انجام پروژه ویزیو

انجام پروژه ویزیو ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار ویزیو توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های ویزیو میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به ایدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های ویزیو خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه های ویزیو را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کمترین قیمت تحویل شما دهد.

هزینه پروژه ویزیو در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

ویزیو چیست؟

ویزیو یا Visio یکی از قوی ترین نرم افزارها در حوزه ترسیم چارت می باشد که کاربرد اصلی آن در طراحی انواع نمودارها می باشد. انجام پروژه های ویزیو نقش مهمی در تجسم داده ها و ترسیم فلوچارت های سازمانی دارد. هدف از طراحی نرم افزار ویزیو تحلیل اطلاعات در قالب نمودارها، رسم جداول برای مدیریت بهتر کسب و کار می باشد. نرم افزار ویزیو دارای قابلیت های فراوانی از جمله رسم سریع نمودارها ، استفاده از ابزارهای متنوع ، دارا بودن قالب های آماده برای رسم فلوچارت است. یکی از ویژگی های مهم ویزیو مشخص کردن ارتباط میان فرآیندهای مختلف از طریق ترسیم نمودارها می باشد با استفاده از ویزیو به راحتی میتوان آنچه در ذهن خود دارید میتوانید به صورت اشکال دیاگرامی رسم کرد. امروزه بسیاری از شرکت ها و مراکز تجاری بزرگ برای ایجاد و پیاده سازی کردن چارت ها، الگوهای سازمانی نیاز به ابزار حرفه ای دارند که ویزیو از بهترین آنهاست، ویزیو طراحی صفحات و انجام کارهای گرافیکی را به شکل مطلوب انجام میدهد و برای ارتباط دادن دیاگرام های گرافیکی نیز کاربرد دارد. 

امروزه ویزیو به عنوان یک نرم افزار گرافیکی به مهم ترین ابزار برای رسم فلوچارت تبدیل شده است است که برای طراحی و رسم نمودارها، چارت‌ها، دیاگرام‌ها و مدل‌های مختلف استفاده می‌شود. این نرم افزار توسط شرکت Microsoft توسعه داده شده است و در بستر Microsoft Office قابل توسعه داده شده است برای  ایجاد و مدیریت نمودارها، نقشه‌ها، ساختارها به کار میرود. استفاده از ویزیو در طراحی و رسم چارت‌های سازمانی، شبکه‌های کامپیوتری، سیستم‌های اطلاعاتی، فرآیندهای کسب و کار بسیار مفید است. با استفاده از این نرم افزار، می‌توان به راحتی و با دقت بالا نمودارها و دیاگرام‌های مورد نیاز خود را طراحی و رسم کرد. همچنین استفاده از ویزیو در طراحی چارت‌ های سازمانی و شرکتی بسیار ضروری است. این چارت‌ها به عنوان یک ابزار مفید برای نمایش ساختار سازمانی، جریان کاری، فرآیندهای کسب و کار و ارتباطات میان اجزای مختلف سازمان استفاده می‌شوند. استفاده از چارت‌های سازمانی درک بهتری از ساختار و فعالیت‌های سازمانی را به همراه دارد و به مدیران کمک می‌کند تا بهبودهای لازم را در فرآیندها و ساختار سازمانی اعمال کنند.

امروزه طراحی با ویزیو منجر به رسم دقیق چارت های سازمانی خواهد شد. بسیاری از نقشه ها و طرح های راهبردی که در یک سازمان تعبیه میشود نیاز هست که در نرم افزاری کشیده شود ویزیو تمامی نیازهای مدیران و متخصصان در این حوزه را برطرف کرده است همچنین با استفاده از این نرم افزار می توانیم اشکال زیبایی را خلق کنیم یکی از ویژگی های بارز این نرم افزار طراحی اشکال گرافیکی به شکلی جذاب و گرافیکی می باشد. با استفاده از ویزیو میتوانید به راحتی بین دیاگرام های مختلف ارتباط برقرار کرده و فعالیت های عناصر مختلف را شبیه سازی کنید این کار باعث جدا کردن و تفکیک وظایف و عملکردهای سازمانی خواهد شد. از نرم افزار ویزیو برای ارائه گزارش های سازمانی در قالب چارت و نمودار نیز استفاده میشود که با داشتن انواع شکل های گرافیکی جذاب بهترین دیاگرام را در اختیار مدیران قرار میدهد. یکی از مهم ترین ویژگی های که در ویزیو تعبیه شده است استفاده از ابزار های آماده و قابلیت دریافت نمودارهای جدید با اتصال به اینترنت می باشد. (میتوانید جدیدترین نمودارها را دانلود کرده و استفاده نمایید) که کاربر تنها کافی شکل یا چارت مورد نظر خود به محیط نرم افزار انتقال داده و دیاگرام مورد را رسم نماید.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های ویزیو را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه با نرم افزار ویزیو

انجام پروژه طراحی با visio

رسم دیاگرام با ویزیو

رسم نمودار سازمانی با ویزیو

انجام پروژه فلوچارت با visio

مراحل رسم دیاگرام در ویزیو

1- انتخاب قالب فلوچارت : در گام اول باید یک قالب مناسب بر طراحی فلوچارت انتخاب کنیم، نرم افزار ویزیو دارای قالب های آماده است در صورتی نیاز به داشتن قالب های دیگر میتوانید آن را محیط ویزیو اضافه کنید 

2- انتخاب اشکال مناسب : در گام دوم باید اشکال مناسب برای رسم در ویزیو انتخاب کنیم 

3- استفاده از نمادهای مختلف : برای رسم فلوچارت نیاز به نماد داریم این نمادها شامل بیضی ، متوازی الاضلاع ، ذوزنقه ، فلش ها ، دایره و مربع می باشد 

4- قرار دادن اشکال در جای صحیح : این بخش از مهم ترین قسمت ها در طراحی ویزیو می باشد باید اشکال مطابق با نوع رسم دیاگرام در ویزیو قرار گیرد 

5- وصل کردن ارتباطات : در گام پنجم باید شکل های و نمادهای مختلف را برای یکپارچه کردن رسم به هم متصل کرد

6- اضافه کردن متن : در گام ششم در صورت نیاز میتوانید متن را به رسم خود اضافه کنید تا کاربران بتوانند مراحل را با دقت بیشتری متوجه شوند

7- اجرا و مشاهده خروجی : در گام آخر باید برنامه را اجرا کرد و خروجی را مشاهده کرد.

 

ضرورت استفاده از ویزیو در ترسیم چارت

امروزه ترسیم انواع چارت ها و نمودارهای سازمانی نیاز هر سازمان یا موسسه می باشد بسیاری از این نمودارها در همایش های معتبر ارائه میشود برای ترسیم دیاگرام نیاز به نرم افزار حرفه ای در این زمینه داریم. ویزیو یک نرم افزار برای طراحی و ایجاد نمودارهای مختلف است که توسط شرکت مایکروسافت توسعه داده شده است. با استفاده از ویزیو ، کاربران می توانند نمودارهای جریان کار، نمودارهای ساختاری، نمودارهای شبکه، نمودارهای فرآیند و دیگر نوع نمودارها را ایجاد کنند. ویزیو برنامه ای کاربردی در این حوزه است که با داشتن ابزارهای محوبیت فراوانی در بین کاربران دارد ویزیو یک نرم افزار صرفا رسم دیاگرام نیست و برای نقشه کشی نیز استفاده میشود ویزیو ارتباط میانن عناصر مختلف از طریق رسم دیاگرام مشخص میسازد

 

چرا باید استفاده از ویزیو را یاد گرفت ؟

1- با استفاده از ویزیو میتوان نمودارهای ساختاری، فرایندی و جریانی را با دقت بالا طراحی کرد

2- با استفاده از ویزیو میتوان نمودارهای شبکه و کامپیوتر را به صورت حرفه‌ ای طراحی کرد.

3- یکی از دلایل استفاده از ویزیو درک بهتر از ساختار و فرایندهای سازمان می باشد.

4- با استفاده از نرم افزار ویزیو و با افزایش دقت و کیفیت نمودارهای خود، از اشتباهات و مشکلات در آینده پیشگیری کرد.

5- با استفاده از ویزیو میتوان نمودارهای سازمانی و سلسله مراتبی را به صورت دقیق و با کیفیت بالا طراحی کرد.

6- با بکارگیری از ویزیو میتوان گزارش‌ های مفید و قابل فهم برای مدیران و تصمیم‌گیران در سازمان خود ارائه کرد.

 

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند به شما مشاوره تخصصی ارائه دهد ( برای دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید)

انجام پروژه لاتکس 

سفارش پروژه پرزی

انجام تحقیقات 

انجام پروژه اکسس

سفارش پروژه اکسل

 

آشنایی با نمودارهای مختلف در نرم افزار Visio

1- نمودارهای جریان کار: این بخش شامل نمودارهایی است که فرآیندهای کاری را نشان می دهند

2- نمودارهای شبکه: این بخش شامل نمودارهایی است که روابط شبکه ها و دستگاه ها را نشان می دهند

3- نمودارهای ساختاری: این بخش شامل نمودارهایی است که ساختار سازمانی، ساختار فیزیکی و ساختار منطقی را نشان می دهند

4- نمودارهای فرآیند: این بخش شامل نمودارهایی است که فرآیندهای تولید و خدمات را نشان می دهند،

5- نمودارهای داده: این بخش شامل نمودارهایی است که داده ها و روابط بین آن ها را نشان می دهند

6- نمودارهای استراتژیک: این بخش شامل نمودارهایی است که استراتژی های سازمان را نشان می دهند

 

اهمیت نرم افزار ویزیو در چیست ؟

ویزیو به عنوان یکی از نرم افزارهای مجموعه آفیس شرکت مایکروسافت، دارای امکانات و قابلیت‌های بسیاری است که به کاربران در تولید نمودارهای مختلف، از جمله نمودارهای جریان، نمودارهای ساختاری، نمودارهای فرآیندی کمک میکند. این نرم افزار به کاربران امکان می‌دهد تا با استفاده از انواع مختلف قالب‌ها، شکل‌ها، رنگ‌ها و سایر ابزارهای موجود در آن، نمودارهای مختلفی را طراحی و تولید کنند. ویزیو یکی از بهترین ابزارهای اتصال انواع دیاگرام ها و ارائه آن ها در یک محیط اداری می باشد طراحی چارت اداری به صورت از بالا به پایین همچنین رسم انواع فلوچارت های مختلف توسط ابزارهای بسیار مفیدی که در داخل ویزیو وجود دارد انجام میشود اهمیت استفاده از ویزیو به دلیل ترسم انواع چارت های سازمانی می باشد که نقشه راه یک پروژه را می تواند مشخص سازد برای استفاده از این دیاگرام ها کافی ست شکل موردنظر را انتخاب کرده و به فضای داخل نرم افزار بکشیم از اتصالات اجزای آنها تشکیل یک فلوچارت خواهیم داشت.

 

لزوم به کارگیری از نرم افزار ویزیو در حوزه های مختلف

1- نمودارهای سازمانی : یکی از مهم ترین حوزه های کاری ویزیو در رسم نمودارهای سازمانی می باشد از آنجایی که رسم نمودارهای سازمانی تعیین کننده و نقشه راه سازمان می باشد استفاده از این نرم افزار اهمیت فراوانی دارد.

 

2- رسم دیاگرام : از دیگر حوزه های کاربردی ویزیو رسم انواع دیاگرام های کاری و شرکتی می باشد ویزیو با داشتن ابزارهای متنوع توانایی رسم انواع دیاگرام ها را دارا می باشد.

 

3- توسعه و برنامه ریزی محصول : از دیگر حوزه های کاری با اهمیت ویزیو طراحی و توسعه و برنامه ریزی محصولات می باشد با استفاده از ویزیو قادر خواهید بود یک محصول را به صورت سلسله مراتبی برنامه ریزی کرده و رسم نمایید.

 

4- رسم نقشه های فرآیند : در این حوزه از ویزیو برای رسم انواع فرآیندهای کاری و ارتباط میان اجزای مختلف عناصر سازمانی استفاده میشود.

 

کاربردهای ویزیو 

1- توانایی ترسیم انواع چارت های سازمانی 

2- قدرت بالا در رسم جداول زمانی ، نقشه های فرآیند ، نمودارهای معماری

3- دارا بودن کتابخانه های گوناگون برای سرعت در ترسیم 

4- قابلیت رسم انواع دیاگرام های جریان فرآیند و کاهش ذهن 

5- توانایی اتصال به پایگاه داده ویزیو دریافت جدیدترین دیاگرام ها 

 

مراحل انجام پروژه ویزیو

  1. ارسال پروژه ویزیو از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه ویزیو توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه ویزیو براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه ویزیو اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه ویزیو توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سفارش پروژه ویزیو با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه ویزیو با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه ویزیو به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه طراحی دیاگرام با ویزیو دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه ویزیو چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه ویزیو خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه ویزیو وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه ویزیو منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری ویزیو

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه ویزیو در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های ویزیو به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه دانشجویی ویزیو توانسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های ویزیو انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه ویزیو موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده ویزیو

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه ویزیو به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه ویزیو من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه ویزیو در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه