انجام پروژه AVR

انجام پروژه AVR ، ارائه خدمات انجام پروژه میکروکنترلر AVR توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های AVR میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به ایدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های AVR  خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه های AVR در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما دهد.

هزینه پروژه AVR در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

AVR چیست؟

AVR نوعی از میکروکنترلر و یکی از مهم ترین ادوات سخت افزاری در حوزه طراحی مدار می باشد که کاربرد اصلی آن در راه اندازی انواع مدارهای الکترونیکی می باشد. انجام پروژه های AVR نقش مهمی در یکپارچه سازی و اتصال اجزای مختلف به میکروکنترلر و انجام پروژه میکروکنترلر دارد. هدف از طراحی میکروکنترلرها اتصال قطعات و اجزای مختلف جهت راه اندازی مدار است. همچنین AVR توانایی راه اندازی انواع مدارهای دیجیتال دارد. میکروکنترلرهای AVR دارای قابلیت های فراوانی از جمله برنامه نویسی ، کنترل عملیات، ساخت سیستم‌های کنترل دما و فشار، سیستم‌های هوشمند خانگی و وسایل پزشکی را دارا می باشد.  میکروکامپیوترهای AVR دارای cpu ، حافظه رم و تعدادی ورودی و خروجی می باشند که کاربر می تواند برنامه خود را بر روی آنها نوشته و آن را بر روی بردهای مختلف نصب کرده و فرامین موردنظر را به آنها بدهد در حقیقت می توان AVR را هسته اصلی یا مغز طراحی بردهای الکترونیکی دانست که به همه قسمت های مدار فرمان اجرایی میدهد تمامی اجزای دیگر در بردی که توسط متخصص این حوزه راه اندازی میشود.

برنامه نویسی میکروکنترلرها از مهم ترین بخش های انجام پروژه های میکروکنترلر و طراحی پروژه های AVR می باشد که برای کنترل و مدیریت دستگاه‌های الکترونیکی انجام میشود. به طور کلی انجام برنامه نویسی میکروکنترلرها توسط زبان های برنامه نویسی مانند سی و بیسکام برای راه اندازی و اجرای میکرو به کار میرود.  امروزه تنوع خانواده های AVR برای راحتی هرچه بیشتر طراحی شده است تا کاربر با توجه به نیاز خود و مصرفی که دارد AVR مورد نیاز خود را انتخاب کند یکی از اصلی ترین نکاتی که در انتخاب AVR باید دقت کرد میزان جریانی خروجی از آنهاست بسیاری از خانواده های ای وی آر جریان های بسیار پایینی تحمل میکند و انتخاب مداری با شدت جریان بالا باعث سوختگی AVR خواهد شد. به جرات میتوان گفت اهمیت استفاده از انواع ای وی آرها در تمامی قطعات مختلف الکترونیکی بر هیچکس پوشیده نیست، به منظور اجرای دستورالعملهای قدرتمند در یک سیکل کلاک به اندازه کافی سریع است و می تواند برای شما آزادی عملی را که احتیاج دارید به منظور بهینه سازی توان مصرفی فراهم کند.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های AVR را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه میکروکنترلر avr

انجام پروژه میکروکنترلر ATmega

انجام پروژه میکروکنترلر ATtiny

انجام پروژه میکروکنترلر PIC

انجام پروژه میکروکنترلر 8051

 

انجام پروژه میکروکنترلر

 

مراحل راه اندازی میکروکنترلر AVR 

1-  ابتدا، میکروکنترلر AVR را با استفاده از کابل برق به برق وصل کنید و با کابل USB به کامپیوتر متصل نمایید.

2- فایل برنامه نویسی C خود را با استفاده از یک محیط توسعه یا نرم افزار برنامه نویسی که زبان C را پشتیبانی می‌کند، باز کنید.

3- اگر برنامه شما شامل کار با کارت خوان SD هم می‌باشد، پایه‌های مربوط به کارت خوان SD را به میکروکنترلر AVR متصل کنید.

4-  کد برنامه خود را به زبان C بنویسید و سپس آنرا با استفاده از کامپایلر C، کامپایل نمایید.

5- فایل کامپایل شده را به صورت Hex به میکروکنترلر AVR بارگذاری کنید. برای این کار در محیط توسعه، آدرس پورت مورد استفاده برای برنامه‌ریزی را در نظر گرفته و فایل Hex را با استفاده از ابزارهای مربوطه به میکروکنترلر AVR بارگذاری نمایید.

6-  بعد از بارگذاری فایل کامپایل شده، برنامه شما روی میکروکنترلر AVR قرار گرفته و اجرا خواهد شد.

 

انواع avr :

1- TINY : از سری میکروکنترلهای avr می باشد که دارای تعداد پایه کم بوده و برای مصارف خیلی ساده و پروژه های کوچک مورد استفاده قرار میگیرد

2- AT90S : این میکروهای avr دارای امکانات بسیار بیشتری نسبت به سری قبل بوده اما کاربردهای کمتری دارند 

3- ATMEGA : این سری از میکروها از پر استفاده ترین نوع avr می باشد که مورد استفاده بسیاری از کاربران و دانشجویان است 

4- ATMEGA8 : که شامل 28 پایه است که حافظه مورد استفاده در آن 8 بیت است 

5- ATMEGA32 : که شامل 40 پایه است و حافظه مورد استفاده در آن 32 بیت است

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه اتمل استودیو

انجام پروژه پی اسپایس

انجام پروژه مولتی سیم 

انجام پروژه آردوینو

انجام پروژه hspice

 انجام پروژه اورکد

 

ضرورت استفاده از AVR در پروژه های الکترونیک 

میکروهای avr به عنوان پراستفاده ترین میکروها در طراحی انواع مدارها استفاده میشود avr در حقیقت cpu یا مغز یک مدار الکترونیکی می باشد که تمامی فرامین و ورودی خروجی ها به آن متصل شده و تمامی دستورات توسط آن اجرا میشود استفاده از Avr های در الکترونیک به یک ضرورت تبدیل شده است این اداوات سخت افزاری برای طراحی و راه اندازی نیاز به نوشتن برنامه دارند یکی از اصلی ترین ویژگی های avr طراحی انواع مدارات و برنامه نویسی بسیار آسان و پروگرم کردن آن در داخل avr می باشد با توجه به اهمیت این موضوع موسسه متلب پروژه بهترین مجریان پروژه های avr با پروتئوس را کنار هم جمع آوری کرده است تا خیال شما از بابت سفارش آسوده باشد.

 

بخش های مختلف میکروکنترلر

1- معماری میکروکنترلر : این بخش شامل واحدهای پردازشی ، حافظه ها، تایمرها ، پورت ها و ماژول های مختلف می باشد

2- برنامه نویسی میکروکنترلر : این بخش شامل روش های برنامه نویسی در میکروکنترلر ومی باشد به طور معمول برنامه نویسی میکروها توسط بسکام و کدویژن انجام میشود.

3- پورت های میکروکنترلر : این بخش شامل پورتهای مختلف برای اتصال اجزا و قطعات مختلف می باشد

4- حافظه : این بخش از میکروکنترلر وظیفه ذخیره کردن برنامه های نوشته در آنها را بر عهده دارد

5- بخش cpu : این بخش از میکروکنترلر به عنوان مهم ترین قسمت آن شناخته میشود و وظیفه ارسال فرامین و دستورات به قسمت های مختلف در میکروکنترلر را بر عهده دارد.

 

اهمیت میکروکنترلر در چیست ؟

میکروکنترلر  یک تراشه نیمه هادی می باشد که از مجموعه ای آی سی ها تشکیل شده است این قطعه الکترونیکی دارای اجزایی مانند RAM و CPU و پردازش گر مرکزی می باشد در حقیقت میکروکنترلر یک کامپیوتر کوچک می باشد که تمامی دستورات و ورودی ها خروجی ها به این قطعه متصل میشود در این قطعه تمام دستورات از طریق پردازشگر مرکزی به سایر اجزا ارسال میشود درحال حاضر هیچ مدار الکترونیکی را نمیتوان یافت که میکروکنترلر در آن استفاده نشده باشد و روز به روز استفاده از آن در حال افزایش می باشد. مانند خاموش یا روشن کردن LED ، روشن کردن موتورها از مهم ترین وظایف میکروکنترلرها می باشد میکروکنترلر در بازار دارای انواع مختلفی می باشد که سری های ATEMEGA و ARM از معروف ترین آنها می باشد.اهمیت میکروکنترلر ها در تمامی مدارت الکترونیک و نقشه های طراحی مبتنی بر برد بر کس پوشیده نیست به جرات میتوان گفت یک مدار الکترونیکی بدون میکروکنترلر کار نخواهد کرد علت آن این می باشد که میکروکنترلر قلب یک مدار می باشد و تمامی ورودی و خروجی ها و اتصالات و فرامین توسط آن انجام میشود.

 

کاربردهای میکروکنترلر AVR 

1- قابلیت طراحی و توسعه انواع مدارهای الکترونیکی 

2- توانایی اجرای فرامین به کلیه قسمت های مدار

3- قابلیت برنامه نویسی داخل میکروکنترلر با سرعت اجرای بالا 

4- دارا بودن حافظعه نهان برای ذخیره اطلاعات المان های مختلف

 

مراحل انجام پروژه AVR

  1. ارسال پروژه AVR از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه AVR توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه AVR براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه AVR توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه میکروکنترلر با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه AVR در حوزه میکروکنترلر AVR T ، پروژه Atmega با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه میکروکنترلر  به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه AVR دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه میکروکنترلر چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع انجام پروژه AVR خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه میکروکنترلر وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه های میکروکنترلر منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری میکروکنترلر

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه AVR در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های میکروکنترلر به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه دانشجویی AVR توانسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های میکروکنترلر انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه های AVR موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده میکروکنترلر

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه میکروکنترلر به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه های AVR من چقدر می باشد ؟؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه AVR در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه