انجام پروژه گمز

انجام پروژه گمز

موسسه متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان حرفه ای در انجام پروژه های گمز این اطمینان را به شما میدهد که مطمئن سایت را برای انجام پروژه گمز خود انتخاب کرده اید برای ثبت سفارش با شماره ۰۹۱۰۸۳۹۱۳۸۹ تماس بگیرید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه گمز  خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند

متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان ممتاز آمادگی دارد انجام پروژه با نرم افزار گمز خود را تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت تحویل شما بدهد

هزینه پروژه گمز در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد

گمز چیست ؟ 

گمز یا GAMS از نرم افزارهای بسیار قدرتمند و معروف در حوزه مدل سازی و بهینه سازی مسائل غیر خطی می باشد که بیشترین استفاده از آن در انجام پروژه صنایع می باشد اصلی ترین کاربرد نرم افزار گمز در حل انواع معادلات ریاضی و بهینه سازی مسائل تحقیق در عملیات می باشد و محیط کدنویسی بسیار ساده و آسانی دارد و سرعت بالایی در حل انواع معادلات از جمله مسائل برنامه ریزی خطی LP و برنامه ریزی غیرخطی NLP دارد به جرات میتوان گمز را قدرتمندترین برنامه بهینه سازی وحل مساله های غیرخطی دانست بسیاری از پروژه های غیرخطی به دلیل عدم همگرایی پارامترهای موجود عملا قابل حل نمی باشد و نیاز به تحلیل المانی دارد گمز تمامی ابزارهای لازم در حل این مسائل را در اختیار کاربران قرار میدهد و با شماتیکی کردن و تجزیه ساختار غیرخطی مدل را حل می نماید.

گمز شامل یک زبان کامپایلر و تعدادی Solver با عملکرد بالا است و برای مدل­سازی برنامه­ های کاربردی پیچیده و گسترده طراحی شده است. این نرم افزار به طور خاص برای مدل سازی مشکلات مسائل مربوط به عددی خطی، غیر خطی و ترکیبی طراحی شده است. نرم افزار گمز یکی از معروف ترین نرم افزارهای حل مدل های ریاضی به صورت غیرخطی می باشد همچنین این نرم افزار کاربردی وسیعی برای حل مسائل مختلف اعم از خطی، غیرخطی و مسائل برنامه ریزی صحیح طراحی شده است و بسیار قدرتمند می باشد. این نرم افزار به کاربر امکان تمرکز بر روی مسائل مدل بندی و تصمیم  را می دهد به جرات میتوان گفت که هیچ نرم افزاری به اندازه گمز قدرت حل انواع مسائل غیرخطی را دارا نیست.نرم افزار گمز gams از اصلی ترین نرم افزارهایی می باشد که در حل معادلات غیرخطی کاربردی فراوانی دارد یافتن بهترین جواب نیاز از مهم ترین کاربردهای نرم افزار گمز می باشد این نرم افزار در مدل سازی سیستم ها نیاز کاربرد مطلوبی دارد.

مهم ترین خدمات موسسه متلب پروژه در پروژه های گمز 

انجام پروژه گمز رشته مهندسی صنایع 

انجام پروژه گمز رشته مهندسی برق 

انجام پروژه بهینه سازی با گمز 

انجام پروژه مدل سازی با گمز 

انجام پروژه گمز رشته مدیریت 

متلب پروژه میتواند پروژه بهینه سازی با گمز شما را در حوزه های زیر بر عهده بگیرد

 1. پروژه برنامه ریزی غیرخطی با گمز                               
 2. پروژه برنامه ریزی عددصحیح مختلط با گمز                  
 3.  پروژه مسائل ریاضي در گمز                                    
 4.  پروژه سيستم غيرخطی محدود شده با گمز               
 5. پروژه برنامه ریزی عدد صحیح با گمز 
 6. پروژه برنامه ریزی غیرخطی صحیح مختلط

 

مراحل بهینه سازی در نرم افزار گمز

1– آماده سازی داده ها : در مرحله اول باید داده های که میخواهیم وارد نرم افزار کنیم را آماده نماییم

2- تعریف مجموعه ها در گمز : در مرحله دوم باید مجموعه را مشخص کنیم جهت تعریف مجموعه ها از دستور (sets و یا Set) استفاده می کنیم

3- مشخص کردن مقدایر پارامترها : پارامترهای مخنتلفی در گمز وجود دارد برای وارد کردن پارامترها از دستورات Interface, Table, Parameter, Scalar استفاده می شود

4- تعریف جداول : جداول از مهترین عناصر در کدنویسی گمز به شمار میروند جدول در گمز دستوراتی هستند که برای ورود داده هایی که دارای دو یا بیش از دو بعد هستند به کار می رو.

5- تعریف اسکالرها : در گمز برای بهینه سازی نیاز به تعریف مقادیر اسکالر داریم با استفاده از این دستور می توان به یک داده ی مشخص، عددی را نسبت داد.

6- تعریف متغییرها : متغیرها عناصری هستند که به طور معمول بین یک مقدار مثبت و منقی در حال نوسان است به طور مثال میتوان گفت یک متغییر بین این مقدار و این مقدار قرار دارد

7– مشخص کردن روابط محدودیت ها : در بهینه سازی با گمز باید یک سری روابط برای محدودیت گذاری روی معادله اعمال شود این علائم شامل سیگما ، علائم مساوی ، کوچکتر و مساوی و بزرگتر می باشد.

8- مرحله انواع مدل و انتخاب الگوریتم : گمز برای بهینه سازی و مدل سازی نیاز به الگوریتم های مختلف دارد در این مرحله الگوریتم های موردنظر برای بهینه سازی انتخاب میشود.

9- تحلیل خروجی و خطاها : در مرحله آخر باید خروجی های مورد نظر در گمز را تحلیل و نتیجه را مشاهده کنید

نرم افزار لینگو به عنوان نرم افزار موازی در مسائل مختلف استفاده میشود که کاربرد بسیار فراوانی در مسائل مدل سازی نرم افزار لینگو دارد پروژه های لینگو در اکثر موارد با روش های مدل سازی در این نرم افزار حل میشود.

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه AHP

انجام پروژه cplex

انجام پروژه ارنا

انجام پروژه msp

 

لزوم استفاده از نرم افزار گمز در حل مسائل بهینه سازی 

اهمیت بهینه سازی در دنیای امروز بر کسی پوشیده نیست مهندسین در رشته های مختلف با انواع سیستم های خطی و غیرخطی و همچنین ترکیبی درگیر هستند این سیستم ها برای افزایش راندمان نیاز به بهینه سازی دارند گمز یا سیستم مدل سازی جبری نرم افزاری بسیار قدرتمند در مدل سازی و بهینه سازی مسائل ریاضی است گمز به کاربران اجازه میدهد که مدل های پیچیده ریاضی خود را به اجزای کوچک تر تقسیم کرده و در نهایت بهترین مدل را جایگزین نمایند از نرم افزار گمز برای حل انواع مسائل برنامه ریزی خطی LP برنامه ریزی غیرخطی NLP ، برنامه ریزی صحیح مختلط MIP برنامه ریزی غیرخطی صحیح مختلط MINLP و مسائل مکمل خطی MCP استفاده می کنند.

 

استفاده گمز در مهندسی صنایع و برق 

به طور معمول انجام پروژه گمز صنایع نیاز به مهارت و تخصص بالا دارد که نیاز به مشاوره با اساتید با تجربه در این زمینه دارد رشته مهندسی صنایع و برق دارای دروس متعددی در زمینه مدل سازی ریاضی و بهینه سازی است که نیازمند نرم افزار قدرتمندی است که بتواند با داشتن ابزارهای حرفه ای تمامی مسائل مربوطه را به انجام برساند با توجه به اهمیت بهینه سازی در طراحی و نگه داری بسیاری از سیستم­های مهندسی نرم افزار گمز برای این منظور طراحی شده است در مهندسی صنایع برای حل مسائل غیر خطی و بهینه سازی و در مهندسی برق برای بهینه سازی انواع سیستم های قدرت کاربرد دارد.

 

اهمیت نرم افزار گمز در چیست ؟

گمز یکی از بهترین ابزارها در زمینه بهینه سازی است و اولین سیستم نرم افزاری بود که زبان جبر ریاضی را با مفاهیم ریاضی ترکیب نمود گمز از دو قسمت کامپایلر حرفه ای و یک solver برای یافتن جواب های بهینه سازی استفاده میکنند این نرم افزار برای سیستم های پیچیده و شبیه سازی در مقیاس بزرگ استفاده میشود و به راحتی میتوانید هر نوع سیستمی را در ابعاد بزرگ مدل کرد. این نرم افزار بیشترین استفاده را در صنایع و ریاضیات دارند که میتوان معادلات غیرخطی ، خطی و آنالیز پیشرفته آنها را به راحتی با گمز مدل سازی کرد و جواب بازده را با توجه به رفتار مدل بدست آورد.گمز یک نرم افزار تخصصی است که استفاده از آن کمی می باشد برای اینکه بتوانید از گمز بدرستی بهره بگیرید باید با انواع مدل های ریاضی آشنا باشید بتواند انواع سیستم ها را به درستی بشناسید و تحلیل آنها را به درستی انجام بدهید بهینه سازی امروزه اصلی ترین و کاربردترین حوزه کاری در صنایع ، برق و مدیریت می باشد.

 

کاربردهای نرم افزار گمز

 • توانایی مدل سازی انواع سیستم های خطی و غیر خطی 
 • مدل سازی انواع سیستم های جبر غیر خطیی
 • توانایی بهینه سازی انواع سیستم های ترکیبی
 • مدیریت حمل و نقل کالا و خدمات با استفاده از مدل سازی ریاضی
 • قابلیت توانایی افزایش فروش از طریق شناسایی نیازمندی مشتریان
 • افزایش بهره روی و کارایی با افزایش راندمان سیستم

 

چرا انجام پروژه گمز خود را به متلب پروژه واگذار نماییم؟

موسسه متلب پروژه “مرجع تخصصی انجام پروژه دانشجویی گمز“در کشور است که با کسب تجربه ده ساله و بهره‌گیری از اساتید مجرب می‌تواند پروژه شما را به شکلی مطلوب تحویل بدهد. ما با کسب دانش کافی در زمینه پروژه گمز تمامی نیازهای شما در این حوزه را درک کرده ایم و عملا پروژه ای نیست که نتوانیم انجام بدهیم کسب این تجربه گران ها تنها با اعتماد مشتریان و استمرار در انجام سفارشات بدست آمده است فقط کافیست یک بار امتحان کنید تا کیفیت در انجام کار را مشاهده نمایید، رسالت متلب پروژه انجام سفارش به صورت پروژه محور با همراهی کاربر است که با ارائه آموزش های مرحله به مرحله از ابتدا تا انتهای سفارش به صورت کامل دانشجو در روند انجام پروژه خود قرار میدهد و دیگر نیازی به موسسات و سایت های دیگر نخواهد داشت.

 

نحوه گزینش بهترین مجری برای پروژه گمز :

از آنجایی که متلب پروژه به صورت تعامل بین کارفرما و مجری فعالیت می نماید تمام پروژه های اییووز ارسالی از طریق کانال های مربوطه برای مجموعه مجریان ارسال میشود در سیستم مناقصه ای ایجاد شده کارشناسی که کمترین قیمت را برای مشتری اعلام می نماید به عنوان مجری انجام کار انتخاب شده که علاوه بر درجه علمی مناسب باید داری تجربه بالایی هم باشد. ما نهایت دقت را در انتخاب مجریان (کارشناسان) بکار می بندیم تا خیال کاربر از انجام سفارش به صورت کاملا مطلوب راحت باشد‌.

 

نحوه انجام سفارش پروژه در موسسه متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه گمز توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه گمز براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه گمز توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

نحوه سفارش پروژه گمز به چه صورت می باشد ؟

برای ثبت سفارش انجام پروژه های گمز خود میتوانید در تمام طول شبانه روز با کارشناسان متلب پروژه تماس بگیرید مشاوران ما پاسخ گوی آنلاین به سوالات کاربران می باشند همچنین میتوانید از طریق فرم ثبت سفارش اقدام به سفارش نمایید برای درخواست فوری پروژه هم از طریق تلگرام یا واتس آپ میتوانید توضیحات کامل پروژه موردنظر خود را برای ما ارسال کنید.

زمان پروژه گمز چگونه تعیین میشود؟

نحوه زمان دهی برای انجام پروژه گمز با توجه به وقت و زمانی که خوده کاربر تعیین میکند تنظیم شده و این موضوع به اطلاع مجری انجام کار خواهد رسید مجری موظف است که در زمان تعیین شده سفارش را آماده و ارسال نماید در برخی از سفارشات ارسالی ممکن است با توجه به پیچیدگی و سنگینی پروژه زمان بیشتری صرف شود که این موضوع به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید در صورت موافقت نسبت به ادامه فرآیند پروژه اقدام خواهد شد.

نحوه قیمت گذاری پروژه گمز بر چه اساسی می باشد؟

پس از این که سفارش انجام پروژه گمز برای گروه متلب پروژه ارسال شد کارگروه های تخصصی مربوط به سفارش پروژه موردنظر شروع به بررسی دقیق و کارشناسی نموده و مجموعه قیمت های اعلام شده جمع آوری میشود از میان تمامی قیمت ها اعلام شده کمترین قیمت که توسط مجریان اعلام شده خدمت مشتری اعلام میشود یکی از تفاوت های اصلی متلب پروژه با سایر موسسات مشابه همکاری با 200 استاد حرفه ای می باشد.

اطمینان از کیفیت پروژه گمز به چه صورت است ؟

با توجه به تجربه 7 ساله متلب پروژه در انجام پروژه گمز و بهره گیری از ممتاز ترین کارشناسان این حوزه توانسته ایم بالاترین کیفیت و رضایت مندی در انجام پروژه کسب نماییم متلب پروژه با آموزش کامل حین پروژه شما را تمامی سایت ها و موسسات مشابه بی نیار خواهد کرد قیمت مناسب به همراه کیفیت عالی همواره از اصلی ترین رسالت های کاری متلب پروژه بوده است.

هزینه انجام پروژه گمز با توجه به زمان آن چقدر است؟ چگونه از تضمین قیمت پروژه در متلب پروژه مطمئن شویم؟

هزینه انجام پروژه گمز با توجه به زمان و حجم پروژه متغیر است. با این وجود در متلب پروژه بهترین قیمت ممکن را با توجه به کیفیت انجام آن به شما ارائه می دهیم.

نحوه ثبت سفارش برای انجام پروژه گمز در متلب پروژه چگونه است؟ آیا راه های ارتباطی دیگری نیز وجود دارد؟

برای ثبت سفارش در متلب پروژه می توانید مستقیما از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت اقدام کرده و یا از طریق کانال تلگرام و واتساپ اقدام نمایید.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه