انجام پروژه های سپ

انجام پروژه های سپ ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار سپ توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های سپ  میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به ایدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های سپ خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله در انجام پروژه سپ آمادگی دارد تمامی سفارشات شما را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما دهد.

هزینه پروژه سپ در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

SAP چیست؟

سپ یا Sap یکی از قوی ترین نرم افزارهای عمران در حوزه طراحی و آنالیز سازه  می باشد که کاربرد اصلی آن در تحلیل سازه می باشد. انجام پروژه های سپ نقش مهمی در مدلسازی زلزله ای و بررسی میزان استحکام سازه دارد. هدف از طراحی نرم افزار سپ ارائه یک ابزار کامپیوتری برای مدل سازی، تحلیل و ساخت مدل سازه است و همچنین ایجاد المان های گسترده ای نظیر پوسته ای، میله ای و ایجاد اتصالات مختلف می باشد. نرم افزار سپ دارای قابلیت های فراوانی از جمله تحلیل استاتیکی و دینامیکی سازه می باشد، محیط مدل‌ سازی گرافیکی سه‌ بعدی در سپ باعث میشود به راحتی به طرح های خود تجسم ببخشید، قالب‌ های از پیش آماده شده که در این نرم افزار تعبیه شده است باعث میشود شما را قادر میسازد که هر نوع طرح پیچیده ای را طراحی کنید .معمولا هر سازه ای قبل از طراحی برای اندازه گیری میزان استحکامات زلزله ای ، محاسبات پایه ها باید در SAP پیاده سازی شود شرایط اندازه در محیط این نرم افزار بسته به فضای سازه ای است که قرار است طراحی شود شرایط آب و هوایی ، میزان استحکام خاک همه این ها در اندازه گیری تاثیر دارند یکی از اصلی ترین ویژگی های این نرم افزار داشتن محیط گرافیکی بسیار قدرتمند در کشیدن طرح های دو بعدی و مدل سازی سه بعدی انواع سازه می باشد از دیگر امکانات این نرم افزار داشتن محیط گرافیکی بسیار کاربر پسند می باشد که احساس خستگی به کاربر نمی دهد.

امروزه نرم افزار SAP2000 بیشترین استفاده را در مهندسی عمران دارد. انجام پروژه سپ عمران منجر به تحلیل دقیق سازه ها خواهد شد. یکی از ویژگی های مهم سپ آنالیز دقیق، طراحی و تحلیل سازه های ساختمانی و غیرساختمانی می باشد. نرم افزار SAP از انواع المان ها ، قطعات را پشتیبانی میکند و به نرم افزاری جانبی دیگری در این زمینه نخواهید داشت تمامی قاب های دو بعدی و سه بعدی ، المان های تیر در ساختمان ، تحلیل خرپا کوچک و بزرگ براحتی در این نرم افزار پیاده سازی میشود دانشجویان و و رشته‌ های وابسته ، حداقل یک بار با این نرم ‌افزار سر و کار دارند نرم‌ افزار تمامی نیازهای لازم برای طراح را یکجا فراهم می آورد و در ساخت سازه ‌ها به طور عملی مورد استفاده قرار می گیرد. آموزش نرم ‌افزار SAP بسیار سریع است و به زمان طولانی برای یادگیری نیازی نیست. قالب‌ های آماده ‌ای که در نرم ‌افزار پیش ‌بینی شده باعث می ‌شود که طراح قادر به شبیه‌ سازی طرح‌ های بسیار پیچیده باشد. نرم افزار sap یکی از مهم ترین نرم افزارهای رشته مهندسی عمران می باشد در ساخت سازه ‌ها از این نرم افزار به طور عملی استفاده می ‌شود. یادگیری این نرم افزار بسیار آسان و سریع است. قالب ‌های آماده‌ ای که در نرم افزار موجود است ، سبب سهولت در مدل سازی طرح ‌های بسیار پیچیده می‌شود.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های sap را میتواند انجام بدهد ؟

انجام پروژه تحلیل P در سپ

انجام پروژه طراحی سازه های فولادی با سپ

انجام پروژه تحلیل استاتیکی و دینامیکی با سپ

انجام پروژه تحلیل بارگذاری با سپ

 

انجام پروژه های sap

مراحل مدل سازی در سپ

1- ایجاد مدل سه بعدی: در گام اول ابتدا باید یک مدل سه بعدی از سازه مورد نظر ایجاد کنیم. برای این کار می توانیم از ابزارهای Draw و Modify در صفحه کار با نرم افزار استفاده کنیم.

2- تعریف مواد: در مرحله دوم باید انواع مواد مورد استفاده در سازه را تعریف کنیم. برای مثال مقادیر الاستیسیته و وزن هر نوع فولاد، بتن  را باید تعیین شود

3. تنظیم بارها: گام سوم تنظیم بارها می باشد باید بارهایی که بر سازه اعمال می شوند را تنظیم کنیم. به عنوان نمونه بارهای مربوط به باد، زلزله و برف را باید اعمال کنیم

4. تعریف اتصالات: در مرحله چهارم باید اتصالات بین اجزای سازه را تعریف کنیم.

5. تحلیل سازه: این گام مهم ترین قسمت از کار با نرم افزار سپ می باشد پس از تنظیم بارها، باید مدل را تحلیل کنیم و رفتار سازه را در شرایط مختلف بررسی کنیم.

6. طراحی سازه: در این مرحله، باید به روش های مختلف سازه ای توجه کنیم و بر اساس نیازهای طراحی، اجزای سازه را به ترتیب حساسیت خود، طراحی کنیم. برای این کار، می توانید از ابزارهای مختلف طراحی موجود در سپ استفاده کنیم

7. تحلیل پویای سازه: در صورت لزوم، می توانیم به تحلیل و بررسی رفتار سازه در شرایط پویایی از جمله زلزله، سیل، رعد و برق ، ورود خاک و طوفان ها می پردازیم.

8. ترسیم نمودارها: در گاه هشتم برای پایش رفتار سازه در طول زمان، می توانید نمودارهای مختلفی از جمله نمودار های گشتاور، تغییر شکل و فشار را رسم میکنیم.

9. تعیین اعمال بارها و ضرایب خاموشی: در این گام، باید عوامل مورد نیاز برای تعیین اعمال بارها و ضرایب خاموشی در سازه را تعیین کنیم.

10. گزارش گیری و اجرای پروژه: در پایان، بایدگزارشی از کلیه پارامترهای مربوط به پروژه تهیه کنیم و برنامه را اجرا کنیم و خروجی را مشاهده کنیم

 

بخش های مختلف نرم افزار SAP2000

1- بخش مدل‌سازی: این بخش از نرم افزار sap که شامل ایجاد سازه، انتخاب و ویرایش المان‌ها، تعریف بارها و شرایط مرزی مورد نیاز برای تحلیل است.

2- بخش تحلیل: از مهم ترین بخش های نرم افزار sap  است که که شامل تحلیل استاتیکی، دینامیکی، غیرخطی و تحلیل پوشش زمین‌ساخت است.

3- بخش طراحی: این بخش از sap که شامل طراحی عناصر سازه مانند بالاترین، ستون، پایه است.

4- بخش گزارشات و نتایج: این بخش از نرم افزار sap که به کاربران امکان ایجاد گزارشات جامع از تحلیل و طراحی سازه را می‌دهد.

5- بخش تعامل با نرم افزار های دیگر: SAP2000 قابلیت تعامل با نرم افزار های دیگر مانند ETABS، SAFE  را دارد.

 

ضرورت استفاده از سپ در طراحی سازه فولادی

امروزه تحلیل سازه یکی از بخش های مهم حوزه ساخت می باشد که متخصصان عمران به دلیل کاهش خطرات ناشی از زلزله می بایست سازه های با اصول و دقت کافی طراحی نمایند به همین دلیل نیاز به نرم افزاری داریم که بتواند با دریافت مشخصات و اطلاعات سازه بهترین سازه را برای ما طراحی نماید SAP2000 یک نرم افزار مهندسی سازه است که برای طراحی و تحلیل سازه های ساختمانی و صنعتی استفاده می شود. SAP2000 به عنوان یکی از نرم افزارهای پرکاربرد در صنعت سازه سازی شناخته شده است. این نرم افزار از تحلیل المان محدود استفاده می کند و قابلیت های مختلفی از جمله تحلیل دینامیکی، تحلیل پوسته، تحلیل غیرخطی و غیره را داراست. 

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه با ایتبس

انجام پروژه مهندسی عمران

انجام پروژه مهندسی راه سازی

 

اهمیت نرم افزار سپ در چیست؟

همه افرادی که نیاز به طراحی یک سازه دارند به ناچار باید استفاده از این نرم افزار را فرا بگیرند این نرم افزار دارای المان‌های سازه‌ای مهمی مانند Shell و Frame و المان های غیر خطی فنر و اتصالات می باشد در سپ با داشتن انواع قالب های آماده میتوانید بهترین تحلیل را انجام بدهید محیط گرافیکی چند پارچه با داشتن ابزارهای مش بندی حرفه ای سپ را بهترین گزینه مدل سازی دو بعدی و سه بعدی سازه معرفی کرده است قابلیت اتصال سپ به سایز نرم افزار طراحی بنا از ویژگی های منحصر به فرد آن می باشد. برای استفاده از این نرم افزار نیاز به دانش تخصصی حرفه ای نیست ابزارهای آماده و همچنین کتابخانه های آماده باعث شده است که متخصصان عمران بتوانند به راحتی استفاده از نرم افزار سپ را فرابگیرند، برای استفاده از سپ کافی است مولفه های طراحی را انتخاب کرده و به داخل نرم افزار رها کنید و از کنار هم قرار دادن آنها یک مدل طراحی کرده و تمامی پارامترهای لازم برای اصول ضدزلزله ، سازه را به صورت کامل سنجید و در صورت اشکال مدل را تغییر داد.

 

لزوم به کارگیری از نرم افزار SAP در حوزه های مختلف

1- سازه های بتنی : از مهم ترین حوزه های مورد استفاده در از نرم افزار SAP در طراحی و مدل سازی سازه های بتنی می باشد این نرم افزار دارای ابزارهای گوناگون برای طراحی سازه می باشد.

 

2- سازه فولادی : از دیگر حوزه های مورد استفاده از نرم افزار SAP در طراحی سازه فولادی است با توجه به اینکه سازه های فولادی نقش مهمی در طراحی انواع سازه ها و ایجاد استحکام لازم در صنایع ساخت ایجاد میکند از SAP به عنوان مهم ترین نرم افزار مدلسازی سازه فولادی به کار میرود.

 

3- طراحی پل : در حوزه ساخت و ایجاد پل از نرم افزار قدرتمند SAP برای مدل سازی و ایجاد انواع پل بر روی سطوح مختلف خاکی ، آبی و دریایی با توجه به شرایط طراحی سازه در آن منطقه استفاده میشود.

 

4- طراحی سدها : از دیگر حوزهای مورد استفاده از نرم افزار SAP در طراحی سدها می باشد سدها سازه های بسیار محکمی هستند که آب را پشت خود نگه داشته و برای مصارف گوناگون استفاده میشود از نرم افزار سپ با توجه به داشتن المان های مختلف برای مدل سازی انواع سدهای مختلف استفاده میشود.

 

کاربردهای سپ

1- توانایی حل مسائل استاتیک و دینامیک سازه

2- قابلیت تحلیل انواع مسائل پوش آور

3- توانایی تحلیل لرزه با اعمال شتاب لرزله ای لحظه ای 

4- قابلیت تحلیل بار انواع پل و تونل

 

مراحل انجام پروژه سپ

  1. ارسال پروژه سپ از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه سپ توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه سپ براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه سپ اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه سپ توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه SAP توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سفارش پروژه سپ با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه سپ با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه سپ به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه سپ دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه سپ چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه سپ خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه سپ وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه سپ منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری سپ

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه سپ در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های سپ به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی سپ تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های سپ انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه سپ موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده سپ

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه سپ به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه سپ من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه سپ در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه