انجام پروژه های اسپن

انجام پروژه های اسپن ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار اسپن توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های اسپن میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به آیدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های اسپن خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله در انجام پروژه اسپن آمادگی دارد تمامی سفارشات شما را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کمترین قیمت تحویل شما دهد.

هزینه پروژه اسپن در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد

 

اسپن چیست؟

اسپن یا Aspen Plus یکی از قوی ترین نرم افزارهای رشته شیمی می باشد که کاربرد اصلی آن در شبیه سازی فرآیندهای صنعتی می باشد. انجام پروژه های اسپن اهمیت فراوانی در بهینه سازی و کنترل فرآیندهای شیمیایی دارد. هدف از طراحی اسپن پلاس طراحی فرآیندها پالایشگاهی و نفتی می باشد. اسپن پلاس همچنین توانایی شبیه سازی فرآیندهای تک مرحله ای و چند مرحله ای، پروسه های تولید، جداسازی، انتقال حرارت و جریان را دارد. اسپن دارای قابلیت های فراوانی از جمله طراحی فرآیندهای صنعتی، بهینه سازی فرآیندهای صنعتی ، پیش بینی عملکرد فرایندهای صنعتی، آنالیز و تحلیل رفتار فرآیندها ، تحلیل خطا و رفع مشکلات در فرایندهای صنعتی را دارا می باشد.یکی از ویژگی های بارز نرم افزار اسپن قابلیت ارائه گزارشات و نمودارهای تحلیلی جهت بررسی عملکرد فرایندهای صنعتی می باشد.

نرم افزار اسپنs یکی نرم افزارهای قدرتمند شبیه سازی فرآیندهای شیمیایی است که برای طراحی، بهینه سازی و تحلیل فرآیندهای شیمیایی و صنعتی استفاده می شود. این نرم افزار قابلیت شبیه سازی فرآیندهای مختلف از جمله تولید پلیمر، پالایشگاه ها، تولید دارو، تولید پتروشیمی، تولید غذا و نوشیدنی را دارد. نرم افزار اسپن به عنوان یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای شبیه سازی فرآیند در صنعت شیمیایی شناخته شده است. در فرآیند استفاده از این نرم افزار میتوان فرآیند عملیاتی در واحدهای تولید شیمایی را به صورت کامل رصد و مشاهده کرد. با استفاده از این نرم افزار، مهندسان شیمی می توانند به طور دقیق فرآیندهای شیمیایی خود را شبیه سازی کنند و با تغییر پارامترهای مختلف آنها را بهینه سازی کنند. ضرورت استفاده از اسپن در مهندسی شیمی از آنجایی می باشد که این نرم افزار به مهندسان شیمی کمک می کند تا فرآیندهای شیمیایی خود را بهینه سازی کنند و هزینه های تولید را کاهش دهند. با استفاده از نرم افزار اسپن، مهندسان شیمی می توانند به طور دقیق پارامترهای مختلف فرآیند را شبیه سازی کرده و بهینه سازی کنند.

نرم افزار اسپن پلاس که عمده استفاده آن در حوزه پالایشگاهی و شیمی است این نرم افزار با داشتن دیتایس بسیار قدرتمند قادرست هرنوع تحلیلی را انجام بدهد به جرات میتوان گفت هیچ نرم افزاری به اندازه اسپن توانایی تحلیل فرآیندها را ندارد این نرم افزار دارای ویژگی هایی از جمله انجام محاسبات طولانی و پیچیده در کمترین زمان ، ایجاد مدل های جدید برای مقایسه با سایر سیستم ها ، عملیات جامع واحد ، امکان ایجاد تغییر در فرآیند شبیه سازی ، امکان شبیه سازی فرآیندها به صورت یکپارچه می باشدر در یک محیط پالایشگاهی با انواع فرآیندها سروکار داریم همه این فرآیندها برای اجرایی شدن نیاز به نرم افزار دارد که اسپن از معروف ترین آنها می باشد قابلیت تحلیلی نرم افزار اسپن این امکان را میدهد که بتوان تمامی شبیه سازی محیط یکپارچه را انجام بدهد فرآیندهای مخروطی شکل در محیط چرخه پالایشگاه بسیار پیچیده می باشد که هدف آن تحلیل می باشد که نیروی انسانی قادر به تشخیص آن نیست امروزه اسپن تخصصی ترین نرم افزار این حوره می باشد.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های اسپن را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه با نرم افزار اسپن

انجام پروژه اسپن پلمیری

انجام پروژه شیمی با اسپن پلاس

انجام پروژه نفت با اسپن

 

مراحل شبیه‌سازی با نرم‌افزار اسپن پلاس

1- تعریف محیط: در این مرحله، باید محیطی که قصد شبیه‌سازی انجام آن را داریم، تعریف کنیم. محیط شامل مواردی مانند فضا، مواد، ماشین‌ آلات می‌باشد.

2- تعریف رویدادها: در این مرحله، باید رویدادهای مورد نظر را تعریف کرده و زمان بروز آن‌ها را مشخص کنیم. این رویدادها می‌توانند شامل تولید، توزیع، نگهداری باشند.

3- تعریف منابع: در این مرحله، باید منابعی را که در شبیه‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرند، تعریف کنیم. منابع می‌توانند شامل ماشین‌ آلات، تجهیزات، پرسنل و باشند.

4- تعریف مسیر شبیه سازی: در این مرحله، باید مشخص کرد که شبیه‌سازی چه مشخصاتی دارد و چطوری این مشخصات به دست آمده و ذخیره می‌شوند.

5- تعریف شرایط خروجی: در این مرحله، باید به وضوح مشخص کنیم که نتایج شبیه‌سازی به دست آمده با چه شکل و در چه فرمتی خروجی داده می‌شوند.

6- شبیه‌سازی و تحلیل نتایج: در این مرحله، با استفاده از نرم‌افزار اسپن پلاس، شبیه‌سازی را انجام می‌دهیم و نتایج را تحلیل می‌کنیم. در این مرحله، می‌توانیم با تغییر مقادیر و شرایط مختلف، نتایج را بررسی کرده و گزارش‌های مورد نظر را تهیه کنیم.

 

ضرورت استفاده از اسپن در مدل سازی فرآیند 

امروزه مدل سازی فرآیندهای شیمایی به یکی از مهم ترین موضوعات در حوزه های مختلف صنعتی تبدیل شده است برای این مدل سازی نیاز به استفاده از نرم افزار کاربردی داریم که اسپن برای این منظور طراحی شده است این نرم افزار با داشتن رابط کاربری حرفه ای و ابزارهای متنوع توانسته است بیشترین استفاده در میان نرم افزارهای شیمی را از آن خود کند هر چند اسپن به طور اختصاصی در پروژه شیمی و پتروشیمی مورد استفاده قرار میگیرد ولی در سایر حوزه ها مانند مکانیک نیز استفاده میشود، ضرورت استفاده از اسپن به اندازه ای است که تمامی متخصصان شیمی که در صنایع پتروشیمی کار میکند کاملا وابسته این نرم افزار هستند دلیل آن کامل بودن بانک اطلاعاتی اسپن از فرآِیندها ، عناصر و رفتار شیمایی آنها می باشد. همچنین، متخصصان شیمی و نفت می توانند با استفاده از اسپن میتوتنند فرآیندهای پیچیده شیمایی را شبیه سازی کرده و بهینه سازی کنند. این نرم افزار قابلیت شبیه سازی فرآیندهایی را دارد که با استفاده از روش های سنتی ممکن نبوده است. به علاوه، این نرم افزار قابلیت تحلیل و بررسی اثرات مختلف تغییرات در فرآیند را دارد و به متخصصان شیمی و نفت کمک می کند تا تصمیمات بهتری در زمینه طراحی و بهینه سازی فرآیندهای خود بگیرند. به همین دلیل استفاده از اسپن در میان متخصصان شیمی و نفت بسیار محبوب است و در بسیاری از شرکت های صنعتی به عنوان یک ابزار اساسی برای طراحی و بهینه سازی فرآیندهای شیمیایی و نفتی استفاده می شود.

 

چرا باید استفاده از اسپن پلاس را یاد بگیریم ؟

1- امکان طراحی و بهینه سازی فرآیندهای شیمیایی و نفتی

2- امکان مدل سازی و شبیه سازی واحدهای پالایشگاهی

3- امکان طراحی و بهینه سازی واحدهای تولید پلیمر

4-امکان طراحی و بهینه سازی واحدهای تولید دارو

5- امکان طراحی و بهینه سازی واحدهای تولید پتروشیمی

6- امکان طراحی و بهینه سازی واحدهای تولید غذا و نوشیدنی

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه آزمایشگاه

انجام پروژه هایسیس 

انجام پروژه پایتون

انجام پروژه PyroSim

انجام پروژه کامسول

انجام پروژه مهندسی شیمی 

انجام پروژه آباکوس

انجام پروژه انسیس

انجام پروژه فلوئنت

انجام پروژه سالیدورک

 

آشنایی با قسمت های مختلف نرم افزار اسپن پلاس 

1- Aspen Plus : این بخش اصلی نرم افزار اسپن است که برای شبیه سازی فرایندهای شیمیایی و صنعتی استفاده می شود.

2- Aspen HYSYS : این بخش از نرم افزار اسپن برای شبیه سازی فرایندهای پالایشگاهی و گازشویی استفاده می شود. 

3-  Aspen Dynamics : این بخش از نرم افزار اسپن برای شبیه سازی رفتار دینامیکی سیستم های فرایندی استفاده می شود.

4-  Aspen Custom Modeler : این بخش از نرم افزار اسپن برای ساخت مدل های سفارشی استفاده می شود. 

5- Aspen PIMS : این قسمت از نرم افزار اسپن برای بهینه سازی مدیریت و برنامه ریزی فرایندهای صنعتی استفاده می شود.

6- Aspen Economic Evaluation : این بخش از نرم افزار اسپن برای ارزیابی اقتصادی فرایندهای صنعتی استفاده می شود.

 

اهمیت استفاده از اسپن در چیست ؟

امروزه طراحی و مدل سازی فرآیندهای شیمیایی و صنعتی دارای اهمیت فوق العاده است. مدل سازی این فرآینده ها باعث افزایش فرآیند تولید و همچنین بررسی رفتار دقیق آنها و مدیریت بهتر آنها خواهد شد. به همین دلیل نیاز به نرم افزاری داریم که بتواند تمامی نیازهای کاربران در حوزه های پالایشگاهی را پوشش دهد. نرم افزار قدرتمند اسپن از اصلی ترین و کاربردی ترین نرم افزارهای طراحی و شبیه سازی فرآیندهای شیمایی می باشد که به طور فراوان مورد استفاده کاربران این حوزه قرار میگیرد کاربردهای فراوان نرم افزار اسپن در طراحی انواع فرآینده های آزمایشگاهای و پالایشگاهی امروزه اسپن را به یکی از پر استفاده ترین نرم افزارها در حوزه شیمی تبدیل کرده است یکی از ویژگی های اصلی این نرم افزار داشتن محیط گرافیکی بسیار جذاب در طراحی انواع فرآینده ها می باشد.

 

کاربردهای نرم افزار اسپن پلاس

1- توانایی مدلسازی فرآیندهای شیمایی 

2- قابلیت مدلسازی فرآیندهای صنعتی 

3- توانایی طراحی پالایشگاه های صنعتی 

4- عیب یابی و بررسی فرآیندهای شیمایی 

5- امکان شبیه سازی رفتار پدیده های شیمایی 

 

مراحل انجام پروژه اسپن 

  1. ارسال پروژه اسپن از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه اسپن توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه اسپن براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه اسپن توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سفارش پروژه اسپن با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه های اسپن با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه اسپن به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه دانشجویی اسپن دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه اسپن چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه اسپن خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه اسپن وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه اسپن منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری اسپن

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه اسپن در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های اسپن به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های اسپن تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های اسپن انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه اسپن موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده اسپن

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه اسپن به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه اسپن من چقدر می باشد ؟؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه اسپن در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه