انجام پروژه های اسپن

با ما در ارتباط باشید : 09039549884

انجام پروژه های اسپن ⭐ ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار اسپن ، انجام پروژه اسپن شیمی و نفت ، سفارش پروژه اسپن (Aspen) خود را به صدها متخصص حرفه ای متلب پروژه بسپارید و با کیفیت عالی سفارش خود را تحویل بگیرید.

معرفی اسپن

اسپن یا Aspen یکی از معروف ترین نرم افزارهای رشته های مختلف می باشد که اصلی ترین وطیفه آن طراحی فرآیندها پالایشگاهی می باشد این نرم افزار با داشتن دیتایس بسیار قدرتمند قادرست هرنوع تحلیلی را انجام بدهد به جرات میتوان گفت هیچ نرم افزاری به اندازه اسپن توانایی تحلیل فرآیندها را ندارد این نرم افزار دارای ویژگی هایی از جمله انجام محاسبات طولانی و پیچیده در کمترین زمان ، ایجاد مدل های جدید برای مقایسه با سایر سیستم ها ، عملیات جامع واحد ، امکان ایجاد تغییر در فرآیند شبیه سازی ، امکان شبیه سازی فرآیندها به صورت یکپارچه می باشدر در یک محیط پالایشگاهی با انواع فرآیندها سروکار داریم همه این فرآیندها برای اجرایی شدن نیاز به نرم افزار دارد که اسپن از معروف ترین آنها می باشد قابلیت تحلیلی نرم افزار اسپن این امکان را میدهد که بتوان تمامی شبیه سازی محیط یکپارچه را انجام بدهد فرآیندهای مخروطی شکل در محیط چرخه پالایشگاه بسیار پیچیده می باشد که هدف آن تحلیل می باشد که نیروی انسانی قادر به تشخیص آن نیست امروزه اسپن تخصصی ترین نرم افزار این حوره می باشد

ما چه نوع پروژه های اسپن رو میتوانیم انجام بدهیم ؟

انجام پروژه با نرم افزار اسپن

انجام پروژه اسپن پلمیری

انجام پروژه شیمی با اسپن پلاس

انجام پروژه نفت با اسپن

انحام پروژه Aspen

 

 

همچنین میتوان اسپن را مکملی برای انجام پروژه های هایسیس دانست ولی کار این نرم افزار بسیار راحت می باشد و دارای محیط گرافیکی قویتری می باشد 

مراحل انجام پروژه اسپن در متلب پروژه

سفارش انجام پروژه اسپن

در مرحله اول با ثبت سفارش انجام پروژه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و نتیجه در نهایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند انجام پروژه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

 

تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار شما پس از عبور از بررسی دقیق کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

 

پشتیبانی از پروژه های اسپن

شعار اصلی سایت ما حمایت و پشتیبانی از پروژه های انجام شده . ما در زمینه انجام پروژه Aspen همواره سعی کرده ایم از افرادی با تخصص بالا استفاده کنیم. استفاده از افراد با تجربه و متخصص باعث شده تا به جهت حمایت و پشتیبانی از پروژه های انجام شده هیچ گونه مشکلی نداشته باشیم.

اگر پروژه انجام شده مطابق با خواسته شما نبود! که به ندرت در سایت متلب پروژه اتفاق می افتد می توانید درخواست خود را به ما جهت تغییرات و بررسی مجدد اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری های لازم انجام شود و تغییرات لازم انجام شود.

ارائه خدمات قوی و پشتیبانی کامل با تیمی باتجربه و متعهد در سایت متلب پروژه.

 

هزینه انجام پروژه های اسپن چقدر است؟

پروژه های اسپن در زمینه های گوناگونی انجام می شود که این امر باعث گستردگی بسیار بالا در پروژه های ارسالی از سوی شما عزیزان می باشد. تعداد بالای پروژه ها در فیلدهای متنوع سبب شده است تا امر قیمت گذاری پروژه های Aspen یک کار کاملا حرفه ای و تخصصی باشد.

از این رو جهت تعیین قیمت پروژه های خود می توانید سفارش مورد نظر را برای ما از طریق لینک ثبت سفارش در همینه صفحه یا از طریق تلگرام و واتساپ ارسال کنید. پس از ارسال پروژه تیم پشتیبانی سایت در اسرع وقت پروژه شما را برای تعیین کارشناس به کارگروه تخصصی شما ارجاع داده و در نهایت پس از ارسال برای کارشناس و استعلام دقیق قیمت، قیمت پروژه به شما اعلام خواهد شد.

 

کاربردها و ویژگی های نرم افزار اسپن

نرم افزار قدرتمند اسپن از اصلی ترین و کاربردی ترین نرم افزارهای طراحی و شبیه سازی فرآیندهای شیمایی می باشد که به طور فراوان مورد استفاده کاربران این حوزه قرار میگیرد کاربردهای فراوان نرم افزار اسپن در طراحی انواع فرآینده های آزمایشگاهای و پالایشگاهی امروزه اسپن را به یکی از پر استفاده ترین نرم افزارها در حوزه شیمی تبدیل کرده است یکی از ویژگی های اصلی این نرم افزار داشتن محیط گرافیکی بسیار جذاب در طراحی انواع فرآینده ها می باشد.

 

چه مدت زمان خواهد برد تا به درخواست من پاسخ دهید؟

سایت متلب پروژه در بخش پشتیبانی و انجام فوری کار شما بسیار قوی بوده و به صورت 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود. در هر ساعت از شبانه روز که در خواست خود را برای ما ارسال کنید در کمتر از 1 ساعت درخواست شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

پس از اینکه پشتیبان سایت پروژه شما را از جهت تعیین مجری مربوطه ارزیابی کند پروژه برای محقق ارسال می گردد. هر زمان که از محقق پاسخ مناسب از لحاظ قیمت و مدت زمان انجام کار دریافت کند بلافاصله شرایط را به شما اطلاع خواهند داد. این روند به صورت کلی بین 3 ساعت تا 6 ساعت اتفاق خواهد افتاد. البته با وجه به سرعت بالای ما و تعداد 200 مجری متخصص غالبا ظرف مدت 3 ساعت و کمتر پیگیری انجام می شود

مشاوره در پروژه اسپن

بسیاری از کاربران علاقه مند هستند پروژه Aspen را شخصا خودشان انجام دهند و در بعضی قسمت های انجام پروژه دچار مشکل هستند و نیاز به مشاوره تخصصی دارند تا بتوانند مشکلات را حل کنند.

سایت متلب پروژه برای رفاه حال شما عزیزان خدمات مشاوره تلفنی کاملا رایگان نیز در نظر گرفته تا تمام نیاز های شما پاسخ داده شود و هیچ مشکلی برای پروژه خود نداشته باشید.

 

گارانتی 24 ساعته انجام پروژه ها در تمامی ایام هفته

همه پروژه های اسپن  انجام شده در تیم متلب پروژه دارای گارانتی و پشتیبانی هستند. پس از تحویل و رضایت شما از کار، گارانتی پروژه ( که به مدت 72 ساعت می باشد) شروع خواهد شد. این پشتیبانی در 24 ساعت شبانه روز امکان پذیر است و به صورت کاملا رایگان ارائه می شود مجری موظف می باشد در طول مدت پشتبانی به کلیه درخواست ها پاسخ سریع ارائه دهد.

تیم متلب پروژه موظف است که در در طی این یک 3 روز به درخواست شما پروژه را بازبینی کرده و در صورت بروز مشکل یا تغییرات آن را پشتیبانی نماید. شما در طول انجام پروژه با واحد پشتیبانی در ارتباط هستید و می توانید از روند انجام پروژه مطلع شوید پس نگرانی بایت نتیجه نخواهید داشت. همه چیز زیر نظر شما و به دست متخصصان حرفه‌ای متلب پروژه انجام میپذیرد.

 

به کارگیری برترین متخصصان انجام پروژه

تمامی متخصصان اسپن در مجموعه متلب پروژه از اساتید حرفه ای کشور تشکیل شده اند. آنها در انواع انجام پروژه های نرم افزاری و برنامه نویسی شرکت داشته و میدانند که برای هر پروژه چه نیازمندی هایی داشته باشند. از این رو همکاری با آنان سبب اطمینان و اعتماد از نتیجه خواهد شد. متخصصان ما در این مجموعه همه شرایط نام برده را دارند:

  • تسلط کامل بر موضوع
    • مهارت کامل بر نرم افزارهای مورد نیاز
    • مهارت های ارتباط با کاربران
    • متعهد در انجام وظیفه
    • مهارت کار گروهی تیمی

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام متلب پروژه عضو شوید

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه