انجام پروژه های مکس پلاس

انجام پروژه های مکس پلاس ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار مکس پلاس توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های مکس پلاس میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به آیدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه مکس پلاس خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه مکس پلاس را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کمترین قیمت تحویل شما دهد.

هزینه پروژه مکس پلاس در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

مکس پلاس چیست ؟

مکس پلاس یا max plus یکی از قوی ترین نرم افزارهای در حوزه طراحی مدارات منطقی و دیجیتالی می باشد که کاربرد اصلی آن در شبیه سازی مدارات آنالوگ و مدارات قدرت می باشد. انجام پروژه های مکس پلاس نقش تعیین کننده ای در طراحی مدارهای منطقی دارد. هدف از طراحی مکس پلاس ارائه یک ابزاری با رابط کاربری ساده برای تحلیل سیستم های دیجیتال می باشد. مکس پلاس نرم افزاری کاربردی در حوزه آزمایشگاه می باشد که مورد استفاده بسیاری از دانشجویان و کاربران است که قابلیت کامپایل و تست مدار را در اختیار دانشجویان قرار میدهد. یکی از ویژگی های نرم افزار پلاس دارا بودن یک محیط یکپارچه و هماهنگ و همچنین ابزارها و کتابخانه های رایگان برای تست مدار می باشد. این نرم افزار که توسط شرکت تایوانی Acer در سال 1993 توسعه داده شده است بیشترین استفاده در حوزه الکترونیک دارد.

مکس پلاس دارای محیط شبیه سازی و گرافیکی بسیار حرفه ای و جذاب است میتوانید انواع قطعات و مدارهای دیجیتال مانند حافظه و CPU و سایر قطعات کامپیوتری را به راحتی شبیه سازی نماید یکی از ویژگی های بسیار مهم نرم افزار مکس پلاس قابلیت پیشتبانی از زبان های طراحی دیجیتال ، تست و راه اندازی و کامپایل آنها می باشد. مکس پلاس به طور عمده در زمینه های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد و از زبان های VHDL یاVerilog  پشتیبانی می کند و شما با استفاده از رابط کاربری گرافیکی آن به راحتی قادر به طراحی مدارها و واحدهای منطقی (مانند طراحی CPU با واحدهای ALU و CU و  خواهید بود. پس از طراحی، شما امکاناتی را جهت کامپایل مدار در اختیار خواهید داشت و می توانید این مدار را بر روی یک CPLD یا FPGA ساخت شرکت Altra پروگرام کنید و از آن به بعد آن چیپ عملکرد مدار شما را به خود می گیرد و همانند مداری که طراحی کرده اید عمل می کند. به عنوان مثال با استفاده از این نرم افزار قدرتمند شما می توانید مدار دیجیتالی دلخواهی مانند دریافت کننده اطلاعات کیبورد را طراحی کنید.

متلب پروژه چه نوع پروژه های مکس پلاس را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه با نرم افزار مکس پلاس

انجام پروژه دانشجویی مکس پلاس

انجام تمرین مکس پلاس

انجام پروژه شبیه سازی با مکس پلاس

اهممیت استفاده از نرم افزار مکس پلاس

امروزه اهمیت طراحی و توسعه مدارهای دیجیتال بر کسی پوشیده نیست بسیاری از قطعات دیجیتال باید قبل از طراحی باید روی یک محیط نرم افزار شبیه سازی شوند مکس پلاس نرم افزاری است که برای این منظور طراحی شده است برای تست قطعاتی مانند CPU و راه اندازی آنها از مکس پلاس استفاده میکنیم این نرم افزار با داشتن رابط کاربری جذاب و استفاده از ابزارهای فراوان میتوانید هر نوع مدار دیجیتالی را شبیه سازی نماید.

کاربردهای نرم افزار مکس پلاس 

1- رابط کاربری ساده و انجام سریع تغییرات روی مدار ها

2- پشتیبانی از مدار های الکترونیکی و منطقی

3- سازگاری کامل با زبان های طراحی ic

4- قابلیت نصب و راه اندازی بر روی سخت افزارهای مختلف

 

سایر خدمات مشابه در متلب پروژه 

انجام پروژه vhdl

انجام پروژه وریلاگ

انجام پروژه میکروکنترلر 

انجام پروژه verilog

سفارش پروژه آردوینو

سفارش پروژه پروتئوس

سفارش پروژه مدار مجتمع

انجام پروژه زایلینکس

 

مراحل انجام پروژه مکس پلاس در متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه مکس پلاس توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه مکس پلاس براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه مکس پلاس توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سفارش پروژه مکس پلاس با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه مکس پلاس با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه مکس پلاس به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه مکس پلاس دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه مکس پلاس چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه مکس پلاس خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه مکس پلاس وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه مکس پلاس منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری مکس پلاس

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه مکس پلاس در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های مکس پلاس به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی مکس پلاس تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های مکس پلاس انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه مکس پلاس موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده مکس پلاس

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه مکس پلاس به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه مکس پلاس من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه مکس پلاس در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه