انجام پروژه های ماکسول

انجام پروژه های ماکسول ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار ماکسول ، شبیه سازی با Maxwell خود را به صدها متخصص حرفه ای متلب پروژه بسپارید و با کیفیت عالی و قیمت مناسب سفارش خود را تحویل بگیرید.

ماکسول چیست؟

ماکسول یا Maxwell از نرم افزارهای بسیار قدرتمند در تحلیل و آنالیز میدان های مغناطیسی و اجسام الکترومغناطیسی می باشد از این نرم افزار در طراحی و شبیه سازی انواع موتورهای الکتریکی ، ترانسفورماتورهای قدرت استفاده میشود به طور کلی از ماکسول در شبیه سازی انواع پدیده هایی که با مغناطیس کار دارند استفاده میشود تمامی اجسامی که دارای هسته و سیم پیچ می باشند و بتوانند فضای مغناطیسی ایجاد نمایند استفاده کنند در بسیاری از وسایل و تجهیزات مغناطیسی به دلیل دارا بودن ماهیت هیسترزیس هزینه های بالایی صرف پیاده سازی آنها میشد .

با استفاده از نرم افزار ماکسول میتوانید یک محیط آزمایشگاهی برای شبیه سازی کامل موتور ایجاد نمایید تا در هزینه و زمان صرفه جویی نمایید به جرات میتوان گفت در تحلیل فضای مغناطیسی هیچ نرم افزاری به اندازه ماکسول قدرت ندارد به همین دلیل در بسیاری از محیط ها تولیدی توسط مختصصان استفاده فراوان میشود علت استفاده از نرم افزار ماکسول در شبیه سازی فرآینده های طراحی یک موتور یا الکتروموتور می باشد قبل از این یک وسیله یا تجهیزاتی که بر پایه مغناطیس کار میکند را به قسمت تولید برسانند ابتدا آنها در یک محیط شبیه سازی می نمایید تا خطای موجود در سیستم مشخص شود در کامسول برای رسیدن به حالت همگرا و جواب های بدون خطا از پیشرفته ترین حالت های کدزنی نیز استفاده شده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانیم به جواب های مساله نزدیک شویم.

ما چه نوع پروژه های ماکسول رو میتوانیم انجام بدهیم ؟

انجام پروژه با نرم افزار ماکسول

انجام پروژه درسی ماکسول

انجام تمرین ماکسول 

انجام پروژه ماکسول برق

 

 

انجام پروژه های ماکسول

 

مراحل شبیه سازی در نرم افزار ماکسول 

1- تعریف شرایط مرزی : در مرحله اول باید شرایط مرزی مورد استفاده تعریف شود این شرایط برای تحلیل المان محدود ضروری است شرایط مرزی که در ماکسول اعمال میشود

  • شرایط دریکله
  • شرایط نیومان
  • شرایط مرزی متناوب

2- حل معادلات پارامتر نیرو و گشتاور : در این مرحله بعد باید پارمترهای گشتاور که میتواند هسته یا سیم پیچ باشد را محاسبه کرد

3- اعمال چگالی جریان :  یک سازه مغناطیسی که میخواهیم در ماکسول شبیه سازی کنیم بعد از مشخص شدن نحوه اعمال چگالی جریان در آن که معمولا در سیم پیچ ها مهم می باشد

4- مرحله مدل سازی و شبیه سازی آهنربای دائم: در این قسمت باید آهنربای دائم که در یک میدان مغناطیسی قرار گرفته است شبیه سازی شود

5 – مرحله تعیین اندوکتانس سیم پیچی و کویل : با عبور جریان از سیم پیچ  مقاومت سیم‌پیچ یا سلف در برابر تغییر جریان میکند به این حالت اندوکتانس گفته میشود که باید روابط آن محاسبه شود 

6- تحلیل و اجرای نرم مدل : در این قسمت باید مدلی که طراحی شده را اجرا کرد در صورت داشتن خطا ، اصلاحالات لازم انجام شود.

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه نرم افزار ETAP

انجام پروژه شبیه سازی با دیگسایلنت

انجام پروژه دانشجویی pscad

انجام پروژه دانشجویی EMTP

انجام پروژه نرم افزار گمز

 

اهمیت نرم افزار ماکسول در چیست ؟

ماکسول نرم افزاری بسیار حرفه ای در حوزه شبیه سازی الکترومغناطیسی میدان های مغناظیسی می باشد هدف از طراحی و ساخت ماکسول ارائه یه فرمول یا مدل ریاضی برای شبیه سازی انواع ترانسفورموتورها ، موتورهای الکتریکی ، سیم پیچ می باشد شدت میدان های مغناطیسی ایجاد شده در این قطعات به اندازه ای باشد که اگر در یک محیط غیرواقعی توسط نرم افزار ماکسول شبیه سازی نشود در نهایت نمیتوانید مدار متناسب با این قطعه را طراحی نمایید ماکسول که یکی از زیرمجموعه های شرکت انسیس ماکسول است دقیقا برای همین منظور طراحی شده است ماکسول قادر رفتارهای غیرخطی جریان های تولید شده در این نرم افزار را به صورت کامل مدل سازی کرده و در نهایت به صورت یک مدل رفتاری ارائه نماید که بتواند قدرت بالای میدان های مغناطیسی ایجا شده در سیم پیچ ها اندازه بگیرد این قابلیت در کمتر نرم افزارهای قدرتی مشاهده میشود.متلب پروژه با توجه به اهمیت این موضوع تیم تخصصی از بهترین مجریان ماکسول را در کنار هم جمع کرده است تا خیال شما از بابت سفارش آسوده باشد.

 

کاربردهای ماکسول :

  • شبیه سازی میدان الکترومغناطیسی فرکانس پایین
  • انجام محاسبات با کارایی بالا
  • شبیه سازی سیستم های الکترومکانیکی و الکترونیک قدرت
  • بهینه سازی و مدل سازی پارامتری
  • به کارگیری فرآیند طراحی خودکار با امکان سفارشی سازی

 

انجام پروژه ماکسول با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه های ماکسول با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه ماکسول به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه شبیه سازی با ماکسول دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه ماکسول چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه ماکسول خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه ماکسول وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه ماکسول منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری ماکسول 

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه ماکسول در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های ماکسول به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی ماکسول تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های ماکسول انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه ماکسول موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده ماکسول

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه ماکسول به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه ماکسول من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه EES در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

هزینه انجام پروژه ماکسول با توجه به زمان آن چقدر است؟ چگونه از تضمین قیمت پروژه در متلب پروژه مطمئن شویم؟

هزینه انجام پروژه ماکسول با توجه به زمان و حجم پروژه متغیر است. با این وجود در متلب پروژه بهترین قیمت ممکن را با توجه به کیفیت انجام آن به شما ارائه می دهیم.

نحوه ثبت سفارش برای انجام پروژه ماکسول در متلب پروژه چگونه است؟ آیا راه های ارتباطی دیگری نیز وجود دارد؟

برای ثبت سفارش در متلب پروژه می توانید مستقیما از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت اقدام کرده و یا از طریق کانال تلگرام و واتساپ اقدام نمایید.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه