انجام پروژه سالیدورک

انجام پروژه سالیدورک ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار سالیدورک توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های سالیدورک میتوانید با شماره 09962031191 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به ایدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های سالیدورک خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه های سالیدورک در حوزه طراحی با سالیدورک ، مدل سازی با سالیدورک را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما دهد.

هزینه پروژه سالیدورک در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

سالیدورک چیست؟

سالیدورک یا SOLIDWORKS یکی از قوی ترین نرم افزارهای مکانیک در حوزه مدل سازی و طراحی است که کاربرد اصلی آن در طراحی قطعات صنعتی است. انجام پروژه های سالیدورک نقش مهمی در طراحی قطعات مکانیکی، مدلسازی سه بعدی از اجزا و ترسیم نقشه های دوبعدی از اجسام دارد. هدف نهایی از طراحی سالیدورک ارائه نرم افزاری جامع جهت مدلسازی و تولید قطعات صنعتی به روش طراحی سه بعدی توسط کامپیوتر است. سالیدورک همچنین توانایی ترسیم دوبعدی از اجسام بدون انجام محاسبات پیچیده را دارد. نرم افزار سالیدورک دارای قابلیت فراوانی از جمله طراحی قطعات مکانیکی، انجام پروژه سالیدورک مکانیک، مدلسازی قطعه، طراحی با سالیدورک و طراحی سه بعدی قطعات صنعتی به کمک کامپیوتر دارا می باشد. این نرم افزار که  به عنوان محبوب ترین نرم افزار مدل سازی قطعات در دنیا معرفی میشود از سری برنامه CAD به کمک طراحی کامپیوتر است و کاربرد گسترده ای در صنعت خودسازی و طراحی قطعات پزشکی دارد. با استفاده از نرم افزار سالیدورک می توانید اقدام به طراحی و ایجاد مراجع هندسی، طراحی سه بعدی مدل های مکانیکی نمایید این نرم افزار از رویکرد پارامتری مبتنی بر ویژگی برای ساخت اجزا استفاده نمایید این پارامترها مقادیری هستند که هندسه یک قطعه را نشان میدهد. سالیدورک به دلیل دقت بالا در شبیه سازی قطعات مکانیکی امروزه مورد استفاده بسیاری از متخصصان این حوزه قرار گرفته است این نرم افزار به اندازه ای محبوب می باشد که هیچ قطعه صنعتی قبل از ساخت باید حتما در این محیط شبیه سازی شود سالیدورک را نرم افزاری یوزر فرندلی می شناسند.

در یک تعریف کلی نرم افزار سالیدورک یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای مدلسازی سه بعدی و طراحی قطعات مهندسی است. این نرم افزار برای طراحی و ساخت قطعات و محصولات صنعتی، ماشین آلات، ابزارها، قطعات مکانیکی استفاده می شود. انجام پروژه سالیدروک مکانیک موجب ایجاد مدل ها و نقشه های سه بعدی از قطعات خواهد شد. یکی از ویژگی های مهم نرم افزار سالیدورک مونتاژ مدل های سه بعدی از طراحی به کمک رایانه می باشد. استفاده از سالیدورک به دلیل داشتن امکانات و قابلیت های فراوان در مدلسازی، تحلیل و شبیه سازی قطعات و محصولات، به طراحان و مهندسان کمک می کند تا با سرعت بالا و با دقت بالا، قطعات و محصولات را طراحی کنند. همچنین، سالیدورک به کاربران امکان مشاهده و تغییر در طرح های 3D را در زمان واقعی می دهد. ضرورت استفاده از نرم افزار سالیدورک در مدلسازی و طراحی قطعات به دلیل سرعت بالا، دقت بالا و قابلیت های فراوان در مدلسازی و تحلیل قطعات و محصولات است. این نرم افزار به طراحان و متخصصان کمک می کند تا با سرعت بالا و با دقت بالا، قطعات و محصولات را طراحی کنند.

طراحی با سالیدورک منجر به رسم دقیق جزئیات یک قطعه در تولید محصول صنعتی خواهد شد. همچنین سالیدورک با داشتن نمای گرافیکی بسیار زیبا و کاربردی، امکان کار با نرم افزار را بسیار ساده و سریع فراهم آورده است.  به دلیل گرافیک گویا، کاربر به راحتی نرم افزار را آموزش می بیند و در هنگام کار با نرم افزار خستگی احساس نمی کند. انجام پروژه سالیدورک مکانیک موجب مدلسازی و طراحی قطعات صنعتی با استفاده از کامپیوتر خواهد شد. سالیدورک میتوانید طراحی سه بعدی و دو بعدی از قطعات مختلف را با دقت بالا انجام دهد و در عین حال سرعت پردازش بسیار بالایی دارد. برای استفاده از این نرم افزار نیاز نیست وارد محاسبات پیچیده شوید و بسیار راحت می باشد برای استفاده از امکانات نرم افزار سالیدورک باید پلاگین های آن نصب شود. نرم‌افزار سالیدورک به صورت مستقیم با اینونتور ، مکانیکال دسکتاپ و سالید رقابت می‌کند در واقع می توان بدون درگیری با محاسبات مورد نیاز نقشه کشی صنعتی، شکل خود را ساخت و با استفاده از محیط طراحی نما و نقشه، سه جهت شکل خود را استخراج کرد. نرم افزار سالیدورک امکانات و ابزار های زیادی برای کارهایی مانند مدل سازی و عملیات ورق کاری، جوش کاری، ریخته گری، قالب سازی، تزریق پلاستیک ، جوش دادن قطعات و همچنین تحلیل تنش و مدلسازی رفتار و مقاومت قطعه تحت بارگذاری های گوناگون دارا می باشد.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های سالیدورک را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه مدلسازی قطعه با سالیدورک

انجام پروژه شبیه سازی با سالیدورک

انجام پروژه طراحی قطعه با سالیدورک

انجام پروژه با نرم افزار سالیدورکس

انجام پروژه طراحی محصول با سالیدورک

 

انجام پروژه سالیدورک

مراحل مدل سازی در سالیدورک 

1- درک محصول و نیازمندی: در گام اول باید مشخص شود که هدف از طراحی در سالیدوک چیست و چه نیاز به طراحی داریم 

2- انتخاب مدل برای طراحی : در گام دوم باید بعد از مشخص شدن نیازمندی با یک مدل مناسب برای طراحی انتخاب شود

3- طراحی اجزا: در گام سوم باید با استفاده از ابزارهای موجود در سالیدورک شروع به طراحی اجزا نماییم 

4- انجام محاسبات در سالیدورک : این گام از مهم ترین قسمت ها در سالیدروک می باشد که باید با انجام محاسبات دقیق جزئیات دقیق قطعه یا مدل طراحی مشخص شود

5- آزمون محصول: در گام پنجم باید بعد از انجام محاسبات کامل آزمون های لازم برای طراحی مدل ساخته شده در سالیدورک در دنیای واقعی صورت میگیرد

6- تولید و ساخت محصول: در گام ششم باید مدل طراحی شده در نرم افزار را به خط تولید انبوه برسانیم

 

ضرورت استفاده از سالیدورک در حوزه مدل سازی 

نرم افزار سالیدورک یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای طراحی و مدلسازی سه بعدی است. این نرم افزار برای طراحی قطعات صنعتی، ماشین آلات، خودروها، هواپیماها و سایر محصولات صنعتی استفاده می شود. سالیدورک قابلیت طراحی، شبیه سازی و تحلیل قطعات را دارد و به کاربران امکان می دهد تا قبل از ساخت، طرح های خود را در محیط سه بعدی بررسی کنند. این نرم افزار به عنوان یکی از پرکاربردترین نرم افزارهای طراحی و مدلسازی در صنعت شناخته شده است. امروزه نیاز به طراحی و مدل سازی در حوزه صنعت یک امر ضروری به حساب می آید به همین دلیل نیاز به نرم افزاری داریم که بتواند با دقت بالا و جزئیات کامل محصول مورد نظر را طراحی کرده سالیدورک که محصول شرکت فرانسوی داسو سیستمز است برای این منظور طراحی شده است این نرم افزار برای ترسیم، طراحی و مونتاژ مدل‌ های سه‌ بعدی از قطعات مکانیک مورد استفاده قرار میگیرد این نرم افزار با اتصال به رایانه یک برنامه کامل برای طراحی قطعات صنعتی به شمار می آید این نرم افزار با داشتن رابط کاربری حرفه ای و همچنین استفاده آسان مورد استفاده بسیاری از متخصصان حوزه صنعت می باشد.

 

استفاده از سالیدورک در صنایع مختلف 

1-  صنعت خودروسازی : در حوزه خودرو از سالیدورک برای جمع آوری نقشه و تصاویر نماهای مختلف خودرو و طراحی سه بعدی خودرو انجام میشود.

2- حوزه طراحی : در صنعت طراحی از نرم افزار سالیدورک برای طراحی قطعات صنعتی و ایجاد مدل سه بعدی از قطعه استفاده میشود.

3- هوافضا : یکی از مهم ترین کاربردهای سالیدورک در صنعت هوافضا است که برای طراحی بال های هواپیما ، بدنه و همچنین مدل‌های سه‌بعدی از قطعات مکانیکی هواپیما استفاده میشود

4- صنعت ماشین آلات cnc : در حوزه ماشین آلات صنعتی cnc از نرم افزار سالیدورک برای مدل سازی سه بعدی و اعمال آن در دستگاه های cnc برای برش قطعه استفاده میشود

5- صعنت بسته بندی : از دیگر صنایع مورد استفاده سالیدورک در صنعت بسته بندی می باشد که از آن برای طراحی انواع لوازم بسته بندی استفاده میشود.

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه آباکوس

انجام پروژه انسیس

انجام پروژه EES

انجام پروژه فلوئنت

انجام پروژه کتیا

انجام پروژه PyroSim

انجام پروژه مکانیک

انجام پروژه اپن فوم

سفارش پروژه میپل

انجام پروژه تکلا

انجام پروژه کامسول

انجام پروژه اینونتور

انجام پروژه برنامه نویسی فرترن

انجام پروژه متمتیکا

انجام پروژه انتقال حرارت

انجام پروژه ترمودینامیک

انجام پروژه اسپن

انجام پروژه هایسیس

 

بخش های مختلف نرم افزار سالیدورک 

1-  بخش مدل سازی : این بخش در سالیدورک شامل ابزارهایی است که به کاربر اجازه می دهد تا قطعات سه بعدی را طراحی و مدل سازی کند.

2- بخش ترسیم: در این بخش از سالیدورک ، کاربران می توانند نقشه های فنی و ترسیم های دو بعدی را ایجاد کنند.

 

3- بخش ترکیب و مونتاژ : با استفاده از این بخش در نرم افزار سالیدورک کاربران می توانند قطعات مختلف را به هم وصل کرده و یک محصول کامل را ایجاد کنند.

 

4- بخش شبیه سازی : در این قسمت از نرم افزار سالیدورک ، کاربر می توانند شبیه سازی های مختلف از جمله از جمله شبیه سازی تحمل و شبیه سازی جریان. را انجام دهند، 

 

5- بخش تحلیل : با استفاده از این بخش، کاربران می توانند تحلیل های مختلف از جمله ، از جمله تحلیل مکانیکی و تحلیل دینامیکی را انجام دهند

 

6- بخش رندرینگ: در این بخش، کاربران می توانند تصاویر با کیفیت بالا و ویدئوهای با کیفیت بالا را ایجاد کنند.

 

7- بخش پلاگین: با استفاده از پلاگین های مختلف در سالیدورک کاربران میتواند قابلیت های مختلفی به این نرم افزار اضافه نمایند.

 

اهمیت و جایگاه نرم افزار سالیدورک در طراحی قطعات صنعتی چیست؟

نرم افزار سالیدورک یکی از محبوب‌ترین و پرکاربردترین نرم افزارهای طراحی و مهندسی محصولات صنعتی است. این نرم افزار به مهندسان و طراحان امکان می‌دهد تا قطعات و محصولات مختلف را با استفاده از رابط کاربری کارآمد و قابل فهم طراحی و مدل‌سازی کنند. سالیدورک امکانات بسیاری برای طراحی سه بعدی، شبیه‌سازی، تجزیه و تحلیل و تولید نقشه‌های فنی دارد. یکی از ویژگی های سالیدورک طراحی قطعات با دقت بسیار بالا می باشد به طوری که کوچکترین قطعات صنعتی را نیز میتوان با این نرم افزار طراحی کرد. این نرم افزار همچنین به متخصصان این امکان را فراهم میکند که تا با استفاده از ابزارهای قدرتمند و گسترده‌ای که در آن وجود دارد، قطعات صنعتی را به صورت دقیق و حرفه‌ای طراحی کنند. با توجه به اینکه سالیدورک یک نرم افزار قدرتمند و گسترده است، استفاده از آن در طراحی قطعات صنعتی می‌تواند به بهبود کارایی، کاهش زمان طراحی، افزایش دقت و کاهش هزینه‌های تولید کمک کند. به علاوه، قابلیت انجام شبیه‌سازی‌های مختلف در سالیدورک یکی از ویژگی های ممتاز سالیدورک است تا پیش‌بینی کننده عملکرد قطعات طراحی شده باشند و بهینه‌سازی‌های لازم را انجام دهند.

 

وظایف کاربردی نرم افزار سالیدورک

1- طراحی مدل های سه بعدی: یکی از اصلی ترین وظایف نرم افزار سالیدورک آن است که به کاربران امکان می دهد تا مدل های سه بعدی پیچیده را با استفاده از ابزارهای مختلف طراحی کنند.

 

2- تجزیه و تحلیل مکانیکی: نرم افزار قدرتمند سالیدورک ابزارهای تجزیه و تحلیل مکانیکی را فراهم می کند که به کاربران کمک می کند تا قوای و استحکام قطعات و محصولات خود را بررسی کنند.

 

3- تولید نقشه ها و مستندات فنی: با استفاده از نرم افزار سالیدورک ، کاربران و طراحان می توانند نقشه های فنی دقیق برای تولید قطعات و محصولات خود ایجاد کنند.

 

4- شبیه سازی و تحلیل جریان : نرم افزار سالیدورک ابزارهای شبیه سازی و تحلیل جریان را فراهم می کند که به کاربران این امکان را می دهد تا عملکرد محصولات خود را بهبود بخشیده و محصولات با کیفیت تر تولید نمایند.

 

5- اتصال به سیستم های مختلف : سالیدورک قابلیت اتصال به سیستم های CAM را دارد که این امکان را برای کاربران فراهم میکند تا فایل های طراحی خود را برای تولید به صورت خودکار ارسال کنند.

 

6- طراحی قالب ها و قطعات: نرم افزار فدرتمند سالیدورک  برای طراحی قالب ها و قطعات مورد استفاده در صنایع مختلف نظیر خودروسازی، الکترونیک مناسب است.

 

اهمیت نرم افزار سالیدورک در چیست ؟

 امروزه طراحی قطعات صنعتی به یکی از نیازهای اصلی متخصصان حوزه صنعت تبدیل شده است نرم افزارهای مختلفی در این حوزه طراحی شده است که سالیدورک از مهم ترین و اصلی ترین آنهاست سالیدورکس در نسخه های جدید خود پا را فراتر گذشته است و نه تنها طراحی قطعات کوچک بلکه مدل سازی آنها ، تحلیل دینامیکی قطعه و قیمت واقعی طراحی وساخت آن محصول را نیز در اختیار کاربر قرار میدهد یکی از برجسته ترین ویژگی های سالیدورک قابلیت اتصال به دستگاه های دقیق طراحی قطعات مانند CNC می باشد و به راحتی میتوان شکل طراحی شده در سالید را روی دستگاه ساخته و تولید کرد. در پاسخ به این سوال باید به این مطلب اشاره کرد که همه افرادی که با مدل سازی سه بعدی قطعات صنعتی سرکار داشته باشند نیاز به استفاده از این برنامه را دارند دقت سالیدورک دارای کتابخانه های فراوانی می باشد که به کاربر اجازه میدهد اسمبلی و مونتاز قطعه و شبیه سازی حرکتی قطعه را نیز انجام بدهد، سالیدورک همچنین امکان طراحی و ساخت نقشه ، شبیه سازی پروسه ساخت و تخمین هزینه های تولید قطعه را نیز انجام میدهد.

 

اجزا و بخش های مهم تشکیل دهنده سالیدورک

1- Part : این قسمت از سالیدورک از مهم ترین بخش های این نرم افزار است که قسمت اصلی مدل سه بعدی که شامل ابعاد، شکل و خواص مواد مورد استفاده در طراحی است.

 

2- Assembly : یک مجموعه از قطعات مختلف درر نرم افزار سالیدورک که به هم پیوسته و تشکیل یک محصول یا سازه را می دهند.

3- Sketch : این بخش از سالیدورک شامل طرح های دو بعدی است که برای ایجاد قطعات و تجمیع ها در سالیدورک استفاده می شوند.

4- Feature :این بخش از سالیدورک شامل عملیاتی که بر روی قطعات و تجمیع ها مانند خم کردن، حفر کردن، روشن انجام می شود 

5- Constraint : این قسمت محدودیت های اعمال شده بر روی قطعات و تجمیع ها برای جلوگیری از حرکت غیر مجاز در سالیدورک می باشد.

6- Drawing : این بخش از اصلی ترین قسمت های سالیدورک  است که شامل نقشه های فنی است که برای تولید و ساخت قطعات و تجمیع ها استفاده می شود.

7- Simulation: این جزء قابلیت های شبیه سازی برای تست و تحلیل عملکرد قطعات و تجمیع را در سالیدورک فراهم میکند.

 

کاربردهای سالیدورک

1- قابلیت مدل سازی سه بعدی انواع قطعات صنعتی

2- توانایی شبیه سازی محصولات با پیچیدگی های خاص

3- شبیه سازی و طراحی مدل سازی سه بعدی قطعات خودرو

4- توانایی طراحی سه بعدی قطعات مکانیک

5- قابلیت کشیدن نقشه و طرح های پیچیده

6- توانایی امکان برقراری با سایر نرم افزارهای طراحی ماشین آلات

 

مراحل انجام پروژه سالیدورک 

  1. ارسال پروژه سالیدورک از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه سالیدورک توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه سالیدورک براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه سالیدورک توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه سالیدورک در کدام شهر و استانها انجام پذیر است؟

یکی از مشکلات گسترده ای که بیشتر کاربران و دانشجویان با آن مواجه هستند آن است که موسسات و سایت های انجام کار تنها در یک شهر خاص متمرکز شده و دارای شعبه می باشند و این امر باعث میشود که کاربر نتواند هماهنگی های لازم در انجام پروژه سالیدورک داشته باشید این مشکل به طور کامل در متلب پروژه مرتفع شده است و میتوانید در هر شهر و استانی که هستید در کمترین زمان ممکن سفارش خود را ثبت نمایید و با کارشناس همان شهر به صورت آنلاین و لحظه ای در ارتباط باشید. همین موضوع سبب شده است که متلب پروژه کاربران زیادی از سراسر کشور و حتی جهان برای انجام سفارشات متلب پروژه را به عنوان گزینه نهایی انتخاب کنند. هدف از انجام این امر در موسسه متلب پروژه ارتباط هر چه بهتر و دسترسی آسان با کارشناس شهر مورد نظر مشتری می باشد.

 

چه شرایطی برای انجام پروژه با سالیدورک باید مهیا باشد؟

باید به این موضوع دقت داشته باشید که برای انجام پروژه سالیدورک می بابیست دانش و تخصص کافی در حوزه تحصیلات تکمیلی به خصوص کارشناسی ارشد و دکتری داشته باشید. نداشتن دانش تخصصی بالا و همچنین تجربه ناکافی در نهایت منجر به ارائه کیفیت پایین در انجام پروژه خواهد شد. یکی دیگر از نگرانی هایی که مشتریان همواره با آن مواجه هستند نداشتن زمان کافی در انجام پروژه با نرم افزار سالیدورک است و نتیجه این امر منجر به نارضایتی و عدم موفقیت در پروژه خواهد شد. موسسه متلب پروژه دارای تیم تخصصی از بهترین مجریان سالیدورک است که تجربه و تخصص بسیار بالایی در این حوزه دارند و میتوانند پروژه را با کیفیتی که مدنظر شماست تحویل دهند.

 

ضمانت و راه‌ های اعتماد در انجام پروژه سالیدورک

راه های اعتماد به یک موسسه و وب سایت در وجاهت قانونی و کسب مجوزهای لازم برای کسب و کار جستجو نمایید، متاسفانه در فضای اینترنت با رشد بی سابقه سایت های انجام پروژه سالیدورک مواجه هستیم که هیچ مجوزی برای فعالیت در این حوزه ندارند. نتیجه این اعتماد ناشیانه دریافت کار بی کیفیت و در انتها ناراضی از انجام کار خواهد شد. طبق تجربه 12 ساله متلب پروژه بسیار مشاهده شده است این موسسات به عنوان واسط عمل کرده و سفارش را به سایت های دیگر برونسپاری می نمایند. اولین گام در کسب اعتماد به یک موسسه یا وب سایت انجام تحقیقات و مطالعه نظرات مشتریان می باشد. موسسه متلب پروژه به خود می بالد که تنها گروه انجام پروژه های سالیدورک در ایران است که دارای تیم تخصصی در این زمینه می باشد. در هر لحظه میتواند به صورت آنلاین و در کسری از ثانیه با مجریان متلب پروژه تماس بگیرید و به صورت رایگان خدمات مشاوره ای حرفه ای دریافت کنید.

 

سخن پایانی جهت مشاوره و ثبت نهایی سفارش پروژه سالیدورک

انجام پروژه های سالیدورک همواره یکی از دغدغه های اصلی کاربران و دانشجویان می باشد. یکی از مهمترین وظایفی که به دانشجویان با سالیدورک داده میشود انجام تکالیف و همچنین پروژه های سالیدورک است برای انجام هماهنگی و دریافت مشاوره رایگان و تخصصی میتواند وارد سایت متلب پروژه شوید و از طریق راه های ارتباطی با ما و کارشناسان تماس حاصل فرمایید.

 

سفارش پروژه سالیدورک با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه سالیدورک درحوزه مدل سازی با سالیدورک ، طراحی قطعات صنعتی با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه سالیدورک به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه سالیدورک دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه سالیدورک چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه سالیدورک خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه سالیدورک وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه سالیدورک منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری سالیدورک

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه سالیدورک در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های سالیدورک به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه دانشجویی سالیدورک توانسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید.

 

زمان پشتبانی از پروژه های سالیدورک انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه سالیدورک موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده سالیدورک

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه سالیدورک به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه سالیدورک من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه سالیدورک در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه