انجام پروژه های MSP

انجام پروژه های MSP ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار MSP توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های MSP میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به آیدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های MSP خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه MSP را در تمامی مقاطع بر عهده و با کمترین قیمت تحویل شما دهد.

هزینه پروژه MSP در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

MSP چیست ؟

MSP یا ام اس پی یکی از قوی ترین نرم افزارهای مدیریتی در حوزه زمان بندی پروژه می باشد و کاربرد اصلی آن در  برنامه ریزی ، اجرا و کنترل پیشرفت یک پروژه است. انجام پروژه های MSP نقش اساسی در مدیریت بهتر پروژه های پیچیده دارد. هدف از طراحی MSP کمک به تصمیم گیری بهتر و مدیریت پروژه توسط مدیران است. MSP همچنین توانایی مشخص کردن گام به گام مراحل پیشرفت پروژه را دارد. MSP دارای قابلیت های فراوانی از جمله زمانبندی دقیق ، گزارش گیری ، نمایش پیشرفت کار و ارائه نمودارهای گرافیکی حاصل از فرآیند اجرای پروژه می باشد. این نرم افزار قدرتمند تصویر بزرگی از پروژه را در اختیارتان قرار میگذارد که میتوانید تمامی جزئیاتی که برای رسیدن به هدف مطلوب باید تکمیل شوند را در آن پر کرده و آنها را مدیریت نمایید. مدیریت پروژه به طور کلی به فرآیند برنامه ریزی، اجرا و کنترل پیشرفت یک پروژه گفته می شود، مدیریت زمانی شامل پروژه های بزرگ و کوچک و حتی برنامه ریزی روزانه فردی میشود ، در راه اندازی یک پروژه باید تمامی نیازهای مربوطه شناسایی شود تا به بهترین شکل ممکن انجام شود، از این نرم افزار برای زمان بندی ، برنامه ریزی ، مدیریت استفاده از منابع ، هزینه ها و صرفه جویی در وقت و زمان استفاده میشود با استفاده از MSP میتوانید به راحتی میتوانید زمان بندی انجام پروژه را از ابتدا تا انتهای کار مشخص کرده و سرمایه گذاری مناسب برای رسیدن به اهداف مطلوب را طرح ریزی نمایند.

با استفاده از MSP میتوانید نیازهای تجاری خود را شناسایی کنید و با دریافت گزارش های دقیق برنامه ریزی لازم برای کسب رضایت مندی مشتری را انجام دهید باید دقت داشته باشیم که اگر برای انجام پروژه نیاز به کار گروهی دارید و نیاز به طرح ریزی دقیق پروژه دارید نرم افزار MSP بهترین گزینه است که دارای بخش های مختلفی مانند نمای شبکه ای ، نمای صفحه ، نمای جدول زمانی ، قسمت ارتباطات ، قسمت نحوه همکاری ، گزارش گیری ،  نقشه ها ، زمان بندی و مدیریت منابع تشکیل شده است از دیگر ویژگی های این نرم افزار نصب آسان در محیط ویندوز می باشد با استفاده از این برنامه به راحتی میتوانید خروجی سایر برنامه های ماکروسافت آفیس را در آن ادغام کنید MSP امروزه در دو نسخه standard و Professional طراحی و توسعه داده میشود همچنین اگر میخواهید به صورت شخصی از این برنامه استفاده کنید نسخه استاندارد بهترین گزینه است و اگر میخواید استفاده تجاری نمایید ورژن حرفه ای بهترین گزینه است.

متلب پروژه چه نوع پروژه های MSP را میتواند انجام دهد ؟

انجام پروژه با نرم افزار MSP 

انجام پروژه صنایع با MSP 

انجام پروژه مدیریت با MSP 

انجام پروژه خطوط مبنا در نرم افزار msp

 

انجام پروژه با MSP

مراحل مدیریت پروژه با نرم افزار msp

1- ایجاد پروژه : در گام اول کار با نرم افزار msp باید یک پروژه جدید تعریف کنیم. 

 

2- افزودن وظایف : گام دوم در مدیریت پروژه با نرم افزار msp باید وظایف را تعریف کنیم این وظایف شامل مدت زمان انجام کار ، مدن زمان پایان کار و همچنین منابع مورد نیاز می باشد. 

 

3- تعیین وابستگی ها : این بخش از مهم ترین مراحل کار با نرم افزار msp می باشد در این گام وابستگی میان وظایف مختلف را مشخص نمایید. 

 

4- تعیین منابع : در گام چهارم نیاز داریم منابع مورد نیاز برای وظایف در نرم افزار msp را مشخص نماییم از جمله مهم ترین منابع ، منابع مدیریت زمان و تاریخ شروع و پایان کار می باشد. 

 

5- تعیین زمان بندی : در گام بعدی نیاز زمانبدی مشخصی از انجام پروژه داشته باشیم در این مرحله زمابندی شروع و پایان پروژه مشخص میشود. 

 

6- نمایش نمودار وظایف : نرم افزار msp برای وظایف مختلف که در پروژه تعریف شده است از نمودار وظایف استفاده میکند از جمله مهم ترین این نمودارها نمودار گانت چارت می باشد. 

 

7- گزارش گیری : در گام هفتم عملیات گزارش گرفتن از نرم افزار msp شروع میشود و میتوانید گزارش های لازم از مدیریت پروژه را دریافت کنید. 

 

8- اجرا و مشاهده خروجی : در گام آخر باید برنامه مدیریت پروژه را اجرا کرده و خروجی را مشاهده نمایید.

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه ونسیم

انجام پروژه لینگو

انجام پروژه مکس کیودا 

انجام پروژه نرم افزار آرنا

انجام پروژه دیزاین اکسپرت

انجام پروژه اکسپرت چویس

کتابخانه های مهم در نرم افزار msp 

1- کتابخانه msp Standard : این کتابخانه در نرم افزار ام اس پی این امکان را به شما میدهد که پروژه‌ خود را مدیریت کرده و از قابلیت‌ های مختلفی مانند گانت چارت، زمانبندی، منابع و گزارشات استفاده کنید.

 

2- کتابخانه msp Professional : این کتابخانه در نرم افزار ام اس پی تمام قابلیت‌های نسخه استاندارد است و علاوه بر آن امکاناتی مانند مدیریت ریسک، تحلیل پروژه، مدیریت پروژه‌ های چندگانه و ارتباط با سایر نرم افزارهای مایکروسافت را نیز داراست.

 

3- کتابخانه msp Server : این کتابخانه در نرم افزار ام اس پی این امکان را به شما میدهد تا پروژه‌ خود را در یک سرور مشترک ذخیره کرده و با سایر اعضای تیم خود به صورت همزمان و هماهنگ به آن دسترسی داشته باشند.

 

4-  کتابخانهmsp Online : این کتابخانه در نرم افزار ام اس پی این امکان را به شما میدهد تا پروژه‌های خود را در فضای ابری ذخیره کرده و به صورت آنلاین به آن دسترسی داشته باشند. 

انجام پروژه های MSP

ضرورت استفاده از msp در کنترل پروژه 

موسسه متلب پروژه در انجام پروژه های کنترل پروژه سابقه همکاری با مجرب ترین کارشناسان کشور را دارند به همین دلیل انجام پروژه کنترل پروژه در متلب پروژه تضمین شده است هدف از این درس مدیریت های برنامه کاری و نظم دهی به نحوه اجرای برنامه ها می باشد مدیران با تعریف درست پروژه های خود و مدیریت درست آن میتواند برنامه ریزی های درستی انجام شده و زمان بندی های لازم را برای فعالیت های خود انجام بدهد ما در متلب پروژه با تجربه کافی اساتید حرفه ای در این زمینه را در کنار هم جمع آوری کرده ایم تا بتواند پاسخ گوی تمامی نیازهای شما باشد.

 

آشنایی با بخش های مختلف نرم افزار msp

1- بخش پروژه : در این بخش میتوانید پروژه جدید را در نرم افزار ایجاد نمایید 

2- بخش وظایف : این قسمت در msp میتواند وظایف مختلف در پروژه را تعریف نمایید 

3- بخش منابع : این بخش وظیفه تعیین و مشخص کردن منابع مختلف به پروژه را بر عهده کرد 

4- بخش زمان بندی : در این قسمت میتوانید زمان بندی لازم برای کنترل پروژه را تعریف نمایید

5- بخش گزارش گیری : این بخش وظیفه گزارش گیری و رسم نمودارها را پروژه را بر عهده دارد.

 

اهمیت نرم افزار msp در چیست؟

نرم افزار msp بیشتر مورد استفاده مدیرانی می باشد که میخواهند روند انجام کاری آنها کارآمدتر باشد به عنوان مثال شما وقتی صدها تا کار برای انجام دارید نیاز به نرم افزار تخصصی دارید که بتواند آنها را مدیریت نمایید msp به عنوان نرم افزاری برای تصمیم گیری در هر مرحله از انجام پروژه شاخص های پیشرفت را به شما نشان میدهد به طور معمول msp مورد استفاده همه مدیران قرار نمیگیرد تنها مدیرانی که قصد دارد دانش و تجربه و تخحصص را وارد محیط کاری و پروژه های خود نمایند و اعتقاد به کار گروهی جهت افزایش بهره روی خواهند شد و به msp اعتماد میکنند محیط این نرم افزار بسیار شبیه سازی پروژه های مدیریت پروژه مانند انجام پروژه اکسل است که برای مدیریت پروژه های هدفمند استفاده میشود.

 

 کاربردهای msp

 • کمک به تعیین دقیق و درست اعضای تیم جهت مشارکت فعال تر
 • دسترسی به مسیر پیشرفت پروژه در هر مرحله زمانی
 • نشان دادن مسیرهای بحرانی و چالشی در پروژه
 • تشخیص سودآوری یا ضررده بودن پروژه با ارائه اشکال گرافیکی 
 •  اعلام هزینه‌های مالی فعالیت‌های پروژه در msp
 •  تشخیص هزینه‌های لازم در فواصل زمانی گوناگون
 •  انتخاب تیم تخصصی و کارشناسان با تجربه در مدیریت فرآیندی پروژه

 

مراحل ثبت سفارش پروژه در متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه MSP توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه MSP براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه MSP توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه MSP با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه های MSP با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه MSP به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه های کنترل پروژه دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه MSP چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه MSP خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه MSP وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه ام اس پی منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری MSP 

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه MSP در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های MSP به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه دانشجویی MSP تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های MSP انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه MSP موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده MSP 

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه MSP به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه MSP من چقدر می باشد ؟؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه MSP در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه