انجام پروژه های سالیدورک

با ما در ارتباط باشید : 9549884-0903

انجام پروژه های سالیدورک ، انجام پروژه با نرم افزار سالیدروکس توسط صدها کارشناس حرفه ای از تخصص های اصلی ما بوده و با قیمت مناسب انجام میشود برای سفارش با شماره 09039549884 تماس بگیرید.

در مواقع فراوانی مشاهده میشود که کاربران در پروژه سالیدورک خود مشکل دارند و به دنبال یک جای مطمئن برای سفارش پروژه خود هستند.

متلب پروژه با داشتن تجربه و تخصص بالا در این حوزه آمادگی دارد پروژه های سالیدورک را در حوزه طراحی قطعات سالیدورک ، پروژه سالید مکانیک، طراحی بدنه با سالیدورک را در تمامی گرایش ها انجام داده و با بالاترین کیفیت تحویل بدهد.

 سالیدورک چیست ؟

سالیدورک یکی از نرم افزار های پرکاربرد در در حوزه طراحی صنعتی به شمار می آید شما با استفاده از نرم افزار سالیدورک می توانید اقدام به طراحی و ایجاد مراجع هندسی ، منحنی ها ، پلان ها با آفست کردن صفحه ، دستگاه مختصات جدید ، منحنی های مارپیچ ، شیب دهی به سطوح و قرینه سازی اشیای سه بعدی ، چرخش پروفیل حول یک محور این  نرم افزار جامع بر مدل کردن قطعات و تجهیزات صنعتی میدانند برای استفاده از این نرم افزار نیاز نیست وارد محاسبات پیچیده شوید و بسیار راحت می باشد برای استفاده از امکانات نرم افزار سالیدورک باید پلاگین های آن نصب شود.نرم‌افزار سالیدورک به صورت مستقیم با اینونتور ، مکانیکال دسکتاپ و سالید رقابت می‌کند در واقع می توان بدون درگیری با محاسبات مورد نیاز نقشه کشی صنعتی، شکل خود را ساخت و با استفاده از محیط طراحی نما و نقشه، سه جهت شکل خود را استخراج کرد. نرم افزار solidworks امکانات و ابزار های زیادی برای کارهایی مانند مدل سازی و عملیات ورق کاری، جوش کاری، ریخته گری، قالب سازی، تزریق پلاستیک ، جوش دادن قطعات و همچنین تحلیل تنش و مدلسازی رفتار و مقاومت قطعه تحت بارگذاری های گوناگون دارا می باشد.از ویژگی های این نرم افزار میتواند مدلسازی و طراحی محصولات با هر پیچیدگی و ساختار خاص ، بهره مندی از تکنولوژی های CALS ، ساخت آنلاین مستندات ، ارائه ی محصولات با کیفیت بالا، سودمندی و قابلیت اعتماد ، ارائه ی محصولات با کیفیت بالا، سودمندی و قابلیت اعتماد ، بهره مندی از ماژول های خاص و تکنولوژی پیشرفته ی مدلسازی پارامتری هیبرید و مسیریابی از لوله ها و تیوب ها میتوان اشاره کرد.

ما چه نوع پروژه سالیدورک را میتوانیم انجام بدهیم ؟

انجام پروژه دانشجویی سالیدورک  

انجام پروژه مکانیک با سالیدورک  

انجام طراحی قطعات صنعتی با سالیدورکس

انجام پروژه طراحی با سالیدورک

انجام پروژه صنعتی با سالیدورک

نرم افزار محبوب سالیدورکس یک نرم افزار طراحی سه بعدی مکانیک است که طراحی و ساخته یک شرکت فرانسوی می باشد.

سایر خدمات متلب پروژه در انجام پروژه های مکانیک

انجام پروژه های انسیس

انجام پروژه های فلوئنت

انجام پروژه های آباکوس

انجام پروژه های کتیا 

انجام پروژه های کامسول

انجام پروژه های فرترن

انجام پروژه های ees

انجام پروژه های cfd

انجام پروژه های المان محدود

انجام پروژه های اتوکد

انجام پروژه های ترمودینامیک

برای سفارش پروژه SOLIDWORKS باید چه کار کنم ؟

برای سفارش انجام پروژه های سالیدورک باید سفارش خود را از طریق فرم ثبت سفارش ارسال کنید یا با شماره 09039549884 تماس  بگیرید.

زمان تحویل پروژه SOLIDWORKS چقدر می باشد ؟

انجام پروژه های سالیدورک پروژه طبق زمان خواسته شده مشتری تنظیم میشود ولی سعی میشود در کمترین زمان ممکن تحویل داده شود.

کیفیت در پروژه SOLIDWORKS به چه صورت خواهد بود ؟

کیفیت در انجام پروژه های سالیدورک از اصلی ترین اهداف گروه متلب پروژه می باشد بالاترین کیفیت در پروژه همواره هدف متلب پروژه بوده است.

چگونه از پروژه SOLIDWORKS خود مطمئن شویم ؟

اطمینان از انجام پروژه های سالیدورک با توجه به کیفیت بالای سفارشات انجام شده در متلب پروژه مشخص می باشد متلب پروژه همواره مفتخر بوده اطمینان شما را توانسته فراهم کند.

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه