انجام پروژه های ماکسول

انجام پروژه های ماکسول ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار ماکسول توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، ماکسول پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های ماکسول میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به ایدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های ماکسول خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه ماکسول در حوزه شبیه سازی با ماکسول، تحلیل میدان های الکترومغناطیسی با ماکسول در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با بهترین کیفیت تحویل شما دهد.

هزینه پروژه ماکسول در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

ماکسول چیست؟

ماکسول یا Maxwell یکی از قوی ترین نرم افزارهای برق در حوزه آنالیز میدان های مغناطیسی می باشد که کاربرد اصلی آن در تحلیل میدان مغناطیسی بر پایه روش المان محدود می باشد. انجام پروژه های ماکسول نقش مهمی در در طراحی و شبیه سازی انواع موتورهای الکتریکی ، ترانسفورماتورهای قدرت و سیم‌ پیچ‌ ها دارد. هدف از طراحی ماکسول شبیه سازی انواع پدیده هایی است که با مغناطیس سرکار دارند. ماکسول توانایی شبیه سازی دو بعدی و سه بعدی تمامی دستگاه هایی که با مغناطیس کار میکند را دارا می باشد. ماکسول دارای قابلیت های فراوانی از جمله شبیه‌سازی ادوات مغناطیسی، مدل سازی الکترواستاتیکی،  پیش بینی رفتار دستگاه های الکتریکی و الکترومکانیکی را دارا می باشد. یکی از ویژگی های بارز ماکسول قابلیت بهینه سازی و مدلسازی پارامترهای انواع اداوات برقی می باشد که با الکترومغناطیس سروکار دارد می باشد.از این نرم افزار استفاده میشود به طور کلی از ماکسول در کار دارند استفاده میشود تمامی اجسامی که دارای هسته و سیم پیچ می باشند و بتوانند فضای مغناطیسی ایجاد نمایند استفاده کنند در بسیاری از وسایل و تجهیزات مغناطیسی به دلیل دارا بودن ماهیت هیسترزیس هزینه های بالایی صرف پیاده سازی آنها میشد .

با استفاده از نرم افزار ماکسول میتوانید یک محیط آزمایشگاهی برای شبیه سازی کامل موتور ایجاد نمایید تا در هزینه و زمان صرفه جویی نمایید به جرات میتوان گفت در تحلیل فضای مغناطیسی هیچ نرم افزاری به اندازه ماکسول قدرت ندارد به همین دلیل در بسیاری از محیط ها تولیدی توسط مختصصان استفاده فراوان میشود علت استفاده از نرم افزار ماکسول در شبیه سازی فرآینده های طراحی یک موتور یا الکتروموتور می باشد قبل از این یک وسیله یا تجهیزاتی که بر پایه مغناطیس کار میکند را به قسمت تولید برسانند ابتدا آنها در یک محیط شبیه سازی می نمایید تا خطای موجود در سیستم مشخص شود در کامسول برای رسیدن به حالت همگرا و جواب های بدون خطا از پیشرفته ترین حالت های کدزنی نیز استفاده شده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانیم به جواب های مساله نزدیک شویم.

متلب پروژه چه نوع پروژه های ماکسول را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه با نرم افزار ماکسول

انجام پروژه درسی ماکسول

انجام تمرین ماکسول 

انجام پروژه ماکسول برق

 

انجام پروژه های ماکسول

 

مراحل شبیه سازی در نرم افزار ماکسول 

1- تعریف شرایط مرزی : در مرحله اول باید شرایط مرزی مورد استفاده تعریف شود این شرایط برای تحلیل المان محدود ضروری است شرایط مرزی که در ماکسول اعمال میشود

 • شرایط دریکله
 • شرایط نیومان
 • شرایط مرزی متناوب

2- حل معادلات پارامتر نیرو و گشتاور : در این مرحله بعد باید پارمترهای گشتاور که میتواند هسته یا سیم پیچ باشد را محاسبه کرد

3- اعمال چگالی جریان : گام سوم اعمال جریان چگالی به ماکسول می باشد یک سازه مغناطیسی که میخواهیم در ماکسول شبیه سازی کنیم بعد از مشخص شدن نحوه اعمال چگالی جریان در آن که معمولا در سیم پیچ ها مهم می باشد

4- مرحله مدل سازی و شبیه سازی آهنربای دائم: در این گام باید آهنربای دائم که در یک میدان مغناطیسی قرار گرفته است شبیه سازی شود

5 – مرحله تعیین اندوکتانس سیم پیچی و کویل : با عبور جریان از سیم پیچ  مقاومت سیم‌پیچ یا سلف در برابر تغییر جریان میکند به این حالت اندوکتانس گفته میشود که باید روابط آن محاسبه شود 

6- تحلیل و اجرای نرم مدل : در این قسمت باید مدلی که طراحی شده را اجرا کرد در صورت داشتن خطا ، اصلاحالات لازم انجام شود.

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه نرم افزار ETAP

انجام پروژه شبیه سازی با دیگسایلنت

انجام پروژه pscad

انجام پروژه PowerWorld Simulator

انجام پروژه EMTP

انجام پروژه گمز

ضرورت استفاده از نرم افزار ماکسول در شبیه سازی

شبیه سازی میدان های الکترومغناطیسی به دلیل خاصبت غیر خطی و خاص بودن آن همواره دارای اهمیت فراوانی برای متخصصان این حوزه می باشد نرم افزار تخصصی ماکسول قدرت بسیار بالایی در شبیه سازی این نوع میدان ها و اجزای اطرف آن دارد این نرم افزار به روش المان محدود میدان های الکترو مغناطیسی در ساختارهای مختلف  را شبیه سازی میکند و با ارائه جواب های دقیق و مناسب بهترین راه حل را در اختیار طراحان الکترومغناطیس قرار میدهد یکی اصلی ترین ضرورت استفاده از ماکسول طراحی و بهینه سازی سیستم های الکترومغناطیس می باشد. همچنین تحلیل و بررسی رفتار الکترومغناطیسی ساختارهای مختلف از دیگر ویژگی های این نرم افزار کارآمد است.

آشنایی با بخش های مختلف نرم افزار Maxwell

1- بخش طراحی آهنربا : یکی از اصلی ترین بخش های نرم افزار ماکسول طراحی آهنربا می باشد که میتوانید انواع آهنربای مغناطیسی دائم و موقت را تحت میدان های الکتریکی قدرتمند طراحی کرد.

 

2- بخش ابزارهای طراحی : این بخش شامل انواع روش‌های ترسیم خط، منحنی و کمان است که با استفاده از آن میتوان انواع اشکال سه بعدی را طراحی کرد. 

3- بخش طراحی بازوی مغناطیسی : این قسمت از کاربردی ترین بخش های نرم افزار ماکسول است که به صورت سه بعدی سیم پیچی را طراحی کرد. 

اهمیت نرم افزار ماکسول در چیست ؟

ماکسول نرم افزاری بسیار حرفه ای در حوزه شبیه سازی الکترومغناطیسی میدان های مغناظیسی می باشد هدف از طراحی و ساخت ماکسول ارائه یک فرمول یا مدل ریاضی برای شبیه سازی انواع ترانسفورموتورها ، موتورهای الکتریکی ، سیم پیچ می باشد شدت میدان های مغناطیسی ایجاد شده در این قطعات به اندازه ای باشد که اگر در یک محیط غیرواقعی توسط نرم افزار ماکسول شبیه سازی نشود در نهایت نمیتوانید مدار متناسب با این قطعه را طراحی نمایید ماکسول که یکی از زیرمجموعه های شرکت انسیس ماکسول است دقیقا برای همین منظور طراحی شده است ماکسول قادر رفتارهای غیرخطی جریان های تولید شده در این نرم افزار را به صورت کامل مدل سازی کرده و در نهایت به صورت یک مدل رفتاری ارائه نماید که بتواند قدرت بالای میدان های مغناطیسی ایجا شده در سیم پیچ ها اندازه بگیرد این قابلیت در کمتر نرم افزارهای قدرتی مشاهده میشود.متلب پروژه با توجه به اهمیت این موضوع تیم تخصصی از بهترین مجریان ماکسول را در کنار هم جمع کرده است تا خیال شما از بابت سفارش آسوده باشد.

 

کاربردهای ماکسول :

 • شبیه سازی میدان الکترومغناطیسی فرکانس پایین
 • انجام محاسبات با کارایی بالا
 • شبیه سازی سیستم های الکترومکانیکی و الکترونیک قدرت
 • بهینه سازی و مدل سازی پارامتری
 • به کارگیری فرآیند طراحی خودکار با امکان سفارشی سازی

 

مراحل انجام پروژه ماکسول در متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه ماکسول توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه ماکسول براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه ماکسول توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سفارش پروژه ماکسول با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه ماکسول با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه ماکسول به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه شبیه سازی با ماکسول دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه ماکسول چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه ماکسول خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه ماکسول وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه ماکسول منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری ماکسول 

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه ماکسول در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های ماکسول به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی ماکسول تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های ماکسول انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه ماکسول موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده ماکسول

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه ماکسول به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه ماکسول من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه ماکسول در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه