انجام پروژه های مکس کیودا

با ما در ارتباط باشید : 09039549884

انجام پروژه های مکس کیودا ⭐ ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار مکس کیودا ، انجام پروژه مکس کیودا دانشجویی ، سفارش پروژه مکس کیودا (maxqda) خود را به صدها متخصص حرفه ای متلب پروژه بسپارید و با کیفیت عالی سفارش خود را تحویل بگیرید.

معرفی نرم افزار مکس کیودا 

مکس کیودا یا (MAXQDA) یکی از قوی ترین نرم افزارهای تحلیل داده های کیفی آماری می باشد که امروز محبوبیت فراوانی پیدا کرده است از این نرم افزار بیشتر در کدگذاری داده های کیفی استفاده میشود معمولا تحلیل کیفی داده ها کار بسیار تخصصی می باشد و بسیاری از اساتید دانشجویان خود را به شیوهای سنتی و دستی مجبور به این کار می نمایند که کار بسیار زمان بری هست مکس کیودا با قدرت بسیار بالا نیازهای کاربران در این زمینه را توانسته است به خوبی پوشش بدهد مکس کیودا توسط طراحان سازنده این نرم افزار هر روز درحال پیشرفت می باشد و امکانات بسیار مناسبی را به کاربران خود میدهند یکی ازویژگی های خوب این نرم افزار سازگاری کامل با زبان فارسی می باشد که قابلیت دریافت هر نوع داده را می باشد همچنین انواع اسناد در فرمت های ورد، پی دی اف و اکسل به خوبی در این نرم افزار پشتیبانی میشوند نرم افزار مکس کیودا تجاری می باشد و برای استفاده از آن باید هزینه ای به صورت سالیانه پرداخت شود با توجه به قدرت این نرم افزار در کدهای انواع نشانه ها و کاراکترهای داده های کیفی لزوم استفاده ازآن در تمامی طرح های پژوهشی مشهود می باشد.

ما چه نوع پروژه های مکس کیودا را میتوانیم انجام بدهیم ؟

انجام پروژه مکس کیودا صنایع

انجام پروژه مکس کیودا داده کاوی

انجام پروژه مکس کیودا آمار

انجام پروژه مکس کیودا مدیریت

 

انجام پروژه MAXQDA

فعالیت های مرتبط با متلب پروژه

انجام پروژه های ونسیم

انجام پروژه های پریماورا 

انجام پروژه های msp

انجام پروژه های تحلیل آماری

انجام پروژه های spss

انجام پروژه لینگو

انجام پروژه های مینی تب

انجام پروژه های R

انجام پروژه های sas

انجام پروژه های داده کاوی

 

انجام پروژه مکس کیودا رشته آمار

تحلیل کیفی انواع داده ها در رشته آمار توسط نرم افزارهای مختلفی انجام میشود ولی هیچ نرم افزار به عنوان مکس کیودا در کیفیت اجرا دفت ندارد پشتبانی از انواع زبان ها از جمله فارسی که بیشتر نرم افزارهای تجاری آماری این زبان را پشتبانی میکنند مکس کیودا را در رده بهنرین نرم افزارهای تحلیلی قرار داده است داشتن واسط کاربری بسیار آسان همچنین سازگاری با انواع فرمت های داده ار قابلیت های بسیار بالای مکس کیودا می باشد. این نرم افزار در نسخه جدید خود قابلیت های جدیدی را اضافه کرده است که در زیر به آنها اشاره میکنیم 

1- قابلیت وارد کردن اسناد و متون محتلف در مکس کیودا 

2- پشتبانی کامل از فونت فارسی

3- ابزارهای بصری بسیار حرفه ای 

4- جستجوی پیشرفته در مکس کیودا 

5- مدل سازی داده ها در مکس کیودا 

6 – ایجاد نقشه اسناد متنی در مکس کیودا

7- ویژگی های جدید کدنویسی

8- وارد کردن متن از منابع جدید 

 

مراحل انجام پروژه مکس کیودا در متلب پروژه

سفارش انجام پروژه مکس کیودا

در مرحله اول با ثبت سفارش انجام پروژه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و نتیجه در نهایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند انجام پروژه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

 

تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار شما پس از عبور از بررسی دقیق کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

 

پشتیبانی از پروژه های مکس کیودا

شعار اصلی سایت ما حمایت و پشتیبانی از پروژه های انجام شده . ما در زمینه انجام پروژه maxqda همواره سعی کرده ایم از افرادی با تخصص بالا استفاده کنیم. استفاده از افراد با تجربه و متخصص باعث شده تا به جهت حمایت و پشتیبانی از پروژه های انجام شده هیچ گونه مشکلی نداشته باشیم.

اگر پروژه انجام شده مطابق با خواسته شما نبود! که به ندرت در سایت متلب پروژه اتفاق می افتد می توانید درخواست خود را به ما جهت تغییرات و بررسی مجدد اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری های لازم انجام شود و تغییرات لازم انجام شود.

ارائه خدمات قوی و پشتیبانی کامل با تیمی باتجربه و متعهد در سایت متلب پروژه.

 

هزینه انجام پروژه های مکس کیودا چقدر است؟

پروژه های مکس کیودا در زمینه های گوناگونی انجام می شود که این امر باعث گستردگی بسیار بالا در پروژه های ارسالی از سوی شما عزیزان می باشد. تعداد بالای پروژه ها در فیلدهای متنوع سبب شده است تا امر قیمت گذاری پروژه های maxqda یک کار کاملا حرفه ای و تخصصی باشد.

از این رو جهت تعیین قیمت پروژه های خود می توانید سفارش مورد نظر را برای ما از طریق لینک ثبت سفارش در همینه صفحه یا از طریق تلگرام و واتساپ ارسال کنید. پس از ارسال پروژه تیم پشتیبانی سایت در اسرع وقت پروژه شما را برای تعیین کارشناس به کارگروه تخصصی شما ارجاع داده و در نهایت پس از ارسال برای کارشناس و استعلام دقیق قیمت، قیمت پروژه به شما اعلام خواهد شد.

 

کاربردها و ویژگی های نرم افزار مکس کیودا 

مکس کیودا یکی از نرم افزارهای بسیار کاربردی در تحلیل کیفی داده های آماری چه به صورت فارسی چه انگلیسی می باشد داده های کیفی این داده ها به شدت به زبان داده وابسته می باشد و با دیگر نرم افزارهای آماری قابل تحلیل نیست مکس کیودا بهترین نرم افزار در حوزه تحلیل داده های فارسی زبان می باشد.

 

چه مدت زمان خواهد برد تا به درخواست من پاسخ دهید؟

سایت متلب پروژه در بخش پشتیبانی و انجام فوری کار شما بسیار قوی بوده و به صورت 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود. در هر ساعت از شبانه روز که در خواست خود را برای ما ارسال کنید در کمتر از 1 ساعت درخواست شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

پس از اینکه پشتیبان سایت پروژه شما را از جهت تعیین مجری مربوطه ارزیابی کند پروژه برای محقق ارسال می گردد. هر زمان که از محقق پاسخ مناسب از لحاظ قیمت و مدت زمان انجام کار دریافت کند بلافاصله شرایط را به شما اطلاع خواهند داد. این روند به صورت کلی بین 3 ساعت تا 6 ساعت اتفاق خواهد افتاد. البته با وجه به سرعت بالای ما و تعداد 200 مجری متخصص غالبا ظرف مدت 3 ساعت و کمتر پیگیری انجام می شود

مشاوره در پروژه مکس کیودا

بسیاری از کاربران علاقه مند هستند پروژه maxqda را شخصا خودشان انجام دهند و در بعضی قسمت های انجام پروژه دچار مشکل هستند و نیاز به مشاوره تخصصی دارند تا بتوانند مشکلات را حل کنند.

سایت متلب پروژه برای رفاه حال شما عزیزان خدمات مشاوره تلفنی کاملا رایگان نیز در نظر گرفته تا تمام نیاز های شما پاسخ داده شود و هیچ مشکلی برای پروژه خود نداشته باشید.

 

گارانتی 24 ساعته انجام پروژه ها در تمامی ایام هفته

همه پروژه های مکس کیودا انجام شده در تیم متلب پروژه دارای گارانتی و پشتیبانی هستند. پس از تحویل و رضایت شما از کار، گارانتی پروژه ( که به مدت 72 ساعت می باشد) شروع خواهد شد. این پشتیبانی در 24 ساعت شبانه روز امکان پذیر است و به صورت کاملا رایگان ارائه می شود مجری موظف می باشد در طول مدت پشتبانی به کلیه درخواست ها پاسخ سریع ارائه دهد.

تیم متلب پروژه موظف است که در در طی این یک 3 روز به درخواست شما پروژه را بازبینی کرده و در صورت بروز مشکل یا تغییرات آن را پشتیبانی نماید. شما در طول انجام پروژه با واحد پشتیبانی در ارتباط هستید و می توانید از روند انجام پروژه مطلع شوید پس نگرانی بایت نتیجه نخواهید داشت. همه چیز زیر نظر شما و به دست متخصصان حرفه‌ای متلب پروژه انجام میپذیرد.

 

به کارگیری برترین متخصصان انجام پروژه

تمامی متخصصان مکس کیودا در مجموعه متلب پروژه از اساتید حرفه ای کشور تشکیل شده اند. آنها در انواع انجام پروژه های نرم افزاری و برنامه نویسی شرکت داشته و میدانند که برای هر پروژه چه نیازمندی هایی داشته باشند. از این رو همکاری با آنان سبب اطمینان و اعتماد از نتیجه خواهد شد. متخصصان ما در این مجموعه همه شرایط نام برده را دارند:

  • تسلط کامل بر موضوع
    • مهارت کامل بر نرم افزارهای مورد نیاز
    • مهارت های ارتباط با کاربران
    • متعهد در انجام وظیفه
    • مهارت کار گروهی تیمی

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام متلب پروژه عضو شوید

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه