انجام پروژه‌ گمز

انجام پروژه گمز ، ارائه خدمات انجام پروژه نرم افزار گمز توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های گمز میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به آیدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های گمز خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه های گمز را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما دهد.

هزینه پروژه گمز  در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

گمز چیست ؟ 

گمز یا GAMS یکی از قوی ترین نرم افزارهای مهندسی در حوزه بهینه سازی می باشد که کاربرد اصلی آن در حل مسائل پیچیده و بزرگ ریاضی است. انجام پروژه های گمز کاربرد فراونی در بهینه سازی و حل مدلهای خطی ، غیرخطی و مختلط دارد. هدف از طراحی گمز ارائه نرم افزاری جامع جهت حل مسائلی است که نیاز به مدلسازی ریاضی دارند. نرم افزار گمز همچنین توانایی مدلسازی و اعتبارسنجی از انواع مدل را دارا می باشد. نرم افزار گمز دارای قابلیت های فراوانی از جمله مدل کردن دقیق مساله ، بهینه کردن پارامترها ،توصیف ساده انواع مدلها و بهینه سازی قدرتمند مدل ها می باشد. با استفاده از الگوریتم های بهینه سازی قدرتمند به راحتی میتوانید مسائل خود را حل نمایند. اصلی ترین کاربرد نرم افزار گمز در حل انواع معادلات ریاضی و بهینه سازی مسائل تحقیق در عملیات می باشد و محیط کدنویسی بسیار ساده و آسانی دارد و سرعت بالایی در حل معادلات از جمله مسائل برنامه ریزی خطی LP و برنامه ریزی غیرخطی NLP دارد به جرات میتوان گمز را مهم ترین برنامه بهینه سازی و حل مساله های غیرخطی دانست بسیاری از پروژه های غیرخطی به دلیل عدم همگرایی پارامترهای موجود عملا قابل حل نمی باشد و نیاز به تحلیل المانی دارد گمز تمامی ابزارهای لازم در حل این مسائل را در اختیار کاربران قرار میدهد و با شماتیکی کردن و تجزیه ساختار غیرخطی مدل را حل می نماید.

در حال حاضر استفاده از نرم افزار گمز در حوزه های مختلف علوم مهندسی نقش پر رنگ تری پیدا  کرده است و کاربرد آن هر چه بیشتر در علوم مختلف آشکار میشود. در مهندسی برق گمز در زمینه بهینه سازی بکار میرود که در نهایت منجر به بهینه کردن و مدلسازی سیستم های قدرت خواهد شد. و دلیل آن وجود مسائل پیچیده برای بهینه سازی و مدل سازی به صورت ریاضی در این رشته ها می باشد. به دلیل آن که اکثر مسائل این رشته نیاز به بهینه سازی و حل مدل های ریاضی برای یافتن بهترین بازدهی و کاهش هدر رفت و صرفه جویی در تولید و مصرف انرژی می باشد با استفاده از این نرم افزار میتوان به راحتی میتوان مسائل رشته برق را آنالیز کرده و جواب بهینه را پیدا کرد. گمز شامل یک زبان کامپایلر و تعدادی Solver با عملکرد بالا است و برای مدل­سازی برنامه­ های کاربردی پیچیده و گسترده طراحی شده است. این نرم افزار به طور خاص برای مدل سازی مشکلات مسائل مربوط به عددی خطی، غیر خطی و ترکیبی طراحی شده است. نرم افزار گمز یکی از معروف ترین نرم افزارهای حل مدل های ریاضی به صورت غیرخطی می باشد همچنین این نرم افزار کاربردی وسیعی برای حل مسائل مختلف اعم از خطی، غیرخطی و مسائل برنامه ریزی صحیح طراحی شده است و بسیار قدرتمند می باشد. این نرم افزار به کاربر امکان تمرکز بر روی مسائل مدل بندی و تصمیم  را می دهد به جرات میتوان گفت که هیچ نرم افزاری به اندازه گمز قدرت حل انواع مسائل غیرخطی را دارا نیست.نرم افزار گمز gams از اصلی ترین نرم افزارهایی می باشد که در حل معادلات غیرخطی کاربردی فراوانی دارد یافتن بهترین جواب نیاز از مهم ترین کاربردهای نرم افزار گمز می باشد این نرم افزار در مدل سازی سیستم ها نیاز کاربرد مطلوبی دارد.

متلب پروژه چه نوع پروژه های گمز را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه با نرم افزار گمز

انجام پروژه دانشجویی گمز

انجام پروژه بهینه سازی با گمز 

انجام پروژه مدل سازی با گمز 

 

مراحل بهینه سازی در نرم افزار گمز

1. تعریف متغیرها: در گام اول باید متغیرهای مدل تعریف می‌شوند. به عنوان نمونه ، متغیرهای تصمیم‌گیری، متغیرهای فرعی و متغیرهای دسترسی‌پذیر و متغیرهای تاثیر گذار در مدل

 

2. تعریف توابع هدف: گام دوم باید ، توابع هدف تعریف می‌شوند. برای نمونه ، تابع هدف تعریف شده می‌تواند به دنبال بهینه کردن یک متغیر خاص باشد.

 

3. تعریف محدودیت‌: در گام سوم باید محدودیت‌های مدل تعریف می‌شوند. این محدودیت‌ها می‌توانند شرایط مربوط به تعداد متغیرهای تصمیم‌گیری، مقدار متغیرهای فرعی و محدودیت‌های هندسی مدل باشند.

 

4. تعریف روابط: در گام چهارم باید رابطه میان متغیرها و محدودیت‌های مدل تعریف می‌شود. این روابط می‌توانند با استفاده از عملیات ریاضی، عملگرهای منطقی و توابع ریاضی تعریف شوند.

 

5. تعریف روش بهینه‌ سازی: در گام پنجم باید روش بهینه‌سازی برای مدل تعریف می‌شود در این مرحله از روش های عددی برای یافتن مدل بهینه استفاده میشود

 

6. اجرای مدل بهینه شده : در گام ششم باید مدل به روش بهینه‌سازی تعریف شده اجرا می‌شود و نتیجه جستجو بهینه ترین پاسخ ممکن برای مدل می‌رسد.

 

7. تفسیر نتایج و مشاهده خروجی : در مرحله آخر باید نتایج به دست آمده از بهینه‌سازی مدل تفسیر شده و همچنین خروجی های لازم مشاهده میشود.

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه AHP

انجام پروژه cplex

انجام پروژه لینگو

انجام پروژه ارنا

انجام پروژه آنالیز حساسیت

انجام پروژه msp

 

آشنایی با بخش های مختلف نرم افزار GAMS

1- بخش بهینه سازی : این بخش دارای ابزارهای مختلف و کاربردی برای بهینه سازی مسائل مختلف است 

2- بخش Solver : این بخش برای حل کردن و تقسیم یک مساله به اجزای کوچکتر برای حل دقیق یک مساله می باشد در این قسمت هر مساله توسط Solver های مختلف حل میشود 

3- بخش مدلسازی پارامتریک : این بخش برای مدل سازی در گمز استفاده میشود و میتوان انواع مدل ها را به صورت داینامیک یا پویا طراحی کرد یا از مدل های از پیش آماده استفاده کرد.

4- بخش تعریف مجموعه ها و متغیرها : در این بخش میتوان انواع مجموعه و متغیرهای مختلف را گمز تعریف کرد 

5- بخش اعتبار سنجی : در این بخش میتوان مدل های طراحی شده و تعریف شده را گمز را مورد اعتبار سنجی قرار دارد تا از صحت نتایج مطمئن شویم 

 

لزوم استفاده از نرم افزار گمز در حل مسائل بهینه سازی 

اهمیت بهینه سازی در دنیای امروز بر کسی پوشیده نیست مهندسین در رشته های مختلف با انواع سیستم های خطی و غیرخطی و همچنین ترکیبی درگیر هستند این سیستم ها برای افزایش راندمان نیاز به بهینه سازی دارند گمز یا سیستم مدل سازی جبری نرم افزاری بسیار قدرتمند در مدل سازی و بهینه سازی مسائل ریاضی است گمز به کاربران اجازه میدهد که مدل های پیچیده ریاضی خود را به اجزای کوچک تر تقسیم کرده و در نهایت بهترین مدل را جایگزین نمایند از نرم افزار گمز برای حل انواع مسائل برنامه ریزی خطی LP برنامه ریزی غیرخطی NLP ، برنامه ریزی صحیح مختلط MIP برنامه ریزی غیرخطی صحیح مختلط MINLP و مسائل مکمل خطی MCP استفاده می کنند.

 

استفاده از گمز در حوزه های مختلف 

1- صنایع : در حوزه مهندسی صنایع از نرم افزار گمز برای حل مسائل بزرگ و محاسبات پیچیده و یافتن بهترین راه حل استفاده میشود

2- ریاضیات : از مهم ترین استفاده های گمز در ریاضیات می باشد که از آن برای مدلسازی ریاضی در حوزه های مختلف استفاده میشود 

3- مدیریت : این حوزه بیشترین استفاده از نرم افزار گمز خواهد برد و از آن برای بهینه سازی فرآیندهای کاری و همچنین بهبود روند انجام عملیات استفاده میشود.

4 – اقتصاد : در زمینه اقتصاد از گمز برای بهینه سازی مدل های اقتصادی و همچنین افزایش بهره وری الگوهای مختلف استفاده میشود.

5- مهندسی برق : شاید بتوان مهم ترین تاثیر نرم افزار گمز را در مهندسی برق دانست که از بهینه سازی پخش بار اقتصادی یا دیسپاچینگ اقتصادی ، حل مسائل بازار برق، بهینه سازی مسائل برق قدرت را دارا می باشد.

 

چرا باید استفاده از نرم افزار گمز را فرا گرفت ؟

یکی از چالش های مهم متخصصان صنایع ، مهندسی برق و ریاضی بهینه سازی پارامترهای ریاضی است این بهینه سازی کاربرد گسترده در حوزه تولید و کاهش هزینه های تولیدی دارد عملیات بهینه سازی به صورت دستی قابل انجام نیست و نیاز به نرم افزاری جامع داریم گمز جایگاه ویژه ای در زمینه بهینه سازی دارد. این نرم افزار میتواند مدل‌ های بهینه سازی خطی، غیرخطی و عدد صحیح مختط را به آسانی حل نماید. برای استفاده گمز نیاز به مدل ریاضی داریم این زبان با دریافت مدل شروع به بهینه سازی و یافتن بهترین جواب می نماید. هرچه مدل ریاضی ما کاملتر باشد جواب بهینه سازی ما دقیق تر خواهد شد. گمز به عروس بهینه سازی در مهندسی معروف است و از ابزارهای کارآمدی برای مدلسازی استفاده می نماید.

 

اهمیت نرم افزار گمز در چیست ؟

گمز یکی از بهترین ابزارها در زمینه بهینه سازی است و اولین سیستم نرم افزاری بود که زبان جبر ریاضی را با مفاهیم ریاضی ترکیب نمود گمز از دو قسمت کامپایلر حرفه ای و یک solver برای یافتن جواب های بهینه سازی استفاده میکنند این نرم افزار برای سیستم های پیچیده و شبیه سازی در مقیاس بزرگ استفاده میشود و به راحتی میتوانید هر نوع سیستمی را در ابعاد بزرگ مدل کرد. این نرم افزار بیشترین استفاده را در صنایع و ریاضیات دارند که میتوان معادلات غیرخطی ، خطی و آنالیز پیشرفته آنها را به راحتی با گمز مدل سازی کرد و جواب بازده را با توجه به رفتار مدل بدست آورد.گمز یک نرم افزار تخصصی است که استفاده از آن کمی می باشد برای اینکه بتوانید از گمز بدرستی بهره بگیرید باید با انواع مدل های ریاضی آشنا باشید بتواند انواع سیستم ها را به درستی بشناسید و تحلیل آنها را به درستی انجام بدهید بهینه سازی امروزه اصلی ترین و کاربردترین حوزه کاری در صنایع ، برق و مدیریت می باشد.

 

کاربردهای گمز

1- توانایی مدل سازی انواع سیستم های خطی و غیر خطی 

2- مدل سازی انواع سیستم های جبر غیر خطیی

3- توانایی بهینه سازی انواع سیستم های ترکیبی

4- مدیریت حمل و نقل کالا و خدمات با استفاده از مدل سازی ریاضی

5- قابلیت توانایی افزایش فروش از طریق شناسایی نیازمندی مشتریان

6- افزایش بهره روی و کارایی با افزایش راندمان سیستم

 

 

مراحل انجام پروژه گمز 

  1. ارسال پروژه گمز از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه گمز توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه گمز براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه گمز توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

 

سفارش پروژه گمز با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه گمز با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه گمز به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه دانشجویی گمز دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه گمز چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه گمز خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه گمز وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه گمز منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری گمز

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه گمز در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های گمز به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه دانشجویی گمز تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های گمز انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه گمز موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده گمز

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه گمز به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه گمز من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه گمز در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه