انجام پروژه راینو

انجام پروژه راینو ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار راینو توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های راینو میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به آیدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های راینو خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه ۱۰ ساله آمادگی دارد آمادگی دارد انجام پروژه های راینو را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما دهد.

هزینه پروژه راینو در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

راینو چیست؟

راینو یا Rhinoceros 3D یکی از قوی ترین نرم افزارهای معماری در حوزه مدل سازی سه بعدی و شکل دهی دقیق به احجام می باشد و کاربرد اصلی آن در طراحی اشکال با هندسه های پیچیده است. انجام پروژه های راینو نقش مهمی در طراحی و مدل‌سازی سه بعدی حجم های پیچیده، طراحی صنعتی، رسم فرم های پیچیده و همچنین جواهرسازی به وسیله کامپیوتر دارد. هدف نهایی از طراحی راینو ارائه نرم افزاری جامع جهت مدل سازی سه بعدی و طراحی اشکال با هندسه پیچیده می باشد. نرم افزار راینو قابلیت‌های فراوانی برای طراحان و مهندسان از جمله مدلسازی ، طراحی سه بعدی، طراحی اشکال پیچیده، استفاده از  ابزارهای مدل سازی دقیق، تحلیل و شبیه سازی، ابزارهای تجسم و رندرینگ با کیفیت بالا فراهم میکند، با استفاده از راینو میتوانید پیچیده ترین اشکال هندسی را به راحتی مدل سازی کنید فرم واقعی به اشکال بدهید و از طراحی چهره ها و پدیده ها در محیط این نرم افزار لذت ببرید.

یکی از اصلی ترین کاربردهای نرم افزار راینو در طراحی انواع طلا و جواهرات می باشد همچنین با استفاده از راینو میتوانید به فضای غیر واقعی اشکال واقعیت مجسم ببخشید و با استفاده از لیزرهای سه بعدی جسم طراحی شده را پرینت بگیرید. با استفاده از این نرم افزار، معماران می‌توانند طرح‌های خود را با دقت بالا و به صورت سریع و کارآمد انجام دهند. همچنین، راینو امکانات بسیاری برای تجزیه و تحلیل و محاسبه اطلاعات فنی مانند حجم، مساحت، وزن را فراهم می‌کند.با توجه به اینکه راینو قابلیت طراحی اشکال پیچیده را دارد، در طراحی ساختمان‌هایی با شکل‌های منحنی و پیچیده مانند سقف‌های برج‌ها و ساختمان‌های فضایی، استفاده از این نرم افزار ضروری است. همچنین، در طراحی لوازم دکوراسیون داخلی، به طور مثالل طراحی چراغ‌های دکوراتیو، راینو می‌تواند به عنوان یک ابزار قدرتمند برای طراحی این اشکال پیچیده مورد استفاده قرار گیرد..

امروزه راینو بیشترین استفاده را مهندسی معماری دارد. انجام راینو معماری موجب ساخت مدل های سه بعدی پیچیده خواهد شد. یکی از از ویژگی های مهم نرم افزار راینو استفاده از خطوط نربز برای تولید هندسه برای طراحی شکل های خیلی پیچیده در حجم کم می باشد. این نرم افزار از مدل سازی ریاضی برای خلق تصاویر و اشکال با حجم پیچیده استفاده می نماید. راینو از یک سیستم ریاضی بسیار قدرتمند برای رسم منحنی در محیط های گرافیکی استفاده میکند از نرم افزار راینو در صنایع مختلف هوافضا ، کشتی سازی و مدل سازی اجسام سه بعدی نیز استفاده فراوان میشود راینو دارای محیط کاربری بسیار شیک و جذاب و بسیار آسان می باشد که کافی ست اجسام مورد نظر خود را به محیط اصلی کشیده و طراحی را شروع کنید یکی از ویژگی های بسیار مهم در نرم افزار راینو که آن را نسبت به سایر نرم افزارها متمایز میکند استفاده از پلاگین های مختلف می باشد که کار را برای استفاده کاربران بسیار راحت کرده است این پلاگین ها در محیط راینو قابلیت اتصال به سایر برنامه های معماری مانند گرس هاپر را نیز خواهد داشت که در سایر نرم افزارها چنین قابلیتی وجود ندارد در حقیقت میتوان گفت راینو یک نرم افزار چند بخشی و چند وجهی می باشد پلاگین های مختلف راینو مانند انیمیشن ، رندر ، طراحی جواهرات ، طراحی بنده های کشتی همگی در این نرم افزار که در نسخه های مختلف تعبیه شده است از اصلی ترین ویژگی های آن می باشد بسیاری از کاربران که فضایی مدل سازی را تازه شروع کرده اند نیاز به یک برنامه تخصصی بسیار کامل دارند به جرات میتوان گفت راینو پاسخ گویی همه نیازهای آنها خواهد بود.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های راینو را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه با نرم افزار راینو

انجام پروژه مدل سازی با راینو

انجام پروژه طراحی با راینو

انجام پروژه طراحی جواهرات با راینو

 

مراحل مدل سازی در نرم افزار راینو

1- ایجاد مساحت کاری: در مرحله اول باید مساحت کاری خود را در نرم افزار Rhino ایجاد کرد . این مساحت معمولا به صورت یک صفحه ساده با ابعاد  و اندازه دلخواه است.

 

2- ایجاد شی: در گام دوم باید شی را ایجاد کنید برای ایجاد شی، برای این منظور می توانید از ابزارهای مختلف نرم افزار Rhino استفاده کنید. به عنوان مثال، می توان با استفاده از خطوط و دایره ها، یک شکل ساده را ایجاد کرد

 

3- ویرایش شی: در گام سوم پس از ایجاد شی، می توان آن را ویرایش کرد. به عنوان مثال، می توان اندازه، شکل و جهت آن را تغییر داد.

 

4- ایجاد سطوح: در گام چهارم باید سطوح مورد نظر خود را ایجاد کنیم با استفاده از ابزارهای نرم افزار Rhino، می توانیم سطوح مختلف را ایجاد کنید. مثلا می توان با استفاده از خطوط، یک سطح مربعی را ایجاد کرد.

 

5- ایجاد مدل سه بعدی: در گام پنجم پس از ایجاد سطوح، می توان با استفاده از ابزارهای نرم افزار Rhino، آن ها را به یکدیگر متصل کرده و یک شی سه بعدی ایجاد کرد.

 

6- ویرایش سه بعدی: این گام مهم قسمت از مدل سازی در راینو می باشد و پس از ایجاد شی سه بعدی، می توان آن را ویرایش کنید. برای مثال، می توانید اندازه، شکل و جهت آن را تغییر داد.

 

7- ذخیره مدل و مشاهده نتایج: پس از پایان مدل سازی، می توانید مدل خود را در فرمت های مختلف ذخیره کرده و نتایج حاصل از شبیه سازی را مشاهده کرد.

 

معرفی پلاگین های مهم در نرم افزار Rhino

1- Grasshopper: یک از مهم ترین و اصلی ترین پلاگین های مورد استفاده برای راینو که به کاربر اجازه میدهند که الگوریتم ها و مدل های پیچیده را ایجاد کرده و با آنها تعامل داشته باشد.

2- V-Ray: یک پلاگین قدرتمند برای رندرینگ و تولید تصاویر واقع‌گرایانه در نرم افزار راینو می باشد.

3- Paneling Tools: این پلاگین به شما ابزارهای لازم برای طراحی و ساخت ساختمان های پوسته ای و سطوح منظم در راینو را فراهم می‌کند.

4- T-splines: یکی دیگر از پلاگین های موجود در راینو می باشد که برای ایجاد سطوح منحنی و مناسب برای طراحی شیب دار و منحنی در استفاده میشود

5- RhinoCAM: این پلاگین در نرم افزار راینو برای اجرای عملیات CNC بر روی مدل های سه بعدی استفاده میشود

6- RhinoNest: یک پلاگین در راینو برای بهینه سازی قطعات و جاسازی بهینه آنها بر روی صفحات مواد استفاده میشود

7- Weaverbird: یک پلاگین بسیار کاربری در راینو می باشد که برای ایجاد ساختار های مشبک و سطوح پیچیده استفاده منیشود.

 

ضرورت استفاده از نرم افزار راینو در طراحی اشکال سه بعدی

طراحی محصول و ایجاد مدل های اشکال با هندسه پیچیده نیاز به نرم افزارهای تخصصی دارد که راینو برای این منظور طرحی شده است اشکالی که دارای پیچیدگی های خاص هستند با نرم افزارهای دیگر طراحی قابل پیاده سازی نیست راینو با داشتن ابزارهای فراوان ریاضی میتواند هندسه هر مدلی را به راحتی طراحی کرده و با استفاده از کنار هم قرار دادن خطوط ممتد که با این استفاده از این روابط بدست آمده است هر مدل پیچیده ای را طراحی کنند. نرم افزار راینو از برنامه های معروف در مهندسی معماری است در این نرم افزار به راحتی میتوانید اقدام به طراحی محصول های مختلف نمایید راینو به دلیل امکان فرم پردازی ، دقت بی نظیر در طراحی ، قابلیت مستندسازی انواع مدل ها ، پشتبانی کامل از تمامی فرمت های طراحی دو بعدی و سه بعدی به رقیبی برای نرم افزارهای طراحی سه بعدی تبدیل شده است.

 

مهم ترین بخش های نرم افزار راینو

1- محیط کاربری : این بخش از نرم افزار راینو دارای محیط کاربری حرفه ای می باشد که امکان مدلسازی سه بعدی می باشد.

 

2- موتور رندرینگ : نرم افزار راینو یکی از قوی ترین موتور رندهای دنیا را دارد که به وسیله آن میتوان انواع رندهای سه بعدی و مدل سازی اشکال پیچیده را انجام داد. 

 

3- ابزارهای طراحی : این بخش از راینو شامل ابزارها و المان های مختلف برای طراحی می باشد. 

 

4- پلاگین های قابل توسعه : نرم افزار کاربردی راینو دارای انواع پلاگین ها و افزونه های حرفه ای برای طراحی سه بعدی است یکی از معروف ترین این پلاگین ها گرس هاپر می باشد.

 

5- قابلیت توسعه : این بخش از کاربردی ترین قسمت های نرم افزار راینو می باشد این نرم افزار قابلیت توسعه و تبدیل شدن به نرم افزاری چند جانبه در حوزه معماری دارد.

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه مهندسی معماری

انجام پروژه گرس هاپر

انجام پروژه رویت

انجام پروژه اسکچاپ

انجام پروژه سالیدورک

سفارش پروژه کتیا

سفارش پروژه تری دی مکس

انجام پروژه نقشه کشی صنعتی

سفارش پروژه آرشیکد

سفارش پروژه لومیون

انجام پروژه اتوکد

 

لزوم به کارگیری از نرم افزار راینو در صنایع مختلف 

1- طراحی محصول : یکی از اصلی ترین صنایع که وابستگی بسیار زیادی به نرم افزار راینو دارد طراحی محصول می باشد که از آن برای طراحی یک محصول جدید و فروش برای کسب و کارهای جدید استفاده میشود

 

2- طراحی جواهرات : از دیگر حوزه های کاربردی که از راینو استفاده می نماید طراحی جواهرات استفاده است با توجه به اینکه راینو از مدل ریاضی برای طراحی انواع جواهر استفاده میکند نیاز به استفاده از آن در حوزه طراحی جواهرات همواره احساس میشود.

 

3- طراحی خودرو : نرم افزار راینو قدرت بسیار بالایی در طراحی انواع خودروها دارد. بسیاری از خودروهای جدیدی که میخواهند وارد بازار شود در راینو مدل سازی و طراحی شده سپس وارد بازار میشود.

 

4- ساخت انیمیشن : با استفاده از راینو میتوان انواع انمیشن های کاربردی را طراحی کرد این نرم افزار که قبلا در حوزه طراحی سع بعدی کاربرد داشت توسط مک نیل در سال 2020 توسعه یافت و حوزه ساخت انیمیشن نیز به آن اضافه شد.

 

آشنایی با اجزا و قسمت های مختلف نرم افزار راینو

1- Viewports: این قسمت در نرم افزار راینو نمایشگاهای مختلفی که به کاربر اجازه می‌دهند تا از زوایای مختلف به مدل خود نگاه کند.

2- Toolbars: نوارهای ابزار در راینو که دسترسی سریع به ابزارهای مختلف را فراهم می‌کنند.

3- Command Line: از مهم ترین اجزای نرم افزار راینو است که خط فرمانی که به کاربر اجازه می‌دهد دستورات و عملیات مختلف را وارد کند.

4- Object Properties: این قسمت در راینو پنلی که اطلاعات مربوط به ویژگی‌های شیء‌ها را نشان می‌دهد.

5- Layers:لایه ها بخش بسیار  مهمی از نرم افزار راینو می باشد که  لایه‌های مختلفی که به کاربر اجازه می‌دهند شیء‌ها را در گروه‌های مختلف دسته‌بندی کنند.

6- Rendering Options: این بخش در نرم افزار گزینه‌های مختلف برای تنظیم و بهینه‌سازی رندرینگ و تصویرسازی.

7- Grasshopper: از مهم ترین پلاگین های موجود در راینو است و پلاگینی است که به کاربر اجازه می‌دهد الگوریتم‌های پیچیده و پیشرفته را برای طراحی و مدلسازی استفاده کند.

 

وظایف کاربردی نرم افزار Rhino در حالت کلی به صورت زیر تعریف میشود

1- ایجاد مدل‌های سه بعدی دقیق و واقع‌گرایانه از مهم ترین وظایف راینو می باشد.

2- طراحی ساختارهای پیچیده و شکل‌های هندسی مختلف از دیگر وظایف کاربردی در راینو است.

3- تحلیل و شبیه‌سازی مدل‌های سه بعدی از دیگر وظایف برنامه قدرتمند راینو می باشد.

4- ارائه و تجسم سه بعدی محصولات و پروژه‌ها در این نرم افزار به راحتی انجام میشود.

5- همکاری و تبادل اطلاعات و همچنین ارتباط با سایر نرم‌افزارها از جمله اتوکد و رویت

6- ایجاد نقشه‌های فنی و تولید فایل‌های خروجی برای تولید و ساخت محصولات مختلف در راینو به سهولت انجام میشود.

 

اهمیت نرم افزار راینو در چیست ؟

راینو یکی از ابزارهای بسیار حرفه ای و قدرتمند در مدل سازی سه بعدی و طراحی اشکال با هندسه های پیچیده می باشد راینو از مدل سازی ریاضی نربز برای کشیدن اشکال استفاده میکند نربز یک مدل سازی ریاضی می باشد که معمولا در گرافیک کامپیوتری استفاده میشود  راینو در تمامی حوزه های طراحی سه بعدی که اشکال پیچیده دارد قابلیت اجرا دارد برای مثال میتوان به صنایع انگشتر سازی یا ماکت های چند بعدی اشاره کرد که به هیچ وجه به صورت دستی قابلیت شبیه سازی ندارد در این اشکال باید از روش های ریاضی برای بدست آوردن هندسه پیچیده استفاده کرد که راینو از بهترین این ابزارهاست. نرم افزار تخصصی راینو دارای پلاگین های مختلفی برای شبیه سازی انواع حجم های پیچیده مانند انگشتر و طراح های صنعتی می باشد در زمینه طراحی های سه بعدی برای ترسیم انواع طرح ها در حوزه معماری نرم افزار راینو حرف اول را میزند که با بهره گیری از سیستم های قدرتمند ریاضی در مدل سازی و داشتن محیط کاربری بسیار جذاب و آسان توانایی ترسیم هر جسمی را در فضای دو بعدی و سه بعدی دارد.

 

کاربردهای راینو

1- قابلیت استفاده در صنایع خودروسازی

2- توانایی استفاده در صنایع هوافضا

3- طراحی جواهرات و محصولات لوکس

4- طراحی لوازم خانگی و صنایع تزئینی

5- قابلیت استفاده در صنایع بنایی و ساختمانی

6- طراحی انواع قایق‌ ها و شناورهای دریایی

 

مراحل انجام پروژه راینو

  1. ارسال پروژه راینو از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه دانشجویی راینو توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه راینو براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه راینو توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه راینو در کدام شهر و استانها انجام پذیر است؟

یکی از مشکلات گسترده ای که بیشتر کاربران و دانشجویان با آن مواجه هستند آن است که موسسات و سایت های انجام کار تنها در یک شهر خاص متمرکز شده و دارای شعبه می باشند و این امر باعث میشود که کاربر نتواند هماهنگی های لازم در انجام پروژه راینو داشته باشید این مشکل به طور کامل در متلب پروژه مرتفع شده است و میتوانید در هر شهر و استانی که هستید در کمترین زمان ممکن سفارش خود را ثبت نمایید و با کارشناس همان شهر به صورت آنلاین و لحظه ای در ارتباط باشید. همین موضوع سبب شده است که متلب پروژه کاربران زیادی از سراسر کشور و حتی جهان برای انجام سفارشات متلب پروژه را به عنوان گزینه نهایی انتخاب کنند. هدف از انجام این امر در موسسه متلب پروژه ارتباط هر چه بهتر و دسترسی آسان با کارشناس شهر مورد نظر مشتری می باشد.

 

چه شرایطی برای انجام پروژه با راینو باید مهیا باشد؟

باید به این موضوع دقت داشته باشید که برای انجام پروژه راینو می بابیست دانش و تخصص کافی در حوزه تحصیلات تکمیلی به خصوص کارشناسی ارشد و دکتری داشته باشید. نداشتن دانش تخصصی بالا و همچنین تجربه ناکافی در نهایت منجر به ارائه کیفیت پایین در انجام پروژه خواهد شد. یکی دیگر از نگرانی هایی که مشتریان همواره با آن مواجه هستند نداشتن زمان کافی در انجام پروژه رشته صنابع است و نتیجه این امر منجر به نارضایتی و عدم موفقیت در پروژه خواهد شد. موسسه متلب پروژه دارای تیم تخصصی از بهترین مجریان راینو است که تجربه و تخصص بسیار بالایی در این حوزه دارند و میتوانند پروژه را با کیفیتی که مدنظر شماست تحویل دهند.

 

ضمانت و راه‌ های اعتماد در انجام پروژه راینو

راه های اعتماد به یک موسسه و وب سایت در وجاهت قانونی و کسب مجوزهای لازم برای کسب و کار می باشد متاسفانه در فضای اینترنت با رشد بی سابقه سایت های انجام پروژه راینو مواجه هستیم که هیچ مجوزی برای فعالیت در این حوزه ندارند. نتیجه این اعتماد ناشیانه دریافت کار بی کیفیت و در انتها ناراضی از انجام کار خواهد شد. طبق تجربه 12 ساله متلب پروژه بسیار مشاهده شده است این موسسات به عنوان واسط عمل کرده و سفارش را به سایت های دیگر برونسپاری می نمایند. اولین گام در کسب اعتماد به یک موسسه یا وب سایت انجام تحقیقات و مطالعه نظرات مشتریان می باشد. موسسه متلب پروژه به خود می بالد که تنها گروه انجام پروژه های راینو در ایران است که دارای تیم تخصصی در این زمینه می باشد. در هر لحظه میتواند به صورت آنلاین و در کسری از ثانیه با مجریان متلب پروژه تماس بگیرید و به صورت رایگان خدمات مشاوره ای حرفه ای دریافت کنید.

 

سخن پایانی جهت مشاوره و ثبت نهایی سفارش پروژه راینو

انجام پروژه های راینو همواره یکی از دغدغه های اصلی کاربران و دانشجویان می باشد. یکی از مهمترین وظایفی که به دانشجویان با نرم افزار راینو داده میشود انجام تکالیف و همچنین پروژه های راینو است برای انجام هماهنگی و دریافت مشاوره رایگان و تخصصی میتواند وارد سایت متلب پروژه شوید و از طریق راه های ارتباطی با ما و کارشناسان تماس حاصل فرمایید.

 

 

انجام پروژه راینو با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه راینو با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه راینو به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه راینو دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه راینو چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه راینو خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه راینو وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه راینو منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری راینو

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه راینو در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های راینو به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه دانشجویی راینو تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های راینو انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه راینو موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده راینو

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه راینو به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه راینو من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه راینو در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

ضمانت در انجام پروژه راینو به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه راینو دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

زمان تحویل پروژه راینو چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه راینو خواهد کرد.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه