انجام پروژه های سپ

انجام پروژه های سپ

موسسه متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان حرفه ای در انجام پروژه های سپ این اطمینان را به شما میدهد که مطمئن سایت را برای انجام پروژه سپ عمران خود انتخاب کرده اید برای ثبت سفارش با شماره ۰۹۱۰۸۳۹۱۳۸۹ تماس بگیرید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه سپ  خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند

متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان ممتاز آمادگی دارد انجام پروژه SAP خود را تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت تحویل شما بدهد

دقت داشته باشید قیمت پروژه سپ در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد

سپ چیست؟

سپ یا sap یکی از قدرتمند ترین نرم افزارهای تحلیل سازه می باشد این نرم افزار سابقه طراحی و ساخت 30 ساله دارد که توسط کمپانی های معروف همه ساله بروز رسانی میشود معمولا هر سازه ای قبل از طراحی برای اندازه گیری میزان استحکامات زلزله ای ، محاسبات پایه ها باید در سپ پیاده سازی شود شرایط اندازه در محیط این نرم افزار بسته به فضای سازه ای است که قرار است طراحی شود شرایط آب و هوایی ، میزان استحکام خاک همه این ها در اندازه گیری تاثیر دارند یکی از اصلی ترین ویژگی های این نرم افزار داشتن محیط گرافیکی بسیار قدرتمند در کشیدن طرح های دو بعدی و مدل سازی سه بعدی انواع سازه می باشد از دیگر امکانات این نرم افزار داشتن محیط گرافیکی بسیار کاربر پسند می باشد که احساس خستگی به کاربر نمی دهد.

همچنین نرم افزار سپ از انواع المان ها ، قطعات را پشتیبانی میکند و به نرم افزاری جانبی دیگری در این زمینه نخواهید داشت تمامی قاب های دو بعدی و سه بعدی ، المان های تیر در ساختمان ، تحلیل خرپا کوچک و بزرگ براحتی در این نرم افزار پیاده سازی میشود دانشجویان و و رشته‌ های وابسته ، حداقل یک بار با این نرم ‌افزار سر و کار دارند نرم‌ افزار تمامی نیازهای لازم برای طراح را یکجا فراهم می آورد و در ساخت سازه ‌ها به طور عملی مورد استفاده قرار می گیرد. آموزش نرم ‌افزار SAP بسیار سریع است و به زمان طولانی برای یادگیری نیازی نیست. قالب‌ های آماده ‌ای که در نرم ‌افزار پیش ‌بینی شده باعث می ‌شود که طراح قادر به شبیه‌ سازی طرح‌ های بسیار پیچیده باشد. نرم افزار sap یکی از مهم ترین نرم افزارهای رشته مهندسی عمران می باشد در ساخت سازه ‌ها از این نرم افزار به طور عملی استفاده می ‌شود. یادگیری این نرم افزار بسیار آسان و سریع است. قالب ‌های آماده‌ ای که در نرم افزار موجود است ، سبب سهولت در مدل سازی طرح ‌های بسیار پیچیده می‌شود.

انجام پروژه های sap

 

متلب پروژه میتواند انجام پروژه sap شما را در حوزه های زیر بر عهده بگیرد

1- انجام پروژه تحلیل استاتیکی و دینامیکی با سپ           2- انجام پروژه تحلیل P در سپ

2- تحلیل المانهای غیر خطی فنر و اتصال با سپ              4- تحلیل بارگذاری ها، تحلیل رفتار غشایی و پوسته ای و ستونها

5- انجام پروژه مدل سازی پل با سپ                             6- تحلیل خطی و غیر خطی شامل تحلیل لرزه‌ای با SAP

7- تحلیل بار متحرک کامیون و برای پله با سپ                8-  تحلیل سیستم‌های مختصات چند‌گانه

9- تحلیل المان‌های سازه‌ای SHELL و FRAME شامل تیر ستون، خرپا      10 – طراحی سازه های فولادی با sap

 

اهمیت نرم افزار سپ در چیست؟

همه افرادی که نیاز به طراحی یک سازه دارند به ناچار باید استفاده از این نرم افزار را فرا بگیرند این نرم افزار دارای المان‌های سازه‌ای مهمی مانند Shell و Frame و المان های غیر خطی فنر و اتصالات می باشد در سپ با داشتن انواع قالب های آماده میتوانید بهترین تحلیل را انجام بدهید محیط گرافیکی چند پارچه با داشتن ابزارهای مش بندی حرفه ای سپ را بهترین گزینه مدل سازی دو بعدی و سه بعدی سازه معرفی کرده است قابلیت اتصال سپ به سایز نرم افزار طراحی بنا از ویژگی های منحصر به فرد آن می باشد. برای استفاده از این نرم افزار نیاز به دانش تخصصی حرفه ای نیست ابزارهای آماده و همچنین کتابخانه های آماده باعث شده است که متخصصان عمران بتوانند به راحتی استفاده از نرم افزار سپ را فرابگیرند، برای استفاده از سپ کافی است مولفه های طراحی را انتخاب کرده و به داخل نرم افزار رها کنید و از کنار هم قرار دادن آنها یک مدل طراحی کرده و تمامی پارامترهای لازم برای اصول ضدزلزله ، سازه را به صورت کامل سنجید و در صورت اشکال مدل را تغییر داد.

 

کاربردهای نرم افزار SAP2000 

 • توانایی حل مسائل استاتیک و دینامیک سازه
 • قابلیت تحلیل انواع مسائل پوش آور
 • توانایی تحلیل لرزه با اعمال شتاب لرزله ای لحظه ای 
 • قابلیت تحلیل بار انواع پل و تونل

 

مراحل ثبت سفارش پروژه در متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه سپ توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه سپ براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه سپ توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه SAP با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه های سپ با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه SAP به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه انجام پروژه سپ عمران دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه SAP چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه سپ خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه SAP وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه سپ منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری SAP

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه سپ در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های SAP به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی سپ تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های SAP انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه سپ موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده SAP

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه SAP به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه سپ من چقدر می باشد ؟؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه سپ در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

هزینه انجام پروژه سپ با توجه به زمان آن چقدر است؟ چگونه از تضمین قیمت پروژه در متلب پروژه مطمئن شویم؟

هزینه انجام پروژه سپ با توجه به زمان و حجم پروژه متغیر است. با این وجود در متلب پروژه بهترین قیمت ممکن را با توجه به کیفیت انجام آن به شما ارائه می دهیم.

نحوه ثبت سفارش برای انجام پروژه سپ در متلب پروژه چگونه است؟ آیا راه های ارتباطی دیگری نیز وجود دارد؟

برای ثبت سفارش در متلب پروژه می توانید مستقیما از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت اقدام کرده و یا از طریق کانال تلگرام و واتساپ اقدام نمایید.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه