انجام پروژه مخابرات

انجام پروژه مخابرات ، ارائه خدمات انجام پروژه برق مخابرات توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه مخابرات میتوانید با شماره 09962031191 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به ایدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های مخابرات خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله در انجام پروژه های مخابرات در حوزه انجام پروژه کارشناسی مخابرات، پروژه های ارشد برق مخابرات، پروژه متلب مخابرات، پروژه دکتری مهندسی مخابرات در گرایش مخابرات دیجیتال ، مدارهای مخابراتی، میدان شامل امواج و موج نوری ، گرایش  رمز، مخابرات سیستم، شبکه های مخابرات در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما دهد.

هزینه پروژه مخابرات در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

رشته مخابرات چیست؟

مخابرات یکی از مهم ترین گرایش های مهندسی برق می باشد که کاربرد اصلی آن در طراحی، ساخت و بهره برداری از سیستم های ارتباطات الکترونیکی می باشد. انجام پروژه های مخابرات کاربرد فراوانی در طراحی سیستم های مخابراتی و همچنین فرستنده و گیرنده های راه دور دارد. هدف از رشته مخابرات توسعه فضای ارتباطی و انتقال پیام ها به نقاط دوردست می باشد. مهندسی برق مخابرات همچنین توانایی پیاده سازی شبکه های انتقال بی سیم را دارا می باشد.  مهندسان مخابرات در توسعه و بهبود فناوری های ارتباطات، از جمله شبکه های تلفن همراه، اینترنت، تلویزیون دیجیتال و رادیو، نقش بسزایی دارند. آنها با استفاده از تکنولوژی های مختلف مانند سیگنال ها، امواج الکترومغناطیسی و سیستم های کامپیوتری، بر روی ارتباطات صوتی، تصویری و داده کار می کنند به طور معمول انجام پروژه های مخابرات عموما نیاز به دانش ریاضی و شناخت کامل با وسایل و تجهیزات مخابراتی دارد. مهندسین مخابرات به صورت کلی در طراحی و برنامه ریزی شبکه های مخابراتی فعال هستند با توجه اهمیت ارسال پیام و دیتا از یک مکان به مکان دیگر رشته مخابرات محبوبیت فراوانی در میان کاربران پیدا کرده است.

در یک تعریف کلی رشته مهندسی مخابرات یکی از اصلی ترین رشته‌های مهندسی برق است که به بررسی و طراحی سیستم‌های ارتباطی، شبکه‌های ارتباطی، تجهیزات ارتباطی و سیستم‌های رادیویی می‌پردازد. این رشته به طور کلی در زمینه ارتباطات الکترونیکی فعالیت می‌کند و به دلیل پیشرفت فناوری در این حوزه، اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است.در زندگی امروزی، ارتباطات الکترونیکی و برقراری ارتباط بسیار حائز اهمیت هستند و بسیاری از فعالیت‌ها و امور روزانه، با استفاده از این سیستم‌های مخابراتی انجام می‌شوند. به عنوان مثال تلفن همراه، اینترنت، تلویزیون و رادیو، همگی به واسطه سیستم‌های مخابراتی کار میکند این وسایل ارتباطی نقش تعیین کننده در زندگی همه افراد ایفا میکنند و بسیاری از افراد برای انجام امور کاری و شغلی وابسته به وسایل ارتباطی مخابرانی هستند. به همین دلیل، رشته برق مخابرات بسیار حائز اهمیت است و مهندسان این رشته با طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های ارتباطی، به توسعه فناوری و ارتقای کیفیت زندگی افراد کمک میکند. رشته مخابرات در بین دانشجویان به دلیل اهمیت وسیعی که در حوزه ارتباطات الکترونیکی دارد، بسیار پرطرفدار است. از آنجا که تقریبا همه افراد با استفاده از تلفن همراه، اینترنت، تلویزیون و رادیو، با سیستم‌های مخابراتی سر و کار دارند، بسیاری از دانشجویان به دنبال یادگیری مهارت‌های مورد نیاز در این حوزه هستند. علاوه بر این، با توجه به پیشرفت فناوری و نیاز به ارتباطات سریع و پایدار، آینده شغلی مهندسان مخابرات بسیار روشن است و این امر باعث شده است که بسیاری از دانشجویان به دنبال یادگیری مهارت‌های مورد نیاز در این حوزه باشند.

طراحی و ساخت انواع تجهیزات مخابرات یکی از اصلی ترین اهداف متخصصان این رشته می باشد متخصصین حوزه رشته مخابرات در حوزه سیستم های ارتباطی به در زمینه های سیستم های انتقال مخابراتی ، طراحی و پیاده سازی سیستم های ارتباط سیار ، نظریه اطلاعات سیستم و در زمینه میدان و امواج در حوزه آنتن و انتشار امواج ، مدارها و سیستم های RF ، فوتونیک که در حقیقت به معنای جابجایی یا مفهوم انتقال اطلاعات بین چند نقطه توسط فرستنده و گیرنده های مختلف می باشد در حال فعالیت هستند در مخابرات هدف ما ارسال اطلاعات از یک مکان به یک مکان دیگر با کمترین اتلاف انرژی هستیم. مخابرات دنیای پیچیده فرستنده ها و گیرنده ها می باشد امروزه ارسال پیام از یک نقطه به نقطه دیگر توسط تجهیزات و وسایل بی شماری انجام میشود رادارهای ارتباطی یکی از انواع این وسایل می باشد که قادر هستند تمامی پیام ها در کسری از ثانیه به دورترین مناطق مخابره نمایند مخابرات یکی از پیچیده ترین رشته ها می باشد انواع مدارات تعبیه شده در سیستم فرستنده و گیرنده های دستگاه های مخابراتی نشان از پیچیده بودن این حوزه می باشد.

متلب پروژه چه نوع پروژه مخابرات را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه مدارهای مخابراتی

انجام پروژه مهندسی مخابرات

انجام پروژه سیستم مخابراتی

انجام پروژه درسی مخابرات

انجام پروژه های مخابرات

مراحل طراحی و پیاده سازی پروژه رشته مخابرات 

1- تعریف نیازمندی در گام اول باید مشخص کنیم در چه حوزه ای از مخابرات فعالیت داشته باشیم

2- طراحی برد مخابراتی  : در گام بعدی باید بردهای مخابراتی که به صورت فرستنده و گیرنده می باشد را طراحی کرد

3- طراحی آنتن . این گام به طراحی آنتن اشاره دارد که به عنوان بخشی که دریافت کننده سیگنال است مورد استفاده قرار میگیرد

4- تخمین کانال سیگنال های مخابراتی برای انتقال نیاز به یک محیط کانال دارند تا پیام از مبدا به مقصد منتقل شود.

5- نصب تقویت کننده در این گام نیاز داریم تقویت کننده های برای تقویت سیگنال ارسالی ایجاد کنیم

6- استفاده از فرآیند مدولاسیون  کاین مرحله عمل انتقال سیگنال از محیط زمان به فرکانس است

7- مشاهده و دریافت پیام : در این گام باید پیام مخابره را دریافت کرد تا در صورت وجود نویز از آن حذف شود

8- عملیات بازسازی در گام آخر باید در صورتی کیفیت پیام دریافتی مناسب نباشد از عملیات بازسازی و بالا بردن کیفیت پیام استفاده کرد.

 

گرایش های برق مخابرات : رشته برق مخابرات دارای گرایش های مختلفی می باشد که در زیر به آنها اشاره میکنیم:

گرایش مخابرات میدان موج :

در گرایش مخابرات میدان موج متخصصان مخابرات با انواع موج های رادیویی ، امواج مغناطیسی، امواج ماکرویو آشنا میشوند تا بتواند بهترین وسیله را برای انتقال بهترین موج از فرستند به گیرنده فراهم نماید که خود شامل دو قسمت میدان موج و امواج نوری است.

گرایش مخابرات سیستم :

در گرایش مخابرات سیستم  کارشناسان و دانشجویان به بررسی و مطالعه در زمینه هایی همچون ،شبکه ، پردازش سیگنال ، طراحی مدولاسیون ها ، آشکارساز ها ، حوزه رادار متخصصان مخابرات کارهای پژوهشی پرداخته میشود به طور معمول پروژه های مخابرات سیستم نیاز به دانش تخصصی و همچنین تجربه بالا دارد موسسه متلب پروژه تمامی نیازهای شما در این حوزه را درک کرده است.

گرایش مخابرات رمز : 

در گرایش مخابرات رمز  به اصول رمز نگاری و نحوه برقراری ارتباط امن پرداخته میشود این گرایش در حوزه سیستم های سوئیچینگ و شبکه های تلفن مخابرات داخلی که نیاز به رمز نگاری اطلاعات است استفاده میشود.

گرایش شبکه :

در گرایش مخابرات شبکه به مطالعه انواع مدارهای مخابراتی و سیستم فرستنده و گیرنده برای انتقال یک پیام با کیفیت مناسب پرداخته میشود عمده کاربرد این گرایش در شبکه های بی سیم و ارتباطی از راه دور می باشد.

گرایش مخابرات دیجیتال:

گرایش مخابرات دیجیتال به بررسی و طراحی سیستم های ارتباطی دیجیتال، شبکه های ارتباطی و فناوری های ارتباطی مبتنی بر داده ها می پردازد. این گرایش شامل مفاهیمی مانند شبکه های بی سیم، شبکه های موبایل، اینترنت اشیا، پردازش سیگنال ها و الگوریتم های کدگذاری و رمزنگاری است.

در گذشته های دور برای انتقال پیام از سیگال های آنالوگ استفاده میشد این سیگنال ها علاوه بر سرعت پایین دارای کیفیت ضعیفی در ارسال پیام از مبدا به مقصد هستند همچنین شامل اعوجاج و نویز می باشند مخابرات دیجیتال هدفش طراحی و تولید سیستم های دیجیتال برای انتقال سیگنال دیجیتال است این سیگنال ها علاوه بر سرعت بالا دارای کیفیت پیام ارسال بهتری نیاز می باشند. متلب پروژه با توجه به اهمیت این موضوع تیم تخصصی از بهترین مجریان پروژه مخابرات دیجیتال را در کنار هم جمع کرده است تا خیال شما از بابت سفارش آسوده باشد.

 

درس مهم رشته مخابرات

1- مدارهای مخابراتی : درس مدارهای مخابراتی از اصلی ترین دروس رشته مخابرات می باشد مدارهای مخابراتی نسبت به مدارهای معمولی دارای ویژگی فرکانس بالا هستند این درس به دلیل استفاده از ریاضیات در تحلیل مدار بسیار مشکل است  در این مدارها به بررسی و تحلیل انواع بردهای مخابراتی نیز پرداخته میشود مدارهای مخابراتی قبلا به صورت آنالوگ استفاده میشود ولی امروزه از نوع دیجیتال آنها در ایستگاههای رادیویی ،فرستنده و گیرنده های راه دور استفاده میشود. 

 

2- آزمایشگاه مدار مخابراتی : درس آزمایشگاه مدار مخابراتی که به صورت علمی و در محیط آزمایشگاه تدریس میشود میتوانید انواع مدارهای مخابراتی ( فرستنده و گیرنده ) را در آزمایشگاه به صورت عملی و بر روی بردهای آماده  ببندید و نتایج حاصله را بر روی اسکوپ مشاهده نمایید.

 

3- مخابرات دیجیتال : یکی از دروس بسیاری کاربردی و مهم در مهندسی مخابرات است که به فرآیند انتقال اطلاعات از طریق سیگنال های دیجیتال پرداخته میشود

 

4- تئوری اطلاعات : از دروس اصلی رشته برق مخابرات در مقطع ارشد است که به مقداردهی، ذخیره و انتقال اطلاعات میپردازد.

 

5- تئوری تخمین : تئوری تخمین از مهم ترین دروس مخابرات است که به بررسی روش‌های تخمین پارامترهای ناشناخته در یک مدل ریاضی در سیستم های مخابراتی میپردازد.

 

6- تئوری پیشرفته اطلاعات : این درس در مخابرات به شیوه های جدید و پیشرفته ذخیره سازی و انتقال اطلاعات در فرستنده ها و سیستم های گیرنده اشاره دارد.

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه پردازش سیگنال

انجام پروژه رباتیک

انجام پروژه آنتن

انجام پروژه hfss

انجام پروژه ads

انجام پروژه cst

انجام پروژه مهندسی عمران 

انجام پروژه مهندسی مکانیک 

انجام پروژه مهندسی صنایع

انجام پروژه های کامپیوتر 

 

ضرورت استفاده از نرم افزار متلب در مخابرات

رشته مخابرات همانند سایر رشته های مهندسی برای پیاده سازی و حل مسائل خود نیازمند به استفاده از نرم افزارهای مربوطه است یکی از نرم افزارهای کاربردی در مخابرات متلب است این نرم افزار با داشتن محیط کاربری حرفه ای و با بهره گیری از کتابخانه های مختلف مهندسی مخابرات میتواند انواع مسائل مانند شبیه سازی پدیده های مخابراتی ، حل مسائل مدولاسیون ، پیاده سازی مقالات رشته مخابرات حل مدارهای مخابراتی ، شبیه سازی انواع آنتن ، پیاده سازی گیرنده های و فرستنده های دیجیتالی را انجام بدهد.

 

لزوم بکارگیری مهندسی مخابرات در حوزه های مختلف

1- حوزه مخابرات ماهواره‌ای: در این حوزه، مخابرات برای ارتباطات فضایی، مانند ارسال و دریافت اطلاعات و داده‌ها از ماهواره‌ها و ارتباطات بین ماهواره‌ها استفاده می‌شود.

 

2- حوزه تلفن همراه: مخابرات در این حوزه برای ارتباطات تلفن همراه و انتقال داده‌ها، پیامک و ارسال تصویر و صدا استفاده می‌شود.

 

3- حوزه اینترنت: در حوزه اینترنت، مخابرات به منظور انتقال داده‌ها و ارتباطات بین سیستم‌های مختلف استفاده می‌شود.

 

4- حوزه هوافضا : در حوزه هوافضا از مخابرات برای ارسال و دریافت اطلاعات به جنگنده ها و همچنین کنترل پهبادها از راه دور استفاده میشود

 

5- صدا و سیما : این حوزه که وابستگی شدیدی به مهندسی مخابرات دارد برای ارسال و دریافت سیگنال های مخابراتی جهت نمایش در تلویویزن یا پخش صدا در رادیو دارد 

 

6- طراحی فرستنده و گیرنده های رادیویی : در این حوزه از مخابرات برای طراحی انواع فرستنده و گیرندهای با فرکانس های رادیویی بالا در حوزه فرکانس های مختلف رادیویی استفاده میشود.

 

آشنایی با وظایف مهندس مخابرات 

1- طراحی و تولید انواع سامانه های مخابراتی 

2- توانایی تولید و ساخت انجام پروژه های مدار مخابراتی 

3- طراحی و تولید انواع سامانه های راداری 

4- ایجاد و شبیه سازی شبکه های مخابراتی به صورت بی سیم 

5- توانایی طراحی ، تولید و همچنین عیب یابی انواع سیستم های مخابراتی

 

اهمیت رشته مخابرات در چیست ؟

مخابرات امروزه در زندگی مردم اهمیت چند برابر دارد مهندس مخابرات ارتباط بین سیگنال ها رو از طریق فرستنده و گیرنده برقرار می نماید بسیاری از وسایل های ارتباطی امروزه از طریق علم مخابرات به هم متصل میشود مخابرات شاهراه ارتباطی بین پیام و گیرنده می باشد در دنیای امروز مشاهده میشود افراد کیلومترها از هم دور می باشند ولی در کسری ثانیه پیام ها به هم منتقل میشود و این اهمیت رشته مهندس مخابرات را متوجه میسازد به طور کلی کارشناسان رشته مخابرات در طراحي مدارهاي ، مخابرات سيار، فيبر نوري، سيستم‌هاي كدينگ و رمزنگاري، طراحي انواع فرستنده‌ها و گيرنده‌هاي مخابراتي، تجهيز، تعمير و بهينه‌سازي شبكه‌هاي مخابراتي، طراحي آنتن‌ها، سيستم‌هاي بي‌سيم، رادارها و دكل‌هاي مخابراتي می باشد.

 

کاربردهای رشته مهندسی برق مخابرات

1- قابلیت طراحی، نصب و نگهداری شبکه‌های ارتباطی مخابراتی مانند شبکه‌های تلفن همراه، اینترنت، تلویزیون و رادیو

2- توانایی طراحی و توسعه سیستم‌های ارتباطی بی‌سیم مانند شبکه‌های وایرلس و اینترنت اشیاء

3- قابلیت طراحی و توسعه سیستم‌های ارتباطی ماهواره‌ای برای ارتباطات در فضا

4- توانایی طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های ارتباطی امن و رمزنگاری داده

5- قابلیت تحقیق و توسعه در حوزه فناوری‌های نوین مخابراتی مانند شبکه‌های نسل پنجم اینترنت

6- توانایی طراحی و توسعه سامانه‌های حفاظت و امنیت در شبکه‌های ارتباطی

7- قابلیت طراحی و توسعه سامانه‌های مخابراتی برای اتوماسیون صنعتی و کنترل دور

 

مراحل انجام پروژه مخابرات 

  1. ارسال پروژه مخابرات از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه مخابرات توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه مخابرات براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه مخابرات توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه مخابرات در کدام شهر و استانها انجام پذیر است؟

یکی از مشکلات گسترده ای که بیشتر کاربران و دانشجویان با آن مواجه هستند آن است که موسسات و سایت های انجام کار تنها در یک شهر خاص متمرکز شده و دارای شعبه می باشند و این امر باعث میشود که کاربر نتواند هماهنگی های لازم در انجام پروژه مخابرات داشته باشید این مشکل به طور کامل در متلب پروژه مرتفع شده است و میتوانید در هر شهر و استانی که هستید در کمترین زمان ممکن سفارش خود را ثبت نمایید و با کارشناس همان شهر به صورت آنلاین و لحظه ای در ارتباط باشید. همین موضوع سبب شده است که متلب پروژه کاربران زیادی از سراسر کشور و حتی جهان برای انجام سفارشات متلب پروژه را به عنوان گزینه نهایی انتخاب کنند. هدف از انجام این امر در موسسه متلب پروژه ارتباط هر چه بهتر و دسترسی آسان با کارشناس شهر مورد نظر مشتری می باشد.

 

چه شرایطی برای انجام پروژه مخابرات باید مهیا باشد؟

باید به این موضوع دقت داشته باشید که برای انجام پروژه مخابرات می بابیست دانش و تخصص کافی در حوزه تحصیلات تکمیلی به خصوص کارشناسی ارشد و دکتری داشته باشید. نداشتن دانش تخصصی بالا و همچنین تجربه ناکافی در نهایت منجر به ارائه کیفیت پایین در انجام پروژه خواهد شد. یکی دیگر از نگرانی هایی که مشتریان همواره با آن مواجه هستند نداشتن زمان کافی در انجام پروژه رشته مخابرات است و نتیجه این امر منجر به نارضایتی و عدم موفقیت در پروژه خواهد شد. موسسه متلب پروژه دارای تیم تخصصی از بهترین مجریان مخابرات است که تجربه و تخصص بسیار بالایی در این حوزه دارند و میتوانند پروژه را با کیفیتی که مدنظر شماست تحویل دهند.

 

ضمانت و راه‌ های اعتماد در انجام پروژه مخابرات

راه های اعتماد به یک موسسه و وب سایت در وجاهت قانونی و کسب مجوزهای لازم برای کسب و کار جستجو نمایید، متاسفانه در فضای اینترنت با رشد بی سابقه سایت های انجام پروژه مخابرات مواجه هستیم که هیچ مجوزی برای فعالیت در این حوزه ندارند. نتیجه این اعتماد ناشیانه دریافت کار بی کیفیت و در انتها ناراضی از انجام کار خواهد شد. طبق تجربه 12 ساله متلب پروژه بسیار مشاهده شده است این موسسات به عنوان واسط عمل کرده و سفارش را به سایت های دیگر برونسپاری می نمایند. اولین گام در کسب اعتماد به یک موسسه یا وب سایت انجام تحقیقات و مطالعه نظرات مشتریان می باشد. موسسه متلب پروژه به خود می بالد که تنها گروه انجام پروژه های مخابرات در ایران است که دارای تیم تخصصی در این زمینه می باشد. در هر لحظه میتواند به صورت آنلاین و در کسری از ثانیه با مجریان متلب پروژه تماس بگیرید و به صورت رایگان خدمات مشاوره ای حرفه ای دریافت کنید.

 

سخن پایانی جهت مشاوره و ثبت نهایی سفارش پروژه مخابرات

انجام پروژه های مخابرات همواره یکی از دغدغه های اصلی کاربران و دانشجویان می باشد. یکی از مهمترین وظایفی که به دانشجویان با مخابرات داده میشود انجام تکالیف و همچنین پروژه های مخابرات است برای انجام هماهنگی و دریافت مشاوره رایگان و تخصصی میتواند وارد سایت متلب پروژه شوید و از طریق راه های ارتباطی با ما و کارشناسان تماس حاصل فرمایید.

 

سفارش پروژه مخابرات با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه مخابرات با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه مخابرات به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه انجام پروژه مهندسی مخابرات دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه مخابرات چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه مخابرات خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه مخابرات وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه مخابرات منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری مخابرات

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه مخابرات در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های مخابرات به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه دانشجویی مخابرات تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های مخابرات انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه مخابرات موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده مخابرات

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه مخابرات به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه مخابرات من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه مخابرات  در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه