انجام پروژه های اکسل

انجام پروژه های اکسل ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار اکسل توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های اکسل میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به ایدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های اکسل خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه اکسل در حوزه برنامه نویسی با اکسل، فرمول نویسی با اکسل، پروژه اکسل حسابداری ، انجام تمرینات اکسل در تمامی مقاطع بر عهده و با کمترین قیمت تحویل شما دهد.

هزینه پروژه اکسل در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

اکسل چیست ؟

اکسل یا Excel یکی از قوی ترین نرم افزارهای ماکروسافت در حوزه ثبت داده های عددی، متنی و آماری می باشد و کاربرد اصلی آن در حسابداری و ساماندهی داده ها می باشد. انجام پروژه های اکسل کاربرد فراوانی در انجام اموارات حسابداری ، رسم نمودارها و انجام محاسبات سنگین دارد. هدف از طراحی اکسل دسته بندی٬ محاسبه و نمایش داده ها می باشد. اکسل همچنین توانایی انجام کلیه فرآیندهای حسابداری را دارا میباشد. اکسل قابلیت های مختلفی از جمله  محاسبات ریاضی ، مسائل آماری ، عملیات حسابرسی ، ترسیم نمودارها، جمع‌آوری و مرتب‌سازی و پردازش اطلاعات دارد. اکسل همچنین دارای ویژگی فرمول نویسی می باشد که با کمک آن میتوان انواع محسابات و عملیات روزانه را به صورت خودکار انجام داد. نرم افزار اکسل بیشترین استفاده در میان حسابداران و کارشناسان امور مالی دارد و با ابزارهای مختلف در آن میتوانید عملیات ذخیره ، تحلیل و محاسبه کلیه امورارت مالی را انجام دهید. اکسل به عنوان یک ابزار کاربردی در حوزه های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد و مخاطب استفاده از آن افراد با مشاغل گوناگون هستند اکسل طوری طراحی شده است که حتی افراد مبتدی نیز بتوانند از آن به راحتی استفاده نمایند اکسل کاربرد فراوانی در ساخت جداول ، نمودارها و مدیریت صفحات گسترده دارد. اکسل را میتوان دیتابیس محلی برای شرکت ها و مراکز تجاری هم دانست که قادر هست تمامی اطلاعات آماری مربوط به پرسنل خود در آن وارد کرده و ذخیره نمایند ویژگی های ممتایز فرمول نویسی در اکسل باعث میشود هر برنامه دلخواه در اکسل برنامه نویسی نمایید به عنوان مثال می توانید سیستم حقوق و دستمزد را برای پرسنل تعریف کنید.

 یکی از مهم ویژگی های اکسل در حسابداری و امور مالی می باشد با اکسل و ایجاد صفحات گسترده میتوان تمام عملیات مربوط به نیازهای شرکتی و سازمانی را رفع نمود شاید بتوان به قطعیت اعلام کرد تمام امورات حسابرسی را میتوان با این نرم افزار قدرتمند انجام داد و دیگر نیازی به صرف هزینه اضافی برای خرید سایر برنامه نمی باشد همچنین میتوان با استفاده از داده های موجود در اکسل انواع نمودار های مختلف از جمله نمودار فراوانی و تحلیل های مختلف را ترسیم کرد و به عنوان گزارش برای تصمیم گیری در اختیار مدیران قرار داد این برنامه با داشتن انواع ستون ها و ردیف ها وسیله ای برای مدیریت بهتر دیتا را برای کاربران فراهم میکند با استفاده از اکسل قادر خواهید بود کلیه فعالیت های روزمره خود را مدیریت نمایید.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های اکسل را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه اکسل در ویژوال بیسیک

انجام حل دستی در اکسل

انجام محاسبات در اکسل

انجام پروژه اکسل صنایع

انجام پروژه فرمول نویسی با اکسل

انجام برنامه نویسی با اکسل

 

مراحل کار با اکسل 

1. ایجاد و تنظیم صفحه کار: در گام اول باید صفحه گسترده ای که قرار است بر روی آن کار شود را ایجاد گنید

 

2. انجام محاسبات و فرمول نویسی: در گام دوم باید فرمول‌های مورد نیاز خود را نوشته و محاسبات موردنظر را متناسب با خواسته خود انجام دهید.

 

3. ایجاد گراف‌ها و نمودار‌ها: در گام سوم باید با توجه به داده های موجود نمودارها و گراف های خود را ترسیم نمایید

 

4. فرمت‌ بندی جداول : در گام چهارم می بایست برای زیباتر کردن نحوه استقرار داده ها در اکسل از فرمت های بندی مورد نظر استفاده نمایید

 

5. ایجاد چارت‌ ها : یکی از مم ترین بخش ها در اکسل ایجاد چارت های سازمانی و شرکتی است در گام پنجم می بایست با توجه به نوع داده های خود چارت های مورد نظر را ایجاد نمایید

 

6. ذخیره فایل اکسل : در گام آخر باید فایل ایجاد شده را یک بار به طور کامل مشاهده کرده و در صورت نیاز به اصلاح ، بازبینی های لازم انجام شود و در نهایت میتوانید آنرا ذخیره کنید

 

 

لزوم استفاده از نرم افزار اکسل در حل مسائل حسابداری

رشته حسابداری برای انجام اموارات حسابرسی به شدت نیازمند نرم افزار های است که بتواند محاسبات مربوطه را انجام دهد این محاسبات به صورت دستی عملا قابل انجام نیست اکسل نرم افزاری است که برای این منظور طراحی شده است بسیاری از گزارش های مالی از این نرم افزار استخراج میشود و به راحتی میتوانید پیچیده ترین محاسبات مالی با نوشتن تنها چند تابع در اکسل انجام میشود همچنین محاسبات ریاضی و امکان خروج سربرگ ، رسم سند ،رسم نمودار که از ضروریات عملیات حسابداری است در اکسل در کمترین زمان انجام میشود. نرم افزار اکسل ابزار اصلی و کاربردی در اکثر شرکت های حسابداری است که از آن برای پیش‌بینی و میزان رشد سالیانه شرکت استفاده می‌شود، و همچنین کمک به تصمیم گیران برای تغییر سیستم مالی شرکت است که به چه چیزهایی نیاز دارد و چه تغییراتی باید اعمال شود، اکسل همچنین به کاربران امکان می‌دهد که تحلیل‌های کیفی سنگین انجام دهند، و این یکی از دلائلی است که تا به این اندازه در صنعت حسابداری و امور مالی با ارزش تلقی می‌شود.

 

سایر فعالیت های مرتبط در متلب پروژه 

انجام پروژه حسابداری 

انجام پروژه پاورپویت

انجام پروژه لاتکس

انجام پروژه ویزیو

 

مهم ترین بخش های نرم افزار اکسل 

1. بخش فرمول‌ نویسی: این بخش از نرم افزار اکسل برای انجام محاسبات ریاضی و آماری بر روی داده‌ ها استفاده می‌شود.

 

2. بخش جداول: این بخش از نرم افزار اکسل برای ساخت جداول آماری ماننده جداول پیوسته ، رگرسیون استفاده می‌شود. کرد.

 

3. بخش نمودارها: از کاربردی ترین بخش های نرم افزار اکسل است که برای ایجاد انواع نمودار در فرمت های مختلف ایجاد میشود

 

4. بخش فیلترها: با توجه به اینکه در نرم افزار اکسل با حجم بسیار زیادی از داده ها مواجه هستیم با فیلتر کردن داده ها میتوان عملیات مرتب کردن داده ها را انجام داد 

 

5. بخش ترکیب داده‌ ها: با استاده از این بخش میتوان داده های با فرمت های یکسان را با هم ترکیب کرد تا حجم داده های اکسل کاهش یابد.

 

6. بخش مرتب‌ سازی: در این بخش از نرم افزار اکسل مرتب سازی داده ها براساس چندین متغیر صورت میگیرد 

 

7. بخش جستجو : از دیگر بخش های کاربردی در اکسل که برای جستجو انواع داده مود استفاده قرار میگیرد

 

9. بخش چاپ و دخیره: این بخش برای چاپ داده‌ ها و ارائه خروجی ها در نرم افزار اکسل استفاده می‌شود

 

اهمیت استفاده از نرم افزار اکسل در چیست ؟

اهمیت استفاده از اکسل امروزه بر کسی پوشیده نیست اکسل شامل حجم زیادی از تابع های مالی و محاسباتی می باشد که نیاز بسیاری از کاربران در زندگی امروزی است تمامی افراد که به نحوی با داده سرکار دارند باید استفاده از اکسل را فرا بگیرند این نرم افزار نیاز به دانش تخصصی ندارد در بسیاری از مصاحبه های کاری تسلط بر نرم افرار اکسل یک ضرورت محسوب میشود اهمیت اکسل در محاسبه و تحلیل حجم عظیمی از اطلاعات می باشد این برنامه به شما این امکان را میدهد که حجم عظیمی از اطلاعات را پشت سر هم وارد و آن را تفسیر کنید اکسل به جرات از کاربردی ترین نرم افزارها برای بسیاری از کارمندان می باشد اکسل دارای ویژگی های بسیار زیادی است از فرمول نویسی ، برنامه نویسی گرفته یا کلیه امورات حسابداری و محاسباتی توسط اکسل انجام میشود یکی از اصلی ترین قابلیت های این نرم افزار انجام کلیه محاسبات حسابداری و انجام و محاسبه امورات مربوط به مالی می باشد. 

 

ویژگی های نرم افزار اکسل 

 1. قابلیت ایجاد و ذخیره انواع داده ها با فرمت مختلف
 2. توانایی انجام کلیه های کارهای حسابداری و مالی 
 3. قابلیت فرمول نویسی در اکسل 
 4. توانایی ایجاد پایگاه داده مختلف در شیت های متنوع
 5. توانایی اتصال و استفاده از خروجی اکسل در سایر برنامه های مالی 

 

مراحل انجام پروژه اکسل در متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه اکسل توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه اکسل براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه اکسل توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

 

سفارش پروژه اکسل با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه های اکسل با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه اکسل به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه دانشجویی اکسل دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه اکسل چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه اکسل خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه اکسل وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه اکسل منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری اکسل

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه اکسل در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های اکسل به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در انجام پروژه اکسل حسابداری تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید.

 

زمان پشتبانی از پروژه های اکسل انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه اکسل موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده اکسل

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه اکسل به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه اکسل من چقدر می باشد ؟؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه اکسل در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه