انجام پروژه های فتوگرامتری

انجام پروژه های فتوگرامتری ، ارائه خدمات انجام پروژه درسی فتوگرامتری توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های فتوگرامتری میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به آیدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های فتوگرامتری خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه ۱۰ ساله آمادگی دارد انجام پروژه فتوگرامتری در حوزه نقشه برداری هوایی با نرم افزارهای Context Capture ، Acute 3D، Photo Modeler ، Photosynth در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما دهد.

هزینه پروژه فتوگرامتری در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

فتوگرامتری چیست ؟

فتوگرامتری یا photogrammetry یکی از کاربردی ترین مفاهیم در حوزه عکس برداری هوایی می باشد که کاربرد اصلی آن در اندازه تصاویر ماهواره ای می باشد. انجام پروژه های فتوگرامتری نقش مهمی در تعیین دقیق سطح اراضی و مناطق قابل سکونت و همچنین زمین های کشاورزی دارد. فتوگرامتری علم اندازه گیری از روی عکس می باشد که کاربرد اصلی آن در نفشه برداری هوایی است. انجام پروژه های  فتوگرامتری کاربرد فراوانی در استخراج اطلاعات مربوط به زمین و محیط اطراف آن دارد. فتوگرامتری همچنین دانش و فناوری استخراج اطلاعات مربوط به زمین و محیط پیرامون آن به وسیله ابزارهای مختلف و هنر تعیین موقعیت، اندازه و شکل اشیاء از طریق تحلیل نتایج بدست آمده از تصاویر آنالوگ و دیجیتال میباشد.

در فتوگرامتری با استفاده از هواپیما یا پهباد تصاویری از منطقه گرفته میشود این عکس ها باید دارای عرض و طول مناسب جغرافیایی باشند این عکس ها توسط متخصصان فتوگرامتری پردازش شده و پس از طی مراحل لازم تبدیل به نقشه میشوند در حقیقت در فتوگرامتری ورودی یک سری عکس می باشد که اطلاعات بدست آمده از آنها توسط نرم افزارهای تحلیل نقشه برداری هوایی اندازه گیری شده  و اطلاعات منظقه مورد تجزیه و تحلیل قرار میگیرد نقشه های بدست آمده معمولا به صورت دوبعدی و یا سه بعدی می باشند این رشته که زیر مجموعه مهندسی نقشه برداری است به شدت تحت تاثیر دانش الکترونیک و رایانه است و افزایش پیشرفت استفاده از فضای وب و کامپیوترها نقش به سزایی در کیفیت تصاویر از حالت آنالوگ به دیجیتال دارد نقشه های بدست آمده در فتوگرامتری باید مورد تایید سازمان نقشه برداری کشور یا سازمان هوایی جغرافیایی باشد لزوم استفاده از فتوگرامتری به اندازه ای می باشد که هیچ ساخت و ساز در یک منقطه وسیع جغرافیایی بدون استفاده از اطلاعات هوایی بدست آمده از نرم افزارهای خاص فتوگرامتری انجام نمیگیرد.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های فتوگرامتری را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه درسی فتوگرامتری

انجام پروژه دانشجویی فتوگرامتری

انجام پروژه کلاسی فتوگرامتری

انجام پروژه تصویر سنجی

انجام پروژه های فتوگرامتری

مراحل تهیه نقشه های فتوگرامتری

1- تهیه محدوده مشخص جغرافیایی برای نقشه برداری هوایی 

2- انجام مقدمات پرواز برای نقشه برداری هوایی 

3- پرواز به آسمان و گرفتن نقشه های فتوگرامتری

4- استخراج عکس های از سیستم های دریافت عکس 

5- پردازش و تجزیه وتحلیل عکس ها از طریق نرم افزارهای مخصوص فتوگرامتری

6- انجام طراحی نقاط کنترل زمینی

7- گویا سازی عکس ها جهت ثبت عوارض و ثبت اطلاعات مختلف از جمله خیابان ها و بلوارها و کوچه ها 

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه با نرم افزار gis

سفارش پروژه بتن

انجام پروژه اتوکد

سفارش پروژه مهندسی عمران

سفارش پروژه اپنسیس

سفارش پروژه arcgis

انجام پروژه های سنجش از راه دور

انجام پروژه با نرم افزار ایتبس

 

اهمیت استفاده از فتوگرامتری در چیست؟

امروزه فتوگرامتری روش های استخراج اطلاعات از زمین به کمک دستگاه های هوشمند از ضروریات علوم زمین شناسی می باشد حوزه تجزیه و تحلیل نقشه های هوایی و همچنین فتوگرامتری امروزه در تمامی زمینه های مختلف کاربرد دارد از جمله بدست آوردن ارتفاع کوها ، میزان سطح دشت ها و همچنین شرایط عرضی و طولی جغرافیایی مناسب برای ساخت یک واحد تولیدی در یک منطقه خاص بحشی از این کاربردهاست به طور معمول تحلیل اطلاعات توسط نرم افزارهای مخصوص فتوگرامتری انجام میشود اطلاعات بدست آمده از تجزیه و تحلیل این نقشه ها توسط متخصصان حرفه ای مورد بررسی قرار گرفته و در اختیار مدیران مربوطه قرار میگیرد به جرات میتوان فتوگرامتری را یکی از پایه ترین روش ها و علوم جدید در استخراج اطلاعات کاربردی در زمین برای یافتن راه حل های منطقی و مفید به نجات زمین از وضعیت فعلی دانست

 

ضرورت استفاده از فتوگرامتری در تصاویر هوایی

فتوگرامتری یکی از مهم ترین بخش های در آنالیز تصاویر هوایی می باشد علم فتوگرامتری به دو بخش متریک و تفسیری تقسیم بندی می شود در فتوگرامتری متریک از اندازه گیری کمی استفاده میشود در فتوگرامتری تفسیری از اندازه گیری کیفی استفاده میشود یکی از اصلی ترین دلایل استفاده از فتوگرامتری مشخص کردن دقیق اندازه تصاویر از طریق تصویر برداری هوایی می باشد. هر چه تحلیل از کیفیت عکس ها بالاتر باشد اندازه ها و همچنین دقت در تشخیص مناطق و اراضی بالا می باشد.

 

کاربردهای علم فتوگرامتری

1– قابلیت پوشش دهی هوایی و زمینی با استفاده از تصاویر فتوگرامتری

2 – توانایی تحلیل تغییرات زمین‌شناسی، محیط زیست، جغرافیایی و شهرسازی با استفاده از تصاویر فتوگرامتری

3- قابلیت برآورد حجم و مساحت سطوح با استفاده از تصاویر فتوگرامتری

4- توانایی تعیین و مقایسه شدت رنگ در تصاویر با استفاده از فتوگرامتری

5- قابلیت برآورد نورپردازی و روشنایی در فضا با استفاده از تصاویر فتوگرامتری

6- توانایی تحلیل رفتار حرکتی شیء در فضا با استفاده از تصاویر فتوگرامتری

 

مراحل انجام پروژه فتوگرامتری در متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه فتوگرامتری توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه فتوگرامتری براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه فتوگرامتری توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سفارش پروژه فتوگرامتری با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه فتوگرامتری با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه فتوگرامتری به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه فتوگرامتری دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه فتوگرامتری چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه فتوگرامتری خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه فتوگرامتری وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه فتوگرامتری منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری فتوگرامتری

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه فتوگرامتری در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های فتوگرامتری به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی فتوگرامتری تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های فتوگرامتری انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه فتوگرامتری موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده فتوگرامتری

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه فتوگرامتری به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه فتوگرامتری من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه فتوگرامتری در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه