انجام پروژه های دیزاین اکسپرت

انجام پروژه های دیزاین اکسپرت ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار دیزاین اکسپرت توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های دیزاین اکسپرت میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به آیدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های دیزاین اکسپرت خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه دیزاین اکسپرت در تمامی مقاطع بر عهده و با کمترین قیمت تحویل شما دهد.

هزینه پروژه دیزاین اکسپرت در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

دیزاین اکسپرت چیست ؟

دیزاین اکسپرت یا Design Expert یکی از قوی ترین نرم افزارهای صنایع در حوزه بهینه سازی عملیات می باشد که کاربرد اصلی آن در طراحی آزمایش است. انجام پروژه های دیزاین اکسپرت کاربرد فراوانی در طراحی و تحليل آزمايش دارد. هدف از طراحی دیزاین اکسپرت طراحی آزمایشها برای بهبود کنترل کیفیت در واحدهای تولیدی می باشد. دیزاین اکسپرت همچنین توانایی ارايه مدل و طيف وسيعي از منحنی ها را دارد. یکی از ویژگی های دیزاین اکسپرت ارائه نمودارهای گرافیکی برای تحلیل مولفه ها در طراحی آزمایش ها می باشد. این نرم افزار دارای قابلیت های فراوانی از جمله انجام فرآیندهای طراحی ، بهینه سازی محصولات ، قابلیت رسم نمودارهای مختلف را دارا می باشد.

دیزاین اکسپرت قبلا در حوزه شیمی مورد استفاده قرار میگرفت ولی بعدا در زمینه های آماری و صنایع نیز مورد بهره برداری قرار گرفت. آزمایش های بدست آمده هر چه دارای نتایج دقیق تر و با کیفیت تر باشند به همان میزان نیست درصد خطا در محیط واقعی پایین می آید نمونه اولیه طراحی ازمایش ها و اهمیت ان در خط تولید بسیاری از صنایع گوناگون می باشد که تمامی مولفه ها ، پارامترهای مورد نیاز را به صورت کامل دریافت کرده در صورت دریافت بهترین جواب از طراحی آزمایش مدار تولید شروع میشود در نرم افزار حرفه ای دیزاین اکسپرت به راحتی می توان پارامتر های معنادار را در صورت وجود مشاهده و چگونگی مدل سازی دقیق ترین نتایج را بررسی نمود. این قابلیت می توان برای اطمینان بخشی لازم برای ارائه و انتشار یافته های خود فراهم کرد. همچنین داشتن محیط گرافیکی بسیار حرفه ای برای تجسم و مدل سازی پارامترها در فرآیند طراحی آزمایش یکی دیگر از ویژگی های بارز این نرم افزار است.

 

ما چه نوع پروژه های دیزاین اکسپرت رو میتوانیم انجام بدهیم ؟

انجام پروژه با نرم افزار دیزاین اکسپرت Design Expert

انجام پروژه دیزاین اکسپرت Design Expert صنایع

انجام پروژه طراحی آزمایش با دیزاین اکسپرت 

انجام پروژه درسی دیزاین اکسپرت

 

انجام پروژه دیزاین اکسپرت

 

مهم ترین بخش های نرم افزار دیزاین اکسپرت

1-  بخش طراحی آزمایش : با استفاده از این بخش، می توانید انواع آزمایش های مختلف را طراحی کنید هدف از این بخش بهینه کردن عملیات می باشد.

 

2- تحلیل داده ها:  این بخش که از مهم ترین قسمت های نرم افزار دیزاین اکسپرت است شامل ابزارهای مختلفی برای تحلیل داده های حاصل از آزمایش های طراحی شده است. با استفاده از این بخش میتواند تحلیل داده های مختلف را به صورت گرافیکی و نموداری مشاهده نمایید

 

3-  بخش طراحی فرایندهای بهینه: با توجه اینکه یکی از اصلی ترین دلایل نرم افزار دیزاین اکسپرت بهینه کردن فرآینده ها می باشد با استفاده از این بخش، می توانید فرایندهای تولیدی خود را بهبود دهید و بهینه سازی کنید. این بخش شامل ابزارهایی برای بهبود کیفیت محصولات، کاهش هزینه های تولیدی و افزایش بهره وری است.

 

4- آموزش و پشتیبانی: نرم افزار دیزاین اکسپرت دارای قابلیت آموزش و پشتیبانی می باشد. با استفاده از منابع آموزشی رایگان میتوانید به راحتی نحوه استفاده از آن را فرا بگیرید.

 

5- رابط کاربری حرفه ای : نرم افزار دیزاین اکسپرت دارای رابط گرافیکی بسیار مناسب جهت طراحی انواع آزمایش ها و بهینه سازی فرآیندها می باشد

 

ضرورت استفاده از دیزاین اکسپرت در طراحی آزمایش

دیزاین اکسپرت نرم افزاری کاربردی در طراحی انواع آزمایش ها در رشته صنایع است امروزه طراحی آزمایش ها جهت افزايش بهره وري و بهينه سازي عمليات استفاده میشود طراحی آزمایش های مناسب علاوه بر کاهش وقت و هزینه باعث افزایش کیفیت در واحدی های تولیدی نیز خواهد شد این نرم افزار ابزارهای قدرتمندی را برای ارائه یک آزمایش ایده آل و بهینه برای متغیر های و پارامتر ها را فراهم می کند ، طراحی آزمایشات جهت بررسی و توسعه کنترل های آماری در زمینه کنترل کیفیت برای متخصصان حائز اهمیت است دیزاین اکسپرت با داشتن ابزارها و کتابخانه های میتواند انواع خطاها در واحدهای تولیدی را کاهش داده و موجب بهبود فرآیند تولید شود.

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه مهندسی صنایع 

انجام پروژه ونسیم 

انجام پروژه سیپلکس

انجام پروژه مکس کیودا 

انجام پروژه گمز

انجام پروژه msp

سفارش پروژه spss

سفارش پروژه لیزرل

سفارش پروژه ساس

انجام پروژه اکسپرت چویس 

انجام پروژه آنالیز حساسیت

انجام پروژه لینگو

انجام پروژه ahp

انجام پروژه نرم افزار پریماورا 

اهمیت نرم افزار دیزاین اکسپرت در چیست ؟

 دیزاین اکسپرت نرم افزار حرفه ای در مهندسی صنایع و جهت بررسی آزمایشات کنترل کیفیت می باشد که عمده استفاده آن در انجام پروژه های طراحی آزمایش می باشد. هدف از طراحی آزمایش اعتبار سنجی داده ها و کسب ارزش واقعی داده می باشد که باید در فرآیندهای آزمایشگاهی و قبل از طراحی محصول مورد استفاده قرار بگیرد اين نرم افزار در بخش تحليل خود، ارايه مدل و طيف وسيعي از منحني ها را جاي داده است امروزه از این نرم افزار حرفه ای در حوزه های مختلف کنترل کیفیت و طراحی محصول به صورت ویژه استفاده میشود از دیگر قابلیت های این نرم افزار امکان مشاهده خروجی بدست آمده از این نرم افزار در سایر برنامه های طراجی آزمایش هست به این صورت که به راحتی میتوان دیزاین اکسپرت را به سایر نرم افزارها لینک کرد محیط گرافیکی بسیار حرفه ای که قابلیت نمایش خروجی پارامترهای ورودی در طراحی آزمایش دارد از دیگر قابلیت های این نرم افزار است.

کاربردهای نرم افزار دیزاین اکسپرت

 • توانایی ایجاد تغییرات هدفمند در ورودی‌های یک فرآیند
 • قابلیت ایجاد و تغییرات هدفمند بر روی پارامترها 
 • مناسب برای طراحی آزمایش انواع محصولات
 • تحلیل پارامترهای موثر بر فرآیند و تفسیر نتایج
 • ترسیم انواع جداول ، نمودارها به صورت دوبعدی و سه بعدی 

 

مراحل انجام پروژه دیزاین اکسپرت در متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه دیزاین اکسپرت توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه دیزاین اکسپرت براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه دیزاین اکسپرت توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی ۷۲ ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه دیزاین اکسپرت با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه دیزاین اکسپرت با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه دیزاین اکسپرت به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه دیزاین اکسپرت دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه دیزاین اکسپرت چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه دیزاین اکسپرت خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه دیزاین اکسپرت وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه دیزاین اکسپرت منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری دیزاین اکسپرت

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه دیزاین اکسپرت در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های دیزاین اکسپرت به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه دانشجویی دیزاین اکسپرت تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های دیزاین اکسپرت انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه دیزاین اکسپرت موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده دیزاین اکسپرت

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه دیزاین اکسپرت به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه دیزاین اکسپرت من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه دیزاین اکسپرت در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه