انجام پروژه ارنا

انجام پروژه ارنا ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار ارنا توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های ارنا میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به آیدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه ارنا خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه های ارنا را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کمترین قیمت تحویل شما دهد.

هزینه پروژه ارنا در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

ارنا چیست؟

ارنا یا Arena یکی از قوی ترین نرم افزارهای رشته صنایع در حوزه شبیه سازی می باشد که کاربرد اصلی آن در شبیه سازی کامپیوتری به صورت گرافیکی می باشد. انجام پروژه های ارنا اهمیت فراوانی در شبیه سازی سیستم های گسسته پیشامد دارد. هدف از طراحی ارنا ارائه یک نرم افزاری جامع برای شبیه سازی فرآیندهای کاری می باشد. ارنا همچنین توانایی شبیه سازی سیستم ها و تجهیزات صنعتی و خط تولید را نیز دارا می باشد. ارنا دارای قابلیت های فراوانی از جمله تحلیل داده های شبیه سازی شده، مدل سازی گرافیكی مسایل شبیه سازی، شبیه سازی سیستم های پیشامد، مدل سازی رویدادهای احتمالی، تجزیه وتحلیل آماری را دارا می باشد. امروزه نرم افزار ارنا بیشترین کاربرد در مهندسی صنایع دارد. انجام پروژه ارنا صنایع منجر به ارائه الگوهایی برای ساخت انیمیشن مناسب برای مسایل شبیه سازی خواهد شد. این نرم افزار قدرتمند که توسط شرکت معروف system modeling ارائه شده است این نرم افزار شامل دو بخش مهم فلوچارت و صفحه گسترده می باشد قسمت فلوچارت شامل نمودارهای مدل می باشد که عناصر شبیه سازی پارامترها را بر عهده دارد قسمت صفحه گسترده هم شامل پارامترهای زمان و دیگر پارامترها می باشد. با استفاده از این نرم افزار به راحتی میتوان المان های مخصوص را انتخاب کرده و آنها را داخل نرم افزار کنار هم قرار دهید ارنا توانایی شبیه سازی هر نوع سیستمی را ندارد به همین دلیل از این شبیه ساز در سیستم ها پویا استفاده نمیشود به عنوان مثال شبیه سازی سیستم خط تولید کارخانه ، یا شبیه سازی بسته بندی ماکارونی به راحتی در ارنا قابل پیاده سازی است.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد نرم افزار ارنا استفاده از فضای انیمیشن برای مدل سازی گرافیکی انواع فرآیندهای صنعتی می باشد. هر فرآیند از تعداد مشخصی ماژول تشکیل شده است که در کنار هم میتواند مدل را تکمیل نمایند. در نرم افزار ارنا الگوهایی برای مهندسی مجدد فرایندهای تجاری، مراکز تلفن، ساخت و تولید با سرعت بالا، ساخت نیمه هادی ها و بسیاری کاربردهای دیگر به عنوان نمونه تهیه شده است نرم افزار ارنا دارای ماژول های فراوانی برای پیش بینی مدل های گسسته می باشد اولین این ماژول ها ماژول فلوچارت می باشد که دارای اشکال گرافیکی می باشد که می توانید مدل را در آن جایگزین کنید این ماژول ها عناصری پویا هستند که به مرور زمان تغییر میکند ماژول های داده که به آنها ماژول صفحات گسترده نیز میگویند که مشخص کننده برخی از خصوصیات اجزای مختلف سیستم و صف های تشکیل دهنده می باشد به جرات میتوان ارنا را قدرتمندترین نرم افزار در حوزه پیش بینی و پیاده سازی متغیرها و مدل سازی صفحات گسترده دانست.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های ارنا را میتواند انجام بدهد ؟

انجام پروژه دانشجویی ارنا

انجام پروژه درسی با ارنا

انجام پروژه با نرم افزار ارنا

انجام پروژه ارنا صنایع

انجام تمرین ارنا

مراحل شبیه سازی در نرم افزار ارنا 

1- تعریف و طراحی سیستم: در گام اول باید سیستم مورد نظر که شامل تعیین  وظایف و عملیات موجود در سیستم، پارامترهای مربوط به ورودی و خروجی است را طراحی کرد 

2- وارد کردن داده ها : در گام دوم باید داده ها را که در طراحی سیستم تهیه شده را وارد نرم افزار نمایید

3- تعریف ووردی و خروجی : در گام سوم باید ورودی و خروجی ها مورد نیاز برای شبیه سازی را تعریف نمایید

4- مشخص کردن تعداد رخدادها : در این گام باید رخ داده های مورد نظر برای شبیه سازی در نرم افزار ارنا را مشخص نمایید

5- تنظیم پارامترها : این بخش از مهم ترین قسمت های شبیه سازی در ارنا است که میتوان با تنظیم دقیق آن نتایج دقیق تری در ارنا بدست آود این پارامترها شامل زمان شبیه سازی، تعداد تکرارها و توزیع احتمال برای وقوع رخدادها می باشد 

6- تعیین صف و ایحاد وابستگی بین پارامترها : در این گام می بایست تعداد صف ها و همچنین نوع وابستگی بین آنها را مشخص کرد 

6- ایجاد مدل : در گام ششم باید با استفاده از ابزارهای مختلف در ارنا مانند نمودارها، جریان‌های پروسه و دایره زمانی مدل مورد نظر را طراحی نمایید

7- مشاهده و اجرای خروجی : در گام آخر باید برنامه را اجرا کرده و خروجی را مشاهده نمایید

ضرورت استفاده از ارنا در مدل سازی 

امروزه مدل سازی مسائل پیچیده یکی از اصلی ترین دغدغه ها برای مهندسان صنایع می باشد برای مدل سازی این مسائل نیاز به نرم افزار تخصصی داریم که ارنا از بهترین آنها می باشد این نرم افزار به شما امکان مدل سازی سیستم های پیچیده را با انعطاف پذیری بالا، شبیه سازی بهتر و عملکرد بهتر می دهد. با استفاده از نرم افزار ارنا، می‌توان به راحتی و به صورت دقیق‌تر، سیستم‌های پیچیده را شبیه‌سازی کرد و نتایج پیش‌بینی شده را بدست آورد از اصلی ترین ضرورت های استفاده از ارنا میتوان به بهبود عملکرد سامانه، کاهش هزینه‌،بهبود کیفیت محصول، طراحي و بهینه سازي فضای كار اشاره کرد

اهمیت استفاده از نرم افزار ارنا

استفاده از نرم افزار ارنا در مدل سازی انواع سیستم های پیچیده و پیشامد گسسته یکی از ضروریات به شمار می آید این نرم افزار با داشتن رابط کاربری حرفه ای و همچنین ابزارهای حرفه ای توانایی شبیه سازی هر نوع سیستمی را دارد با استفاده از ارنا زمان شبیه سازی سیستم بسیار کاهش پیدا میکند و همچنین عملکرد سیستم دقیقتر و منظم تر می شود اهمیت نرم افزار ارنا در شبیه سازی عملکرد دقیق سیستم ها می باشد این نرم افزار در مدلسازی و تحلیل فرآیندهای تولید، خدمات، حمل و نقل، توزیع و سایر فعالیت‌های صنعت کاربرد فراوان دارد

 

 

ماژول های مورد استفاده در ارنا 

نرم افزار ارنا برای شبیه سازی از یک سری اشکالی استفاده میکند که به آن ماژول گفته میشود در ارنا دو سری ماژول داریم که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد.

 

1- ماژول های فلوچارتی : این نوع ماژول توسط کاربر انتخاب میشود و به صورت یک فلوچارت به هم متصل میشود این ماژول ها از مهم ترین ابزارها در ارنا می باشند 

 

2- ماژول های داده ای : این نوع ماژول ها در پنجره ارنا نمایش داده نمیشود و معمولا یک سری داده است که در یک فایل متنی ذخیره شده و سپس به نرم افزار انتقال می یابد.

 

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه با انی لاجیک 

انجام پروژه شبیه سازی نت لوگو

 

 

کاربردهای ارنا

1- قابلیت تجزیه و تحلیل داده های وردوی 

2- توانایی ساخت و تحلیل انواع سناریوها 

3- قابلیت بهینه سازی مدل

4- طراحی گرافیک از مدل نهایی به صورت سه بعدی در ارنا 

4- قابلیت مدل سازی انواع خطوط تولیدی 

 

مراحل انجام پروژه ارنا

 1. ارسال پروژه ارنا از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه ارنا توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه ارنا براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه ارنا اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه ارنا توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه ارنا توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سفارش پروژه ارنا با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه ارنا با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه ارنا به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه ارنا دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه ارنا چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه ارنا خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه ارنا وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه ارنا منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری ارنا

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه ارنا در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های ارنا به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه دانشجویی ارنا تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های ارنا انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه ارنا موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده ارنا

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه ارنا به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه ارنا من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه ارنا در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

‫4 نظر ارسال شده در “انجام پروژه ارنا

 1. Avatar نرگس کبیری

  شما شبیه سازی خط تولید ماکارون با ارنا هم انجام میدین ؟
  از دوستان شما رو معرفی کردن

  • متلب پروژه متلب پروژه

   عرض ادب
   بله انجام میدیم درخواست خود را از طریق فرم ثبت سفارش ارسال کنید
   یا با شماره 09108391389 تماس بگیرید
   کارشناسان در اسرع وقت جواب میدن

 2. Avatar رضا

  مدل سازی فصل چهارم کار تز نهایی من با ارنا بود
  خیلی دشوار بود فک نمیکردم بتونن انجام بدن
  متلب پروژه خیلی خوب انجام داد

  • متلب پروژه متلب پروژه

   با تشکر از شما دیدگاه شما
   صحبت های شما باعث دلگرمی ماست

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه