟

باید به این موضوع دقت داشته باشید که برای انجام پروژه طراحی PCB می بابیست دانش و تخصص کافی در حوزه تحصیلات تکمیلی به خصوص کارشناسی ارشد و دکتری داشته باشید. نداشتن دانش تخصصی بالا و همچنین تجربه ناکافی در نهایت منجر به ارائه کیفیت پایین در انجام پروژه خواهد شد. یکی دیگر از نگرانی هایی که مشتریان همواره با آن مواجه هستند نداشتن زمان کافی در انجام پروژه رشته طراحی PCB است و نتیجه این امر منجر به نارضایتی و عدم موفقیت در پروژه خواهد شد. موسسه متلب پروژه دارای تیم تخصصی از بهترین مجریان طراحی PCB است که تجربه و تخصص بسیار بالایی در این حوزه دارند و میتوانند پروژه را با کیفیتی که مدنظر شماست تحویل دهند.

 

ضمانت و راه‌ های اعتماد در انجام پروژه طراحی PCB

راه های اعتماد به یک موسسه و وب سایت در وجاهت قانونی و کسب مجوزهای لازم برای کسب و کار جستجو نمایید، متاسفانه در فضای اینترنت با رشد بی سابقه سایت های انجام پروژه طراحی PCB مواجه هستیم که هیچ مجوزی برای فعالیت در این حوزه ندارند. نتیجه این اعتماد ناشیانه دریافت کار بی کیفیت و در انتها ناراضی از انجام کار خواهد شد. طبق تجربه 12 ساله متلب پروژه بسیار مشاهده شده است این موسسات به عنوان واسط عمل کرده و سفارش را به سایت های دیگر برونسپاری می نمایند. اولین گام در کسب اعتماد به یک موسسه یا وب سایت انجام تحقیقات و مطالعه نظرات مشتریان می باشد. موسسه متلب پروژه به خود می بالد که تنها گروه انجام پروژه های طراحی PCB در ایران است که دارای تیم تخصصی در این زمینه می باشد. در هر لحظه میتواند به صورت آنلاین و در کسری از ثانیه با مجریان متلب پروژه تماس بگیرید و به صورت رایگان خدمات مشاوره ای حرفه ای دریافت کنید.

 

سخن پایانی جهت مشاوره و ثبت نهایی سفارش پروژه طراحی PCB 

انجام پروژه های طراحی PCB همواره یکی از دغدغه های اصلی کاربران و دانشجویان می باشد. یکی از مهمترین وظایفی که به دانشجویان طراحی PCB داده میشود انجام تکالیف و همچنین پروژه های طراحی PCB است برای انجام هماهنگی و دریافت مشاوره رایگان و تخصصی میتواند وارد سایت متلب پروژه شوید و از طریق راه های ارتباطی با ما و کارشناسان تماس حاصل فرمایید.

 

سفارش پروژه طراحی PCB با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه طراحی PCB با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه طراحی PCB به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه طراحی PCB دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه طراحی PCB چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه طراحی PCB خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه طراحی PCB وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه طراحی PCB منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری طراحی PCB

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه طراحی PCB در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های طراحی PCB به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی طراحی PCB تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های طراحی PCB انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه طراحی PCB موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده طراحی PCB

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه طراحی PCB به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه طراحی PCB من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه طراحی PCB در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه