انجام پروژه های پی سیم

انجام پروژه های پی سیم ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار پی سیم ، انجام پروژه پی سیم برق خود با به صدها متخصص حرفه ای متلب پروژه بسپارید و با کیفیت عالی سفارش خود را تحویل بگیرید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه پی سیم خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند

متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان ممتاز آمادگی دارد انجام پروژه های psim خود را تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت تحویل شما بدهد

هزینه پروژه پی سیم در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

psim چیست ؟

PSIM یا پی سیم یکی از قوی ترین نرم افزارهای در حوزه تحلیل انواع مدارات برق قدرت می باشد که بیشترین استفاده آن در پروژه های مهندسی قدرت می باشد پی سیم با سرعت شبیه‌سازی بالا و رابط کاربری مناسب یک محیط شبیه‌سازی قدرتمند برای پاسخگویی به نیازهای شبیه‌سازی دانشجویان رشته مهندسی برق فراهم می کند یکی از اصلی ترین ویژگی های این نرم افزار استفاده از انواع کتابخانه ها با دیتاشیت کاملا تخصصی برق قدرت می باشد کاربر تنها کافی ست المان مورد نظر خود را انتخاب کرده و به داخل محیط پی سیم وارد نمایید از کنار هم قرار دادن المان ها مختلف مدار دلخواه قدرت در این محیط نرم افزاری آن تشکیل خواهد شد کار با پی سیم بسیار ساده می باشد و هرفرد با هر دانش تخصصی میتواند این نرم افزار را فرا بگیرد به جرات میتوان گفت در تحلیل و شبیه سازی مدارهای قدرت هیچ نرم افزاری اندازه پی سیم قدرت ندارد، نرم افزار شبیه سازی و طراحی برای الکترونیک قدرت ، موتور درایو و شبیه سازی سیستم های پویا با شبیه سازی سریع و محیطی ساده برای کاربران است، PSIM یک محیط قدرتمند و کارآمد برای رفع نیازهای شبیه سازی فراهم می کند.یکی از نرم افزارهای پرقدرت و کم حجم برای شبیه سازی مدارت الکترونیک صنعتی می باشد.

ما چه نوع پروژه های psim رو میتوانیم انجام بدهیم ؟

انجام پروژه با نرم افزار psim

انجام پروژه psim برق

انجام تمرین psim 

انجام پروژه های پی سیم

انجام پروژه کلاسی psim 

مراحل شبیه سازی مدار در نرم افزار پی سیم

1- تعریف مدل : در گام اول باید مدل سیستم قدرت مورد نظر تعریف شود برای این منظور نیاز داریم مولفه های سیستم های قدرت مانند موتور ، ترانسفورماتور ، مبدل و کاهندها ، افزاینده ها تعریف میشود 

2- تعریف پارامترها : در گام دوم باید پارامترهای مدل تعریف شود این پارامترها شامل تعریف مقدار ولتاژ ، جریان ، بارها است

3- وصل کردن مولفه ها : در گام بعدی می بایست مولفه های مختلف را از طریق اتصالات سیمی به هم وصل کرد 

4- مشخص کردن نوع ورودی : در گام چهارم باید ورودی سیستم باید تعریف شود که آیا از نوع جریان باشد یا ولتاژ 

5- مشخص کردن خروجی : در نرم افزار پی سیم باید نوع خروجی که از چه نوعی باشد تعریف شود میتواند جریانی یا ولتاژی یا فرکانسی باشد 

6- اجرا و مشاهده خروجی : در گام آخر باید مدل شبیه سازی و مدار رسم شده در پی سییم را اجرا کرده و نتایج شبیه سازی را مشاهده نمایید 

اهمیت نرم افزار پی سیم در چیست؟

با توجه به قدرت بالای نرم افزار پی سیم در تحلیل و طراحی مدارت رشته قدرت امروزه این نرم افزار کاربردهای فراوانی در مباحث الکترونیک صنعتی پیدا کرده است یکی از قدرت های اصلی نرم افزار پی سیم در مدل سازی جریان های متاوب و همچنین مدل سازی موتور می باشد همجنین از این نرم افزار در لینک کردن شبیه سازی مدارها در انجام پروژه پروتئوس نیز استفاده میشود. نرم افزار پی سیم یک نرم افزار قدرتمند در جهت تحلیل و شبیه سازی مدارات الکترونیک قدرت است. کلیه دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته مهندسی برق می توانند جهت شبیه سازی طراحی های انجام شده در حوزه الکترونیک قدرت و الکترونیک صنعتی از این نرم افزار بهره گیرند همچنین شبیه سازی مدارات توسط پی سیم می تواند کمک شایانی به یادگیری مفهومی دروس الکترونیک صنعتی و الکترونیک قدرت نماید.

 

سایر خدمات مشابه در متلب پروژه 

انجام پروژه کامسول

سفارش پروژه PLC

سفارش پروژه مولتی سیم

سفارش پروژه دیگسایلنت

انجام پروژه EPLAN

 

کاربردهای نرم افزار پی سیم

 1. قابلیت شبیه سازی انواع مدارات الکترونیکی و قدرتی 
 2. دارا بودن ابزارهای متنوع برای شبیه سازی انواع مدارات قدرت
 3. توانایی شبیه سازی حالت گذاری مدار
 4. دارا بودن محیط گرافیکی بسیار جذاب 
 5. راحتی استفاده از ابزارها و قسمت های مختلف این نرم افزار
 6. توانایی برقراری ارتباط با سایر نرم افزار تحلیل مدارهای قدرت

 

مراحل ثبت سفارش پروژه در متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه پی سیم توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه پی سیم براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه پی سیم توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سایر خدمات مشابه در متلب پروژه (ما در حوزه زیر نیز میتوانیم به شما مشاوره تخصصی ارائه دهیم)

انجام پروژه HSPICE

انجام پروژه ltspice

انجام پروژه PSpice

انجام پروژه مولتی سیم

 

انجام پروژه پی سیم با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه پی سیم با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه پی سیم به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه پی سیم دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه پی سیم چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه پی سیم خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه پی سیم وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه پی سیم منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری پی سیم

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه پی سیم در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های پی سیم به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه دانشجویی پی سیم تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های پی سیم انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه پی سیم موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده پی سیم

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه پی سیم به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه پی سیم من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه پی سیم در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

هزینه انجام پروژه پی سیم با توجه به زمان آن چقدر است؟ چگونه از تضمین قیمت پروژه در متلب پروژه مطمئن شویم؟

هزینه انجام پروژه پی سیم با توجه به زمان و حجم پروژه متغیر است. با این وجود در متلب پروژه بهترین قیمت ممکن را با توجه به کیفیت انجام آن به شما ارائه می دهیم.

نحوه ثبت سفارش برای انجام پروژه پی سیم در متلب پروژه چگونه است؟ آیا راه های ارتباطی دیگری نیز وجود دارد؟

برای ثبت سفارش در متلب پروژه می توانید مستقیما از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت اقدام کرده و یا از طریق کانال تلگرام و واتساپ اقدام نمایید.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه