انجام پروژه دیزاین اکسپرت

انجام پروژه دیزاین اکسپرت

متلب پروژه با تجربه 10 ساله بالا و همکاری با بهترین مجریان کشور در حوزه انجام پروژه های دیزاین اکسپرت این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای انجام پروژه دیزاین اکسپرت خود انتخاب کرده اید، برای سفارش پروژه میتوانید با شماره ۰۹۱۰۸۳۹۱۳۸۹ تماس بگیرید.

دیزاین اکسپرت چیست ؟

دیزاین اکسپرت یا Design Expert یکی از نرم افزارهای قدرتمند جهت بهینه سازی عملیات است که به طور عمده در انجام پروژه طراحی آزمایش کاربرد دارد، طراحی آزمایش ها امروزه جز جدایی ناپذیر واحدهای تولیدی و بهبود کنترل کیفیت می باشد دیزاین اکسپرت قبلا در حوزه شیمی مورد استفاده قرار میگرفت ولی بعدا در زمینه های آماری وصنایع نیز مورد بهره برداری قرار گرفت یکی از ویژگی های بارز دیزاین اکسپرت ارائه نمودارهای گرافیکی برای تحلیل مولفه ها در طراحی آزمایش ها می باشد آزمایش های بدست آمده هر چه دارای نتایج دقیق تر و با کیفیت تر باشند به همان میزان نیست درصد خطا در محیط واقعی پایین می آید نمونه اولیه طراحی ازمایش ها و اهمیت ان در خط تولید بسیاری از صنایع گوناگون می باشد که تمامی مولفه ها ، پارامترهای مورد نیاز را به صورت کامل دریافت کرده در صورت دریافت بهترین جواب از طراحی آزمایش مدار تولید شروع میشود در نرم افزار حرفه ای دیزاین اکسپرت به راحتی می توان پارامتر های معنادار را در صورت وجود مشاهده و چگونگی مدل سازی دقیق ترین نتایج را بررسی نمود. این قابلیت می توان برای اطمینان بخشی لازم برای ارائه و انتشار یافته های خود فراهم کرد. همچنین داشتن محیط گرافیکی بسیار حرفه ای برای تجسم و مدل سازی پارامترها در فرآیند طراحی آزمایش یکی دیگر از ویژگی های بارز این نرم افزار است.

ما چه نوع پروژه های دیزاین اکسپرت رو میتوانیم انجام بدهیم ؟

انجام پروژه با نرم افزار دیزاین اکسپرت Design Expert

انجام پروژه دیزاین اکسپرت Design Expert صنایع

انجام پروژه طراحی آزمایش با دیزاین اکسپرت 

انجام پروژه درسی دیزاین اکسپرت

 

انجام پروژه دیزاین اکسپرت

 

ضرورت استفاده از دیزاین اکسپرت در طراحی آزمایش

دیزاین اکسپرت نرم افزاری کاربردی در طراحی انواع آزمایش ها در رشته صنایع است امروزه طراحی آزمایش ها جهت افزايش بهره وري و بهينه سازي عمليات استفاده میشود طراحی آزمایش های مناسب علاوه بر کاهش وقت و هزینه باعث افزایش کیفیت در واحدی های تولیدی نیز خواهد شد این نرم افزار ابزارهای قدرتمندی را برای ارائه یک آزمایش ایده آل و بهینه برای متغیر های و پارامتر ها را فراهم می کند ، طراحی آزمایشات جهت بررسی و توسعه کنترل های آماری در زمینه کنترل کیفیت برای متخصصان حائز اهمیت است دیزاین اکسپرت با داشتن ابزارها و کتابخانه های میتواند انواع خطاها در واحدهای تولیدی را کاهش داده و موجب بهبود فرآیند تولید شود.

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه مهندسی صنایع 

انجام پروژه ونسیم 

سفارش پروژه تحلیل سلسله مراتبی

انجام پروژه اکسپرت چویس 

انجام پروژه ahp

انجام پروژه نرم افزار پریماورا 

 

اهمیت نرم افزار دیزاین اکسپرت در چیست ؟

 دیزاین اکسپرت نرم افزار حرفه ای در مهندسی صنایع و جهت بررسی آزمایشات کنترل کیفیت می باشد که عمده استفاده آن در انجام پروژه های طراحی آزمایش می باشد. هدف از طراحی آزمایش اعتبار سنجی داده ها و کسب ارزش واقعی داده می باشد که باید در فرآیندهای آزمایشگاهی و قبل از طراحی محصول مورد استفاده قرار بگیرد اين نرم افزار در بخش تحليل خود، ارايه مدل و طيف وسيعي از منحني ها را جاي داده است امروزه از این نرم افزار حرفه ای در حوزه های مختلف کنترل کیفیت و طراحی محصول به صورت ویژه استفاده میشود از دیگر قابلیت های این نرم افزار امکان مشاهده خروجی بدست آمده از این نرم افزار در سایر برنامه های طراجی آزمایش هست به این صورت که به راحتی میتوان دیزاین اکسپرت را به سایر نرم افزارها لینک کرد محیط گرافیکی بسیار حرفه ای که قابلیت نمایش خروجی پارامترهای ورودی در طراحی آزمایش دارد از دیگر قابلیت های این نرم افزار است.

 

کاربردهای نرم افزار دیزاین اکسپرت

  • توانایی ایجاد تغییرات هدفمند در ورودی‌های یک فرآیند
  • قابلیت ایجاد و تغییرات هدفمند بر روی پارامترها 
  • مناسب برای طراحی آزمایش انواع محصولات
  • تحلیل پارامترهای موثر بر فرآیند و تفسیر نتایج
  • ترسیم انواع جداول ، نمودارها به صورت دوبعدی و سه بعدی 

 

انجام پروژه دیزاین اکسپرت با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه های دیزاین اکسپرت با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه دیزاین اکسپرت به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه طراحی آزمایش با دیزاین اکسپرت دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه دیزاین اکسپرت چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه دیزاین اکسپرت خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه دیزاین اکسپرت وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه دیزاین اکسپرت منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری دیزاین اکسپرت

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه دیزاین اکسپرت در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های دیزاین اکسپرت به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی دیزاین اکسپرت تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های دیزاین اکسپرت انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه دیزاین اکسپرت موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده دیزاین اکسپرت

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه دیزاین اکسپرت به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه دیزاین اکسپرت من چقدر می باشد ؟؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه دیزاین اکسپرت در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

هزینه انجام پروژه دیزاین اکسپرت با توجه به زمان آن چقدر است؟ چگونه از تضمین قیمت پروژه در متلب پروژه مطمئن شویم؟

هزینه انجام پروژه دیزاین اکسپرت با توجه به زمان و حجم پروژه متغیر است. با این وجود در متلب پروژه بهترین قیمت ممکن را با توجه به کیفیت انجام آن به شما ارائه می دهیم.

نحوه ثبت سفارش برای انجام پروژه دیزاین اکسپرت در متلب پروژه چگونه است؟ آیا راه های ارتباطی دیگری نیز وجود دارد؟

برای ثبت سفارش در متلب پروژه می توانید مستقیما از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت اقدام کرده و یا از طریق کانال تلگرام و واتساپ اقدام نمایید.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه