انجام پروژه مکس کیودا

انجام پروژه مکس کیودا

موسسه متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله در انجام پروژه های مکس کیودا این اطمینان را به شما میدهد که مطمئن سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید برای سفارش با شماره 09108391389 تماس بگیرید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه مکس کیودا  خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند

متلب پروژه با بهره گیری از بهترین مجریان کشور آمادگی دارد انجام پروژه های مکس کیودا را در حوزه نجام پروژه تحلیل کیفی داده ها، کد گذاری متون در مکس کیودا ، انجام پروژه مکس کیودا آماری ، سفارش پروژه مکس کیودا (Maxqda) در زمینه تحقیقات کیفی و mixed methods در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت تحویل شما بدهد

 

مکس کیودا چیست ؟

مکس کیودا یا MAXQDA یکی از نرم افزارهای قدرتمند تحلیل داده های کیفی آماری می باشد که امروزه مورد استفاده بسیاری از پژوهشگران قرار گرفته است در تحلیل داده های حاصل از تحقیقات نیاز به نرم افزاری جامع داریم که مکس کیودا بهترین نرم افزار در این زمینه است.نرم افزار مکس کیودا برای اولین بار در سال 1989 برای استفاده دانشجویان منتشر شد و با روشی قدرتمند، ابتکاری و آسان دارای سابقه ای طولانی در کمک به محققین برای انجام تحلیل پروژه های تحقیقاتی موفق می باشدنرم‌افزار مکس کیودا دارای یک رابط کاربری بسیار راحت و آسان بوده که سعی شده است به‌ گونه‌ ای طراحی گردد و چهار پنجره این آن با یکدیگر در تعامل باشند که سرعت عمل دانشجویان در هنگام تحلیل متون مصاحبه با روش کیفی به حداکثر ممکن برسد. همچنین از برتری های دیگر آن این است که یکی از پیشگامان نرم‌ افزار های کیفی به شمار رفته که در دو نسخه ویندوز و مکینتاش موجود بوده که رابط کاربری، زبانه‌ ها و همه گزینه‌ ها عیناً مشابه یکدیگر هستند.

امروزه این نرم افزار محبوبیت فراوانی پیدا کرده است از این نرم افزار بیشتر در کدگذاری داده های کیفی استفاده میشود معمولا تحلیل های کیفی داده ها کار بسیار تخصصی می باشد و بسیاری از اساتید دانشجویان خود را به شیوهای سنتی و دستی مجبور به این کار می نمایند که کار بسیار زمان بری هست مکس کیودا با قدرت بسیار بالا نیازهای کاربران در این زمینه را توانسته است به خوبی پوشش بدهد مکس کیودا توسط طراحان سازنده این نرم افزار هر روز درحال پیشرفت می باشد و امکانات بسیار مناسبی را به کاربران خود میدهند یکی ازویژگی های خوب این نرم افزار سازگاری کامل با زبان فارسی می باشد که قابلیت دریافت هر نوع داده را می باشد همچنین انواع اسناد در فرمت های ورد، پی دی اف و اکسل به خوبی در این نرم افزار پشتیبانی میشوند نرم افزار مکس کیودا تجاری می باشد و برای استفاده از آن باید هزینه ای به صورت سالیانه پرداخت شود با توجه به قدرت این نرم افزار در کدهای انواع نشانه ها و کاراکترهای داده های کیفی لزوم استفاده ازآن در تمامی طرح های پژوهشی مشهود می باشد.

متلب پروژه چه نوع پروژه های مکس کیودا را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه مکس کیودا داده کاوی

انجام پروژه کد گذاری مکس کیودا 

انجام پروژه مکس کیودا آمار

انجام پروژه مکس کیودا صنایع

 

انجام پروژه MAXQDA

 

مراحل تحلیل کیفی داده ها با مکس کیودا 

استفاده از نرم افزار مکس کیودا در مراحل تحلیل کیفی متنوعی از ابزارها و فرآیندهای را برای تحلیل داده‌ها ارائه می‌دهد. این نرم افزار به کاربر اجازه می‌دهد تا از اشکال گوناگون دیتا و اطلاعات استفاده کند، شامل:

1- ویرایش، برچسب‌زنی و سازماندهی متن:

با استفاده از ابزارهای MaxQda، می‌توانید متن را برچسب زده و نمایش دهید تا اطلاعات شما در دامنه عرضه محل تأکید شود. می‌توانید تمام نت های خود را با یکدیگر مقایسه و تحلیل کنید.

2- تحلیل مضامین:

نرم‌افزار MaxQda امکان تحلیل مضامین دارد که این به شما کمک می‌کند تا بر روی ایده‌های اصلی بصورت جزیی تمرکز کنید و از توجه‌های شخصی یا با محوریت از دست رفته پرهیز کنید.

3- تحلیل سیستماتیک:

این نرم‌افزار به جزئیات و بخش‌های فرعی بسیار دقیق تحلیل می‌کند و به شما اجازه می دهد تمام جزئیات را کنترل کنید.

4- تحلیل روایت‌نامه ها:

با استفاده از نرم افزار مکس کیودا می‌توانید تمام داده‌های ارائه شده در قالب روایت‌ها و شرح‌های کوتاه را برای مقایسه هوشمند پیش بینی کنید!

5- ثبت پروژه‌های تحلیلی: در این گام می بایست باید تحلیل های کیفی لازم را انجام داده و به صورت گزارش در اختیار مدیریت قرار دهید.

 

ضرورت استفاده از مکس کیودا در کدگذاری مصاحبه

در حال حاضر کدگذاری محاصبه ها به دلیل کوتاه کردن فرآیند تحلیل کیفی از اهمیت بالایی برخورد دارد هدف از کدگذاری متون شناسایی مضامین از میان مصاحبه های موجود است روش کدگذاری به این صورت است که مجموعه از مصاحبه ها که قبلا میان مخاطبان پخش شده است را دریافت کنیم و از میان این مصاحبه جواب های کلی که پاسخ یکسان دارند را یافته و این پاسخ ها به عنوان کدهای مصاحبه معرفی میشود. همچنین انجام پروژه کدگذاری مصاحبه نیاز به تخصص و مهارت کافی دارد نرم افزار مکس کیودا تمامی نیازهای کاربران در این حوزه را برطرف کرده است با توجه به اینکه اکثر داده های ورودی به مکس کیودا از نوع انواع مصاحبه ها به صورت صوتی ، ویدئویی و متنی می باشد این نرم افزار به خوبی توانایی پردازش این مصاحبه را دارد. 

 

روش های کدگذاری در تحلیل کیفی

1- ضبط صدا :  در ابتدا می بایست صدای مصاحبه شوندگان از طریق یک ابزار مناسب مانند ضبط صورت ذخیره شود. 

2- تبدیل صدا به متن : گام بعدی آن است که با استفاده از روش و اصول زبان شناسی بتوانیم صداهای ذخیره شده را به صورت یک متن نوشتاری مناسب درآوریم. 

3- وارد کردن به نرم افزار : در گام سوم باید این متن را در یک نرم افزار متنی مانند ورد مرتب کرده و بعد وارد مکس کیودا نماییم. 

4- شروع کدگذاری : در گام چهارم باید خط به خط متون تهیه مطالعه شده و اطلاعات معنایی پنهان از داخل آن استخراج شود هر متن باید داری یک کد منحصر به فرد باشد. 

5- خوشه بندی : این گام که مهم ترین قسمت از کدگذاری است باید کدهای تکراری را حذف کرده و کدهای هم معنی را با هم ادغام نمایید. 

 

مراحل کدگذاری در مکس کیودا 

1- فراخوانی داده ها : در مرحله اول باید داده های مورد نظر خود را که میتواند به صورت محتوای متنی یا عکس باشد را به داخل نرم افزار مکس کیودا انتقال دهیم این عمل با استفاده از ابزار تعریف آیکون اسناد صورت میگیرد.

 

2- گروه بندی داده : در این مرحله باید داده ها با رفتارهای مشابه در یک گروه قرار بگیرد در مکس کیودا به منظور سازمان‌دهی اسناد مصاحبه، از روش ایجاد گروه‌های اسنادی استفاده میشود برای این منظور از ابزار فیلترینگ استفاده میشود.

 

3- ایجاد پوشه های فرعی : در نرم افزار مکس کیودا از آنجایی که هر داده میتواند شامل چندین فایل مصاحبه باشد از روش پوشه های فرعی استفاده میشود برای این قسمت میتوانید از ابزار Subfolders استفاده نمایید

 

4- تعریف متغیرها و اختصاص آن ها به کدها و اسناد مصاحبه : تعریف متغیر از اصلی ترین مراحل شبیه سازی در مکس کیودا است که میتوانید اطلاعات مختلف را به زیر مجموعه های مرتبط با آن اختصاص دهید 

 

اهمیت نرم افزار مکس کیودا در چیست ؟

زمانی که در حوزه تحقیقات کیفی در حال جمع آوری داده و دریافت مصاحبه ها هستیم نیاز به نرم افزاری جامع داریم مکس کیودا از بهترین نرم افزاهای این حوزه است این برنامه به صورت تخصصی به جمع آوری ، تجزیه و تحلیل و تصویر سازی داده ها کمک میکند این نرم افزار از روش های نظیر به نظیر ، مروری بر متن و همچنین بازاریابی اکتشافی برای تحلیل متن استفاده میکند.یکی از مهم‌ترین و بالاترین مزیت نرم‌افزار مکس کیودا استفاده کاربران با طیف وسیعی از فرمت‌های داده‌ها می باشد. این به این معناست که شما می‌توانید به تحلیل با دقت انواع فایل‌های متنی، داده‌های استخراج‌شده از پرسشنامه هم داده‌های کیفی و طبقه‌بندی‌شده بپردازید. مکس کیودا یکی از نرم افزارهای بسیار کاربردی در حوزه داده های آماری چه به صورت فارسی چه انگلیسی است دقت باید داشت که داده های کیفی به شدت به زبان داده وابسته می باشد و با دیگر نرم افزارهای آماری قابل تحلیل نیست مکس کیودا بهترین نرم افزار در حوزه تحلیل داده های فارسی زبان می باشد.

کاربردهای نرم افزار مکس کیودا

 • قابلیت وارد کردن اسناد و متون محتلف در مکس کیودا 
 • پشتبانی کامل از فونت فارسی
 • ابزارهای بصری و گرافیکی  بسیار حرفه ای 
 • جستجوی پیشرفته در مکس کیودا 
 • مدل سازی داده ها در مکس کیودا 
 • ایجاد نقشه اسناد متنی در مکس کیودا

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه ونسیم

انجام پروژه پریماورا 

انجام پروژه msp

انجام پروژه تحلیل آماری

انجام پروژه spss

انجام پروژه مینی تب

انجام پروژه nvivo

 

مراحل ثبت سفارش پروژه در متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه مکس کیودا توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه مکس کیودا براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه مکس کیودا توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه مکس کیودا با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه های مکس کیودا با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه مکس کیودا به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه کدگذاری با مکس کیودا دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه مکس کیودا چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه مکس کیودا خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه مکس کیودا وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه مکس کیودا منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری مکس کیودا

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه مکس کیودا در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های مکس کیودا به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی مکس کیودا تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های مکس کیودا انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه تحلیل کیفی با نرم افزار مکس کیودا موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده مکس کیودا

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه مکس کیودا به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه مکس کیودا من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه مکس کیودا در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

هزینه انجام پروژه مکس کیودا با توجه به زمان آن چقدر است؟ چگونه از تضمین قیمت پروژه در متلب پروژه مطمئن شویم؟

هزینه انجام پروژه مکس کیودا با توجه به زمان و حجم پروژه متغیر است. با این وجود در متلب پروژه بهترین قیمت ممکن را با توجه به کیفیت انجام آن به شما ارائه می دهیم.

نحوه ثبت سفارش برای انجام پروژه مکس کیودا در متلب پروژه چگونه است؟ آیا راه های ارتباطی دیگری نیز وجود دارد؟

برای ثبت سفارش در متلب پروژه می توانید مستقیما از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت اقدام کرده و یا از طریق کانال تلگرام و واتساپ اقدام نمایید.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه