انجام پروژه های spss

انجام پروژه های spss ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار spss توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های spss میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به آیدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه spss خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه spss را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کمترین قیمت تحویل شما دهد.

هزینه پروژه spss در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

spss چیست؟

spss یا اس پی اس اس یکی از نرم افزارهای قدرتمند آمار در حوزه تجزیه و تحلیل داده می باشد که کاربرد اصلی آن در ایجاد گزارش های آماری است. انجام پروژه های spss نقش مهمی در تجزیه و تحلیل آماری و همچنین حل مدلهای آماری دارد. هدف از طراحی spss ارائه نرم افزاری جامع جهت انجام تحلیل آماری می باشد. نرم افزار spss همچنین توانایی تجزیه‌ و تحلیل داده‌ ها و ایجاد گزارش‌ های آماری را دارا می باشد. نرم افزار spss دارای قابلیت های فراوانی از جمله امکان تحلیل داده‌ها ، رسم نمودارها ، اجرای آزمون‌ های آماری و انجام تحلیل عاملی و رگرسیون را دارا می باشد. این نرم افزار کاربرد فراوانی در حوزه صنایع و آمار دارد. نرم افزار spss به دلیل سادگی و قدرت بالا به یکی از پراستفاده ترین برنامه ها در حوزه تحلیل انواع داده تبدیل شده است و بیشترین استفاده را در علوم اجتماعی، روانشناسی و آمار دارد، بسیاری از کاربران آمار نیاز به یک برنامه تخصصی برای تحلیل و آنالیز دقیق داده های خود دارند تا بتواند اطلاعات دقیق از گزارشات خود داشته باشند از جمله رگرسیون ، تحلیل رفتاری و کمی داده برنامه تخصصی spss یکی از بهترین و پرکاربردترین در این حوزه و تحلیل داده های کمی و کیفی می باشد و بیش از هفت میلیون کاربر فعال در سطح شرکت و دانشگاه از این برنامه استفاده می کنند.

انجام تحلیل آماری با spss یکی از مهم ترین بخش های این نرم افزار قدرتمند می باشد همچنین تحلیل انواع داده های کمی و کیفی با هر نوع ویژگی با استفاده از آن امکان پذیر است. این نرم افزار که قابلیت های انجام تحلیل های توصیفی زیبا از اطلاعات، شامل رسم نمودار و چارتهای گوناگون، محاسبات مربوط به میانگین، انحراف معیار، واریانس، میانه و رگرسیون را دارا می باشد. همچنین علاوه بر تحلیل های توانایی مدیریت داده ها نیز از ویژگی های این نرم افزار می باشد. spss را میتوان قدرتمندترین نرم افزار در حوزه تحلیل رفتارهای اجتماعی هم دانست کاربرانی که معمولا از پرسشنامه برای جمع آوری اطلاعات استفاده میکنند باید این اطلاعات به نرم افزاری وارد نمایند تا تحلیل انجام شود SPSS یکی از بهترین نرم افزارها در این حوزه می باشد که در عین سهولت و سادگی بسیار گسترده می باشد اس پی اس اس برای تحلیل داده از آمارهای مختلف از جمله کیفی ، توصیفی ، دو متغیره و پیش بینی استفاده میکند spss در علوم مختلف مانند مدیریت ، اقتصاد ، علوم اجتماعی کاربردهای مختلفی دارد برای نمونه پژوهشگران میتوانند با تحلیل رفتار انواع رگرسیون و نمودارهای مختلف اطلاعات خود را بدست آورد.

متلب چه نوع پروژه های spss را میتواند انجام دهد؟

 انجام پروژه داده کاوی با SPSS

انجام پروژه آمار توصیفی با spss

انجام پروژه دانشجویی spss

انجام پروژه با نرم افزار spss

 

انجام پروژه spss

 

مراحل تحلیل آماری در spss

1. جمع آوری داده ها: در گام اول باید داده های موردنظر از طریق پرسشنامه ،نظر سنجی ها و تهیه داده های مورد نظر از شرکت ها و ارگان مدنظر صورت گیرد 

 

2. وارد کردن داده ها به spss : برای شروع کار با spss لازم داده ها در فرمت اکسل ذخیره کرده و آن را وارد نرم افزار نمایید

 

3. توصیف داده ها: یکی از مهم ترین بخش های در spss توصیف داده ها می باشد در گام سوم باید از ابزار تحلیل موجود در این نرم افزار برای این کار استفاده کرد 

 

4. تحلیل رابطه بین متغیر ها: در میان انبوه داده ها به طور معمول بین متغیرهای مختلف روابط خاصی برقرار است یکی از ویژگی های برجسته SPSS کشف روابط پنهان از میان مجموعه داده است.

 

5. تحلیل فرضیات: در گام پنجم باید فرضیات مساله در کنار هم قرار داده و وارد نرم افزار کرد و تحلیل مورد نظر انجام شود

 

6. تحلیل رگرسیون: در گام ششم نیاز داریم برای روی داده های آماری تحلیل های رگرسیون در نرم افزار SPSS صورت گیرد.

 

7. تحلیل عاملی: یکی از بخش های جذاب نرم افزار spss تحلیل عاملی بین متغیرهای مختلف است که باید در این مرحله انجام شود 

 

8. تفسیر نتایج و مشاهده خروجی : در گام آخر باید برنامه را اجرا کرده و خروجی مورد نظر را مشاهده نمایید.

 

لزوم استفاده از نرم افزار spss در حل مسائل آماری

 استفاده از نرم افزار spss برای تحلیل داده های پژوهشی و تحقیقاتی بسیار مفید است و به دلیل داشتن ابزارهای گوناگون، قابلیت های متعدد و قابلیت تنظیم گزارش های آماری، به عنوان یکی از محبوب ترین نرم افزارهای آماری در جهان شناخته شده است. نرم افزار spss یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای آماری است که برای تحلیل داده ها و استخراج نتایج آماری به کار می رود. علم آمار همانند سایر علوم برای تحلیل مسائل خود نیازمند نرم افزارهای تخصصی می باشد که بتواند با دریافت انواع داده ها در فرمت های مختلف نمودارها و تحلیل های لازم را در اختیار کاربر قرار دهد. یکی از برنامه های کاربردی spss است این نرم افزار که قدیمی ترین برنامه در تحلیل آماری است قابلیت توصیف بالایی از داده ها و رسم نمودارهای آمار دارد همچنین از spss علاوه بر آمار در حوزه های مختلف علوم اجتماعی ، جامعه شناسی ، علوم رفتاری دارد. spss یک نرم افزار آماری است که بسیاری از پژوهشگران و دانشجویان در حوزه های مختلف از آن استفاده می کنند.

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه مینی تب 

انجام پروژه نرم افزار R

انجام پروژه مکس کیودا 

انجام پروژه msp

انجام پروژه pls

سفارش پروژه تحلیل آماری

انجام پروژه آموس 

آشنایی با بخش های مختلف نرم افزار spss

1- بخش داده : در این بخش میتوانید داده های مختلف وارد محیط نرم افزار نمایید میتوانید داده ها را ویرایش کرده و اضافه نمایید 

2- بخش تحلیل : در این بخش از نرم افزار میتوانید انواع تحلیل مانند تحلیل آماری، تحلیل رگرسیون، تحلیل عاملی، تحلیل خوشه بندی را انجام دهنید 

3- بخش گزارشگیری : این بخش از spss شامل گزارش های تهیه مختلف از جمله جداول آماری، نمودارها، نمودارهای شکلی را انجام داد

4- منوهای اصلی : این بخش شامل نوار منو ، عنوان ، نوار وضعیت ، نوار ویرایش می باشد.

5- پنجره تمایش داده ها و پنجره نمایش خروجی : این بخش وظیفه نمایش داده های ورودی و همچنین مشاهده خروجی نمودارها را دارا می باشد.

 

اهمیت نرم افزار spss در چیست؟

امروزه تحلیل داده های آماری و یادگیری بررسی دقیق و همچنین تجزیه و تحلیل آن با توجه به کاربردهای بسیار زیاد برای کاربران به یک ضرورت تبدیل شده است یکی از اصلی ترین مشکلات تحلیل تخصصی داده ها برای پیش پردازان جدا کردن داده های کمی و کیفی می باشد این امر به صورت دستی امکان پذیر نیست و حتما باید توسط یک نرم افزار تخصصی انجام شود که spss از بهترین آنها می باشد این نرم افزار حرفه ای با داشتن محیط کاربری بسیار جذاب قابلیت پیش پردازش و تحلیل انواع داده های کمی را برخوردار می باشد یکی از ویژگی های بسیار بارز این نرم افزار تحلیل انواع داده های به صورت عددی ، غیر عددی می باشد که قابلیت ترسیم انواع گراف و نمایش گرافیکی تحلیلی داده ها را فراهم می سازد.

 

لزوم به کارگیری از spss در صنایع مختلف

1- صنایع : از مهم ترین حوزه های مورد استفاده از نرم افزار spss در مهندس صنایع می باشد که از آن برای تحلیل فرآیند در کارخانجات و سازمان‌ها و تحلیل داده‌های بازاریاب می باشد.

 

2- تحلیل آماری : از دیگر حوزه های کاربردی مورد استفاده از spss تحلیل آماری می باشد که از آن برای برای تجزیه و تحلیل آماری خصوصا تحلیل نتایج پرسشنامه های تحقیقات میدانی، و همچنین آزمون فرضیات تحقیق استفاده میشود.

 

3- اقتصاد : از دیگر حوزه های بسیاری کاربردی حوزه اقتصاد است که از آن برای بررسی فرآیندهای زمانی اقتصادی و درک تاثیرات متقابل آنها بر روی یکدیگر می باشد.

 

4- روانشناسی : حوزه روانشناسی تحت تاثیر استفاده از نرم افزار spss می باشد که از آن برای تجزیه و تحلیل داده های بیماران روانی و تحلیل پرسشنامه اطلاعات بیماران را دارد.

 

5- مدیریت : یکی دیگر از حوزه های بسیار حساس که وابستگی شدیدی به spss دارد. حوزه مدیریتی است که با دارا بودن داده ها و اطلاعات یک شرکت و سازمان می تواند تجزیه و تحلیل دقیقی از میزان بهره روی یک شرکت کسب نماید.

 

کاربردهای spss

1- توانایی ایجاد جدول‌های فراوانی و نتیجه گیری‌های آماری

2- قابلیت تهیه جداول و نمودارهای آماری

3- توانایی بدست آوردن توزیع‌ها و رفتار داده‌های وارد شده

4- توانایی بدست آوردن داده‌های تصادفی

5- پردازش انواع رگرسیون و محاسبات آماری

6- قابلیت محاسبه انواع آزمون‌های آماری

 

مراحل انجام پروژه spss 

 1. ارسال پروژه spss از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه spss توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه spss براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه spss توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سفارش پروژه spss با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه spss با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه spss به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه spss دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه spss چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه spss خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه spss وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه spss منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری spss

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه spss در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های spss به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه دانشجویی spss تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های spss انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه spss موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده spss

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه spss به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه spss من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه spss در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

‫8 نظر ارسال شده در “انجام پروژه های spss

 1. Avatar سعید الهویی

  من چند بار تماس گرفتم جواب ندادین
  سفارش پروژه spss دارم از دوستان دانشگاه شما رو معرفی کردن
  چطوری میتونم باتون تماس بگیرم ؟

  • متلب پروژه متلب پروژه

   سلام
   خواهش میکنم
   ببخشید کمی دیر پاسخ داده میشه حجم سفارشات در این حوزه بالاست
   با شماره 09108391389 تماس بگیرید
   و سفارش خودتون رو از طریق تلگرام همین شماره ثبت کنید

 2. Avatar الهه

  قیمت پروژه spss چقدر هست ؟
  چطور قیمت گذاری میشه ؟
  من داده ها و پرسش نامه رو هم دارم

  • متلب پروژه متلب پروژه

   باید توضیحات کامل پروژه رو بفرستید تا بررسی بشه
   همین طوری نمیشه قیمت داد
   با شماره 09108391389 تماس بگیرید.

 3. Avatar مجید مرادی

  من یک پیشنهاد دادم به کسانی که این نوشته رو دارن میخونن
  تو پروژه های نرم افزار spss واقعا موسسه متلب پروژه حرف اول رو میزنه
  من با مجریان حرفه شون مستقیم صحبت کردم آقای اطهری بودن
  دانشجوی دکتری شریف رشته صنایع
  خیلی کارشون درسته اعتماد کنید پشیمون نمیشید

  • متلب پروژه متلب پروژه

   لطف دارید آقای مرادی عزیز
   تلاشمون اینه که برای همه کسانی که به ما اعتماد میکنن کار با کیفیت بالا انجام شود

 4. Avatar سهراب

  سفارش پروژه نرم افزاری با spss داشتم موسسات دیگه قیمت های خیلی بالا گفتن
  ولی تو متلب پروژه با قیمت کم انجام دادن و کیفیت هم راضی بودم
  به امید همکاری همیشکی

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه