انجام پروژه های گرس هاپر

انجام پروژه های گرس هاپر

موسسه متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان حرفه ای در انجام پروژه های گرس هاپر این اطمینان را به شما میدهد که مطمئن سایت را برای انجام پروژه گرس هاپر معماری خود انتخاب کرده اید برای ثبت سفارش با شماره ۰۹۱۰۸۳۹۱۳۸۹ تماس بگیرید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه گرس هاپر خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند

متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان ممتاز آمادگی دارد انجام پروژه با نرم افزار گرس هاپر خود را تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت تحویل شما بدهد

هزینه پروژه گرس هاپر در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد

گرس هاپر چیست؟

گرس هاپر یا grasshopper یکی افزونه های بسیار پرکاربرد در نرم افزار راینو می باشد که به صورت پلاگین به این نرم افزار متصل میشود برای استفاده از این نرم افزار باید حتما راینو نسخه 6 به بالا را نصب و اجرا نمایید بسیار گرس هاپر را با نرم افزار اشتباه میگیرند در صورتی که گرس هاپر یک ابزار می باشد یکی از کاربردی های اصلی گرس هاپر طراحی پارامتریک مدل های معماری می باشد که امروزه بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفته است به عنوان مثال میخواهید یک الگوی معماری مشخص در سرتاسر طرح شما استفاده میشود.

میتوانید با استفاده از گرس هاپر روش الگوریتمی مورد نظر خود را طراحی کرده و اجرا نمایید. گرس هاپر یک ابزار برنامه نویسی بصری نیز می باشد به این صورت که بدون داشتن اطلاعات برنامه نویسی و کدنویسی و تنها با کارکردن ابزارها و دکمه ها میتوانید مدل خود را پیاده سازی کنید ابزار گرس هاپر به طراحان کمک میکند تا طراحی فرم های مختلف پارامتریک ، و انجام انواع محاسبات عددی را براساس الگوریتم های مشخص طراحی و پیاده سازی کنید. با استفاده از گرس هاپر میتوانید با برنامه نویسی طراحی های پارامتریک را برای مدل سازی های سه بعدی خود تعریف کنید و با تغییر هر کدام از الگوریتم ها به صورت زنده تغییرات را مشاهده نمایید.

متلب پروژه چه نوع پروژه های گرس هاپر را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه با نرم افزار گرس هاپر

انجام پروژه کلاسی گرس هاپر

انجام پروژه درسی گرس هاپر

انجام پروژه معماری گرس هاپر

مراحل مدل سازی سازی در گرس هاپر

1- استفاده از ابزارهای پایه : گرس هاپر شامل دومدل ابزارهای پایه و هندسی می باشد ابزارهای پایه از اصول و روابط ریاضی برای ترسیم استفاده می نماید و ابزار هندسی از شامل مفهوم هندسی خاصی هستند گرس هاپر شامل ابزاراهای متنوعی برای طراحی است که پایه ترین ابزارها شامل نقطه ، شعاع دایره و ترسیم دایره می باشد 

2- وارد کردن هندسه : تعریف هندسه دومین گام در طراحی با گرس هاپر است به این منظور باید قبل از طراحی در راینو این هندسه وارد گرس هاپر شود کاربر میتواند همزمان یک یا چندین هندسه را وارد گرس هاپر نماید

3- قابلیت اصلاح داده ها : در صورتی که در گرس هاپر یک خروجی را به چندین ورودی متصل کنید یا اتصلات ورودی و خروجی دارای اشکال باشد میتوانید به مرحله قبل بازگشته و اصلاحات لازم را انجام دهید

4- استفاده از ابزارهای هندسی : ابزارهای هندسی کاربردهای فراوانی در گرس هاپر دارند این ابزارها شامل point ، interpolate است که میتوان انواع نقطه ها را به صورت سه بعدی ترسیم کرد 

5- استفاده از دستورات بولی : این دستورات شال توابعی هستند که خروجی آنها صفر و یک می باشد برای استفاده از این دستور باید از ابزار Boolean استفاده نمایید 

6- تعریف مقادیر عددی : مقادیر عددی استفاده های مختلفی در گرس هاپر دارند این مقادیر برای تعریف مقدار یک پارامتر خاص می باشد که برای این منظور باید از ابزار عدد لغزنده ، و ابزارهای اساتیک پایه استفاده میشود 

7- اجرا و مشاهده خروجی : در گام آخر باید مدل سازی را اجرا کرده و خروجی مشاهده نمایید.

متلب پروژه در حوزه نرم افزارهای کاربردی زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.

انجام پروژه نقشه کشی اتوکد

انجام پروژه رویت

سفارش پروژه معماری

اهمیت نرم افزار گرس هاپر در چیست ؟

افزونه گرس هاپر به طراحان اجازه می‌دهد که بدون نیاز به آموختن برنامه‌نویسی، به روش مبتکرانه‌ای بتوانند در دنیای طراحی به اکتشاف فرم‌های خلاقانه و جدید بپردازند. گرس هاپر از محبوب ترین پلاگین های مورد استفاده در نرم افزارهای معماری می باشد پلاگین گرس هاپر به قدری قدرتمند و تاثیر گذار است که حتی می‌توان ادعا کرد نرم افزار راینو، محبوبیت خود را مدیون گرس هاپر است. این افزونه به طراحان اجازه می‌دهد که بدون نیاز به آموختن برنامه‌نویسی، به روش مبتکرانه‌ای بتوانند در دنیای طراحی به اکتشاف فرم‌های خلاقانه و جدید بپردازند. امروزه قدرت بالای نرم افزار گرس هاپر در مدل سازی ریاضی و شماتیکی اطلاعات نماهای دو بعدی و سه بعدی باعث شده است از کاربردهای اصلی این نرم افزار در استفاده از محیط برنامه نویسی در داخل آن می باشد استفاده از این نرم افزار روز به روز در حال افزایش می باشد یکی از ویژگی های بسیار بارز نرم افزار گرس هاپر قابلیت گرفتن خروجی در آن در سایر نرم افزارها می باشد به این صورت که میتواند خروجی بدست آمده در گرس هاپر را در راینو هم اجرا کرد و خروجی را مشاهده کرد.

 

انجام پروژه های گرس هاپر عموما نیاز به مهارت بالا و تخصص کافی دارد ما تمامی نیازهای شما در این زمینه را به صورت کامل درک کرده ایم و میتوانیم تمامی پروژه های شما در کمترین زمان ممکن به سرانجام برسانیم ،موسسه متلب پروژه تیم تخصصی از بهترین مجریان کشور در این حوزه را در کنار هم جمع آوری کرده است تا خیال شما از بابت سفارش آسوده باشید.

 

ویژگی های گرس هاپر

 1. قابلیت مدل سازی نماهای باز
 2. قابلیت مدل سازی المان های سه بعدی 
 3. توانایی مدلسازی انواع سازه های کششی
 4. دقت بسیار بالا در طراحی با محاسبات دقیق مهندسی و ریاضی
 5. قابلیت اتصال آسان به سایر نرم افزارهای طراحی مانند راینو

 

مراحل ثبت سفارش پروژه در متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه گرس هاپر توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه گرس هاپر براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه گرس هاپر توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه گرس هاپر با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه گرس هاپر با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه گرس هاپر به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه گرس هاپر دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه گرس هاپر چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه گرس هاپر خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه گرس هاپر وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه گرس هاپر منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری گرس هاپر

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه گرس هاپر در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های گرس هاپر به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در انجام پروژه دانشجویی گرس هاپر تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های گرس هاپر انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه گرس هاپر موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده گرس هاپر

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه گرس هاپر به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه گرس هاپر من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه گرس هاپر در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

ضمانت در انجام پروژه گرس هاپر به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه گرس هاپر دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

زمان تحویل پروژه گرس هاپر چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه گرس هاپر خواهد کرد.

هزینه انجام پروژه گرس هاپر با توجه به زمان آن چقدر است؟ چگونه از تضمین قیمت پروژه در متلب پروژه مطمئن شویم؟

هزینه انجام پروژه گرس هاپر با توجه به زمان و حجم پروژه متغیر است. با این وجود در متلب پروژه بهترین قیمت ممکن را با توجه به کیفیت انجام آن به شما ارائه می دهیم.

نحوه ثبت سفارش برای انجام پروژه گرس هاپر در متلب پروژه چگونه است؟ آیا راه های ارتباطی دیگری نیز وجود دارد؟

برای ثبت سفارش در متلب پروژه می توانید مستقیما از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت اقدام کرده و یا از طریق کانال تلگرام و واتساپ اقدام نمایید.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه