انجام پروژه های سپ

با ما در ارتباط باشید : 09039549884

انجام پروژه های سپ ⭐ ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار sap ، انجام پروژه sap عمران ، سفارش پروژه سپ (sap ) خود را به صدها متخصص حرفه ای متلب پروژه بسپارید و با کیفیت عالی سفارش خود را تحویل بگیرید برای سفارش میتوانید با شماره 09039549884 تماس بگیرید.

معرفی نرم افزار sap

سپ یا sap یکی از قوی ترین نرم افزارهای تحلیل سازه می باشد این نرم افزار سابقه طراحی و ساخت 30 ساله دارد که توسط کمپانی های معروف همه ساله بروز رسانی میشود معمولا هر سازه ای قبل از طراحی برای اندازه گیری میزان استحکامات زلزله ای ، محاسبات پایه ها باید در سپ پیاده سازی شود شرایط اندازه در محیط این نرم افزار بسته به فضای سازه ای است که قرار است طراحی شود شرایط آب و هوایی ، میزان استحکام خاک همه این ها در اندازه گیری تاثیر دارند یکی از اصلی ترین ویژگی های این نرم افزار داشتن محیط گرافیکی بسیار قدرتمند در کشیدن طرح های دو بعدی و مدل سازی سه بعدی انواع سازه می باشد از دیگر امکانات این نرم افزار داشتن محیط گرافیکی بسیار کاربر پسند می باشد که احساس خستگی به کاربر نمی دهد همچنین نرم افزار سپ از انواع المان ها ، قطعات را پشتیبانی میکند و به نرم افزاری جانبی دیگری در این زمینه نخواهید داشت تمامی قاب های دو بعدی و سه بعدی ، المان های تیر در ساختمان ، تحلیل خرپا کوچک و بزرگ براحتی در این نرم افزار پیاده سازی میشود دانشجویان و و رشته‌ های وابسته ، حداقل یک بار با این نرم ‌افزار سر و کار دارند نرم‌ افزار تمامی نیازهای لازم برای طراح را یکجا فراهم می آورد و در ساخت سازه ‌ها به طور عملی مورد استفاده قرار می گیرد. آموزش نرم ‌افزار SAP بسیار سریع است و به زمان طولانی برای یادگیری نیازی نیست. قالب‌ های آماده ‌ای که در نرم ‌افزار پیش ‌بینی شده باعث می ‌شود که طراح قادر به شبیه‌ سازی طرح‌ های بسیار پیچیده باشد. نرم افزار sap یکی از مهم ترین نرم افزارهای رشته مهندسی عمران می باشد در ساخت سازه ‌ها از این نرم افزار به طور عملی استفاده می ‌شود. یادگیری این نرم افزار بسیار آسان و سریع است. قالب ‌های آماده‌ ای که در نرم افزار موجود است ، سبب سهولت در مدل سازی طرح ‌های بسیار پیچیده می‌شود.

متلب پروژه چه نوع انجام پروژه های سپ را میتواند بر عهده بگیرد؟

انجام پروژه با نرم افزار sap

انجام پروژه درسی sap 

انجام پروژه کلاسی sap 

انجام پروژه سازه با sap

 

انجام پروژه های sap

سایر خدمات متلب پروژه در انجام پروژه های عمران

انجام پروژه های ایتبس 

انجام پروژه های سیف 

انجام پروژه های سازه

انجام پروژه متره

انجام پروژه برآورد

انجام پروژه های سیویل تری دی

انجام پروژه های زلزله 

انجام پروژه های بتن

انجام پروژه های اتوکد

انجام پروژه های مدیریت ساخت

انجام پروژه های شهرسازی

انجام پروژه های فولاد

انجام پروژه های راه سازی

 

انجام پروژه سپ با قیمت مناسب

با توجه به اهمیت تحلیل سازه های ساخته شده به لحاظ استحکامات در لحظه آمدن زلزله نیازمند شبیه سازی بسیار قدرتمند می باشیم که بتواند یک سازه را به لحاظ قدرت لرزه شناسی بررسی کند برای بسیاری ار شرکت ها و مراکز صنعتی نیز که در حوزه ساخت و ساز کار میکند این موضوع اهمیت بسیار بالا دارد

نرم افزار sap با داشتن ابزارهای بسیار متنوع و گوناگون توانایی شبیه سازی انواع سازه ها جهت بررسی مستحکم بودن و قدرت لرزه نگاری را دارا می باشد

نرم افزار سپ در نسخه جدید خود  ویژگی های جدیدی را اضافه کرده است که در زیر به آن ها اشاره میکنیم :

1 -تحلیل استاتیکی و دینامیکی

2 -تحلیل خطی و غیر خطی شامل تحلیل لرزه ای

3 -تحلیل تاریخچه زمانی به صورت گرافیکی در سپ

4 -تحلیل Push Over در سپ

5- تحلیل طیفی و کیفی داده ها در سپ

6- تحلیل مودال مولفه ها در سپ

7 -تحلیل لرزه‌ای با اعمال شتاب نگاشت زلزله به سازه

8- تحلیل بار زنده برای پل‌ها و تونل‌ها

9- تحلیل P-Delta در سپ

 

کاربردهای نرم افزار سپ

نرم افزار سپ یکی اصلی ترین شبیه سازی ها در حوزه سازه می باشد که با قابلیت طراحی مدل سازی سه بعدی یک نمای بسیار کامل از سازه ارائه داده و با تزریق نیروهای داخلی و خارجی میزان قدرت آن سازه از قبل ساخت اندازه گیری میکنند این نیروها به صورت یک شبیه سازی کاملا واقعی می باشد و دقیقا رفتار محیط بیرون در فضای زلزله را شبیه سازی میکنند تمامی این قابلیت ها در سپ طراحی شده است.تحلیل غیر ارتجاعی سازه با سپ ، تحلیل خطی و غیرخطی ، تحلیل پوش آور تحلیل طیفی و مودال به راحتی در این نرم افزار قدرتمند قابلیت پیاده سازی دارد.

 

به متخصص پروژه سپ مراجعه کنید

در سالیان اخیر سایت های بسیار در حوزه سپ در حال فعالیت هستند که اصلا فعالیت مناسبی ندارند ما به شما در متلب پروژه اطمینان خاطر میدهیم معتبرترین سایت سپ را انتخاب کرده اید.

نحوه انجام سفارش پروژه در موسسه متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه سپ توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه سپ براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه سپ توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

نحوه سفارش پروژه سپ به چه صورت می باشد ؟

برای ثبت سفارش پروژه سپ خود میتوانید در تمام طول شبانه روز با کارشناسان متلب پروژه تماس بگیرید مشاوران ما پاسخ گوی آنلاین به سوالات کاربران می باشند همچنین میتوانید از طریق فرم ثبت سفارش اقدام به سفارش نمایید برای درخواست فوری پروژه هم از طریق تلگرام یا واتس آپ میتوانید توضیحات کامل پروژه موردنظر خود را برای ما ارسال کنید.

زمان پروژه سپ به چه صورت است ؟

نحوه زمان دهی برای پروژه سپ با توجه به وقت و زمانی که خوده کاربر تعیین میکند تنظیم شده و این موضوع به اطلاع مجری انجام کار خواهد رسید مجری موظف است که در زمان تعیین شده سفارش را آماده و ارسال نماید در برخی از سفارشات ارسالی ممکن است با توجه به پیچیدگی و سنگینی پروژه زمان بیشتری صرف شود که این موضوع به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید در صورت موافقت نسبت به ادامه فرآیند پروژه اقدام خواهد شد.

نحوه قیمت گذاری پروژه سپ به چه صورت است ؟

پس از این سفارش انجام پروژه سپ را برای گروه متلب پروژه ارسال شد کارگروه های تخصصی مربوط به سفارش پروژه موردنظر شروع به بررسی دقیق و کارشناسی نموده و مجموعه قیمت های اعلام شده جمع آوری میشود از میان تمامی قیمت ها اعلام شده کمترین قیمت که توسط مجریان اعلام شده خدمت مشتری اعلام میشود یکی از تفاوت های اصلی متلب پروژه با سایر موسسات مشابه همکاری با 200 استاد حرفه ای می باشد.

اطمینان از کیفیت پروژه سپ به چه صورت است ؟

با توجه به تجربه 7 ساله متلب پروژه در پروژه های سپ و بهره گیری از ممتاز ترین کارشناسان این حوزه توانسته ایم بالاترین کیفیت و رضایت مندی در انجام پروژه کسب نماییم متلب پروژه با آموزش کامل حین پروژه شما را تمامی سایت ها و موسسات مشابه بی نیار خواهد کرد قیمت مناسب به همراه کیفیت عالی همواره از اصلی ترین رسالت های کاری متلب پروژه بوده است.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام متلب پروژه عضو شوید

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه