انجام پروژه کتیا Catia

انجام پروژه کتیا Catia
5 (100%) 3 votes

انجام پروژه کتیا Catia توسط گروه متلب پروژه با قیمت دانشجویی و در زمان کم انجام میشود برای سفارش انجام پروژه کتیا میتوانید با 09039549884 تماس بگیرید در بسیاری از موارد مشاهده میشود دانشجویان در انجام پروژه های کتیا خود مشکل دارند و به دنبال یک جای مطمئن برای انجام پروژه کتیا خود هستند متلب پروژه با بهترین اساتید ایران آمادگی دارد کلیه پروژه های کتیا را با بهترین کیفیت بر عهده گرفته و تحویل شما بدهد.

 .نرم افزار کتیاCatia نرم افزاری قدرتمند برای طراحی وشبیه سازی به کمک کامپیوتر ( CAD )، مهندسی ( تحلیل ) به کمک کامپیوتر ( CAE ) و ساخت به کمک کامپیوتر ( CAM ) از سیستمهای مطرح روز دنیا در صنایع هوافضا ( هواپیما سازی )، دریائی، عمران (ساختمانی)، خودرو سازی، طراحی سازه عمران ، ادوارات صنعتی، کارخانه های لوازم خانگی و … که از این نرم افزار در پرسه های طراحی صنعتی خود استفاده می کنند.

گروه متلب پروژه با بهره گیری از مجرب ترین مجریان کتیا ایران آمادگی دارد کلیه پروژه های کتیا را با بهترین کیفیت انجام داده و تحویل شما بدهد

کارشناسان کتیا گروه متلب پروژه از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما خواهند بود و با دادن گزارش کامل شما را از سایت های دیگر بی نیاز خواهند کرد

 

آشنایی با نرم افزار کتیا 

نرم افزار CATIA – مخفف Computer Aided Three-dimensional Interactive Application – یک نرم افزار طراحی همه جانبه است که شامل انواع طراحی های CAD، CAE، CAM، PLAM و 3D می باشد. برای آشنایی با طراحی های مختلفی که در مهندسی مکانیک مورد استفاده قرار می گیرد، این نرم افزار برای اولین بار تحت نام CATI در سال 1977 توسط شرکت فرانسویی دسورت که در واقع یک شرکت طراحی و ساخت هواپیماست، برای طراحی جت نظامی ارائه شد و طی اخذ قرارداد دسورت با شرکت IBM، این شرکت اقدام به تولید و توسعه نرم افزارهای طراحی مهندسی کرد. در سال 1981 نرم افزار کتیا به طور رسمی معرفی و به بازار عرضه شد

کاربرد نرم افزار کتیا در مهندسی مکانیک

نرم افزار CATIA در مهندسی مکانیک بیشترین کاربرد را دارد ولی قابلیت های فراوان این نرم افزار باعث محبوبیت آن در میان طراحان صنایع مختلف از صنعت هوایی، نظامی، کشتی سازی و اتومبیل گرفته تا تولیدکنندگان وسایل الکتریکی، وسایل منزل و لوازم الکترونیکی شده است.
ناسا و شرکت ایرباس از جمله کاربران شناخته شده این نرم افزار می باشند.

کتیا نرم افزاری است که تمامی پروسه یک پروژه را از طراحی اولیه مفهوم – concept – تا تولید محصول در بر می گیرد. این نرم افزار انواع پروژه ها را با جزییات و به طور دقیق مدیریت و کنترل می کند.

آخرین نسخه این نرم افزار یعنی CATIA V6 بر اساس زبان ++C ارائه شده که تنها بر روی سیستم های عامل ویندوز و Linux قابل اجراست.
قابلیت چندکاربره و تمرکز بر 3D از شاخص ترین ویژگی های ورژن جدید این نرم افزار می باشد.
کتیا در پنج حوزه زیر عرضه شده است:

  • معماری سیستم های کتیا – Catia Systems Architecture
  • طراحی کتیا – Catia Design
  • مهندسی کتیا – Catia Engineering
  • مهندسی سیستم های کتیا – Catia Systems Engineering
  • تولید کتیا – Catia Product Experience

انجام پروژه دانشجویی کتیا

پروژه های دانشجویی کتیا Catia در متلب پروژه توسط مجریان با تجربه ای انجام میشود که سابقه همکاری چندین ساله با گروه متلب پروژه را دارند

سفارش پروژه کیتا خود را به گروه متلب پروژه بسپارید و با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت پروژه خود را تحویل بگیرید

نحوه سفارش پروژه:

برای سفارش انجام پروژه کتیا خود میتوانید از طریق دکمه ثبت سفارش پروژه خود را ثبت نمایید.تمامی پروژه ها در سیستم متلب پروژه ثبت میشوند و پس از بررسی توسط کارگروه تخصصی متلب پروژه اعلام قیمت و زمان خواهد شد.

قیمت انجام پروژه :

قیمت انجام پروژه کتیا با توجه به حجم کار و زمانی که برای انجام آن پروژه باید صرف شود داده میشود و به هیج وجه قیمت های پرت در متلب پروژه داده نمیشود.

زمان تحویل پروژه:

زمان تحویل پروژه کتیا با توجه با زمان درخواستی خوده مشتری تنظیم میگردد و تا حد امکان سعی میشود تا در زمان خواسته شده دانشجو تحویل داده شود.