انجام پروژه های انسیس


انجام پروژه های انسیس ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار انسیس ، شبیه سازی با انسیس ، انجام پروژه انسیس مکانیک ، سفارش پروژه انسیس (Ansys) خود را به صدها متخصص حرفه ای متلب پروژه بسپارید و با کیفیت عالی سفارش خود را تحویل بگیرید.

انسیس چیست ؟

انسیس یا Ansys یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای مهندسی مکانیک می باشد که براساس روش اجزا محدود کار میکند طراحان و سازندگان انسیس آن را نرم افزاری جامع و کامل برای پاسخ گویی به نیازهای کاربران میدانند از این برنامه تخصصی در تحلیل انواع مسائل اجزا محدود استفاده میشود و قادر خواهید بود هر نوع شی یا قطعه را به کوچکترین اجزا تبدیل کرده و در آن تحلیل نمایید تحلیل با نرم افزار انسیس به روش های تحلیل مودال، استاتیکی، شبه استاتیکی، دینامیکی، طیفی، رفت و برگشتی و تاریخچه زمانی انجام میشود. از انسیس برای تحلیل رفتاری انواع مسائل استاتیکی ، دینامیکی و سیالات استفاده میشود همچنین انسیس قادر به برقراری ارتباط بین این مسائل می باشد از اصلی ترین ویژگی های انسیس میتوان به بهینه سازی انواع مدل ها اشاره کرد که در کمتر نرم افزاری این قدرت مشاهده میشود از دیگر کاربردهای انسیس در تحلیل رفتار و مدل های خطی و غیرخطی می باشد این رفتارها توسط پارامترهای مختلف به انسیس تزریق شده و رفتار المان محدود آن را مشاهده خواهید کرد امروزه نرم افزار انسیس نه تنها در حوزه علم مکانیک بله پا را فراتر نهاده است و در مباحث عمرانی و تحلیل غیرارتجاعی سازه نیز کاربرد پیدا کرده است تحلیل تمامی خمش های و آنالیزهای مودال به وسیله انسیس انجام میشود میتوان آن را یک نرم افزار چندجانبه و چند وجهی دانست که در همه علوم کاربرد دارد همچنین  نرم‌افزار انسیس مهندسین و طراحان را قادر می‌سازد تا به راحتی بتوانند بهینه‌سازی ساختاری ، حرارتی ، دینامیکی ، تعادل وزنی و عملکردی و همچنین شبیه‌ سازی‌ های مد ارتعاشی و ضریب اطمینان و ایمنی را در طرح‌هایشان به صورت مرحله به مرحله اعمال کنند این نرم افزار از ابزارها و ماژول های مختلقی استفاده میکند. 

ما چه نوع پروژه های انسیس را میتوانیم انجام بدهیم ؟

انجام پروژه نرم افزار انسیس 

انجام پروژه انسیس فلوئنت

انجام پروژه انسیس مکانیک

انجام پروژه انسیس عمران

شبیه سازی با انسیس

سایر خدمات مشابه در متلب پروژه

انجام پروژه های آباکوس

انجام پروژه های فلوئنت

انجام پروژه های کتیا

انجام پروژه های سالیدورک

انجام پروژه های فرترن

انجام پروژه های کامسول

انجام پروژه های ees

 

انجام پروژه انسیس با قیمت مناسب

امروزه نرم افزارهای متنوعی در مهندسی مکانیک استفاده میشود که هر کدام کاربردهای خاص خود را دارد ولی اگر بخواهیم از قدرتمندترین و با اهمیت ترین آنها نام ببریم انسییس در جایگاه اول قرار دارد آن چیزی که این نرم افزار از بقیه متمایز میکند قابلیت چند ویژگی آن می باشد با استفاده از انسیس شما میتوانید تمام مسائل سیالاتی انواع روش های اجرا محدود و هم چنین کلیه سوالات آلمان محدود را حل کنید نکته دیگر درباره آنسیس قابلیت اتصال آن به سایر نرم افزارهای مشابه می باشد به طوری که به راحتی میتوان خروجی بدست آمده در انسسس را در دیگر نرم افزارها اجرا کرد.نرم افزار انسیس دارای نسخه های مختلفی است که هر کدام در یک حوزه خاص نیاز دانشجویان را مرتفع می سازد به‌عنوان مثال تحلیل های ارتعاشی توسط انسیس ورک بنج و تحلیل سیالاتی توسط انسیس فلوئنت صورت می‌گیرد همچین یکی از نکاتی قابل توجه که انسیس را متمایز میکند آن است که زمان اجرا گرفتن یا به اصلاح رندرگیری در آن به دلیل کرنل بسیار حرفه ای تعبیه شده در آن به شدت کاهش می یابد و این مورد به کاربر در کاهش زمان اجرا در نرم افزار کمک فراوانی خواهد کرد . با داشتن انسیس دیگر به برنامه ای دیگر برای کاربران مکانیک نیست.

 

در اینجا میخواهیم مراحل شبیه سازی در محیط انسیس را شرح دهیم

1 – استفاده از محیط APL : در این محیط تمام عملیات توسط کاربر انجام میشود به همین دلیل فرآیند شبیه سازی طولانی میشود تمامی مراحل تعریف گره ، معرفی المان ها ، روش های مش بندی و شبکه بندی توسط کاربر انجام میشود.

 

2 – استفاده از محیط ورک بنچ : این محیط جدیدترین محیط کاری در انسیس می باشد که بسیاری از عملیات توسط نرم افزار انجام میشود فقط کافی است پارامترها در انسیس تعریف شده و به محیط ورک بنچ منتقل شود یکی از ویژگی های این محیط قابلیت مدل سازی سایر نرم افزارهای رشته مکانیک می باشد.

 

کاربرد نرم افزار انسیس

 • قابلیت انجام آنالیز انواع مدهای سیالاتی ، انتقال حرارت ، الکترواستاتیک و دینامیک
 • شبیه سازی انواع مدل های بهینه سازی طراحی شده
 • قابلیت پیاده سازی و شبیه سازی سیستم های خنک کننده
 • طراحی و پیاده سازی انواع مسائل اجزا محدود و المان محدود
 • قابلبت پیاده سازی انواع موتورهای احتراق
 • شبیه سازی انواع مسائل انتقال حرارت به صورت دو بعدی
 • قابلیب ایجاد شبکه در یک محیط یکپارچه
 • توانایی حل مسائل هندسه و مش بندی انواع المان های مختلف
 • قابلیت پیاده سازی انواع محیط های مختلل سیالاتی و دینامیکی
 • توانایی برقراری ارتباط با سایر نرم افزارهای تحلیل اجرا محدود
 • مدل سازی انواع جریان های آرام و آشفته در محیط های مختلل
 • توانایی شبیه سازی و مدل سازی انواع پدیدهای انتقال جرم

 

به متخصص پروژه انسیس مراجعه کنید

در سالیان اخیر سایت های بسیار در حوزه انسیس در حال فعالیت هستند که اصلا فعالیت مناسبی ندارند ما به شما در متلب پروژه اطمینان خاطر میدهیم معتبرترین سایت انسیس را انتخاب کرده اید.

نحوه انجام سفارش پروژه در موسسه متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه انسیس توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه انسیس براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه انسیس توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

نحوه سفارش پروژه انسیس به چه صورت می باشد ؟

برای ثبت سفارش انجام پروژه های انسیس خود میتوانید در تمام طول شبانه روز با کارشناسان متلب پروژه تماس بگیرید مشاوران ما پاسخ گوی آنلاین به سوالات کاربران می باشند همچنین میتوانید از طریق فرم ثبت سفارش اقدام به سفارش نمایید برای درخواست فوری پروژه هم از طریق تلگرام یا واتس آپ میتوانید توضیحات کامل پروژه موردنظر خود را برای ما ارسال کنید.

زمان پروژه انسیس به چه صورت است ؟

نحوه زمان دهی برای انجام پروژه های انسیس با توجه به وقت و زمانی که خوده کاربر تعیین میکند تنظیم شده و این موضوع به اطلاع مجری انجام کار خواهد رسید مجری موظف است که در زمان تعیین شده سفارش را آماده و ارسال نماید در برخی از سفارشات ارسالی ممکن است با توجه به پیچیدگی و سنگینی پروژه زمان بیشتری صرف شود که این موضوع به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید در صورت موافقت نسبت به ادامه فرآیند پروژه اقدام خواهد شد.

نحوه قیمت گذاری پروژه انسیس به چه صورت است ؟

پس از این سفارش انجام پروژه های انسیس را برای گروه متلب پروژه ارسال شد کارگروه های تخصصی مربوط به سفارش پروژه موردنظر شروع به بررسی دقیق و کارشناسی نموده و مجموعه قیمت های اعلام شده جمع آوری میشود از میان تمامی قیمت ها اعلام شده کمترین قیمت که توسط مجریان اعلام شده خدمت مشتری اعلام میشود یکی از تفاوت های اصلی متلب پروژه با سایر موسسات مشابه همکاری با 200 استاد حرفه ای می باشد.

اطمینان از کیفیت پروژه انسیس به چه صورت است ؟

با توجه به تجربه 7 ساله متلب پروژه در انجام پروژه های انسیس و بهره گیری از ممتاز ترین کارشناسان این حوزه توانسته ایم بالاترین کیفیت و رضایت مندی در انجام پروژه کسب نماییم متلب پروژه با آموزش کامل حین پروژه شما را تمامی سایت ها و موسسات مشابه بی نیار خواهد کرد قیمت مناسب به همراه کیفیت عالی همواره از اصلی ترین رسالت های کاری متلب پروژه بوده است.

هزینه انجام پروژه انسیس با توجه به زمان آن چقدر است؟ چگونه از تضمین قیمت پروژه در متلب پروژه مطمئن شویم؟

هزینه انجام پروژه انسیس با توجه به زمان و حجم پروژه متغیر است. با این وجود در متلب پروژه بهترین قیمت ممکن را با توجه به کیفیت انجام آن به شما ارائه می دهیم.

نحوه ثبت سفارش برای انجام پروژه انسیس در متلب پروژه چگونه است؟ آیا راه های ارتباطی دیگری نیز وجود دارد؟

برای ثبت سفارش در متلب پروژه می توانید مستقیما از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت اقدام کرده و یا از طریق کانال تلگرام و واتساپ اقدام نمایید.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام متلب پروژه عضو شوید

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه