انجام پروژه های سالیدورک

انجام پروژه های سالیدورک ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار سالیدورک توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های سالیدورک میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به ایدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های سالیدورک خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله در انجام پروژه سالیدورک درحوزه مدل سازی با سالیدورک ، طراحی قطعات صنعتی آمادگی دارد تمامی سفارشات شما را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما دهد.

هزینه پروژه سالیدورک در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

سالیدورک چیست؟

سالیدورک یا Solidworks یکی از قوی ترین نرم افزارهای مکانیک در حوزه مدل سازی است که کاربرد اصلی آن در طراحی قطعات صنعتی است. انجام پروژه های سالیدورک نقش اساسی در ترسیم، طراحی و مونتاژ سه بعدی از قطعات دارد. هدف از طراحی سالیدورک ارائه ابزارهای متنوع از طراحی سه بعدی و ساده قطعات مکانیکی است. سالیدورک همچنین توانایی ترسیم دوبعدی از اجسام بدون انجام محاسبات پیچیده را دارد . این نرم افزار که  به عنوان محبوب ترین نرم افزار مدل سازی قطعات در دنیا معرفی میشود از سری برنامه CAD به کمک طراحی کامپیوتر است و کاربرد گسترده ای در صنعت خودسازی و طراحی قطعات پزشکی دارد. با استفاده از نرم افزار سالیدورک می توانید اقدام به طراحی و ایجاد مراجع هندسی ، طراحی سه بعدی مدل های مکانیکی نمایید این نرم افزار از رویکرد پارامتری مبتنی بر ویژگی برای ساخت اجزا استفاده نمایید این پارامترها مقادیری هستند که هندسه یک قطعه را نشان میدهد. سالیدورک به دلیل دقت بالا در شبیه سازی قطعات مکانیکی امروزه مورد استفاده بسیاری از متخصصان این حوزه قرار گرفته است این نرم افزار به اندازه ای محبوب می باشد که هیچ قطعه صنعتی قبل از ساخت باید حتما در این محیط شبیه سازی شود سالیدورک را نرم افزاری یوزر فرندلی می شناسند.

به این منظور که سالیدورک با داشتن نمای گرافیکی بسیار زیبا و کاربردی، امکان کار با نرم افزار را بسیار ساده و سریع فراهم آورده است. به دلیل گرافیک گویا، کاربر به راحتی نرم افزار را آموزش می بیند و در هنگام کار با نرم افزار خستگی احساس نمی کند. همچنین سالیدورکس در عین دارا بودن کاربرد های فراوان، سرعت پردازش بسیار بالایی دارد.برای استفاده از این نرم افزار نیاز نیست وارد محاسبات پیچیده شوید و بسیار راحت می باشد برای استفاده از امکانات نرم افزار سالیدورک باید پلاگین های آن نصب شود. نرم‌افزار سالیدورک به صورت مستقیم با اینونتور ، مکانیکال دسکتاپ و سالید رقابت می‌کند در واقع می توان بدون درگیری با محاسبات مورد نیاز نقشه کشی صنعتی، شکل خود را ساخت و با استفاده از محیط طراحی نما و نقشه، سه جهت شکل خود را استخراج کرد. نرم افزار سالیدورک امکانات و ابزار های زیادی برای کارهایی مانند مدل سازی و عملیات ورق کاری، جوش کاری، ریخته گری، قالب سازی، تزریق پلاستیک ، جوش دادن قطعات و همچنین تحلیل تنش و مدلسازی رفتار و مقاومت قطعه تحت بارگذاری های گوناگون دارا می باشد.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های سالیدورک را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه مدلسازی قطعه با سالیدورک

انجام پروژه شبیه سازی با سالیدورک

انجام پروژه طراحی قطعه با سالیدورک

انجام پروژه با نرم افزار سالیدورکس

انجام پروژه طراحی محصول با سالیدورک

 

انجام پروژه سالیدورک

مراحل مدل سازی در سالیدورک 

1- درک محصول و نیازمندی: در گام اول باید مشخص شود که هدف از طراحی در سالیدوک چیست و چه نیاز به طراحی داریم 

2- انتخاب مدل برای طراحی : در گام دوم باید بعد از مشخص شدن نیازمندی با یک مدل مناسب برای طراحی انتخاب شود

3- طراحی اجزا: در گام سوم باید با استفاده از ابزارهای موجود در سالیدورک شروع به طراحی اجزا نماییم 

4- انجام محاسبات در سالیدورک : این گام از مهم ترین قسمت ها در سالیدروک می باشد که باید با انجام محاسبات دقیق جزئیات دقیق قطعه یا مدل طراحی مشخص شود

5- آزمون محصول: در گام پنجم باید بعد از انجام محاسبات کامل آزمون های لازم برای طراحی مدل ساخته شده در سالیدورک در دنیای واقعی صورت میگیرد

6- تولید و ساخت محصول: در گام ششم باید مدل طراحی شده در نرم افزار را به خط تولید انبوه برسانیم

 

مهم ترین ویژگی های نرم افزارهای سالیدورک

1- نرم افزار سالیدوک توانایی طراحی و مدلسازی سه بعدی قطعات را دارد 

2- این نرم افزار قابلیت شبیه سازی و تحلیل رفتار قطعات در شرایط مختلف را دارا می باشد.

3- سالیدورک قابلیت تولید نقشه های فنی با دقت بالا را دارد

4- این نرم افزار توانایی عملیات ماشین کاری و تولید نقشه با استفاده از CNC را نیز دارد 

5- سالیدورکس مدیریت کتابخانه های متفاوت قطعات و محصولات را دارد.

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه کتیا

انجام پروژه اینونتور

انجام پروژه متمتیکا

انجام پروژه آباکوس

انجام پروژه انتقال حرارت

انجام پروژه ترمودینامیک

بخش های مختلف نرم افزار سالیدورک 

1-  بخش مدل سازی : این بخش در سالیدورک شامل ابزارهایی است که به کاربر اجازه می دهد تا قطعات سه بعدی را طراحی و مدل سازی کند.

2- بخش ترسیم: در این بخش از سالیدورک ، کاربران می توانند نقشه های فنی و ترسیم های دو بعدی را ایجاد کنند.

 

3- بخش ترکیب و مونتاژ : با استفاده از این بخش در نرم افزار سالیدورک کاربران می توانند قطعات مختلف را به هم وصل کرده و یک محصول کامل را ایجاد کنند.

 

4- بخش شبیه سازی : در این قسمت از نرم افزار سالیدورک ، کاربر می توانند شبیه سازی های مختلف از جمله از جمله شبیه سازی تحمل و شبیه سازی جریان. را انجام دهند، 

 

5- بخش تحلیل : با استفاده از این بخش، کاربران می توانند تحلیل های مختلف از جمله ، از جمله تحلیل مکانیکی و تحلیل دینامیکی را انجام دهند

 

6- بخش رندرینگ: در این بخش، کاربران می توانند تصاویر با کیفیت بالا و ویدئوهای با کیفیت بالا را ایجاد کنند.

 

7- بخش پلاگین: با استفاده از پلاگین های مختلف در سالیدورک کاربران میتواند قابلیت های مختلفی به این نرم افزار اضافه نمایند.

 

ضرورت استفاده از سالیدورک در حوزه مدل سازی 

نرم افزار سالیدورک یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای طراحی و مدلسازی سه بعدی است. این نرم افزار برای طراحی قطعات صنعتی، ماشین آلات، خودروها، هواپیماها و سایر محصولات صنعتی استفاده می شود. سالیدورک قابلیت طراحی، شبیه سازی و تحلیل قطعات را دارد و به کاربران امکان می دهد تا قبل از ساخت، طرح های خود را در محیط سه بعدی بررسی کنند. این نرم افزار به عنوان یکی از پرکاربردترین نرم افزارهای طراحی و مدلسازی در صنعت شناخته شده است. امروزه نیاز به طراحی و مدل سازی در حوزه صنعت یک امر ضروری به حساب می آید به همین دلیل نیاز به نرم افزاری داریم که بتواند با دقت بالا و جزئیات کامل محصول مورد نظر را طراحی کرده سالیدورک که محصول شرکت فرانسوی داسو سیستمز است برای این منظور طراحی شده است این نرم افزار برای ترسیم، طراحی و مونتاژ مدل‌ های سه‌ بعدی از قطعات مکانیک مورد استفاده قرار میگیرد این نرم افزار با اتصال به رایانه یک برنامه کامل برای طراحی قطعات صنعتی به شمار می آید این نرم افزار با داشتن رابط کاربری حرفه ای و همچنین استفاده آسان مورد استفاده بسیاری از متخصصان حوزه صنعت می باشد.

اهمیت نرم افزار سالیدورک در چیست ؟

 امروزه طراحی قطعات صنعتی به یکی از نیازهای اصلی متخصصان حوزه صنعت تبدیل شده است نرم افزارهای مختلفی در این حوزه طراحی شده است که سالیدورک از مهم ترین و اصلی ترین آنهاست سالیدورکس در نسخه های جدید خود پا را فراتر گذشته است و نه تنها طراحی قطعات کوچک بلکه مدل سازی آنها ، تحلیل دینامیکی قطعه و قیمت واقعی طراحی وساخت آن محصول را نیز در اختیار کاربر قرار میدهد یکی از برجسته ترین ویژگی های سالیدورک قابلیت اتصال به دستگاه های دقیق طراحی قطعات مانند CNC می باشد و به راحتی میتوان شکل طراحی شده در سالید را روی دستگاه ساخته و تولید کرد. در پاسخ به این سوال باید به این مطلب اشاره کرد که همه افرادی که با مدل سازی سه بعدی قطعات صنعتی سرکار داشته باشند نیاز به استفاده از این برنامه را دارند دقت سالیدورک دارای کتابخانه های فراوانی می باشد که به کاربر اجازه میدهد اسمبلی و مونتاز قطعه و شبیه سازی حرکتی قطعه را نیز انجام بدهد، سالیدورک همچنین امکان طراحی و ساخت نقشه ، شبیه سازی پروسه ساخت و تخمین هزینه های تولید قطعه را نیز انجام میدهد.

 

کاربردهای سالیدورک

1- قابلیت مدل سازی سه بعدی انواع قطعات صنعتی

2- توانایی شبیه سازی محصولات با پیچیدگی های خاص

3- شبیه سازی و طراحی مدل سازی سه بعدی قطعات خودرو

4- توانایی طراحی سه بعدی قطعات مکانیک

5- قابلیت کشیدن نقشه و طرح های پیچیده

6- توانایی امکان برقراری با سایر نرم افزارهای طراحی ماشین آلات

7- سرعت بسیار بالا در طراحی قطعات نسبت به سایر نرم افزارها

8- قابلیت گرفتن خروجی در محیط سالیدورک و استفاده از نرم افزارهای دیگر

 

مراحل انجام پروژه سالیدورک در متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه سالیدورک توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه سالیدورک براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه سالیدورک توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سفارش پروژه سالیدورک با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه سالیدورک با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه سالیدورک به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه دانشجویی سالیدورک دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه سالیدورک چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه سالیدورک خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه سالیدورک وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه سالیدورک منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری سالیدورک

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه سالیدورک در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های سالیدورک به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های طراحی با سالیدورک تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های سالیدورک انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه سالیدورک موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده سالیدورک

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه سالیدورک به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه سالیدورک من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه سالیدورک در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه