انجام پروژه های سالیدورک

انجام پروژه های سالیدورک

متلب پروژه با تجربه 10 ساله و گزینش مجریان ممتاز در انجام پروژه های سالیدورک این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای انجام پروژه سالیدورک خود انتخاب کرده اید، برای سفارش پروژه میتوانید با شماره ۰۹۱۰۸۳۹۱۳۸۹ تماس بگیرید.

سالیدورک چیست؟

سالیدورک یا solidworks یکی از نرم افزار های پرکاربرد در حوزه طراحی صنعتی به شمار می آید شما با استفاده از نرم افزار سالیدورک می توانید اقدام به طراحی و ایجاد مراجع هندسی ، طراحی سه بعدی مدل های مکانیکی نمایید این نرم افزار از رویکرد پارامتری مبتنی بر ویژگی برای ساخت اجزا استفاده نمایید این پارامترها مقادیری هستند که هندسه یک قطعه را نشان میدهد. سالیدورک به دلیل دقت بالا در شبیه سازی قطعات مکانیکی امروزه مورد استفاده بسیاری از متخصصان این حوزه قرار گرفته است این نرم افزار به اندازه ای محبوب می باشد که هیچ قطعه صنعتی قبل از ساخت باید حتما در این محیط شبیه سازی شود سالیدورک را نرم افزاری یوزر فرندلی می شناسند.

به این منظور که سالیدورک با داشتن نمای گرافیکی بسیار زیبا و کاربردی، امکان کار با نرم افزار را بسیار ساده و سریع فراهم آورده است. به دلیل گرافیک گویا، کاربر به راحتی نرم افزار را آموزش می بیند و در هنگام کار با نرم افزار خستگی احساس نمی کند. همچنین سالیدورکس در عین دارا بودن کاربرد های فراوان، سرعت پردازش بسیار بالایی دارد.برای استفاده از این نرم افزار نیاز نیست وارد محاسبات پیچیده شوید و بسیار راحت می باشد برای استفاده از امکانات نرم افزار سالیدورک باید پلاگین های آن نصب شود. نرم‌افزار سالیدورک به صورت مستقیم با اینونتور ، مکانیکال دسکتاپ و سالید رقابت می‌کند در واقع می توان بدون درگیری با محاسبات مورد نیاز نقشه کشی صنعتی، شکل خود را ساخت و با استفاده از محیط طراحی نما و نقشه، سه جهت شکل خود را استخراج کرد. نرم افزار سالیدورک امکانات و ابزار های زیادی برای کارهایی مانند مدل سازی و عملیات ورق کاری، جوش کاری، ریخته گری، قالب سازی، تزریق پلاستیک ، جوش دادن قطعات و همچنین تحلیل تنش و مدلسازی رفتار و مقاومت قطعه تحت بارگذاری های گوناگون دارا می باشد.

متلب پروژه میتواند انجام پروژه طراحی با سالیدروک شما را در حوزه های زیر بر عهده بگیرد

1- آموزش و مشاوره در انجام پروژه طراحی قالب تزریق پلاستیک با سالیدورک

2- آموزش و مشاوره در انجام پروژه مدلسازی با سالیدورکس

3- آموزش و مشاوره در انجام پروژه طراحی سه بعدی با سالیدورک

4- آموزش و مشاوره در انجام پروژه نقشه کشی صنعتی در سالیدورک

5- آموزش و مشاوره در انجام پروژه رندرینگ صنعتی و رندر های تبلیغاتی

6- آموزش و مشاوره در انجام پروژه طراحی قطعات و تحلیل قطعات

7- آموزش و مشاوره در انجام پروژه طراحی و مدل سازی مکانیزم ها

8- آموزش و مشاوره در انجام پروژه طراحی شیرآلات با سالیدورک

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه کتیا

انجام پروژه انتقال حرارت

انجام پروژه ترمودینامیک

 

اهمیت نرم افزار سالیدورک در چیست ؟

 امروزه طراحی قطعات صنعتی به یکی از نیازهای اصلی متخصصان حوزه صنعت تبدیل شده است نرم افزارهای مختلفی در این حوزه طراحی شده است که سالیدورک از مهم ترین و اصلی ترین آنهاست سالیدورکس در نسخه های جدید خود پا را فراتر گذشته است و نه تنها طراحی قطعات کوچک بلکه مدل سازی آنها ، تحلیل دینامیکی قطعه و قیمت واقعی طراحی وساخت آن محصول را نیز در اختیار کاربر قرار میدهد یکی از برجسته ترین ویژگی های سالیدورک قابلیت اتصال به دستگاه های دقیق طراحی قطعات مانند CNC می باشد و به راحتی میتوان شکل طراحی شده در سالید را روی دستگاه ساخته و تولید کرد. در پاسخ به این سوال باید به این مطلب اشاره کرد که همه افرادی که با مدل سازی سه بعدی قطعات صنعتی سرکار داشته باشند نیاز به استفاده از این برنامه را دارند دقت سالیدورک دارای کتابخانه های فراوانی می باشد که به کاربر اجازه میدهد اسمبلی و مونتاز قطعه و شبیه سازی حرکتی قطعه را نیز انجام بدهد، سالیدورک همچنین امکان طراحی و ساخت نقشه ، شبیه سازی پروسه ساخت و تخمین هزینه های تولید قطعه را نیز انجام میدهد.

 

کاربردهای نرم افزار سالیدورک

 • قابلیت مدل سازی سه بعدی انواع قطعات صنعتی
 • توانایی شبیه سازی محصولات با پیچیدگی های خاص
 • شبیه سازی و طراحی مدل سازی سه بعدی قطعات خودرو
 • توانایی طراحی سه بعدی قطعات مکانیک
 • قابلیت کشیدن نقشه و طرح های پیچیده
 • توانایی امکان برقراری با سایر نرم افزارهای طراحی ماشین آلات
 • سرعت بسیار بالا در طراحی قطعات نسبت به سایر نرم افزارها
 • قابلیت گرفتن خروجی در محیط سالیدورک و استفاده از نرم افزارهای دیگر

 

مراحل ثبت سفارش پروژه در متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه سالیدورک توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه سالیدورک براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه سالیدورک توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه سالیدورک با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه سالیدورک با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه سالیدورک به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه دانشجویی سالیدورک دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه سالیدورک چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه سالیدورک خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه سالیدورک وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه سالیدورک منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری سالیدورک

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه سالیدورک در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های سالیدورک به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های طراحی با سالیدورک تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های سالیدورک انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه سالیدورک موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده سالیدورک

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه سالیدورک به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه سالیدورک من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه سالیدورک در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

ضمانت در انجام پروژه سالیدورک به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه سالیدورک دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

زمان تحویل پروژه سالیدورک چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه سالیدورک خواهد کرد.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه