انجام پروژه AVR

انجام پروژه AVR

موسسه متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله در انجام پروژه های AVR این اطمینان را به شما میدهد که مطمئن سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید برای سفارش با شماره 09108391389 تماس بگیرید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه AVR خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند

متلب پروژه با بهره گیری از بهترین مجریان کشور آمادگی دارد انجام پروژه های میکروکنترلر را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت تحویل شما دهد.

AVR چیست؟

AVR دسته ای از اداوت سخت افزاری می باش که امروزه پراستفاده ترین قطعات در دنیای دیجیتال تبدیل شده اند در حقیقت ای وی آر دسته از میکروهای برنامه پذیر هستند که برای مصارف مختلفی از آنها استفاده میشود این میکروکامپیوترها دارای cpu ، حافظه رم و تعدادی ورودی و خروجی می باشند که کاربر می تواند برنامه خود را بر روی آنها نوشته و آن را بر روی بردهای مختلف نصب کرده و فرامین موردنظر را به آنها بدهد در حقیقت می توان AVR را هسته اصلی یا مغز طراحی بردهای الکترونیکی دانست که به همه قسمت های مدار فرمان اجرایی میدهد تمامی اجزای دیگر در بردی که توسط متخصص این حوزه راه اندازی میشود.

انجام پروژه های AVR به طور معمول نیاز به تجربه و تخصص دانش کافی دارد، امروزه تنوع خانواده های AVR برای راحتی هرچه بیشتر طراحی شده است تا کاربر با توجه به نیاز خود و مصرفی که دارد AVR مورد نیاز خود را انتخاب کند یکی از اصلی ترین نکاتی که در انتخاب AVR باید دقت کرد میزان جریانی خروجی از آنهاست بسیاری از خانواده های ای وی آر جریان های بسیار پایینی تحمل میکند و انتخاب مداری با شدت جریان بالا باعث سوختگی AVR خواهد شد. به جرات میتوان گفت اهمیت استفاده از انواع ای وی آرها در تمامی قطعات مختلف الکترونیکی بر هیچکس پوشیده نیست، به منظور اجرای دستورالعملهای قدرتمند در یک سیکل کلاک به اندازه کافی سریع است و می تواند برای شما آزادی عملی را که احتیاج دارید به منظور بهینه سازی توان مصرفی فراهم کند.

میکروکنترلر چیست ؟

میکروکنترلر یا microcontroller از قطعات بسیار پرکاربرد در طراحی مدارها و ادوات الکترونیکی می باشد با استفاده میکروکنترلرها میتوان به یک مدارالکترونیک فرمان برنامه ریزی شده داد امروزه میکروکنترلر یکی از پرکابردترین تجهیزات انواع مدارات می باشد.میکروکنترلر یک مینی کامپیوتر نسخه پیشرفته است که در یک تراشه کوچک مجتمع شده است و دارای یک پردازنده، حافظه و لوازم جانبی ورودی خروجی قابل برنامه ریزی است. عملکرد اصلی میکروکنترلر به این صورت است که یک کنترل دیجیتالی بر روی هر دستگاه یا سیستمی انجام میشود در حقیقت میتوان گفت میکروکنترلر چیپ ها یا تراشه های برنامه پذیری هست که قابلیت اجاری فرامین را دارا می باشند این فرامین در یک حافظه بسیار کوچک در میکروکنترلر ذخیره میشود که خط به خط فرامین را خوانده اجرا میکند این فرامین توسط زبان های مختلفی به میکرو داده میشود برای کامپایل کردن برنامه در داخل میکرو از وسایل و تجهیزات مخصوص استفاده میشود امروزه کمتر وسیله ای را میتوان یافت که از میکروکنترلر استفاده نکند.

متلب پروژه چه نوع پروژه های AVR را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه میکروکنترلر avr

انجام پروژه میکروکنترلر ATmega

انجام پروژه میکروکنترلر ATtiny

انجام پروژه میکروکنترلر PIC

انجام پروژه میکروکنترلر 8051

انجام پروژه میکروکنترلر

مراحل راه اندازی میکروکنترلر AVR 

1-  ابتدا، میکروکنترلر AVR را با استفاده از کابل برق به برق وصل کنید و با کابل USB به کامپیوتر متصل نمایید.

2- فایل برنامه نویسی C خود را با استفاده از یک محیط توسعه یا نرم افزار برنامه نویسی که زبان C را پشتیبانی می‌کند، باز کنید.

3- اگر برنامه شما شامل کار با کارت خوان SD هم می‌باشد، پایه‌های مربوط به کارت خوان SD را به میکروکنترلر AVR متصل کنید.

4-  کد برنامه خود را به زبان C بنویسید و سپس آنرا با استفاده از کامپایلر C، کامپایل نمایید.

5- فایل کامپایل شده را به صورت Hex به میکروکنترلر AVR بارگذاری کنید. برای این کار در محیط توسعه، آدرس پورت مورد استفاده برای برنامه‌ریزی را در نظر گرفته و فایل Hex را با استفاده از ابزارهای مربوطه به میکروکنترلر AVR بارگذاری نمایید.

6-  بعد از بارگذاری فایل کامپایل شده، برنامه شما روی میکروکنترلر AVR قرار گرفته و اجرا خواهد شد.

 

انواع avr :

1- TINY : از سری میکروکنترلهای avr می باشد که دارای تعداد پایه کم بوده و برای مصارف خیلی ساده و پروژه های کوچک مورد استفاده قرار میگیرد

2- AT90S : این میکروهای avr دارای امکانات بسیار بیشتری نسبت به سری قبل بوده اما کاربردهای کمتری دارند 

3- ATMEGA : این سری از میکروها از پر استفاده ترین نوع avr می باشد که مورد استفاده بسیاری از کاربران و دانشجویان است 

4- ATMEGA8 : که شامل 28 پایه است که حافظه مورد استفاده در آن 8 بیت است 

5- ATMEGA32 : که شامل 40 پایه است و حافظه مورد استفاده در آن 32 بیت است

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه اتمل استودیو

انجام پروژه پی اسپایس

انجام پروژه دانشجویی آردوینو

انجام پروژه نرم افزار hspice

 

اهمیت میکروکنترلر در چیست ؟

میکروکنترلر  یک تراشه نیمه هادی می باشد که از مجموعه ای آی سی ها تشکیل شده است این قطعه الکترونیکی دارای اجزایی مانند RAM و CPU و پردازش گر مرکزی می باشد در حقیقت میکروکنترلر یک کامپیوتر کوچک می باشد که تمامی دستورات و ورودی ها خروجی ها به این قطعه متصل میشود در این قطعه تمام دستورات از طریق پردازشگر مرکزی به سایر اجزا ارسال میشود درحال حاضر هیچ مدار الکترونیکی را نمیتوان یافت که میکروکنترلر در آن استفاده نشده باشد و روز به روز استفاده از آن در حال افزایش می باشد. مانند خاموش یا روشن کردن LED ، روشن کردن موتورها از مهم ترین وظایف میکروکنترلرها می باشد میکروکنترلر در بازار دارای انواع مختلفی می باشد که سری های ATEMEGA و ARM از معروف ترین آنها می باشد.اهمیت میکروکنترلر ها در تمامی مدارت الکترونیک و نقشه های طراحی مبتنی بر برد بر کس پوشیده نیست به جرات میتوان گفت یک مدار الکترونیکی بدون میکروکنترلر کار نخواهد کرد علت آن این می باشد که میکروکنترلر قلب یک مدار می باشد و تمامی ورودی و خروجی ها و اتصالات و فرامین توسط آن انجام میشود.

 

ضرورت استفاده از AVR در پروژه های الکترونیک 

میکروهای avr به عنوان پراستفاده ترین میکروها در طراحی انواع مدارها استفاده میشود avr در حقیقت cpu یا مغز یک مدار الکترونیکی می باشد که تمامی فرامین و ورودی خروجی ها به آن متصل شده و تمامی دستورات توسط آن اجرا میشود استفاده از Avr های در الکترونیک به یک ضرورت تبدیل شده است این اداوات سخت افزاری برای طراحی و راه اندازی نیاز به نوشتن برنامه دارند یکی از اصلی ترین ویژگی های avr طراحی انواع مدارات و برنامه نویسی بسیار آسان و پروگرم کردن آن در داخل avr می باشد با توجه به اهمیت این موضوع موسسه متلب پروژه بهترین مجریان پروژه های avr با پروتئوس را کنار هم جمع آوری کرده است تا خیال شما از بابت سفارش آسوده باشد.

 

کاربردهای میکروکنترلر AVR 

 1. قابلیت طراحی و توسعه انواع مدارهای الکترونیکی 
 2. توانایی اجرای فرامین به کلیه قسمت های مدار
 3.  قابلیت برنامه نویسی داخل میکروکنترلر با سرعت اجرای بالا 
 4. دارا بودن حافظعه نهان برای ذخیره اطلاعات المان های مختلف

 

مراحل ثبت سفارش پروژه در متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه میکروکنترلر توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه میکروکنترلر براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه میکروکنترلر توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه AVR با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه های AVR با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه AVR به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه AVR دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه AVR چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع انجام پروژه AVR خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه AVR وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه های AVR منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری AVR

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه AVR در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های AVR به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی AVR توانسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های AVR انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه های AVR موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده AVR

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه AVR به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه های AVR من چقدر می باشد ؟؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه AVR در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

ضمانت در انجام پروژه AVR به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه AVR دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

زمان تحویل پروژه میکروکنترلر چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه استاتیک خواهد کرد.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه