انجام پروژه های spss

با ما در ارتباط باشید : 09039549884

انجام پروژه های spss ⭐ ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار spss ، انجام پروژه spss صنایع و مدیریت ، سفارش پروژه spss (اس پی اس اس) خود را به صدها متخصص حرفه ای متلب پروژه بسپارید و با کیفیت عالی سفارش خود را تحویل بگیرید.

معرفی spss 

spss یک ابزار بسیار قدرتمند تحلیل آماری می باشد که به صورت عمده مورد استفاده کاربران آماری و تحلیل گران داده قرار میگیرد. نرم افزار اس پی اس اس به دلیل سادگی و قدرت بالای آن به یکی از اصلی ترین و پرکاربردترین ابزارها در حوزه تحلیل انواع داده تبدیل شده است بسیاری از کاربران آمار نیاز به یک برنامه تخصصی برای تحلیل و آنالیز دقیق داده های خود دارند تا بتواند اطلاعات دقیق از گزارشات خود داشته باشند از جمله رگرسیون ، تحلیل رفتاری و کمی داده برنامه تخصصی spss یکی از بهترین و پرکاربردترین در این حوزه و تحلیل داده های کمی و کیفی می باشد و بیش از هفت میلیون کاربر فعال در سطح شرکت و دانشگاه از این برنامه استفاده می کنند یکی از اصلی ترین ویژگی این نرم افزار در تحلیل انواع داده های کمی و کیفی  با هر نوع ویژگی می باشد. این نرم افزار که قابلیت های انجام تحلیل های توصیفی زیبا از اطلاعات، شامل رسم نمودار و چارتهای گوناگون، محاسبات مربوط به میانگین، انحراف معیار، واریانس، میانه و رگرسیون را دارا می باشد. همچنین علاوه بر تحلیل های توانایی مدیریت داده ها نیز از ویژگی های این نرم افزار می باشد. spss را میتوان قدرتمندترین نرم افزار در حوزه تحلیل رفتارهای اجتماعی هم دانست کاربرانی که معمولا از پرسشنامه برای جمع آوری اطلاعات استفاده میکنند باید این اطلاعات به نرم افزاری وارد نمایند تا تحلیل انجام شود spss یکی از بهترین نرم افزارها در این حوزه می باشد که در عین سهولت و سادگی بسیار گسترده می باشد اس پی اس اس برای تحلیل داده از آمارهای مختلف از جمله کیفی ، توصیفی ، دو متغیره و پیش بینی استفاده میکند spss در علوم مختلف مانند مدیریت ، اقتصاد ، علوم اجتماعی کاربردهای مختلفی دارد برای نمونه پژوهشگران میتوانند با تحلیل رفتار انواع رگرسیون و نمودارهای مختلف اطلاعات خود را بدست آورد.

متلب پروژه چه نوع پروژه های spss را میتواند انجام بدهد؟

انجام پروژه های تحلیلی با spss

انجام پروژه درسی با spss

انجام پروژه spss صنایع 

انجام پروژه spss مدیریت

انجام پروژه کلاسی با spss

انجام پروژه spss

فعالیت مشابه متلب پروژه 

انجام پروژه های AHP

انجام پروژه های sas

انجام پروژه های مینی تب

انجام پروژه Rstudio

انجام پروژه های آموس

انجام پروژه های R

انجام پروژه های اکسل

انجام پروژه های pls

انجام پروژه های ایویوز

انجام پروژه های لیزرل

انجام پروژه های داده کاوی

 

انجام تحلیل آماری با spss

در حال حاضر ابزارهای بسیار زیادی جهت استفاده در پروژه های آمار استفاده میشود ولی هیچ کدام از آنها قدرت نرم افزار spss را ندارد اگر بخواهیم در تحلیل کیفی و کمی داده ها و همچنین تحلیل رگرسیونی انواع داده از یک نرم افزار نام ببریم با قاطعیت spss از بهترین آنهاست این ابزار کاربردی با قابلیت دریافت انواع داده ها توانایی دارد هر نوع تحلیل مربوطه آماری را به صورت نموداری و اشکال گرافیکی ترسیم نماید. spss دارای ویژگی های فراوانی می باشد که در زیر به آنها اشاره میشود 

1- تحلیل و آنالیز داده‌های وارد شده

2- انجام تحقیق‌ها و پایان نامه‌های آماری

3- ایجاد جدول‌های فراوانی و نتیجه گیری‌های آماری

4- تهیه جداول و نمودارهای آماری

5-بدست آوردن توزیع‌ها و رفتار داده‌های وارد شده

6 -بدست آوردن داده‌های تصادفی

در حوزه های مختلف نیز این نرم افزار دارای اهمیت خاصی می باشد

 

اين نرم افزار در علم اقتصاد جهت تحليل تحقيقات، گزارشات و تغييرات وضعيت اقتصادي کاربرد فراوان دارد.

کاربرد SPSS در پزشکي

پژوهشگران زمينه هاي پزشکي جهت نتيجه گيري از تحقيقات و آزمايشات خود از SPSS استفاده ميکنند.

کاربرد SPSS در صنعت

جهت انجام تحقيقات در رشته هاي مرتبط با صنعت و نتيجه گيري از استفاده مي شود.

 

مراحل انجام پروژه spss در متلب پروژه

سفارش انجام پروژه spss 

در مرحله اول با ثبت سفارش انجام پروژه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و نتیجه در نهایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند انجام پروژه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

 

تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار شما پس از عبور از بررسی دقیق کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

 

پشتیبانی از پروژه های spss

شعار اصلی سایت ما حمایت و پشتیبانی از پروژه های انجام شده . ما در زمینه انجام پروژه Rhino همواره سعی کرده ایم از افرادی با تخصص بالا استفاده کنیم. استفاده از افراد با تجربه و متخصص باعث شده تا به جهت حمایت و پشتیبانی از پروژه های انجام شده هیچ گونه مشکلی نداشته باشیم.

اگر پروژه انجام شده مطابق با خواسته شما نبود! که به ندرت در سایت متلب پروژه اتفاق می افتد می توانید درخواست خود را به ما جهت تغییرات و بررسی مجدد اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری های لازم انجام شود و تغییرات لازم انجام شود.

ارائه خدمات قوی و پشتیبانی کامل با تیمی باتجربه و متعهد در سایت متلب پروژه.

 

هزینه انجام پروژه های spss چقدر است؟

پروژه های spssدر زمینه های گوناگونی انجام می شود که این امر باعث گستردگی بسیار بالا در پروژه های ارسالی از سوی شما عزیزان می باشد. تعداد بالای پروژه ها در فیلدهای متنوع سبب شده است تا امر قیمت گذاری پروژه های اس پی اس اس یک کار کاملا حرفه ای و تخصصی باشد.

از این رو جهت تعیین قیمت پروژه های خود می توانید سفارش مورد نظر را برای ما از طریق لینک ثبت سفارش در همینه صفحه یا از طریق تلگرام و واتساپ ارسال کنید. پس از ارسال پروژه تیم پشتیبانی سایت در اسرع وقت پروژه شما را برای تعیین کارشناس به کارگروه تخصصی شما ارجاع داده و در نهایت پس از ارسال برای کارشناس و استعلام دقیق قیمت، قیمت پروژه به شما اعلام خواهد شد.

 

کاربردها و ویژگی های نرم افزار spss

امروزه تحلیل داده های آماری و یادگیری بررسی دقیق و همچنین تجزیه و تحلیل آن با توجه به کاربردهای بسیار زیاد برای کاربران به یک ضرورت تبدیل شده است یکی از اصلی ترین مشکلات تحلیل تخصصی داده ها برای پیش پردازان جدا کردن داده های کمی و کیفی می باشد این امر به صورت دستی امکان پذیر نیست و حتما باید توسط یک نرم افزار تخصصی انجام شود که spss از بهترین آنها می باشد این نرم افزار حرفه ای با داشتن محیط کاربری بسیار جذاب قابلیت پیش پردازش و تحلیل انواع داده های کمی را برخوردار می باشد

یکی از ویژگی های بسیار بارز این نرم افزار تحلیل انواع داده های به صورت عددی ، غیر عددی می باشد که قابلیت ترسیم انواع گراف و نمایش گرافیکی تحلیلی داده ها را فراهم می سازد.

 

چه مدت زمان خواهد برد تا به درخواست من پاسخ دهید؟

سایت متلب پروژه در بخش پشتیبانی و انجام فوری کار شما بسیار قوی بوده و به صورت 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود. در هر ساعت از شبانه روز که در خواست خود را برای ما ارسال کنید در کمتر از 1 ساعت درخواست شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

پس از اینکه پشتیبان سایت پروژه شما را از جهت تعیین مجری مربوطه ارزیابی کند پروژه برای محقق ارسال می گردد. هر زمان که از محقق پاسخ مناسب از لحاظ قیمت و مدت زمان انجام کار دریافت کند بلافاصله شرایط را به شما اطلاع خواهند داد. این روند به صورت کلی بین 3 ساعت تا 6 ساعت اتفاق خواهد افتاد. البته با وجه به سرعت بالای ما و تعداد 200 مجری متخصص غالبا ظرف مدت 3 ساعت و کمتر پیگیری انجام می شود

مشاوره در پروژه spss

بسیاری از کاربران علاقه مند هستند پروژه اس پی اس اس را شخصا خودشان انجام دهند و در بعضی قسمت های انجام پروژه دچار مشکل هستند و نیاز به مشاوره تخصصی دارند تا بتوانند مشکلات را حل کنند.

سایت متلب پروژه برای رفاه حال شما عزیزان خدمات مشاوره تلفنی کاملا رایگان نیز در نظر گرفته تا تمام نیاز های شما پاسخ داده شود و هیچ مشکلی برای پروژه خود نداشته باشید.

 

گارانتی 24 ساعته انجام پروژه ها در تمامی ایام هفته

همه پروژه های spss انجام شده در تیم متلب پروژه دارای گارانتی و پشتیبانی هستند. پس از تحویل و رضایت شما از کار، گارانتی پروژه ( که به مدت 72 ساعت می باشد) شروع خواهد شد. این پشتیبانی در 24 ساعت شبانه روز امکان پذیر است و به صورت کاملا رایگان ارائه می شود مجری موظف می باشد در طول مدت پشتبانی به کلیه درخواست ها پاسخ سریع ارائه دهد.

تیم متلب پروژه موظف است که در در طی این یک 3 روز به درخواست شما پروژه را بازبینی کرده و در صورت بروز مشکل یا تغییرات آن را پشتیبانی نماید. شما در طول انجام پروژه با واحد پشتیبانی در ارتباط هستید و می توانید از روند انجام پروژه مطلع شوید پس نگرانی بایت نتیجه نخواهید داشت. همه چیز زیر نظر شما و به دست متخصصان حرفه‌ای متلب پروژه انجام میپذیرد.

 

به کارگیری برترین متخصصان انجام پروژه

تمامی متخصصان spss در مجموعه متلب پروژه از اساتید حرفه ای کشور تشکیل شده اند. آنها در انواع انجام پروژه های نرم افزاری و برنامه نویسی شرکت داشته و میدانند که برای هر پروژه چه نیازمندی هایی داشته باشند. از این رو همکاری با آنان سبب اطمینان و اعتماد از نتیجه خواهد شد. متخصصان ما در این مجموعه همه شرایط نام برده را دارند:

  • تسلط کامل بر موضوع
    • مهارت کامل بر نرم افزارهای مورد نیاز
    • مهارت های ارتباط با کاربران
    • متعهد در انجام وظیفه
    • مهارت کار گروهی تیمی

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام متلب پروژه عضو شوید

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه