انجام پروژه های اسپن

انجام پروژه های اسپن

موسسه متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان حرفه ای در انجام پروژه های اسپن این اطمینان را به شما میدهد که مطمئن سایت را برای انجام پروژه اسپن خود انتخاب کرده اید برای ثبت سفارش با شماره ۰۹۱۰۸۳۹۱۳۸۹ تماس بگیرید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های اسپن خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند.

متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان ممتاز آمادگی دارد انجام پروژه با نرم افزار اسپن در حوزه شبیه سازی با اسپن نفت و شیمی شما را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما بدهد.

هزینه پروژه اسپن در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

اسپن چیست؟

اسپن یا Aspen یکی از نرم افزارهای کاربردی در حوزه در حوزه شبیه سازی فرآیندها می باشد که عمده استفاده آن در حوزه پالایشگاهی و شیمی است این نرم افزار که اصلی ترین وطیفه آن طراحی فرآیندها پالایشگاهی می باشد این نرم افزار با داشتن دیتایس بسیار قدرتمند قادرست هرنوع تحلیلی را انجام بدهد به جرات میتوان گفت هیچ نرم افزاری به اندازه اسپن توانایی تحلیل فرآیندها را ندارد این نرم افزار دارای ویژگی هایی از جمله انجام محاسبات طولانی و پیچیده در کمترین زمان ، ایجاد مدل های جدید برای مقایسه با سایر سیستم ها ، عملیات جامع واحد ، امکان ایجاد تغییر در فرآیند شبیه سازی ، امکان شبیه سازی فرآیندها به صورت یکپارچه می باشدر در یک محیط پالایشگاهی با انواع فرآیندها سروکار داریم همه این فرآیندها برای اجرایی شدن نیاز به نرم افزار دارد که اسپن از معروف ترین آنها می باشد قابلیت تحلیلی نرم افزار اسپن این امکان را میدهد که بتوان تمامی شبیه سازی محیط یکپارچه را انجام بدهد فرآیندهای مخروطی شکل در محیط چرخه پالایشگاه بسیار پیچیده می باشد که هدف آن تحلیل می باشد که نیروی انسانی قادر به تشخیص آن نیست امروزه اسپن تخصصی ترین نرم افزار این حوره می باشد

متلب پروژه چه نوع پروژه های اسپن را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه با نرم افزار اسپن

انجام پروژه اسپن پلمیری

انجام پروژه شیمی با اسپن پلاس

انجام پروژه نفت با اسپن

انحام پروژه Aspen

مراحل شبیه‌سازی با نرم‌افزار اسپن پلاس

1- تعریف محیط: در این مرحله، باید محیطی که قصد شبیه‌سازی انجام آن را داریم، تعریف کنیم. محیط شامل مواردی مانند فضا، مواد، ماشین‌ آلات می‌باشد.

2- تعریف رویدادها: در این مرحله، باید رویدادهای مورد نظر را تعریف کرده و زمان بروز آن‌ها را مشخص کنیم. این رویدادها می‌توانند شامل تولید، توزیع، نگهداری باشند.

3- تعریف منابع: در این مرحله، باید منابعی را که در شبیه‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرند، تعریف کنیم. منابع می‌توانند شامل ماشین‌ آلات، تجهیزات، پرسنل و باشند.

4- تعریف مسیر شبیه سازی: در این مرحله، باید مشخص کرد که شبیه‌سازی چه مشخصاتی دارد و چطوری این مشخصات به دست آمده و ذخیره می‌شوند.

5- تعریف شرایط خروجی: در این مرحله، باید به وضوح مشخص کنیم که نتایج شبیه‌سازی به دست آمده با چه شکل و در چه فرمتی خروجی داده می‌شوند.

6- شبیه‌سازی و تحلیل نتایج: در این مرحله، با استفاده از نرم‌افزار اسپن پلاس، شبیه‌سازی را انجام می‌دهیم و نتایج را تحلیل می‌کنیم. در این مرحله، می‌توانیم با تغییر مقادیر و شرایط مختلف، نتایج را بررسی کرده و گزارش‌های مورد نظر را تهیه کنیم.

 

ضرورت استفاده از اسپن در مدل سازی فرآیند 

امروزه مدل سازی فرآیندهای شیمایی به یکی از مهم ترین موضوعات در حوزه های مختلف صنعتی تبدیل شده است برای این مدل سازی نیاز به استفاده از نرم افزار کاربردی داریم که اسپن برای این منظور طراحی شده است این نرم افزار با داشتن رابط کاربری حرفه ای و ابزارهای متنوع توانسته است بیشترین استفاده در میان نرم افزارهای شیمی را از آن خود کند هر چند اسپن به طور اختصاصی در پروژه شیمی و پتروشیمی مورد استفاده قرار میگیرد ولی در سایر حوزه ها مانند مکانیک نیز استفاده میشود، ضرورت استفاده از اسپن به اندازه ای است که تمامی متخصصان شیمی که در صنایع پتروشیمی کار میکند کاملا وابسته این نرم افزار هستند دلیل آن کامل بودن بانک اطلاعاتی اسپن از فرآِیندها ، عناصر و رفتار شیمایی آنها می باشد.

 

نسخه های مختلف نرم افزار اسپن

1- نرم افزار Aspen Aerotran : این نسخه از نرم افزار برای طرحی و آنالیز خنک کننده های هوایی مورد استفاده قرار میگیرد

2- نرم افزار Aspen HTRI : برای شبیه سازی مبدل های حرارتی مورد استفاده قرار میگیرد.

3- نرم افزار Aspen Icarus : برای شبیه سازی اقتصادی طرح ها و همچنین اندازه کردن سایر تجهیزات استفاده میشود 

4- نرم افزار Aspen Pinch : این نسخه برای یکپارچه و بازیابی و بهینه سازی حرارتی مورد استفاده قرار میگیرد

5- نرم افزار Aspen Properties : برای پیش بینی خواص ترمودینامیکی مواد استفاده میشود 

6- نرم افزار Aspen Split : این نسخه از نرم افزار اسپن برای مدل سازی آنالیز واحدهای تقطیر مورد استفاده قرار میگیرد.

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه آزمایشگاه

انجام پروژه هایسیس 

انجام پروژه پایتون

انجام پروژه مهندسی شیمی 

 

اهمیت استفاده از اسپن در چیست ؟

نرم افزار قدرتمند اسپن از اصلی ترین و کاربردی ترین نرم افزارهای طراحی و شبیه سازی فرآیندهای شیمایی می باشد که به طور فراوان مورد استفاده کاربران این حوزه قرار میگیرد کاربردهای فراوان نرم افزار اسپن در طراحی انواع فرآینده های آزمایشگاهای و پالایشگاهی امروزه اسپن را به یکی از پر استفاده ترین نرم افزارها در حوزه شیمی تبدیل کرده است یکی از ویژگی های اصلی این نرم افزار داشتن محیط گرافیکی بسیار جذاب در طراحی انواع فرآینده ها می باشد.

 

مراحل ثبت سفارش پروژه در متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه اسپن توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه اسپن براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه اسپن توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه اسپن با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه های اسپن با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه اسپن به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه دانشجویی اسپن دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه اسپن چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه اسپن خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه اسپن وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه اسپن منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری اسپن

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه اسپن در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های اسپن به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های اسپن تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های اسپن انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه اسپن موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده اسپن

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه اسپن به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه اسپن من چقدر می باشد ؟؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه اسپن در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

هزینه انجام پروژه اسپن با توجه به زمان آن چقدر است؟ چگونه از تضمین قیمت پروژه در متلب پروژه مطمئن شویم؟

هزینه انجام پروژه اسپن با توجه به زمان و حجم پروژه متغیر است. با این وجود در متلب پروژه بهترین قیمت ممکن را با توجه به کیفیت انجام آن به شما ارائه می دهیم.

نحوه ثبت سفارش برای انجام پروژه اسپن در متلب پروژه چگونه است؟ آیا راه های ارتباطی دیگری نیز وجود دارد؟

برای ثبت سفارش در متلب پروژه می توانید مستقیما از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت اقدام کرده و یا از طریق کانال تلگرام و واتساپ اقدام نمایید.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه